Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    tu jest kurteczka (ta większa na wiosnę ) i sweterek ( tak ok 0-3 miesiące)
    oczywiście wszystkie kolory są dużo żywsze ale to zdjęcia robione komórką
    te 2 dresy co są to są welurowe rozmiar 62-68
    te niebieskie ogrodniczki są sztruksowa
    jak co to pytaj odpowiem lub napisz ewentualnie co by cie interesowało konkretnie to możne coś znajdę jeszcze
    Attached Files
    Last edited by jogobella198; 08-08-2011, 13:10.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Dzisiejsza wizyta to jakaś kolejna porażka.Ta moja ginekolog to chyba tylko potrafi zwolnienia wypisywać i recepty...i pomyśleć, że taka z niej zadowolona byłam przy pierwszej ciąży.
      USG pod kątem nereczek nie zrobiła, bo jak stwierdziła, lepiej, żeby to zrobił ktoś z prenatalnego, ale niestety okazało się, że wszyscy lekarze, którzy robią USG prenatalne są na urlopie. Masakra jakaś. Dała mi nazwiska lekarzy do których mogę się zgłosić prywatnie na takie USG.
      Powiedziała, żeby się nie przejmować tymi pielektazjami, bo i tak dziecku zrobią usg zaraz po porodzie.
      W sumie to tylko wypisała mi zwolnienie, kazała zrobić wymaz z pochwy, spojrzała w wyniki...ehhh...Mam do niej przyjść z wynikiem z wymazu.
      To na tyle...

      Teraz jeśli chodzi o ciuszki, to już wybrałam:
      -dresik granatowo czerwony+ czerwona bluzeczka
      -2 koszule
      -bluzeczka z samochodem
      -niebieski welurowy dresik
      -ogrodniczki-( jaki rozmiar???)
      -sweterek w paski
      -bluzeczka ''Perfect stay...''


      Skomentuj


        Odp: Termin

        ogrodniczki są malutkie 56 roz

        a lekarka zbadała cie chociaż czy szykuje się już coś do porodu czy na razie nic się nie dzieje, a z tymi lekarzami tak to jest jak nie dasz kasy to cie gdzieś maja ja jutro idę z Filipem do laryngologa też państwowo zobaczymy jak będzie

        Skomentuj


          Odp: Termin

          Ok, to chcę te ciuszki. Ty ewentualnie sobie dobierz coś, tak, żebyśmy były kwita, bo chyba mniej wybrałaś ciuszków niż ja.

          Masakra z tymi lekarzami, nawet jak płacisz...ja zapłaciłam 100zł za wizytę( tylko kilka razy udało mi się zapisać na NFZ do mojej lekarki) 50 zł za wymaz.

          Daj znać, co tam laryngolog stwierdził u Filipka.


          Skomentuj


            Odp: Termin

            my po wizycie u laryngologa
            powiedziała nam ino tyle że ma bardzo brzydkie migdały i dała skierowanie na oddział do szpitala gdzie się tym zajmują mam tam zadzwonić i się umówić a oni stwierdzą czy wycinać czy nie a jak tak to kiedy, ale nawet nam telefonów nie dała tylko podała miejscowości gdzie to robić na NFZ

            powiedz mi kochana teraz czy mam ci wyprać i wyprasować te ciuszki tzn one były prane przed włożeniem na strych ale trzeba je odświeżyć ale wiesz jak to jest jak się kupuje od kogoś i tak każdy sam potem to pierze czy płuka więc nie wiem czy jest sens robić podwójnie tą samą robotę, bo jeśli nie to proszę o twój adres najlepiej na maila albo gg chyba że znajdziesz mnie na nk i dziś już raczej nie zdążę ale jutro kolo południa bym ci to wysłała żeby z tym nie zwlekać
            A jeśli chodzi o dobieranie ciuszków to ewentualnie dorzuć mi te większe ogrodniczki lub jakieś spodenki i myślę że to będzie tak mniej więcej po równo a ty jak uważasz??
            wspominałaś coś kiedyś o czapeczce granatowej, takiej nie mam ale mam maleńką czapeczkę moro więc na pewno ci ja gratis dorzucę no chyba że znajdę jeszcze jakieś takie typowo chłopięce to je postaram się dorzucić bo mi i tak będą leżały i zawadzały

