Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Czesc dziewczyny...

    Jak tam weekendzik. ?? My siedzimy w domku,bo mrozik i nie chce mi sie wychodzic. Chandra na dobre wkradla sie we mnie,nic kompletnie mi sie nie chce. Najchetniej spalabym caly dzien. Juz nawet zastanawialam sie,czy nie kupic sobie polepszaczy humora hehehe...

    Sylwia,fajne te rolko-wrotki Podoba mi sie tez garnuszek i jest w fajnej cenie. Daj znac,jak przyjdzie... zamowie tez dla Nanusia. On sie z Olkiem juz za puzzelki zabiera Co do dyrektorki..mila bardzo

    Kamilka... zazdroszcze... sama chyba w Anglii sie wybiore.

    Pytalyscie kiedy wyprowadzka. Planowalismy zabukowac bilety na 15-19stycznia.
    Mam jednak maly problem i nie wiem jak z niego wybrnac. Otoz,jakies ponad pol roku temu moj wujek wystapil o rozwod. Okazalo sie pozniej,ze zonka zmienila mu wniosek z orzekaniem o jego winie. Poprosl mnie,zebym zostala jego swiadkiem(jako,ze duzo wiem). Zgodzilam sie,ale nie myslalam ze bedzie to tak dlugo trwalo. Dostalam wlasnie wezwanie na 6.lutego a wiem,ze na jednej rozprawie sie nie skonczy. Jak moge sie z tego wymigac..? Napisac pismo do sadu? Zglosic adwokatowi? Z moze wiecie cos na ten temat.

    Milego wieczorku.
    [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      hej Lena ja bym na twoim miejscu przeszła się do sądu zapytać co i jak bo nie jestem pewna ale sąd chyba zwraca koszty dojazdu świadka tylko trzeba to jakoś udokumentować ale nie wiem czy to dotyczy wyjazdów za granice.Najlepiej idź i zapytaj

      Skomentuj


        Odp: Termin

        hej co tu tak pusto??
        czyżby świąteczne porządki ogarnęły wszystkich?
        ja właśnie robię porządki w ciuchach, połowę rzeczy wywaliłam bo i tak się w nich nie chodzi . choć zawsze ich szkoda ale ino miejsce w szafie zajmują
        prezenty na mikołaja kupione?/
        u nas w przedszkolu jutro mikołaj i tam dzieci dostaną paczki, a w czwartek pewnie babcie się zlecą z zabawkami
        miłego dnia

        Skomentuj


          Odp: Termin

          hej

          a co tu taka cisza?

          jak tam? grzeczne byłyście? mikołaj był?
          moje obdarowane cieszyły się jak wariatki,a słodyczy to chyba mamy zapas na miesiąc

          ja nie zaglądam bo mam codziennie jazdy,wychodzę z domu koło 9 a wracam po o 15,potem jakiś obiadek i na drugi dzień tez muszę zgotować i dni mi uciekają....
          Iza,jak u Ciebie?

          piszcie dziewczyny co słychac

          do napisania

          Skomentuj


            Odp: Termin

            hej Kochane....

            Hehe my bylismy grzeczni,wiec przyszedl juz w nocy,pozniej zakradl sie do przedszkola i jak to powiedzial Oli lazil za nami od sklepu do sklepu..

            Kamilko u nas podobnie.. slodyczy to chyba mamy na 2 miesiace. Babcia porobila chlopakom mega paczki, samochodzikow hotwheelsowych to chyba z 10dostali, gry,puzzle,kolorowanki ksiazeczki,ciuszki, no i Olis co prawda marzyl o helikopterze na sterowcu jak on to nazywa hehe ale dostal samochodzik zdalnie sterowany... jej 3 h juz go nie slychac tylko samochodzik W przedszkolu tez gore slodyczy. ehh

            Pogoda nie wiem jak u Was,ale u nas poki co taka jaka lubie njbardziej. Ladna zimka,sloneczko i mrozik.

            Jogobella... co do porzadkow..ja jakos nie mam zapalu i nic jeszcze nie zrobilam,nawet nie wiem,co z Wigilia... o niczym jeszcze nie myslalam a w sumie 2tyg z hakiem zostalo. Co to za Swieta,jak Dany nie przyjedzie.

            Ide ogarnac po obiadku i pranie nastawic..Milego popoludnia..
            [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

            Skomentuj


              Odp: Termin

              hejka
              jestem
              Kamila-jazdy super uwwwwielbbbbiam jeżdzić autem he he i dobrze mi idzie
              Lena-kiepsko że święta bez Danego..ale jak to mówią coś za coś tradycja w sumie bardziej a wielkanoc już razem,zleci zobaczysz kochana
              Sylwia-ladnie się pani dyrektor zachowala
              Justyna-fajnie że już w domku
              ja na workach oczywiście po -----przeprowadzce he he ale już ostatecznej i końcowej-jesteśmy NA SWOIM!!!!!!!
              chodzę oglądam,ach najczęściej zaglądam do lazienki,jestem zakochana w swoich plytkach
              fotki wkrótce i szybciej niż poprzednie-obiecuje uroczyście
              Witam nową mamusię-napisz coś o sobie







              Skomentuj


                Odp: Termin

                Hej!

