Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    my jedziemy do szpitala podejrzenie zapalenia płuc u Majki odezwę się jak wrócę

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      hej,hej
      ja jestem ale z czasem nie mogę się wyrobić
      co próbuje uśiąść i coś napisać to zawsze mi coś....

      Matko Justyna współczuje bardzo! Boże biedna Majka,dopiero wyszła z choroby....trzymaj się

      Lena u mnie też w nocy halny chyba wiał i z tego hałasu miałam okropny sen
      śniło mi się tornado! takie pędzące prosto w nasz dom,a najgorzej że nie mogłam znależć natalki,potem siedziałysmy w piwnicy a jak wyszlismy to nie było nic,normalnie okropne! jakaś niespokojna jestem dziś z tego powodu....

      Lena czyli już rozumiem nie karmisz? jak tak to gratuluje

      Sylwia no na zdjęciach to rzeczywiście Ignaś na spokojne dziecko wygląda a tu taki rozrabiaka hihi oj biedna Nadia że ją ciągnie za włosy,Ciebie też?

      a moja wiecie co robi? GRYZIE! franca mała co się wtuli to zaraz użre i to tak że łzy same lecą

      Sylwia nie smuć się kochana słowami Nadii
      ja się zgadzam z Lena,napewno takie słówka słyszy w przedszkolu,przy kłotniach dzieciaków
      dobrze że wyjaśniłas jej co tak naprawde to znaczy,ale rozumiem że zabolało...


      Iza zdrówka dla Dominika i dla Ciebie też


      dziewczyny jak macie Lidla koło siebie to są fajne dresiki welurowe za 25zł,naprawde swietne,ja juz zakupiłam

      coś miałam jeszcze pisać,ale skleroza nie boli
      ech
      to do napisania

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Hej!

        Ja na kawce byłam u kumpeli, Ignaś tak zaczepiał swoją koleżankę Izunię, za włosy ją ciągnął, co za urwis
        Nie wiem, jak nad nim zapanować.
        Odebrałam Nadię z przedszkola. Dzisiaj było przedstawienie ''Alicja w krainie czarów''. Dziewczę zadowolone.

        jogobella Współczuję Ci kochana. Bądźcie dzielne.Obie. Boże, co też się Was tak trzymają te choróbska. Odezwij się koniecznie po powrocie.

        kamila Widziałam w gazetce te dresiki welurowe. Fajne. Mówiłam m, żeby w drodze z pracy kupił, jak jeszcze będzie granatowy dla Ignasia.
        Co do ciągnięcia za włosy, mnie też ciągnie ale nie tak, jak Nadię, mi to zawsze okulary zdejmuje, co mnie strasznie irytuje.

        Miłego popołudnia!


        Skomentuj


          Odp: Termin

          Jej jogobella... Wspolczuje kochana,ale zobaczysz bedzie dobrze a malutka szybko wroci do zdrowia. Trzymam kciuki...

          Kamilko... Tak kochana... nie karmie juz od 12dni Maly juz chyba sie przyzwyczaja,choc czasem jeszcze mu sie przypomina i szuka,ale nocki sa coraz lepsze,budzi sie owszem raz czasem dwa ale zrobi lyka wody i juz nawet z lozeczka go nie wyciagam. Mam nadzieje,ze bedzie coraz lepiej.

          A powiedzcie mi z czego pija Wasze szkraby mleczko?? ja malemu daje mleko z aventu ze smoczkiem z wielka dziura ta na kaszki.. ale zasysa mu sie i maly sie denerwuje. Olivier urzywal butelek dr Browna i bylam z nich zadowolona,pozniej jakos dostalam avent i przy nich zostalam. Zastanawiam sie czy nie popelniac tego bledu co z Olivkiem i odzwyczaic go juz od smoczka w butelce.. Olis ma na 2ch tylnych zabkach prochnice butelkowa,mimo ze zabki myslismy ze 3 razy dziennie. ehhh

          Chlopcy spia.. Zmykam sie zrelaksowac... DO jutra.


          PS. zapomnialam.. widzialam dzis,bo akurat bylismy w lidlu po crossanty te fajne rzeczywiscie dresiki,ale byly same malutkie za to kupilam sobie ta granatowa pizamke za 35zl. wkoncu zimno sie robi hehe
          Last edited by LenaTychy; 05-10-2012, 20:37.
          [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Hej Kochane!