            A ty jak się czujesz?
            Ja nawet dobrze ale pęcherz coraz bardziej dokucza i w nocy ma problemy ze wstawaniem z łóżka

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Zupełnie nie zawracaj sobie głowy praniem i prasowaniem.
              Te moje ciuszki też nie były teraz prane, tylko przed zaniesieniem ich do piwnicy.
              Sama sobie popiorę i poprasuję, nie ma sensu żeby to podwójnie było prane.
              Dorzucę Ci te białe ogrodniczki i różowe też i myślę, że będzie ok. Jak chcesz, to wrzucę też te papucie króliczki, bo one są przesłodkie
              Nie wiem tylko w co Ci to spakować, bo nie mam żadnych kartonów w domku.

              Mój nr GG 6799658. Podeślij mi adres.
              Postaram się jutro albo pojutrze wysłać.

              Ja też mam problem, żeby się podnieść, mam wrażenie, że mam strasznie twardy brzuch, szczególnie w nocy właśnie.
              Ogólnie dobrze się czuję, przynajmniej dzisiaj.

              Ciekawe co tam w szpitalu stwierdzą z tymi migdałami Filipa.

              Pozdrawiam.


              Skomentuj


                Odp: Termin

                A ja dziś nie wyspana coś w nocy się budziłam co chwilę a jak już zasypiałam to Filip pokwękiwał co chwile, a więc czekam na męża aż wróci z pracy i idę podrzemać coś jakaś słaba jestem dziś

                A ty kiedy idziesz na ten wymaz i do lekarza?? ja dopiero 17 mam wizytę mam ino nadzieje że jej nie doczekam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Moje noce niestety od jakiegoś czasu tak wyglądają, że budzę się co chwilę, dobrze, że łatwo zasypiam.
                  Brzuch mi twardnieje, szczególnie w nocy.
                  Mały ostatnio mniej się rusza. Chyba już mu ciasno.

                  Wymaz zrobiłam i czekam na wynik 3-5 dni, więc do piątku powinien być. Mam z nim podejść do mojej gin. tak między pacjentkami, żeby zobaczyła, czy mi dać jakiś lek czy wszystko jest ok.

                  Teściowa dzisiaj przyjechała, więc jakoś tak spokojniejsza jestem


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Hej!

                    Co się dzieje? Nie odzywasz się już któryś dzień...Tylko mi nie mów, że już po wszystkim i masz maleńką już na świecie, bo Ci będę zazdrościła

                    Kochana, co do ciuszków, to wyślę Ci je dopiero w poniedziałek. Nie obraź się. Nie dałam rady wczoraj i przedwczoraj zajść na pocztę.
                    Odebrałam wynik wymazu, wszystko jest ok. Co się jednak okazało...miałam z wynikiem podejść do mojej gin. a ona okazuje się być do 18-stego na urlopie!O czym mnie zupełnie nie uprzedziła. Paranoja!
                    Wczoraj cały dzień spędziłyśmy z Nadią i teściową na Jarmarku Dominikańskim.
                    Dzisiaj mam masę sprzątania, zakupy itd.W sobotę są u nas nieznośne kolejki na poczcie.
                    Mam nadzieję, że nic się nie stanie, jak w pioniedziałek wyślę...

                    Odezwij się. Buźka.


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Witaj kochana!
                      A więc głośno nie mówię ale już jest nas czwóreczka właśnie przed chwilą wróciłam do domku

                      co do ciuszków spokojnie moje wysłał mąż w piątek sprawdź proszę czy dostałaś wszystko bo wiesz jak to jest jak się karze coś zrobić chłopu