                Nam bardzo miło Mikołajki minęły Przed południem byłyśmy z teściową i Ignasiem w nowo otwartym centrum handlowym. Teściowa z racji Mikołaja kupiła nam prezenciki.Dostałam bluzeczkę i legginsy.Dzieci dostały już wczoraj wieczorem, żeby Nadia mogła się nacieszyć bo gdyby rano dostała prezent, to pewnie nie chciałaby iść do przedszkola tylko chciałaby bawić się nowymi zabawkami

                Popołudniu pojechałyśmy do siostry mojego m a Nadii chrzestnej, zamówiła sushi, otworzyłyśmy winko. Mikołaj i u niej zostawił coś dla dzieciaczkówNiedawno wróciliśmy. Kąpiel dzieci...i do spanka.

                Wczoraj Nadia miała badanie słuchu. Nie wyszło dobrze. Słabe ciśnienie w uszkach. Szczególnie w lewym.Z wynikiem jechałam drugi raz do laryngolog.
                Mamy ćwiczyć...żeby uszka się odetkały np. w ten sposób, że napełniamy 1,5 l butelkę wodą, dajemy Nadii długą słomkę i ona musi dmuchać albo mamy kupić specjalny zestaw do dmuchania baloników noskiem.
                Dobrze, że to nie jest wada słuchu ja już miałam wizję, że mała chodzi z aparatem.
                Na początku stycznia kolejne badanie słuchu i wizyta z wynikiem u laryngologa.

                Dobranoc.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  witam niedzielnie

                  ale u nas zima na całego
                  u was też?

                  Lena no to ładnie się babcia postarała,rozumiem,że Twoja mama? a jak teściowa?wpadła do dzieci?
                  u mnie podobnie jak u Ciebie z tymi porządkami czyli jestesmy w lesie

                  Iza super sie jeździ,nie? od razu człowiek ma poczucie takiej "wolności" hehe,mam nadzieje że mnie rozumiesz
                  a czekaj,to gdzie Ty sie teraz przeprowadziłaś?tzn gdzie prędzej mieszkałaś-nie u siebie na nowym?ja tak ciągle myslałąm
                  co to za kolor płytek w Twojej łazience że jesteś taka w nich zakochana?

                  Sylwia Twoja teściowa super się zachowała,myśląc rownież o prezencie dla Ciebie
                  u nas nigdy to nie miała miejsca
                  pierwszy raz słyszę o tym ciśnieniu w uszku,tez bym się nastraszyła
                  ale tak jak piszesz dobrze że to żadna wada,będzie dobrze

                  jutro znowu jazdy,i w tym tygodniu chyba testy,ale totalnie się nie boje (chyba...)
                  uciekam,dostałam spóźnionego mikołaja od męza (stóweczka hihi moge poszaleć z kosmetykami)
                  tak głosno ostatnio narzekałam że podkład mi się kończy i jeszcze pare rzeczy więc wyczaił o co chodzi hehe

                  miłego odpoczynku

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Hejkum..


                    Tak,u nas tez sie zrobilo strasznie zimno.. do -20dochodzi ehh wiec siedzimy w domku. Natan zlapal jakis katare,nawet nie wiem gdzie. Mam nadzieje,ze Oli nie zalapie,bo w piatek znow badania u hematologa(mam nadzieje,ze znow obedzie sie bez transfuzji).

                    Kamilko...tak moja mama. hehe moja tesciowa nawet nie pomysli,zeby raz w miesiacu zadzwonic i zapytac chociaz,co u wnukow a co dopiero wyslac im czy przyjechac na mikolaja. Nie ma mowy. Wkurza mnie tylko,ze mowi Danielowi,ze dzwoni,ja nie odbieram i zabraniam jej kontaktowac sie z dziecmi a to wielka sciema z jej strony. Jesoo jak ja nie znosze tej baby.

                    Kurcze,az samej mi sie chce na prawko...Chyba to bedzie pierwsza rzecz,jaka zrobie w Exeter.


                    Sylwia... jak czytam o Twojej tesciowej to az zazdroszcze. Moja to mnie do tego stopnia nienawidzi,ze chyba wszystko bzrobila,zebysmy sie rozeszli i zastanawiam sie dlaczego,skoro nic jej nie zrobilam. No nie wazne. Na szczescie mieszka daleko stad i nie musze jej ogladac.

