Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    kochana spokojnie nie denerwuj się pamiętaj że stres ci nie pomoże jutro zrobisz wyniki i wszystko okaże się dobrze a może to też od tej pogody, ja dziś np jestem totalnie bez sił nie mówiąc o tym że ostatnimi czasy chodzi mi po plecach taki zimny prąd i niewiem co on znaczy

    U nas dziś pół dnia ulewa była masakra mam już dość tego deszczu, niech już będzie zimno jak se chce byle ten deszcz przestał padać acj ja też jestem ostatnio strasznie nerwowa i wszystko mnie denerwuje masakra

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Wynik wyszedł dobry, tarczyca ok. Cieszę się.

      Jak się czujesz?
      Ja ostatnie 2 dni lepiej.Nawet lepiej śpię.

      Szkoda tylko, że pogoda nie dopisuje. Deszczowo u nas. W niedzielę wracamy do Gdańska. Muszę się w końcu spakować so szpitala, ubrać pościel dla maluszka...Kosmetyki dla maluszka kupiłam. Tylko pampersy muszę kupić.


      Skomentuj


        Odp: Termin

        A ja wczoraj cały dzień przeleżałam bo mnie coś strasznie kuło i to bardzo nisko, na szczęście dziś już się dobrze czuje, ale za to mały po południu znowu obudził się z potworną chrypą. Najgorsze jest to że mąż ma nocki a więc dziś mam pospane pewnie bo będę wstawać co chwila i sprawdzać czy mały oddycha( bo jak byłam z tym zapaleniem krtani w szpitalu to mi powiedzieli że może mu zacisnąć krtań i się po prostu dziecko wtedy dusi )

        A masz już coś na chrzciny?? Ja mam do sprzedania sztruksowy garniturek z kamizelką koszulą muchą i czapką rozmiar 62 koloru kremowego
        http://allegro.pl/sztruksowy-garnitu...722210093.html
        taki tylko kremowy napisz czy jesteś zainteresowana jeśli tak to wkleję wtedy zdjęcia a jak nie to chcę go na komis wstawić cena jaka mnie interesuje to 50 zł
        Last edited by jogobella198; 29-07-2011, 20:11.

        Skomentuj


          Odp: Termin

          Ja mam noc nieprzepaną, bo u teściowej śpię razem z Nadią w łóżku, a Nadusia w nocy zaczęła się strasznie rzucać w łóżku, popłakiwać, obudziła się z 2 razy. Ma katarek, coś się przeziębiło dziewczę moje...Póki co żadnej gorączki.Zasnęła dzisiaj ok 19:00 podczas oglądania bajki, nawet jej nie kąpałam.
          Zobaczymy jak dzisiejsza noc minie.

          Jak Filip się czuje?

          Narazie o chrzcinach nie myślę.
          Nadię chrzciłam, jak miała pół roczku, teraz pewnie też gdzieś tak, nie wcześniej.
          Możesz wstawić na komis ten garniturek.


          Skomentuj


            Odp: Termin

            U nas na szczęście noc minęła spokojnie, choć chrypkę dalej ma.

            Ja dziś pojeździłam trochę po komisach żeby dowiedzieć się co i jak z tym oddawaniem rzeczy i po niedzieli jadę pozawozić to co chce sprzedać

            Kurcze dobija mnie już ta pogoda na szczęście nie padało ale cały czas dziś u nas zaniesione jakby chciało padać i też nie za ciepło. Oj w tym roku to lato raczej nie dopisze

            Spokojnej nocy z zdrówka dla małej

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Nadusia dobrze spała, ale ja jak spałam 2 h to jest dobrze...Nie wiem,jak mam leżeć, praktycznie śpię na pół-siedząco.Masakra. Mały czasami tak mi włoży stópkę pod żebra, zblokuje mnie, że ruszyć się nie mogę.

              Dzisiaj mam jakieś dziwne kłucia w dole brzucha i od czasu do czasu w plecach.Mam nadzieję, że mały da mi jeszcze trochę czasu na przygotowania.
              Spakowałaś już się do szpitala?
              Ja obiecuję sobie jutro to zrobić.


