Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Mamy szczepienie 3 października na 12:30. U nas trzeba się zarejestrować i konkretnie na dzień i godzinę umówić.
    Ja napewno będę szczepiła skojarzonymi 6w1, mniej bólu, mniej wkłuć, Nadia też była nimi szczepiona i bardzo dobrze je znosiła.
    Co do tych szepionek o które pytasz, to nie wiem...porozmawiam z pediatrą.

    Ja mam obiadek od wczoraj, z rana posprzątałam, więc mam luz...
    Udało mi się nawet trochę poczytać i obejrzeć ''Dextera''.
    Muszę w szafach z ciuchami poukładać, bo szczególnie w męża i Nadii ciuszkach zrobił się nieład, a tak nie lubię...
    U mnie jakoś dłużej to wszystko dobrze wygląda

    Na spacer nie wyszliśmy, bo przez cały czas mżawka...
    Last edited by jaka_ja; 19-09-2011, 15:37.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      oj co do porządku w ciuchach to mi też by się przydało sprzątanie i to generalne z powywalaniem niepotrzebnych rzeczy

      Jutro mam w planach wypad do pracy to się zapytam o te dodatkowe 4 tyg. ciekawe czy mi się należą??

      spokojnej nocki

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Noc straszna Młody obudził się już o 24:00 i potem tak co ok 1,5h, popłakiwał, stękał, prężył się...jak mu dałam Gripe Water, to się trochę wyciszył, wyglądało mi to na koleczkę.
        Nawet temp.mu w nocy mierzyłam, bo wydawał mi się taki cieplutki, ale była ok.
        Teraz sobie śpiocha słodko.

        Daj znać, co Ci w pracy powiedzieli.

        U nas dzisiaj śliczna pogoda
        Last edited by jaka_ja; 20-09-2011, 09:49.


        Skomentuj


          Odp: Termin

          A u nas nadal pada pogoda okropna ani spacer nie wchodzi w grę

          W pracy byłam ale niestety nie było kadrowej więc będę musiała podjechać tam jeszcze raz w któryś dzień

          Oj to współczuję nocy u nas na szczęście spokojna, nawet Filip przespał całą więc nadrobiłam zaległy sen

          Teraz idę trochę posprzątać bo dopiero z zakupów wróciłam

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Hej!

            My po udanym spacerku, naprawdę ślicznie dzisiaj, mam nadzieję, że taka pogoda się utrzyma, przynajmniej jeszcze skorzystamy...
            Spotkałam dwie sąsiadki z którymi mam fajne relacje-z dziećmi, więc starsze dzieciaczki się razem pobawiły,my poplotkowałyśmy siedząc na ławeczce. Jedna ma córeczkę 2 m-ce starszą od Ignasia, powiem Ci, że niby 2 m-ce, a jaka to różnica, ta jej córcia mi się taka wielka wydaje! Szok!Chociaż Ignaś do małych dzieci przecież nie należy...

            Zmykam obiadek dokończyć, bo mąż już pod klatką

            Buźka.


            Skomentuj


              Odp: Termin

              A ja w domku troszkę posprzątałam i tak dzień zleciał

              zabieram się za czytanie książki jak wychować uparciucha ciekawe czy mi pomoże. Dziś byłam u takiej znajomej na kawie i miałam okazje wypróbować swoją cierpliwość przy jego zbieraniu zabawek trwało to godzinę było mnóstwo krzyku płaczu i fochów ale się udało Fifik pozbierał zabawki a potem w domku 2-3 razy coś powtórzyłam i było zrobione ale w pewnym momencie już zwątpiłam i miałam ochotę wrzasnąć i coś mu zrobić ale udało się mam nadzieje że teraz będzie już łatwiej a ja będę konsekwentna. Dobrze że to znajoma u której mogę sobie pozwolić na takie eksperymenty bo Filip musi uczyć się posłuszeństwa w różnych miejscach nie tylko w domu a nie wszyscy są tolerancyjni w takich sprawach

              Spokojnej nocy

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Hej!

                Fajny dzionek za nami. Długi spacer i pogaduchy z sąsiadkami na placu. Popołudniu odwiedziła mnie siostra, a później koleżanka z pracy, która jest w 7m-cu ciąży

                Teraz Ignasiek śpi, a ja jestem tak zmęczona, że chyba też się zdrzemnę.

                W wychowaniu dzieci tylko konsekwencja.Nic więcej....i odpowiedni system kar i nagród. Co do cierpliwości, to ja też muszę nad sobą pracować, bo mi jej czasem brakuje.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  U nas też dziś ładnie i spacerek zaliczony, siostra też u mnie była i sąsiadka , która poprosiła o zostawienie ciuszków bo jest w ciąży ale to dopiero 6 tydz.

