Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    aha
    Justyna dziękuję za zaproszenie na nk! i jak wcześniej pisałam to Maja jest bardzo podobna do Filipka jak był malutki

    itka,ciekawy zawód ma Twój mąż-powiem szczerze że nie mam pojęcia co Twój mąz robi,możesz zdradzić?
    a masz konto na nk? jak juz sie zapraszamy to wszystkie...

    Bo mój to lakiernik.
    No i my mamy poddasze swoje,3 pokoje,kuchnia i łazienka,dziewczynki maja swój pokój ale mała narazie śpi w sypialni w łózeczku

    pisze tak jakoś bez składu,nie mogę się uspokoić no

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Kochane dziewczyny muszę was troszkę ochrzanić jakoś ostatnio jestem strasznie wyczulona na to mianowicie moja córci ma na imię Majka, Majeczka , Majunia może być ale nie Maja. Tak dla wyjaśnienia Maja i Majka to dwa osobne imiona. Ale nie gniewajcie się jak was będę poprawiać to już z przyzwyczajenia

      No to wizę że tylko ty Sylwia masz super teściową aż czasem zazdroszczę, niestety moja teściowa mieszka dom obok a pod nami jej matka czyli dziadkowie męża a to nasienie z dołu to jeszcze gorsze niż teściowa ale to szkoda gadki mogę wam podać jeden przykład mój mąż 30 letni mężczyzna już co najmniej 3-4 razy miał zabraniane spotykanie i przyprowadzanie do domu jakiegoś tam kolegi z rodziną i to przez kochaną mamusię ach parodia

      Dziewczyny pochwalcie się jakimiś zdjęciami waszymi i dzieciaczków

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Justyna ja sie nie gniewam,sama wszystkich poprawiam jak do Julki mówią Julaa aż mi się ciśnienie podnosi
        No to Twoja już będzie Majeczka

        oj widzę Justyna że możemy sobie podać rękę co do teściowych
        moja na dole i też chce mieć władzę nad nami i nad tym co sie w domu dzieje i tez mamy w domu jeszcze dziadków męża ale oni są cudowni i przynajmniej w nich mam jakieś oparcie
        ja chętnie wstawię Wam zdjęcia ale już wieczorkiem bo niuńka już obudzona
        uciekam

        Skomentuj


          Odp: Termin

          jogobella Tak, wychodzi na to, że co do teściowej, to mam szczęście. Nawet sobie sprawy nie zdawałam. Kobieta do rany przyłóż. Równa. Gdy jesteśmy razem, to sobie zawsze na kawkę gdzieś skoczymy, winko razem wypijemy, pogadamy...nigdy się nie miesza w nasze sprawy,chyba że ją poproszę o opinię, jak przyjedzie, to wpuszczam ją do kuchni i tylko nam dogadza Już nie wspominając, że Nadusią się zajmowała do 2,5 latek, przyjeżdżała do nas 50 km, nie było jej ciężko, mróz...nie mróz...Mam cudowną teściową. Bardzo ją szanuję. Jest dobrą kobietą o złotym serduszku.

          To ja nie wiedziałam, że Maja to nie Majka i odwrotnie, jakoś mi to umknęło,przepraszam.

          kamila ja to dzisiaj pół dnia tvn24 oglądam i przeżywam to wszystko strasznie, ale już mam dość...Masz rację, tylko dzieciątka żal...Nic jej życia nie wróci.Jestem tylko ciekawa, kiedy w końcu to ciało znajdą. Nie wierzę, że to był wypadek. Będzie inna wersja...
          Teraz dla odstresowania sobie poćwiczyłam na steperku, motyku i brzuszki...i od razu mi lepiej.
          Zaraz sobie serial włączę dla większego odstresowania...

          itkaojjj...współczuję z tą wodą...

          Zmykam na ''6 stóp..'' póki mały śpi.


          Skomentuj


            Odp: Termin

            Sylwia to może oddasz mi te 4 kg ja chetnię wezmę
            i zazdroszcze takiej teściowej,takich stosunków z nią,masz prawdziwego skarba,rzadko się kiedy taka zdarza

            reszta dziewczyn musimy uważać tu na forum żebyśmy czasem świńskich kawałów nie opowiadały o teściowych bo jak widać wyjatki się zdarzają albo zawsze będziemy dodawać P.S oprócz Twojej ttesciowej Sylwia

            itka Iza no ja też nie zazdroszczę tych przebojów z wodą
            i napisz proszę co to za zawód ma Twój luby bom ciekawa

            Justyna jak Majeczka? lepiej?