              Skomentuj


                Odp: Termin

                hej
                ja też nie najlepiej się dziś czuje, ale sama niewiem co mi jest. Jeśli chodzi o torbę to zaczęłam pakowanie ale nie skończyłam, oczywiście najważniejsze ciuszki są jeszcze niewyprasowane i też dziennie sobie obiecuje że dziś to zrobię, ale jutro muszę to zrobić chociażby tylko te które wezmę ze sobą

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Co musisz zabrać dla siebie i dla maluszka do szpitala?Wiem, że co szpital, to inne zwyczaje...

                  Ja dla siebie- podkłady, majtki poporodowe, 3 koszule, szlafrok, kapcie, klapki pod prysznic, no i wiadomo kosmetyki wg.uznania, ostatnie wyniki badań, ostatnie USG,kartę ciąży, dowód osobisty.
                  Potrzebujesz książeczkę ubezpieczeniową? Wiem, że w niektórych szpitalach jest jeszcze wymagana.

                  Dla maluszka- rożek, 3-4 pajacyki, ok 10 pampersów, 2 czapeczki, rękawiczki niedrapki. Kosmetyków do szpitala dla dziecka nie potrzebuję.


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Jeśli chodzi o mnie to to samo co ty muszę zabrać + lewatywa golarka jednorazowa i kubek i sztućce
                    Dla dziecka rożek ciuszki pampersy. Muszę poszukać jeszcze kartkę i sprawdzić o czym jeszcze zapomniałam. Książeczkę też mam mieć przy sobie.
                    Dziś dalej nie najlepiej się czuje i sama już niewiem czy to mała tak się rozpycha czy to takie delikatne skurcze, nie wspominając o tym że już wymiotowałam rano jeśli nic się nie zacznie dziać tak jeszcze przez dzień albo dwa a moje samopoczucie się nie zmieni to chyba pojadę do szpitala na wizytę bo mąż ma iść po południu do pracy a ja nie jestem w stanie się małym zająć, zastanawiam się czy nie zadzwonić po siostrę bo niewiem czy dam rade
                    Jeśli mi się uda znaleźć trochę czasu to postaram ci się wkleić wieczorkiem dresik bo robiłam rano segregacje na komis i zrobiłam zdjęcia
                    A i chciałam zapytać czy miałaś może takie malutkie bluzeczki dla dziewczynki ale z długim rękawkiem bo jakoś nie umie nigdzie trafić bo takie 62-68 już mam ale takiej całkiem małej nie no i czy miałaś może takie futerkowe coś ala bolerko bo też poszukuje jakbyś chciała się pozbyć może być z rękawkami lub bez
                    A jak dziś twoje samopoczucie??

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Dzisiaj samopoczucie ok.
                      Była u mnie siostra. Rozmroziła mi lodówkę i wyczyściła. Poprasowała pościele, więc maluszek ma już łóżeczko gotowe, bo od razu ubrałyśmy
                      Spakowałam się z grubsza do szpitala, żeby nie szukać wszystkiego w panice, jakby już się coś zaczęło.
                      Co do kubka i sztućców-to fakt-też muszę mieć i lewatywę też. Muszę kupić, bo nie mam.
                      Wyciągnęłam kartkę, którą dostałam od położnych w szkole rodzenia i tam wszystko mam czarno na białym, co mam zabrać.

                      W przyszły poniedziałek mam USG. Mam nadzieję, że maluszek nie zechce wyjść szybciej, bo jestem ciekawa, jak tam z nereczkami jego.
                      Po drugie przyjeżdża moja kochana teściowa, więc będę spokojniejsza i będę miała z kim Nadię zostawić.
                      Na tą chwilę, to nie mam jej z kim zostawić, gdy pojedziemy rodzić.
                      Chyba, że męża siostra przyjechałaby do niej...

                      Mam nadzieję, że Synek wyrozumiały będzie i da nam chociaż tydzień jeszcze...

                      Co do ciuszków, to jutro porobię zdjęcia tego co mi zostało i Ci wstawię.Bolerka to raczej nie mam, ale bluzeczki jakieś powinnam mieć, chociaż większość, to chyba body.

                      Miłej i spokojnej nocy.
                      Last edited by jaka_ja; 01-08-2011, 21:48.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Witaj a ja mimo nie najlepszego samopoczucia poprasowałam wkońcu ciuszki, wiec najważniejsze z głowy odłożyłam co do szpitala a reszta na półeczce.Teraz jeszcze wózek i łóżeczko cza odświeżyć ale tow razie draki mąż zrobi

                        A jak jest u was w szpitalu też odrazu po porodzie dostajecie dziecko czy położne wam noszą tylko do karmienia u nas samemu cza się zając maleństwem.

