Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    moje cacka na aukcjach na razie tylko kilka
    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26365693

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Dzień dobry!

      Wyprawiłam Nadusię do przedszkola, na dzisiaj sobie sukienkę zażyczyła.Ona sobie wieczorem już majteczki szykuje, które założy do przedszkola, wszystkie akcesoria do włosów ma przygotowaneNie mogę z niej...
      U nas znowu deszczowo...jak ja nie lubię takiej aury.
      Ignaś w nocy krzyczał, chyba z 6 razy był obudzony, mleko musiałam mu zrobić, bo się darł strasznie. Dziwię się, że Nadia się nie przebudzi, jak on tak krzyczy.
      Jak będę teraz u pediatry, to poproszę ją o jakieś czopki wyciszające, uspokajające, bo jest strasznie nerwowy, szczególnie w nocy. Śpi strasznie. Snem bym tego nie nazwała...Przebił mu się 6 ząbek.
      Ostatnio pytaliśmy o takie czopki w aptece, to wszystko na receptę.
      W ogóle coś straszny urwis się z niego zrobił. Krzyczy o wszystko.

      jogobella To czekamy na więcej cacek

      Gdzie się reszta dziewczyn podziewa?

      Jakie macie plany na dzisiaj?


      Skomentuj


        Odp: Termin

        Justyna-zestawy super porobiłaś bransoletka jest suuuper!!!
        a te małe kolczyki też nadal sprzedajesz?bo bym chciała zamówić kilka par wkrętków jakieś fotki masz?
        Sylwia-smutne że Ignaś tak się budzi biedak i Ty nie wyspana..a dawałaś diphergan?
        gdzie Lene i Kamile wcięło?
        )milego dnia







        Skomentuj


          Odp: Termin

          Czesc dziewczyny...

          Jakas taka Ciagle zabiegana jestem. Zabralam sie za zalatwianie chrztu. W ostatniej chwili kosciol zmienilam,bo ten mam obok domku a nie wiadomo jaka bedzie pogoda. Nawet mi to na reke. Mialam kupowac w Anglii ten garniturek dla Natusia,ale jak zaczelam szukac butkow pasujacych do niego to tragedia. Roamyslilam sie i znalazlam tu sliczny szary sztruksowy,bardzo mi sie podoba a i butki latwiej dokupic,poza tym predzej go wykorzystam,a jak wiecie sporo takie rzeczy kosztuja. ehh Chrzest mamy na 18.00 wiec troche poznawo,ale mi to pasuje. Nie mam tylko pojecia co przygotowac. Zapraszac tez na obiad wczesniej czy tylko po chrzcie cos przygotowac? Jak myslicie.. Doradzcie cosik

          Kurde mam jeszcze problem i to nie maly,bo z tego wszystkiego wylecialo mi z glowy sie wstawic do UP. Musialam sie zarejestrowac ze wzgledu na ubezpieczeni,bo Daniela ubezpieczenie obejmuje tylko UK. Teraz nie wiem co zrobic... Olivier 25 idzie do szpitala a ubezpieczenie konczy mi sie 29. ehhh same problemy

          Itka.... jak tam przeprowadzka??

          Sylwia... znam Twoj bol.. mnie sie wydaje ze Natan wogole nie spi normalnie,ciagle sie budzi. Nie wiem jak mama sobie z nim poradzi jak pojde z Olivierem do szpitala... A co do Nadusi... No rosnie Ci pannica..

          Jogusia.... ja tez bym chciala jakies wkreteczki. pasowaloby mi cos w kolorach szarosci,chetnie bym tez kupila bransoletke na wzor tych z allegro czekamy na foteczki...;P

          Ide nastawic jakis obiadek i zrobic pranko reczne poki Natan spi.... Odezwe sie pozniej...

