Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Jakoś mi dzionek szybko zleciał dzisiaj.Rano ogarniałam mieszkanko, obiadek gotowałam, Ignaś wymagający więc trza było się nim zajmować. Jak się trochę z wszystkim obrobiłam przyszła koleżanka z synkiem na kawkę. Potem biegliśmy z Ignasiem na szybki spacerek i po Nadusię do przedszkola.
    Zjedliśmy obiadek i pojechaliśmy na zakupy.
    Kupiłam Ignasiowi komplecik czapkę i szalik,tylko rękawiczek jakiś sensownych nie mogłam na niego dostać, m kupiliśmy kurtkę, sobie sweterek i legginsy. Jestem zła, bo mierzyłam ładną beżową pikowaną długą kurteczkę i tak się zastanawiałam i zastanawiałam...i ostatecznie nie kupiłam...bo w sumie mam niby dość tych kurtek i płaszczyków...ale teraz cały czas mi ta kurteczka w głowie siedzi

    kamila Nie przejmuj się, każde dziecko może mieć swoje gorsze chwile, foszki w tym wieku to normalne.
    Co do drzemek Ignasia, tak dwa razy śpi w ciągu dnia.
    Płaszczyk zakupiłam za 119 zł, więc jeszcze nie tak drogo...jak weszłam do 5-10-15 to się za głowę złapałam...tam 170-250zł czyli praktycznie co dla nas za kurtkę.

    Juro do teściowej i zostajemy do wtorku a nawet nas nie spakowałam. Już mi się nie chce dzisiaj. Jutro wstanę szybciej.
    Dobranoc.
    Last edited by jaka_ja; 31-10-2012, 21:41.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      witam

      dziś troszkę smutny dzień...nie lubie....

      Sylwia tez tak myślę że 4-5 a nawet 6 latki to przecież jeszcze maluchy,dopiero zaczęły przygode ze szkołą,poznały inne dzieci i co? ma byc już tak od razu na szóstkę z plusem? właśnie o tą "integracje społeczną" wychowawczyni najbardziej chodziło,poleciła więcej rozmawiac i tłumaczyc,jakbym tego nie robiła....
      a co do kurteczki to spoko cena,nie tak drogo jak na taka piekną (naprawde) Julka moja juz się w niej zakochała a jeszcze jej ulubiony fiolecik ,nie da się teraz przetłumaczyć że ma chyba z 4 kurtki zimowe.... "to masz mi kupić taki berecik,ale fioletowy!" jej słowa hehe
      my jutro wybywamy na zakupy, m ma sobie jakis płaszczyk zimowy kupić,co roku go proszę żeby zakupił wyjściowy na tego typu święta a nie jak nastolatek w kurteczce lata

      miłego pobytu u teściowej

      u nas baardzo zimno ale tradycja to tradycja,idziemy zaraz zapalić znicze

      do napisania

      Skomentuj


        Odp: Termin

        hej ja na moment tylko Kamila kilka fotek uszykowalam ale za nic nie mogę ich przeslać-lecz aby zaspokoić Twoją ciekawość mogę wyslać Ci na maila

        poza tym u nas bez zmian jakichś szczególnych
        milego dzionka

        p.s.a Lena gdzie?







        Skomentuj


          Odp: Termin

          CZesc kochane....

          Lena sie melduje

          U nas ostatnio duzo sie dzieje... 10jade do mojego Daniela sama na 8 dni od sooty do soboty. Troche sie boje zostawic dzieci, tzn wiem,ze mama sobie poradzi sama,ale rozlaka z chlopcami ehhh. Nigdy ich nie zostawialam na tak dlugo,no poza tym jak bylam z Olim w szpitalu we wrzesniu. Z drugiej strony jednak ciesze sie na ten wyjazd. Pobede wkoncu sama z Danielem,odpoczne odzyje Wiem,wiem egoistka ze mnie..

          Sylwia... Nadusia wyglada rewelacyjnie... hehe pokazalam Olivkowi mowi jej jaka ona fajoska... sama bym chciala taka corcie hehehe

          Kamilka.. wiem co czulas z tym bolem,sama ostatnio to przezywalam. Kilka dni temu mnie zlapal taki bol ale w podbrzuszu.Kurde tak klulo,ze sie ruszyc spokojnie nie moglam,na szczescie nastepnego dnia przeszlo. A co do nastroju dzieciakow heh u nas bywa roznie,z przewaga na gorsze...niestety. Mam czasami ochote trzasnac drzwiami i miec swiety spokoj,bo furii mozna dostac. Juz ostatnio sie zastanawialam nad psychologiem. Wiem,ze nie radza sobie z rozlaka z Danielem,bo rozmawialam z przedszkolnym psychologiem,ze Olis bardzo to jednak przezywa. Przygotowywali cos na mikolaja juz jakies piosenki,wierszyki i Olis podobno zapytany,co by chcial dostac od Mikolajki... odpowiedzial Spedzic swieta z Danielem.. ehh

          Itka... ja tez bym chciala zobaczyc:P

          Wzielam sie dzis za porzadeczki hehehe jakos mnie wzielo. Chlopcy swiruja.. ogolnie wesolo i kolorowo. Chlopcy zdrowi i mam nadzieje,ze tak zostanie.