                  Robiłam dziś faszerowaną cukinie z mięsem mielonym i dodałam pół malutkiej cebuli i chyba to był błąd mała cały wieczór płakała a teraz budzi się i zasypia ciekawe jaka noc będzie. Majka jest chyba strasznie delikatna więc muszę bardzo uważać co jem. Czy twój mały też cały czas pruka bo moja mała tak i to dziennie tak ma

                  Dziś przyszły produkty do robienia kolczyków jak je zrobię to postaram się zrobić zdjęcia i je wkleić

                  Spokojnej nocy

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Noc straszna. Znowu. Jak zasnął, to może z 4 h. pospał, a potem budził się co 1,5-2 h. Jak nie mleko to kupa...i tak cały czas. Myślałam, że zwariuję.
                    Dzisiaj po raz pierwszy podałam butelkę, z samej ciekawości, jak się zachowa, czy umie w ogóle z butelki pić
                    Okazało się, że żadnych problemów nie ma z ciągnięciem z butelki, wypił 70 ml.
                    Już za przeszło 2 h. był głodny, więc modyfikowane mleko starcza praktycznie na tyle samo co moje.
                    Regularnie podaję mu Gripe Water, bo są kolki, niestety.
                    O co chodzi z tym ''prukaniem'', bo nie rozumiem???

                    U nas z rana brzydko, ale teraz się przejaśnia.
                    Miłego dnia.


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      chodzi o to że Majka jak ino wstaje to cały czas pruka czasem przy tym trochę pogrymasi dlatego pytam czy u was też tak jest?

                      U mnie noc też nie ciekawa Filip znowu pół nocy nie spał, na szczęście Majka normalnie spała. A jakie mleko podajesz Ignasiowi?? Ja daję bebiko. A jakich pieluch używasz tzn. jakiej firmy ja haggisy lub dady. Wczoraj byłam na zakupach i znalazłam haggisy tylko te w czerwonym opakowaniu 76 szt za 19zł więc kupiłam od razu 2 op. bo te z biedronki więcej wychodzą niż te

                      U nas też nie za ciekawie z oknem mam nadzieje że się rozpogodzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        a to z niedzielnego wypadu
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Ja nie znam tego słowa ''pruka'' U nas się tak nie mówi.
                          Chodzi Ci o purtanie, pierdzenie, puszczanie bąków? Jeśli o to chodzi to Ignaś też co chwilę puszcza bąki, ale to chyba dobrze, gorzej, gdyby te gazy się zatrzymywały.

                          Jak często u Was są kupki? U nas dzisiaj nawet w nocy 2 razy zrobił kupkę, a w ciągu dnia, to co zmiana pieluchy to kupka

                          Ignaś zaczął się uśmiechać i grucha słodko
                          Myślałam, że to taki bezwiedny przypadkowy uśmiech i zaczęłam do niego mówić, gugać i za każdym razem reakcją na mój głos był uśmiech

                          W końcu dzisiaj zadzwoniła położna, że będzie w środę między 11:00 a 13:00.

                          Pytałaś o pieluszki-używam Dada- przekonałam się do nich przy Nadusi i już na Ignacym nie eksperymentowałam, tylko od początku ich używam, tanie i dobre.
                          Mleko podałam Bebiko, ale po tym jednorazowym podaniu zrobił zielonkawą kupkę

                          PS. Fajne fotki.
                          Last edited by jaka_ja; 22-09-2011, 18:50.


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Zielone kupki mogą się zdarzać Filip miał je bardzo długo i lekarka powiedziała że to normalne po prostu żołądeczek nie trawi jeszcze wszystkiego do końca.
                            A co do kupek Majki to przeważnie jedna dziennie, akurat dziś były dwie ale w szpitalu to robiła co chwila po kilka dziennie.
                            Jeśli chodzi o prukanie to owszem chodziło mi o pierdzenie

                            A ja dzwoniłam do lekarza i na poniedziałek mam wizytę kontrolną o gina mi oczywiście chodzi. To już 6 tyg jejku jak to szybko leci

                            Spokojnej nocy

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Właśnie coś mi się wydaje, że Ignaś za często robi te kupki. Dobrze, że położna przychodzi w środę, to ją zapytam. Nadusia tak często nie robiła.

                              Tak, masz rację...szybko leci.

                              Ja za jakieś 2-3 tygodnie też będę musiała się umówić na wizytę.
                              Jestem ciekawa, czy wszystko ok.

                              Dzieciaki śpią, zmykam pod prysznic i spać, bo padam.
                              Dobrej nocy.


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                O ile pamiętam dobrze to dziecko karmione piersią może robić tak często kupkii różnego koloru, no ale jak masz okazje to dla pewności spytaj

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X