Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Czesc dziewczyny...


    Co tu taka pustkowa cisza... jej az smutno bez Was...

    U nas po staremu. Natan wyje i wyje... jej jaki on nerwowy sie zrobil.. piszczy i placze doslownie o wszystko. U Was tez tak jest?

    Olka zapisalam na szybko do przedszkola na 4 h dziennie. On juz tak chcial do dzieci. Dzis byl pierwszy raz. Pani mowi ze super szybko sie wciagnal w grupe a i ma predyspozycje na przywodce grupy... moj bezposredniak.. przyszedl wymachany i wypluty z sil.. hehehe

    Mnie piersi dalej bola,a minal juz dokladnie tydzien odkad go nie karmie i wytrwalam... ehhh jak on dzis w nocy wyl,ale sie nie poddalam.

    Powiedzcie mi dziewczyny,teraz jak juz nie karmie go piersia... jak mam mu ulozyc jedzonko... ile ona ma pic tego mleka z butli? Wy karmicie jeszcze w nocy? no bo u nas zwykle wygladalo to tak... Piers w nocy na zadanie... jak wstawal kolo 8 sniadanko( kaszka,jajecznica,chlebek cos tam innego) pozniej jak szedl spac nio to piers... po drzemce obiadek, przy kolejnej drzemce piers, pozniej podwieczorek(najczesciej owocki) no i na sen mleko...

    Piszcie laski.... Milego wieczorku
    [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin



      [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Cześć!

        Dokładnie...co tutaj tak pusto?
        U nas nic ciekawego, nie wychodziliśmy nawet z domku przez te ostatnie dni...ale już jesteśmy na prostej...dzisiaj już byliśmy na dworku, od razu humor lepszy, dotleniliśmy się wszyscy.
        Nadia w sumie zdrowa, Ignaś jeszcze ma trochę katarku i kaszelku ale bez porównania do tego co było.
        Daje się ładnie inhalować więc jestem z niego dumna.
        Nadusię jutro już wyślę do przedszkola, szkoda, żeby nie chodziła na zajęcia.

        Lena Co do mleka- Ignaś wypija 3 razy po 180-210 ml mleczka, a poza tym je tak jak my Śniadanko z nami, obiadek z nami, podwieczorek, kolacja.
        Nie wymyślam już jakiś specjalnych dań dla niego, je to co my.
        Po drzemce zawsze coś musi przekąsić.
        Tak więc jak teraz się obudzi dostanie jakiś owocek albo jogurcik.

        Nie smutaj się kochana:*

        Zaczęłam czytać Sapkowskiego, chociaż nigdy nie sięgałam po fantastykę...pożyczyłam od m.
        Zobaczymy, czy się zaprzyjaźnię z tym gatunkiem

        Miłego dzionka.


        Skomentuj


          Odp: Termin

          hej
          Jeśli chodzi o mleko to też tak myślę 3 razy dziennie spokojnie mu wystarczy.Majka akurat pije 2 razy ale w ciągu dnia nadrabia jogurcikiem czy serkiem i tez tak jak u was je wszystko razem z nami
          A u mnie brak czasu Majka znowu chora oskrzela ma zawalone ale na szczęście leczymy się w domku bo obawiałam się szpitala. A jak tylko wyzdrowieje muszę z nią polatać po specjalistach, pediatra podejrzewa u niej astmę stąd te wieczne choroby dlatego musimy wszystko sprawdzić. Oj dobijają mnie te choroby psychicznie jestem nimi wykończona tak mi jej żal jak się męczy i najgorsze że nie wiadomo od czego ręce opadają.
          Spokojnej nocki

          Skomentuj


            Odp: Termin

            jogobella Ojjjj...strasznie Ci kochana współczuję. Znowu Majka choraBiedne dzieckoJedno dobre, że nie szpital. Kuruj córcię i niech szybko wraca do zdrówka i rzeczywiście trzeba sprawdzić skąd tak często choróbska się przyplątują.

            Moje dzieciaczki już śpią. Trza się zrelaksować.
            Dobrej nocy dziewczyny!


            Skomentuj


              Odp: Termin

              Znowu pustki?

              My dzisiaj dużo na dworku, korzystamy z pogody póki jest tak ładnie...
              Odebraliśmy z przedszkola Nadię. Nadia trochę zawiedziona, bo dzieci pod jej nieobecność robiły makietę miasta, na dzisiaj miały przynieść pudełka z których robiły bloki, domy...Nadia nie miała pudełka więc nic nie zrobiła...żaliła mi się, gdy pokazywała mi tą makietę. Szkoda, że Panie nie były przygotowane na taką ewentualność i nie miały jakiegoś pudełeczka
              Mieli dzisiaj dentystę i ortopedę w przedszkolu.