                    Milego popoludnia
                    [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      hej u nas też zima na całego po -16 stopni
                      u na niestety nic nowego Fili zaś chory tzn osłuchowo czysty ale zapalenie spojówki ma a majeczka nadal katarek choć na razie bez leków walczymy. Po niedzieli muszę zrobić posiew moczu u niej i kał na pasożyty.a przed samymi świętami wizyta u lekarza z wynikami

                      jejku jak ten czas leci już za 2 ty święta a ja jeszcze nie miałam czasu się zastanowić co szykuję . Na wigilię jadę do mamy pierwszy dzień u teściowej a w drugi chrzestni od dzieci przyjadą.
                      Macie już choinki ubrane u mnie jeszcze nie ale ciężko widzę te bombki Majka to taki łobuz że szok
                      spokojnej niedzieli

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Hej Jogobella... Biedne te Twoje dzieciaki. Co do choinki to u nas zawsze ubiera sie w Wigilie. Taka juz tradycja Nie wiem,czy bedziemy miec sztuczna,czy prawdziwa. Zobaczymy,jeszcze czas. Zdrowka.
                        [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Hej!

                          Jakoś nam szybko minął weekend.
                          W sobotę biegaliśmy za meblami.Wybrałam w końcu jasne mebelki-szafa, szafka wisząca nad tv i szafka do rtv, póki co...system ma przeszło 20 elementów więc jakby co później coś sobie dokupię jeszcze.
                          Wczoraj byliśmy cały dzień u męża kuzyna. Dzieciaczki się wybawiły razem, wesoło było...

                          Tak, teściowa moja kochana. Znowu to podkreślę. Gdy była u nas wygnała mnie też do koleżanki, bo miałam zaproszenie, więc wino, pizzę sobie zamówiłyśmy, odpoczęłam, bez dzieci wiadomo...inaczej.
                          W nocy się wysypiałam, bo teściowa wstawała do Ignasia.

                          Kurde, dziewczyny, u nas jeszcze nie jest tak zimno...-5,-6

                          Moje dzieciaczki odpukać zdrowe.

                          Ignaś dzisiaj mi popisał kanapę czerwonym flamastrem Miałam czyszczenia Teraz schnie...
                          Nawet nie wiem kiedy, siedziałyśmy z koleżanką piłyśmy kawkę, chwilę na niego nie patrzałam...ehhh...

                          jogobella My jeszcze nie stroimy choinki ale dzisiaj patrzałyśmy z Nadią czy ozdób wystarczy. Ona już miałaby ochotę na strojenie. Przy Ignasiu to też nie wiem, jak to będzie z tymi ozdobami na choince. Brój straszny.
                          My wigilię u teściowej spędzamy i pierwsze święto, a drugie do moich rodziców i zostajemy trochę na wsi...Tak się cieszę, bo nie byłam od wakacji.
                          Zdrówka dla szkrabów.

                          Lena Skarajne przeciwieństwa te nasze teściowe...Nie zazdroszczę.

                          kamila Powodzenia na testach! Nie ma to jak samemu sobie prezent wybrać Ja sobie też kosmetyków nakupowałam, kremy na dzień na noc, podkłady aż dwa...hehe...tusz. Mam zapas

                          itka To mnie zastrzeliłaś z tym mieszkaniem. Myślałam, że już byliście na swoim.

                          Miłego dnia. Idę obiadek pichcić.


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            cześć

                            no u nas też trzyma mrozik, w dzień -10 a w nocy nawet niewiem

                            Lena moja teściowa podobna tylko stwarza pozory że niby ona miła i troskliwa a tak naprawde to,ech,
                            polecam prawko ty już bys musiała się na prawa strone przesiadać,ale napewno bys się nauczyła

                            Justynka zdrówka dla małego
                            własnie tak teraz pomyslałam dzięki Tobie-co z tą choinką zrobimy,bo zawsze tak ok tydzień szybciej ubieralismy żeby święta "czuc" ale teraz te bombki,cukierki będą szybko znikać
                            my w tamtym roku kupilsmy sztuczną taka fajną
                            a w domu rodzinnym to zawsze z lasu i w dzień Wigili ubierana

                            u nas nieciekawie Natalka się pochorowała,niedawno wróciłam od pediatry,osłuchowo czysto ale kaszel okropny świszczący,mokry...gdzie ona tak się załatwiła,nie mam pojęcia
                            musze się porozglądac za inhalatorami,polecała nam bardzo doktorka,
                            macie może?

                            sylwia,jak tam po weekendzie?

                            miłego dnia dla WAS

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              oo jesteś Sylwia

                              no Ty kochana to masz kochana tą tesciową,ale to już pisałam kiedyś hehe
                              ma ona jakieś wady? hehe

                              to pochwal sie meblami,czekamy na zdjęcia

                              a to ci Ignaś,dobrze że zeszło....

                              potwierdzam,super takie zakupki dla siebie,mała rzecz a cieszy....

                              uciekam
                              pa

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Kamila a ty masz na myśli nebulizator? my owszem mamy i naprawdę bardzo dobra rzecz.
                                Sylwia nie wymigasz się czekamy na zdjęcia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X