          Odezwe sie pozniej. Milego popoludnia.
          [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

          Skomentuj


            Odp: Termin

            jeju Lena-jak przeczytalam co piszesz o odpowiedzi Olka to się poplakalam...ja coś ostatnio sentymentalnie reaguję na wszystko
            a że polecisz sama do Daniela to żaden egoizm należy Wam się a Tobie zwlaszcza chlopcy i mama napewno sobie poradza
            a fotki kurcze może jakoś je zmniejsze czy coś żeby tu wlazly...ale jak wrzucam nie pokazuje że za duże tylko że bląd wlaśnie-to która chce oglądać daje maila i śle
            a ja dziś posprzątakam cale mieszkanko obiadek zrobilam segregacje czapek szali itd ale ogólnie lenia mam bo w piżamce caly dzień chodzę he he







            Skomentuj


              Odp: Termin

              Hehe Itka... nio ja tez sie pobeczalam...ehhh A co do pizamki jest nas dwie... nawet nie wyszlam,takie wiatrzycho. Dzieciaki spia a ja jeszcze koncze sprzatanko. Musze sie pochwalic,ze az lsni.
              [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Hej Kochane!

                Melduję się od teściowej. Mieszkanko po remoncie wygląda prześlicznie...napatrzeć się nie mogę, zyskało na przestrzeni, rewelacja jak dala mnie...pani architekt pięknie doradziła z wszystkim. Super!
                We WŚ tradycyjnie na cmentarz, a potem imprezka u teściowej. Zebrało się trochę rodziny...mojego m siostra z mężem i synem, dwóch wujków, ciotka, dwóch kuzynów z żonami i dziećmi. Trochę trunków wymieszałam i się pół nocy męczyłam Nigdy więcej mieszanek.

                Wczoraj jakieś zakupy, spacerki...wieczorem na cmentarzu byliśmy, dzieciom sie bardzo podobało, zupełnie inny klimat wieczorkiem, gdy te wszystkie znicze się palą.
                Dzisiaj z m wyskoczyliśmy na zakupy, kupił buty zimowe.

                itka Ja też chcę zob

                kamila To nie jest wysoka cena za kurteczkę, bo jak weszłam do 5-10-15 to i 250 za tego typu dłuższą...

                Lena Wzruszyć się można tym co Oliś powiedział...Chłopaki z babcią sobie poradzą, nie mniej wyrzutów sumienia...tylko jedź do męża.

                Miłego popołudnia!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  hej

                  ach,weszłam zobaczyc czy ktoś może coś napisał
                  mąż z drugiego pokoju mnie woła,obiecałam że tylko na chwilke na licytacje i ....wygrałam,fajny płaszczyk
                  ale zajrzałam jeszcze tutaj


                  Sylwia wiem jak to "boli"....to mieszanie.....pomimo tego że-od alkoholu- masakrycznie sie czułam jakieś 2 lata temu-pamietam to do dziś i tez powiedziałam że nigdy więcej,od tej pory jedno piwko,albo drink i koniec
                  pewnie dzis juz ok? ale tak może jakiegos whiskacza.... żartuje....
                  nom,na wspominki mnie wzięło dzięki Tobie,wesoło kiedys było oj wesoło....

                  Iza,dziękuje bardzo że "wkrótce" zaspokisz moją ciekawość
                  wysyłam w prywatnej wiadomości meila...
                  a jak tam po wizycie u lekarza,nic nie napisałas? pewnie ok?

                  Lena jesteś w końcu ciesze się że chłopaki zdrowi i to najważniejsze a że rozrabiają,to własnie świadczy jeszcze bardziej że są super zdrowi i zadowoleni ale mnie tez rozczuliły słowa Olivierka, niech sie spełni to jego małe zyczonko....
                  a Ty dziewczyno niczym się nie martw,tylko jedź i pomysl
                  tylko o sobie o o męzu,odpocznij,nabierz energii,zostwiasz chłopców pod wspaniałą opieką,napewno wszystko będzie ok a Twoje obawy sa najnormalniejsze na świecie i absolutnie nie czynią Cie egositką
                  będzie dobrze

                  uciekam
                  miłej nocki

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Kamila-u lekarza bez zmian osluchowo czysty a z nosa się leje na zielono i brzydko kaszle czekam na mróz może wtedy moje dziecko będzie zdrowe
                    wyslalam Wam fotki,żadna rewelacja ale coś tam widać napewno jak zrobie takie typowo "wnętrzarskie"to podeśle napewno