                      Pewnie chcesz wiedzieć jak poród a więc o 6 pojechałam do szpitala bo miałam wrażenie że wody mi się sączą w nocy i plamienie się pokazało ( w sumie tylko dlatego pojechałam) skurcze jakieś takie bele jakie miałam ale jak się okazało to co 5 minut lekarka stwierdziła że to jeszcze nie to ale zostawi mnie w szpitalu na obserwacji i tak sobie leżałam ale skurcze nadal występowały co 5 minut i były coraz dokuczliwsze. Kilka razy zgłaszałam skurcze ale mnie w sumie trochę zlewali. Ale po 12 wzięli mnie na badanie 3 do 4 cm rozwarcie zrobili lewatywę i gdy z nią byłam w ubikacji to mi wody odeszły wzięłam szybką kąpiel ale już z pod prysznica nie umiałam wyjść co mnie takie skurcze dopadły na salę porodową już mi pomagały dojść położne i wdrapać się na łóżko potem 3 skurcze które musiałam przeczekać żeby mała troszkę niżej była i 2 kolejne Majeczka była już na świecie. trwało to dosłownie wszystko max 30 minut sama niewiem co się działo oj naprawdę życzę ci takiego szybkiego porodu.
                      Majeczka zdrowa dostała 10 punktów i grzeczniutka
                      ma 55 cm 3500g urodzona 11,08,2011 godz 13.07
                      Ja troszkę obolała bo mnie poszyli ale już szczęśliwa że w domku i mam to za sobą.

                      A ty jak się czujesz kochana??
                      Miłej niedzieli
                      Attached Files
                      Last edited by jogobella198; 14-08-2011, 14:31.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę, że masz to wszystko już za sobą, że poród miałaś szybki, żadnych komplikacji i maleńka już jest na świecie!
                        Baaaaardzo zazdroszczę.
                        Słodka Majeczka. Dzięki za zdjęcie. Takie to malusie i bezbronne, prawda?
                        W wolnej chwili napisz, jak Filipek zareagował na siostrzyczkę.

                        Tak coś przeczuwałam, jak nie pisałaś te kilka dni...

                        Czuję się dobrze. Teściowa jest u nas, tak więc mam luz, mogę więcej odpoczywać, bo ona obiadki gotuje itd.
                        Zmęczona tylko jestem, bo te noce to masakra, nie wiem już jak mam leżeć...
                        Mam nadzieję, że jeszcze trochę i też powiem ''Jestem już po...''.

                        Odpoczywaj.Jeszcze raz gratuluję Córeczki.


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          A Filip chciałby małą tulić i pieścić a zarazem jak to się mówi czasem podszczypać jak nikt nie widzi, ale ogólnie dobrze to przyjął tylko jest zazdrosny jak karmię i trochę się popisuje żeby zwrócić na siebie uwagę, ale szczerze mówiąc nie jest najgorzej

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            To normalne, że będzie chciał teraz zwrócić na siebie uwagę. Do tej pory był Waszym oczkiem w głowie, a teraz będzie musiał dzielić się miłością rodziców. Myślę, że dla takiego dzieciaczka to też nie jest łatwe.

                            Dobrej i spokojnej nocy Wam życzę.


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              I pierwsza nocka za nami Majeczka wstawała w sumie 2 razy a pobudka była o 6:30 ale wtedy oboje wstali i mała i Filip więc nie było najgorzej
                              powiem szczerze że jest bardzo grzeczna i spokojna płacze tylko jak chce jeść a tak pozagląda chwilkę i zaraz zasypia
                              A Filip też dziś na razie trochę lepiej chodzi głaska ją po brzuszku czasem pocałuje lub za rączkę chwyta ale zobaczymy jak goście przyjdą jak będzie reagował
                              jak tam samopoczucie
                              miłego dnia

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Może rzeczywiście tak jest, że drugie dziecko grzeczniejsze...ostatnio z wieloma takimi opiniami się spotkałam.
                                Chyba, że Filip też był taki grzeczniutki. Nadia nie. Dawała nam popalić.
                                Jak tak piszesz o malutkiej, to Ci strasznie zazdroszczę, że jesteście już w domku, po wszystkim...
                                Ja czuję się ok. Mały jakoś mniej ruchliwy ostatnio, ale podobno przy końcówce tak jest...ciasno maluszkowi już.
                                Nawet spałam dzisiaj dobrze.

                                Miłego dnia.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X