          HEhehe jeszcze 5 dni i wkoncu zobaczymy sie z naszym ukochanym Danielem
          [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

          Skomentuj


            Odp: Termin

            hej
            Co do wkrętek to co nieco mam wkleję zdjęcia max do tygodnia bo zawalona jestem robotą jak cza
            A dziś miły dzeiń od rana mimo deszczu za oknem. Jak zwykle kupiłam kolejny numer przyślij przepis i.... jest mój przepis i to jako hit miesiąca ale jestem szczęśliwa

            Lena ja chyba bym zrobiła kolacje po kościele taka fajniejsza a ewentualnie kawa i ciasto przed

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Jogobella... na ja tak wlasnie myslalam,ze zrobie na kolacje cos na cieplo,choc nie mam pojecia co. Mysle ze chyba nie ma sensu najadac sie przed kosciolem. Tez myslalam,ze postawie przed kosciolem na stol ciasto,torta,kawe a reszta juz po kosciele. Co myslicie? Jakos ten szpital Olivka nie daje mi spokoju i im blizej tym bardziej sie boje,nie mam glowy do niczego. Do tego jeszcze to ubezpieczenie...
              [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Jaaa.........
                wczoraj wkleiłam posta...gdzie on?
                także IZA mnie nie wcięło tylko mojego posta

                witam i dołączam do klubu niewyspanych mam
                Natalia tak mi dała w d...e dziś w nocy-pierwsza taka noc od urodzenia
                nie spała od 22.30 do ok 3.30
                normalnie juz myslałam że wyjde z siebie!
                przyczyne znam-kłaczka 8-ego już widać a poza tym we wtorek szczepienie miała.....


                Na poczatek to sie nie gniewam dziewczyny za pomyłkę

                Lena ale to zleciało...chyba Cie na forum wogóle nie zastaniemy jak juz będziesz miała męża u boku,co zrozumiałe...
                ja też bym tak zrobiła,tzn przed chrztem jakaś kawka herbatka a potem cos na ciepło
                a z ubezpieczeniem to może podjedz,zapytaj,może da się to jakos zrobić żeby dla obu stron było ok

                Justynka normalnie Ci strasznie współczuje,ja jak słysze "zapalenie krtani" to mam ciarki i zaraz mi się przypomina wszystko.....
                Majeczce już pewnie lepiej dzisiaj?
                jeżeli masz możliwość-kase to nie zawracaj sobie głowy tylko idz prywatnie,zobaczysz od razu różnice...

                Iza oj dziewczyno Ty to się natęsknisz za swoim mężczyzną
                pochwal się nowym mieszkankiem,kartony też mogą być....

                Sylwia moja Julka to taka sama aparatka jak Twoja Nadia
                wieczorem już mówi w czym idzie,jaka spodniczka,jakie skarpetki
                i zgadzam się od razu widać różnice jak jest się z jednym dzieckiem,u mnie przede wszystkim jest CISZEJ hehe

                mam nadzieję że się zapisze ta wiadomość

                uciekam
                piszcie,pa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Nadia odebrana. Obiadek zjedzony i zaraz jedziemy całą rodzinką do galerii na zakupy.
                  Tylko m musi się zdrzemnąć po pracy.

                  LenaPewnie zrób tak jak mówisz, ciacho, tort i kawa przed a po kolacja i tyle. Strasznie późno macie ten chrzest. My mieliśmy na 12:30.
                  Nie przejmuj się tak bardzo wszystkim. Dasz radę, kto jak nie Ty.

                  kamila Nam wyszedł 6 ząbek właśnie. Co do naszych starszych pociech...podobnie mają, dziewczynki to strojnisie, chłopcy chyba tak nie przywiązują wagi do stroju...aż się boję pomyśleć, co to później będzie...hehe

                  jogobella dobrze,że dzisiaj w lepszym nastroju. Widzisz ''po deszczu zawsze wychodzi słońce''


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    hej
                    Co do ząbków Majka ma już przebite wszystkie 4 czwórki a 2 górne trójki właśnie się przebijają.
                    Dziewczyny poślijcie mi maila to wyślę wam zdjęcia wkrętek i mam kilka bluzek to jeśli któraś chętna to napiszcie wyślę zdjęcia i ceny. Bluzki są nowe

                    Co do przedszkola to mój filip strasznie się rozgadał w końcu co dzień kilka nowych słówek już mówi co chce składa zdania och ale jestem dumna z niego.
                    A w poniedziałek pierwsze zebranie dla rodziców
                    Miłego dnia
                    Attached Files
                    Last edited by jogobella198; 14-09-2012, 11:10.