            Skomentuj


              Odp: Termin

              jogobella jak Majeczka? Dla mnie to dziwne, że lekarka ma takie podejście ...taka olewająca...Nie znam żadnych domowych sposobów do stosowania u tak małych dzieci, co...bańki masz jej postawić...?

              kamila tak sobie z ciekawości na wagę weszłam, bo ostatnio się na nią obraziłam i nie wchodziłam, więc jest 56,5 Mogę Ci oddać 2,5 kg a nie 4 kg jak chcesz, tylko przyjedz sobie

              Ja idę do kąpieli kobietki...

              Dobrej nocy.


              Skomentuj


                Odp: Termin

                Hej kobietki Majeczka dalej kaszle nie umie jej się to oderwać, w poniedziałek o ile jej się nie pogorszy idę jeszcze raz do lekarza

                Co do wagi kobitki to ja chętnie oddam nawet z 10 kg coś ostatnio się zapasłam niestety nie wiem ile ważę bo nie mam wagi ale sama po sobie czuję że sporo

                Uciekam do wyrka bo ciężka noc się zapowiada bo Majka nawet przez sen pokasłuje a ja to strasznie czujna jestem więc każde kaszlnięcie i będę obudzona

                Spokojnej nocki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Witam dziewczyny

                  ale zimno! u nas sie pali od rana a w domu normalnie też zimno,kiedy te cholerne mrozy trochę puszczą

                  Sylwia no to super,ćwiczenia daja efekt czy ze słodkości też zrezygnowałaś? ale 56 kg to Ty tak dobrze ważysz,nie gadaj żes gruba?
                  ja się raz odchudzałam-jak przestałam karmić Julkę to przez 2 miesiące przytyłam ze 6 kg,wytrzymałam aż tydzień (dieta i ćwiczenia) ćwiczyć to jeszcze bym ćwiczyła ale głodzić to ja się nie będę o nie!

                  Justyna mam nadzieję że Majeczce sie nie pogarsza,ale masz rację lepiej pojść do lekarza żeby ją osłuchała,ja to też oka nie zmruże jak która chora

                  dziewczyny a ile przytyłyście w ciązy?

                  itka a ty gdzie? mogę o coś zapytać? doczytałam że masz syna 15-letniego (super data na urodziny) czyli miałaś 18 latek jak urodziłaś młodo to tak jak ja w sumie ale czemu drugie tak pozno?tzn taka duża róznica wieku? i jak wogóle się dogaduje rodzeństwo z taką różnicą?

                  pewnie słyszeliście o madzi serce się kraje wiecie co już mam taką głupią myśl już bym po prostu chciała usłyszeć że to dziecko naprawdę zginęło od tego uderzenia w próg ,nic nie czuło... a jeśli ono zamarzło na tym mrozie? boziu.... straszny żal

                  ja lecę jeszcze dokończyć sprzątanie bo miałam dziś niespodziewanych gości ale przynajmniej pozbyłam sie troszkę ciuszków po Natali bo koleżanka rodzi w kwietniu

                  miłego wieczoru

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Hej!

                    Ja dzisiaj zostawiłam moich Panów i sobie wyskoczyłam sama na zakupki. Kupiłam tuniczkę, legginsy, kosmetyki...miło tak czasami samej się poszwędać po sklepach i pomyśleć tylko o sobie Przy dwójce dzieci, to rzadko się zdarza, prawda?

                    Jutro jedziemy po Nadię. Już się tak stęskniłam. Wczoraj zadzwoniła i mówi: ''Mamusiu, ja już tęsknię. Jutro przyjedziecie?''

                    kamila nie mam żadnej diety, zresztą nigdy w życiu na żadnej diecie nie byłam, ale przestałam jeść wieczorami, tzn od 17;00 staram się nie jeść, co było u mnie nie do pomyślenia kiedyś...pije dużo, ewent. jakiś owoc wsunę albo jogurt naturalny jak mnie przyciśnie głód wieczorem.
                    Nie mówię, że jestem gruba,chcę 2-3 kg schudnąć, to ciało mało sprężyste po ciąży, brzuch i boczki zostały i nie czuję się dobrze. Muszę ćwiczyć.Jak to jest, kiedy zawsze się szczuplutkim było, to szkoda figurki, taka prawda....no i mój mąż lubi płaski brzuszek Poza tym szkoda mi ciuchów w ktore nie wchodzę

                    Ja przytyłam w pierwszej ciąży 17 kg, a teraz 15 kg.

                    Co do małej Madzi...biedny aniołek, możliwe, że jeszcze żyła...Ta matka powinna siedzieć, dostać dożywocie, zgnić w pudle...pewnie kombinuje dalej, żeby ją uznali niepoczytalną. Nie wiem dlaczego ale jakoś ciężko mi uwierzyć w ten cały ''wypadek''. To wszystko co ona sfingowała...te detale z jakimi opowiadała cały spacer, atak na siebie...tak jakby miała to wszystko w głowie dużo wcześniej poukładane...

                    jogobella jak Majka z tym kaszelkiem?Jak nocka Wam minęła?