                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      hej

                      dzięki Iza widać,widać zwłaszcza na ostatnim zdjęciu (chyba parapetówa co?) że jest sporo miejsca, i balkon też duży,nie taki typowy jak w blokach

                      ech,zepsuł mi się czajnik,drugi raz w tym roku ale tak to jest jak się kupuje za 50zł teraz zainwestuje w jakiś lepszy....

                      a z fajniejszych wiadomości to jutro jade sie zapisać.....na prawko..... odgapiaczka jestem,nie Iza?
                      boje się baaaaaaaaaaaaardzo,serio....ale jeszcze bardziej chce się usamodzielnic i "uniezależnić" troszkę od męża,pewnie mnie rozumiecie

                      Iza ty już pewnie jakies jazdy miałaś?
                      ile kosztuje u Ciebie,jesli mogę zapytać?

                      miłej niedzieli

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        hej:0
                        Kamila bardzo bardzo się cieszę że się zapisalaś-i fajnie być dla kogoś inspiracją he he he ja jeszcze jazd nie mialam za2tyg jakoś dopiero a placę1250
                        cieszę się że fotki "czytelne"







                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Itka... ja foteczki tez chce....

                          Mail... lenka.85@hotmail.com

                          MAM dzis zly dzien,odezwe sie jutro
                          [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Hej
                            A u mnie zaś wesoło Filip wczoraj skarżył się że go ucho boli pojechałam na pogotowie i dostali my leki ale noc był koszmarna co chwilę się budził i płakał do tego 39,5 gorączki masakra.
                            Odebrałam wyniki testów na alergie od Majki okazało się że ma uczulenie na mleko krowie Masakra zero serków jogurtów mleka a nawet czekolady.
                            Och te moje dzieciaki. Kiedy w końcu będą zdrowe??

                            U nas od rana leje pogoda ino do spania
                            miłego dnia

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Justyna-biedny Filipek Ty to masz dziewczyno zawsze coś
                              a alergia Majki też nic fajnego,chociaż podobno dzieci zwyczajnie z tego wyrastają więc bądz dobrej mysli







                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Melduję się z domku.Wróciliśmy wczoraj.Przyznam, że odpoczęłam bardzo u teściowej.Mieszkanie po remoncie jest śliczne. Pozwoliłam sobie i jednego dnia zostawiłam dzieci z teściową i cały dzień spędziłam z moją koleżanką, zostałam u niej na noc. Siedziałyśmy do 2:00 w nocy i gadałyśmy....ojjj...jak mi tego brakowało. To przyjaciółka od czasów szkoły średniej...Był i śmiech i łzy. Wieczorem wypiłyśmy sobie winko, obejrzałyśmy ''Nad życie''...strasznie smutny film.. przeżywałyśmy obie i płakałyśmy...Nie wiem, czy to był dobry wybór jeśli chodzi o film na akurat taki wspólny wieczór ale wypłakać się czasem też jest dobrze...a po takim filmie człowiek docenia to co ma najważniejszego ŻYCIE, ZDROWIE, DZIECI możliwość cieszenia się nimi, obcowania z nimi...
                                Jako, że mąż mojej koleżanki jest w Belgii to nawet spałyśmy w jednym łóżku, jak za starych dobrych czasów szkolnych, kiedy to nawet weekendy potrafiłyśmy spędzać razem, jak nie ja u Jolki, to Jolka u mnie.
                                Następnego dnia jakieś wspólne zakupy itd. Miło. Tego było mi trzeba

                                Ignaś nie wiem dlaczego ale u teściowej spał super, przesypiał całe noce, nie budził się na mleko....Nie wiem, jak mam to sobie wytłumaczyć.
                                Chyba mu łóżeczko przestawię, może coś pomoże.

                                Nadusia w przedszkolu.
                                Ja pije kawkę a Ignaś kończy śniadanko.

                                jogobellaWspółczuję i już nie wiem, co mam Ci powiedzieć...co chwilę coś...Trzymaj się.

                                itka Przyślij mi jeszcze raz fotki, bo ja odbierałam je na telefonie i potraktowałam jak spam...

                                kamila Tylko nie kupuj ceramicznego, wyglądają pięknie ale to jedno wielkie g....przynajmniej ja jestem niezadowolona...
                                Dobrze, że się odważyłaś z tym prawkiem.Trzymam kciuki za Ciebie.

                                LenaJak humorek?

                                Miłego dnia. Piszcie.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X