            Znowu tak cicho tutaj...

            U nas brzydka deszczowa pogoda Siedzimy w domciu. Zrobiliśmy na obiadek domowe hamburgery i frytki, mało niedzielny obiad, ale jakoś wszyscy mieli ochotę na takie amerykańskie żarcie
            Teraz idziemy z N. robić muffinki.

            Wczoraj cały dzień spędziliśmy u znajomych na wsi. Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała...ale dzieci i tak się świetnie bawiły w swoim towarzystwie, Ignaś za nimi biegał więc miał zajęcie.
            Mężowie się sobą zajmowali, a my z kumpelą prawie 2 winka wypiłyśmy, kawka, pogaduchy, oglądałyśmy zdjęcia z Grecji, bo kumpela była z dwiema koleżankami...ależ jej zazdroszczę tego wypadu, odpoczęła od m, dzieci...też by mi się przydało.

            LenaCo do mleczka, Ignaś pije właśnie w butelce z Aventu, soczki też, nie akceptuje niekapka, kupiłam fajny z Aventu nie wiem, jak mam z nim walczyć, może nie chce tego ustnika twardego, gdyby był z miękkim byłoby inaczej.Jak mu podam w niekapku, nie pije w ogóle.
            Ostatnio gdy byłam u kumpeli zabrał butelkę niekapek jej córeczce, miała z miękkim ustnikiem, taka jakby słomka i z tego popił

            Nadia też ma malutką próchnicę na 3 ostatnich ząbkach Była teraz w przedszkolu pani stomatolog. Ma też zalecenie do ortodonty.Muszę ją umówić do dentysty, wyleczyć te ząbki, żeby się nie przeniosła dalej ta próchnica.
            Rok temu miała zdrowiutkie, a teraz...a też myje ząbki chętnie, 3 razy dziennie.


            Skomentuj


              Odp: Termin

              hej

              Jesień przyszła na dobre.....zimno i ponuro...ble
              byłam przed chwilą po Julke,byli dziś na wyjeździe do teatrzyku,autokar spóźnił się 40 min....zmarzłam okropnie.....ogrzewam się herbatką z cytrynką i tak się rozglądam

              Lena co do butelki moja pije kasze (tzw grysik) ze zwykłej z canpola
              a tak woda czy herbatka to ze szklanki ale tej grubszej bo z tej cienkiej mam zawał że przegryzie szkło
              do niekapka sie nie przekonała za to umie z rurki

              Kochana to oficjalnie gratuluje odstawienia,od razu inaczej,widzisz...a będzie coraz lepiej zobaczysz

              niestety i moja Julka też ma próchnice,pomimo że ani smoczka nie miała ani butelki nie piła ale u nas to chyba dziedziczna słabość ząbków,ja też miałam szybko próchnice a moja mama w wieku 38 lat miała już "nie swoje" ząbki

              Sylwia ale mi smaka narobiłas tymi muffinkami
              we środe 5 urodziny Julki i tak myśle nad szybkim i nieskomplikowanym menu
              może zrobie,zamiast kupować gotowe ciastka...
              zazdroszcze wypadu do znajomych,zawsze to jakaś odskocznia

              ciekawe co tam u Majeczki,Justyna nic nie pisze pewnie zostali na oddziale
              biedna Majeczka

              Iza a Dominik jak? zdrowy? a jak tam po poprawinach?
              oj poszłabym i ja na jakieś weselicho a tu jak na złość nikt sie nie żeni....

              miłego dnia dla wszystkich

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Hej Kochane.

                CO u Was, jak tam dzaionek??

                Deszczowo i zimno sie juz zrobilo. heheh Górale mowia,ze bedzie ostra zima. Mam nadzieje,ze nie.

                Sylwiu...no ja juz bylam z tym u dentysty,bo zauwazylam na dwoch gornych czworkach,ale powiedzial,ze to nie ma sensu borowac,a to typowa prochnica butelkowa. Powiedzial,ze nie powinno sie to poglebiac,ale nalezy dbac o zabki i unikac lizakow,landrynek. Gdyby zaczelo sie pojawiac na innych zabkach,to przyjsc,ale od roku poki co nic sie nie dzieje. Ma to takie samo i czesto nie ma na to wplywu chigiena Borowanie dla dziecka to mega stres,poza tym robia cos z zabkami,ze sa brzydkie i czarne..to sie nazywa lapisowanie.
                Zazdroszcze wypadu,tez bym z checia odpoczela choc na chwilke od chlopakow.