                    Miłego wieczorka!
                    Last edited by jaka_ja; 04-02-2012, 17:55.


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      u nas nocka spokojna ale w dzień Majka strasznie się męczyła. Właśnie wysłałam męża na pogotowie a niech sprawdzą i dadzą jakiś lek żeby tak się nie męczyła w końcu od tego są. A szkoda żeby mała się męczyła, dam znać po powrocie co się dowiedzieli choć mam złe przeczucia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Ojjj...daj znać, co na pogotowiu powiedzieli. Bidulka mała. Trzymam kciuki, żeby to nic poważnego nie było...


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          hej
                          jestem ale nadal bez wody buu przenieśliśmy sie do mamy
                          Kamila-duzą różnicę mam fakt a dlaczego?hm jakoś tak wyszlo,niby chciałam ale zawsze coś a to praca a to mieszkanie i w końcu powiedziałam że jak do 30-stki nie urodze to już nie chcęi4 dni przed 30urodzinami Dominiś się pojawił na świeciea teraz myslimy o 3bobasku,jedno duze i dwa małe dla mnie idealny układ ale zobaczymy co los da







                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            I znowu poniedziałek.....

                            Itka tej wody-brak wody to Wam naprawde wspólczuję nie dziwie się że jesteście u mamy no bo jak tu życ bez wody jeszcze z małym dzieckiem a to cos poważnego? pewnie przez mrozy. a długo jeszcze jej nie będziecie mieć?
                            a tego pytania to nie odpuszczam hehe co robi twój mąż? alpinista przemysłowy.... bo zaraz wskocze na google i poczytam
                            a za dzidziusia to jak najbardziej trzymam kciuki, to twój Dominik to taki prezent urodzinowy,jeden syn na Walentynki,drugi na urodziny,coś macie szczęście do tych dat,może 3 bobo wyskoczy na jakąs rocznicę ślubu
                            moje córy to tez w sumie prezenty urodzinowe,ja jestem z 24 wrzesnia,Julia z 10 pażdziernika (och,jak ja marzyłam żeby się w mamusi urodzinki wykluła) no i Natalia zrobiła nam niespodziankę i też chciała być z tego miesiąca co mama

                            Sylwia no ja Cię rozumiem jak najbardziej,pewnie, lepiej zrzucić te pare kg i czuc się lepiej niz sie dołować że tu wystaje tam wystaje hehe no a ta radość kiedy sie dopinasz w ulubione dżiny..... moja radość narazie trwa aż za nadto...a tych zakupów to zazdroszczę,zgadzam się super tak samemu gdzieś wyskoczyć,zrobić coś dla siebie,ja jeszcze nie miałam okazji ale wiosna tuz tuż i trzeba powoli wymieniać garderobę ale i tak przypuszczam że obkupie dzieciaczki a nie siebie-taka moja mała patologia
                            Sylwia a Ty gdzieś małą podrzuciłaś,do babci tak? sorki bo chyba nie doczytałam...

                            JUSTYNA napisz co tam u Was! Jak Majeczka? Zaglądam cały czas czy coś nie napisałaś...

                            Natalka śpi,Julka ogląda baję a ja lece ogarnąć chałupkę,rosołek jest z wczoraj,to przynajmniej gotowanie dziś odpada ale i tak mase sprzątania u mnie po weekendzie to masakra

                            będę zaglądać bo się martwię co tam z Majeczką

                            miłego dnia

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej!

                              Ja właśnie przy kawusi. Nadia układa puzzle a Ignaśko ucina sobie przedpołudniową drzemkę.

                              kamilaja sobie wczoraj od teściowej obiadek przywiozłam, więc gotowanie u mnie też odpadaPrania i sprzątania natomiast też full...
                              Tak, Nadia była przez tydzień u babci. Miała towarzystwo, bo była tam jeszcze rok starsza dziewczynka od niej.

                              jogobella daj znać, co z malutką, bo się martwimy...nie odzywasz się..

                              itka coś wiadomo, jak długo będziecie bez tej wody???Nie zazdroszczę, naprawdę..

                              Wstawiam Wam kilka zdjęć Ignasia z wczoraj
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Witam z rana...Co tutaj taka cisza?

                                jogobella daj znać co z Majką, bo martwię się, jak tak nic nie piszesz kochana...

                                kamila, itka co u Was?

                                Zmykam ogarnąć mieszkanie.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X