                        A i macie możliwość rodzenia w znieczuleniu?? bo u nas niestety nie

                        a tu dresik bawełniany 0-3 miesiące ale wydaje się trochę większy mam jeszcze welurowy ale to jak go znajdę to ci wkleję . Jeśli chodzi o koszule to jena jest maleńka a ta druga tak z 62 a spodnie te szare są 3-6 miesięcy a bluzka też raczej mała tak do 3 miesiecy. acha zapomniałam dodać że za każdy zestaw chce 10 zł no chyba że ty coś będziesz mieć ciekawego to się poprostu wymienimy, a jeśli chodzi o przesyłke to jak bede w pobliżu poczty to zapytam o ceny bo niestety nieznam
                        Attached Files
                        Last edited by jogobella198; 02-08-2011, 08:30.

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Ja mam łóżeczko przygotowane, fotelik i wózek wyczyszczony.
                          Mam jeszcze trochę ciuszków do poprasowania-takich spacerowych, ale aż tak ciśnienia z tym nie mam.
                          Powiem Ci, że tak już mi się nic nie chce...masakra...

                          U nas w szpitalu jest tak samo jak u Was, dziecko praktycznie od początku jest z mamą. Tak więc sobie mamusia w szpitalu nie odpocznie- nie ma szans.
                          Znieczulenie tak, jest możliwe, ale ja rodziłam bez.

                          Co do ciuszków, to myślę, że na dresik i te koszulki się zdecyduję.
                          Kurde...myślałam, że mam te ciuszki, których chciałam Ci porobić zdjęcia w mieszkaniu, a mam je w piwnicy i nie chce mi się po nie iść
                          Pójdę jutro, obiecuję

                          Mam nadzieję, że czujesz się dobrze. Buźka.


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            oj tak dziś samopoczucie nawet dobre choć wszystko okropnie mnie męczy, ale to może i dlatego że w końcu słoneczko wyszło i ciepło się zrobiło

                            co do ciuszków to ok napewno to zostawię jeśli chcesz to porobię zdjęcia tych troszkę większych i też ci coś ciekawego wkleję żeby od razu za jednym razem w razie czego to wysłać tylko do jakiego rozmiaru cie interesuje 68 czy 74 jak coś

                            A jaka u was pogoda i samopoczucie??

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              U nas też ciepło. Czuję się zmęczona i nic mi się nie chce. Może to przez to chroniczne niewyspanie. Jak dobrze, to śpię 3-4 godziny i to na pół-siedząco.
                              No ale najwyraźniej dzieciaczki tak nas przyzwyczajają do tych nieprzespanych nocy.

                              Kiedy masz jakieś badania?

                              Jakbyś coś miała ciekawego to wrzuć, może być do rozmiaru 74.


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                ja wizytę lekarską mam dopiero 17, i też powoli chciała bym mieć to już za sobą szczególnie przez to złe samopoczucie no i oczywiście ten kręgosłup który strasznie ostatnio daje popalić

                                A ja zapomniałam się pochwalić kolejne sukcesy mamy w naszej nauce siusiania, bo ostatnio zaczynam zakładać małemu spodenki i uczyć go żeby ściągał je sam bo dalej nie woła i nawet już sam lata i zdejmuje gatki, trochę to śmiesznie wygląda bo on siada odwrotnie na nocnik przodem do tyłu ale grunt to że załapał o co chodzi
                                Wogule strasznie teraz się Filip zmienił zaczyna rozumieć co się do niego mówi wykonuje proste polecenia i widać po zabawach jest już taki inny, tylko jedna rzecz mnie przeraża jest strasznie uparty szczególnie kiedy słyszy niewolno to wtedy się nie chce słuchać choć dobrze wiem że rozumie co się do niego mówi, muszę znaleźć jakiś sposób na niego bo jak mu od razu popuszczę to potem będzie już problem go spowrotem ustawić " do pionu"

                                A jak tam twoja mała zdaje sobie sprawę że będzie mieć rodzeństwo jak reaguje na to, Filip jeszcze nie rozumie więc jak się pojawi dziecko to na początku pewnie będzie troszkę trudno

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X