                Kamilko.. Dziekuje

                Ciekawe jak Majeczka.. jej ja do dzis pamietam szpital w Boze Narodzenie z Natankiem jak podejrzewali zapalenie pluc.

                Dziewczyny,wybaczcie,ze ja ciagle tak o cos pytam,ale mam maly problem. Natanek strasznie mi piszczy i o wszystko dostaje histerii i szalu. Wczoraj urzadzil wrzas do 22.30,a ani nic go nie boli,ani nic sie nie stalo. Nie uronil ani jednej lzy,a powiem Wam,ze gdybymm byla sasiadka,zadzwonilabym na policje chyba dal wrzeszczal,jakby nie wiadomo,co mu sie dzialo. Ktokolwiek na niego popatrzy,zagada na spacerze,czy nawet nie raz moja mama,ktora jest na codzien dostaje szalu,rzuca sie w wozku, dostaje doslownie ku..wicy...Ja nie wiem co sie dzieje i jak mam osbie z tym radzic..

                Teraz poki co spia,wiec chyba zrobie sobie ciepla kapiel.

                Milego wieczorku..
                [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Dzień dobry!

                  U mnie wczoraj koleżanka była z córcią, fajnie...zawsze to jakaś miła odmiana i dzionek szybko zleciał
                  Dzisiaj nikt nam się nie zapowiada.Trzeba wymyślić coś dla N., jakieś wycinanki, wyklejanki, to ją ostatnio najbardziej zajmuje.
                  Wkurzam się, bo ona znowu wczoraj obudziła się z katarem, pokasłuje, raptem kilka dni w przedszkolu i....ehhh...ręce mi opadają.
                  Nie wiem, czy mam ją jutro puścić do przedszkola.
                  Póki co ona jeszcze śpi
                  Nie wiem co jej się stało, że tak długi śpi...Ignaś od 6:00 buszuje, a noc koszmarna, budził się co chwilę! Co zasnęłam to musiałam do niego wstać. Czasami sama się zastanawiam jak ja funkcjonuję...
                  Gdybym miała teraz do pracy chodzić Nie wyobrażam sobie.
                  Szukam właśnie kombinezonu dla Ignasia. Buciki na zimę już mu wczoraj zamówiłam.

                  Lena U nas rok temu była taka delikatna próchnica na jednym ząbku jak z nią byłam na kontroli a teraz widzisz...już na trzech, więc muszę ją umówić na borowanie, już ją nastawiam, że są kolorowe plomby, będzie mogła sobie wybrać, nastawienie ma pozytywne
                  Współczuję zachowania młodego, może coś wyciszającego, ciekawe przez co taki nerwowy...może zęby mu idą i taki rozdrażniony...reaguje histerią...
                  U nas jakiś czas temu tzn. po naszym wyjeździe do Chorwacji i powrocie Ignaś tak miał, że jak ktoś do wózka zajrzał, zagadał do niego też histerii dostawał, teraz już mu przeszło.
                  Może pogadaj z pediatrą, da Ci coś na wyciszenie...Sama nie wiem.

                  jogobella Odezwij się jak tylko wrócicie. Mam nadzieję, że jesteście na prostej, że z Majką już lepiej.

                  kamila Ja też coś muszę dla Nadii na urodzinki wymyślić, ma 23-go, 4 latka...Boże jak ten czas leci! Nie robię dużej imprezy jak w latach poprzednich, będą tylko chrzestni i babcia, torcik musimy jakiś mały zamówić, może jakąś sałateczkę, mięsko na kolację.

                  Miłego dzionka!


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    hej jestem w domku ale jeszcze troskę leczenia przed nami, na szczęście jest o wiele lepiej jak się ogarnę i pozbieram to się odezwę bo kupę zaległości mam przez te latanie a i kilka wizyt u lekarzy nas czeka pozdr. miłego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Dzień Dobry Kochane!