              Miłego popołudnia.
              Attached Files


              Skomentuj


                Odp: Termin

                Czesc kochane...

                No pustki,pustki... Kobiety zabiegane..??

                Sylwia to tak jak my... poki slonko a nawet jak i go brak,ale nie jest bardzo zimno. Odebralam Olka z przedszkola i zachwycony,ze znow miedzy dziecmi. Troche drogo mnie to wychodzi,bo place az 500zl ale jest przeszczesliwy.
                Niestety na panstwowe przedszkole nie mam szans.

                Biedna Nadusia...rzeczywiscie powinny miec cos na taka ewentualnosc w przedszkolku. Moze porozmawiaj z przedszkolanka?

                Jogobella.. wspolczuje i trzymaj sie kochana,bedzie dobrze... mnie kiedys pediatra powiedziala,ze kazde dziecko musi swoje odchorowac..(wiem malo pocieszajace,bo kazda matka wolalaby sama chorowac za malucha,ale sie nie da) mam nadzieje,ze moj Olivek nie zacznie przynosic znow wszystkiego z przedszkola..
                Juz kupilam caly zestaw... Multisanostol,rutinacea junior,tran moliera i chetnie sam przypomina o piciu dwa razy dziennie naprawde pomaga

                Itka... kamilka... a WY gdzie??

                Jutro idziemy w poszukiwaniu plecaczka ze spidermanem dla Olivka do przedszkolka i woreczek na butki hehehe... rozbraja mnie jego milosc do spidermana... ostatnio w h&m mowi.. mama mama patrz spidermenowe butki... zakochalem sie.. kupisz mi kupisz?? hehe slodziak.

                Pogadam chwilke z moim Danielem i zmykam spac. Dobrej nocki
                [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Ah zapomnialam....

                  Sylwiu... sliczne to twoje cudo... taki kochany..hehehe moj sie robi strasznie rozwrzeszczany... hehe
                  [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Hej!

                    Ja już przy kawce, Ignaś drzemie. Nadusia w przedszkolu. Rano, jak ją szykowałam miałam wrażenie, jakby miała nosek przytkany...mam nadzieję, że po jednym dniu już czegoś z przedszkola nie przyniosła
                    W nocy ciężko, bo Ignaś budził się co chwilę i wołał ''Mama, mama, mama''
                    Tak więc biegałam między pokojami.

                    Lena Rozmawiałam z przedszkolanką, zrobiłyśmy wczoraj w domu, taki domek z kartonika i Nadia dzisiaj zaniosła go do przedszkola, Pani ma go umieścić na makiecie. Mam nadzieję, że Nadusia się będzie cieszyła, w każdym razie, przy robieniu tego domku była bardzo zadowolona.
                    Dobrze, że Olivek taki zadowolony z przedszkola. Te 500 zł to z wyżywieniem, tak?U nas 3 dni - od 7:00 do 15:00 300zł+10zł/dziennie wyżywienie.
                    My też mamy tran Mollera i Bioaron C. Nadia bierze chętnie.
                    Co do Ignasia, na zdjęciach, owszem słodziak...ale rogi pokazuje. Krzyczy coraz więcej jak czegoś chce, nie lubi się dzielić zabawkami,bije, najgorszy jest z tym szarpaniem za włosy Nie wiem, jak go od tego odzwyczaić.
                    Jeszcze trochę i Supernianię będę wzywać. Nadia była spokojniejsza.

                    Gdzie reszta Dziewczyn?

                    Miłego dnia!


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Hejkum,hejku.

                      Sylwia,no to fajnie,ze mogla jednak zrobic,dla dzieciakow to wazne. Tak 500zl to z wyzywieniem.Prowadze go na 4 h dziennie. troche sobie odpoczne:P

                      Co do Ignasia..hehe jakbym czytala o Natanielu,poprostu tak samo sie zachowuje,jak cos chce od Olka a nie moze miec,to mu przylozy i to calkiem mocno,gryzie,za wlosy ciagnie,szarpie... sama nie wiem co mam robic i jak reagowac? Piszczy o wszystko,nawet najmniejsza drobnostke

                      My juz po sniadanku.Natan przesypia cale nocki,czasem tylko budzi sie nad ranem na lyka wody i spi dalej tak do ok.7 a ja jakas taka jeszcze bardziej zmeczona i niewyspana. Chyba za duzo snu hehehe.

                      posprzatalam troszke,ogarnelam wszystko,zaraz ma wpasc kumpela na kawke,pozniej spacer,mam nadzieje,ze nie bedzie padac. Odbiore Olka i na zakupki

                      Milego dnia
                      [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        jestem i ja ale u mnie kompletny brak czasu.
                        Majeczka zasnęła, moja bidulka strasznie źle oddycha dlatego wymaga dużo uwagi a noce też są ciężkie. Jutro kontrola u pediatry ale na moje oko jakieś wziewy by jej się przydały na te jej świsty..
                        Szukam dla niej powoli dobrych specjalistów bo jak tylko wyzdrowieje ostro się za nią biorę.i nad pulmonologiem się zastanawiam. Zresztą porozmawiam jutro z lekarką zobaczymy co powie, a i o skierowanie do sanatorium popytam.