                      Ja znowu N. nie puściłam do przedszkola Pół nocy kaszlała, jest zakatarzona...Ręce mi już opadają
                      Ignaś też kaszlał. Nie wiem, czy te moje dzieci są źle leczone, mi to bardziej wszystko na alergie wygląda...Ten kaszel suchy, katar, żadnej temp.
                      Ehhh...

                      jogobella Dobrze, że już w domku jesteście.

                      kamila Wszystkiego najlepszego dla Julki. Dużo zdrówka i wiecznie roześmianej mordki
                      Robicie dużą imprezkę urodzinową? Dzisiaj czy w weekend?

                      Lenka Pisz co u Was? Jak Twój nerwusek mały?

                      Miłego dzionka!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        hej
                        a mnie wzięło dziś na porządki w zabawkach połowę ich wyrzuciłam bp i tak mają tego tyle że wszystko się wala
                        Juleczko dużo dużo zdrówka i wszystkiego dobrego
                        od piątku Filipa mam u mamy i chce go zostawić tam jeszcze ze 2 dni żeby nie miał kontaktu z Majką bo troszkę zakatarzony ale tak za nim tęsknię tyle go już nie widziałam smutno mi w domu taka cisza bez niego

                        po 17 jadę na wizytę do lekarza po znajomości muszę się poradzić co z tą moją Majeczką jest nie tak niech coś pomoże bo te choroby bardzo nam dały w kość psychicznie
                        uciekam bo mała wstała
                        miłego dnia

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          jogobella To ja mam dzisiaj taką wenę jak Ty na sprzątanie.W zabawkach to już ostatnio robiłam czystki i wielki worek wyrzuciłam, w końcu jest ok. Wszystko posegregowane, póki co Nadia pilnuje Dzisiaj przestawiłam kanapę u dzieci w pokoju, dzięki czemu zmieściłam stoliczek dla nich, który do tej pory stał w kuchni Cieszę się, bo Nadia zawsze na tym stoliczku ma bałagan, coś wycina, nakleja, koloruje, maluje i już mnie ten bałagan w kuchni drażnił. Staram się też przyzwyczaić dzieci do zabawy w swoim pokoju, bo one uwielbiają się w naszym bawić...zabawki są wszędzie, a już mnie wkurza, że jak ktoś do mnie na kawę przychodzi, to trza się przedzierać przez te zabawki na podłodze.
                          Nadię już nauczyłam, że bawi się jedną zabawką, jak kończy zabawkę odkłada do organizera, pudła, czy na półkę w zależności od tego gdzie jest miejsce...ale Ignaśka nawet nie próbuję jeszcze tego uczyć...hehe...więc generuje duuużo bałaganu

                          Daj znać, co Ci lekarz powiedział.
                          Nic dziwnego, że za Filipem tęsknisz. Trzymaj się dzielnie.

                          Miłego dnia!


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            WSZYSTKIEGO NAJ DLA JULECZKI!!!!!
                            u nas zimno mokro brr Dominik na antybiotyku-ja też-za długo już kaszlał osłuchowo czysty od alergii kaszel ale jakoś trzeba go zwalczyć
                            poza tym nic fajnego

                            dużo zdrówka dla wszystkich







                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej kochane...

                              Ja juz w lozeczku

                              Juleczko kochana samych usmiechow i wszystkich spelnionych marzen...

                              Sylwiu...no maly bez zmian. ja juz nie wiem co i jak. Za to dzis odbierajac Olivka z przedszkola,dowiedzialam sie ze jest strasznie grzeczny hehehe

                              Przykro mi z powodu Nadusi i Ignasia... jej odpukac,tylko moje zdrowe...

                              Duzo zdrowka dla Was wszystkich.
                              Last edited by LenaTychy; 10-10-2012, 22:17.
                              [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Czesc dziewczyny.

                                A tak sie cieszylam,ze chlopaki sa zdrowi no i mam. Olivkowi wywalilo cala szyjke z prawej stronki. W nocy strasznie plakal. Mowi,ze boli go ni to uszko(bo przeciez by z bolu nie wytrzymal gdyby to bylo zapalenie ucha)ni niewiadomo co. Ma spuchniete tak jakny na wezle chlonnym. Za godzinke mamy umowiona wizyte u lekarza. Mam nadzieje ze to nie swinka, oby nic powaznego.
                                [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X