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Jogobella...Kochana wiem,co przezywasz. Mialam to samo i naprawde pomoglo Natankowi dopiero wziewy przez ten baby haler. Zapytaj moze o flexotide albo ventolin? My dawalismy i powiem CI ze za kazdym razem jak zaczyna mu swistac,dostaje 2 razy dziennie po jednym wziewie i przechodzi zaraz. Odpukac nie chorowal od kilu miesiecy
                          [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            jestem Dominik kaszle jak grużlik ale osłuchowo czysty alergia..już mam dość mnie też coś bieże gardło mnie boli i zaczynam kaszleć a w weekend szkoła a w sobote poprawiny kuzynki ślubu ech...jak ja w niedziele do szkoły pójde
                            mój też szatan się robi a pyskuje..ulubione słowo ostatnio to ALE..i jego ma być na wierzchu czasem pocieszny jest jak tak się "kłóci"dorośle
                            u nas przedszkole z wyżywieniem rytmiką i wycieczkowym tzw łącznie225zł miesięcznie od8-14młody siedzi
                            Zmykam obiad robić do napisania







                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej Dziewczyny!

                              Nadia w przedszkolu a my z Ignasiem się bawimy, wstał po 6:00 więc pewnie zaraz będzie chciał na drzemkę.

                              Wrrrrr...ależ mi Nadia histerię wczoraj odstawiła.Muszę się Wam wyżalić.Myślałam, że wyjdę z siebie i dostanie w dupę.Nie wiem, jakim cudem się opanowałam...
                              Gdy wróciliśmy z przedszkola dostała herbatniczki i miała się nimi podzielić z Ignasiem, nie zrobiła tego, jak chciałam jej zabrać ostatnie ciasteczko i dać Ignasiowi to zaczęła wrzeszczeć, połamała tego herbatnika, zaczęła mnie gryźćOdstawiłam ją za karę do jej pokoju, to non-stop z niego uciekała. Nie rozumiała, że ma tam siedzieć i nie wychodzić. Gdy po raz któryś odstawiłam ją do pokoju wiecie co mi powiedziała...''chcę dorosnąć, to wtedy Cię zabiję'' Zapowietrzyłam się. Rozpłakałam się bo nie wiedziałam co powiedzieć.
                              Jak zobaczyła, że płaczę, to zaczęła przepraszać, przytulać się, przysięgać, że już tak nigdy nie powie itd.
                              Nie wiem, skąd takie słowa, teksty...?Co w nią wstąpiło? Skąd takie myśli w jej główce.
                              Jestem załamana jej histeriąZałamana
                              Porozmawiałam z nią na spokojnie, żeby zrozumiała co to znaczy zabić kogoś...żeby zrozumiała co oznaczały jej słowa...jak bardzo mnie zraniły, wtulała się, łkała i przepraszała.
                              Wprowadziłam jej karę za to zachowanie na bajki, gry na konsoli i słodycze.5 dni.

                              jogobellaDużo zdrówka dla Majeczki.

                              Lena Plecaczek kupiony? Zazdroszczę, że Natanek noce przesypia.U nas to kilka razy raptem się zdarzyła noc przespana

                              itkaDla Was też dużo zdrówka.Co do przedszkola, to rozumiem, że to cena za państwowe przedszkole, tak?

                              kamila Co u Was? Tak zamilkłaś...

                              Miłego dnia.


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Czesc kochane.!!!

                                Straszna burza i wiatr byl dzis u nas w nocy.Myslalam,ze mi okna powyrywa

                                Natus dzis nie spal spokojnie,budzil sie co chwile i pic chcial,ale zaraz zasypial. Plecaczek dla Olka kupiony..spidermenowy hehe. Dzis sie nim chwalil przed wszystkimi ehhh.

                                Sylwiu.... Nadia nie raz jeszcze przyniesie Ci takie "nowinki" z przedszkola..Wiem jak Olo zaczal chodzic do przedszkolka.. tez nie raz sie zapedzzal z czyms,o czym nie mial zielonego pojecia.. Glowka do gory(najwazniejsze ze mala zrozumiala)

                                Odezwe sie pozniej
                                [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X