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      U mnie jakoś szybciutko dzionek zleciał. Ogarnęłam mieszkanko, przygotowałam obiadek, wyszłam z Ignasiem na spacerek, później jeszcze raz wyszliśmy po Nadię do przedszkola.Nadusia zawsze taka zadowolona jak ją odbieram. Bardzo jej się podoba w przedszkolu.Mam nadzieję, że już tak zostanie. Gdy oglądam jej pierwsze prace wywieszone na ścianach w przedszkolu, to wzruszam się strasznie
                      Zamówiłam Ignasiowi jeździk http://allegro.pl/jezdzik-bujaczek-h...617645703.html, dzisiaj dostarczył go kurier i wkurzyłam się strasznie bo brakuje kilku istotnych elementów.Nie można go złożyć Zobaczymy jak mi rozpatrzą tą reklamację, mam nadzieję, że szybko doślą brakujące części.

                      jogobella Dzięki za maila, już patrzę na zdjęcia. Dam znać.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        hej dziewczyny.


                        Ale sie zimno zrobilo... ehhhh. Bylam dzis na naukach przedchcielnych,zmarzlam strasznie... Chlopaki spia,Natankowi chyba dolne 4ki ida bo marudny strasznie.Dzis nawet na "cycy" sie obrazil i nie chcial...

                        Jogobella... moj mail lenka.85@hotmail.com :P

                        Sylwia... Fajny ten jezdzik. Ja mam podobny ,po Olku jeszcze ale wyglada jak nowy...strasznie go lubi i do nadal nim smiga po domku,coraz czesciej dzieli sie z bratem...heheh http://allegro.pl/chicco-67068-auto-...617062190.html

                        Zastanawiam sie co zrobie z tym wszystkim jak wyjedziemy do Anglii.Nie oplaca mi sie tego przewozic chyba...

                        ZMykam spac....
                        [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Hej ślicznostki....

                          Co tu tak pusto... ???

                          Jesiennie sie zrobilo na dworku,szaro brzydko.

                          U nas w porzadku. Znalazlam wczoraj stronke o naszym szpitalu do ktorego idziemy i jak czytam regulamin.. szkoda slow hehe ten punkt podoba mi sie najbardziej...

                          Odwiedzający mogą przebywać wyłącznie w sali swojego dziecka lub świetlicy. Po każdorazowym skorzystaniu z toalety opiekun zobowiązany jest umyć środkami dezynfekcyjnymi muszlę i umywalkę. W tym celu należy mieć własne środki czystości. Na noc zaleca się zalanie octem kratek ściekowych. Zabrania się odwiedzającym wchodzenia do innych pomieszczeń, w tym do kuchenki oddziałowej. Prosimy o pomoc w zabezpieczeniu środków czystości dla potrzeb oddziału...

                          Natanek znow zaczal mi marudzic... dolne 4ki mu ida.drze sie caly czas,nic juz nie pomaga,ni dentinox,ni nurofen juz nie wiem co robic. cala noc nie spalam i cos mi sie wydaje ze dzis bedzie tak samo bo od polozenia go po kapaniu obudzil sie juz 3 razy przez 1h.. ehhh

                          Co u Was? Nic nie piszecie.
                          [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Hej Kochane!

                            Właśnie...pusto coś...
                            Miałam lekkie zawirowania z m ostatnio, to spaliśmy w osobnych pokojach, by już następnego dnia spędzić cudowny wieczór przy muzyce, tańcu itd.
                            Wy też tak macie?Wariactwo!

                            Dzieciaczki ok. Ignaś ostatnio ciut lepiej śpi, jak mu się ten ząbek przebił. Tylko ślini się koszmarnie.Koszulki mu zmieniam non-stop.

                            Byłyśmy z Nadusią w kościółku. Pichcę gulasz na obiadek. Przed obiadkiem chcemy jeszcze wyskoczyć na jakieś zakupy całą rodzinką chyba do Pepco, potrzebujemy kilku drobiazgów.

                            Miłego dzionka.


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Sylwia lubię zakupy w pepco bo zawsze maja jakąś fajną promocje i coś fajnego idzie tam kupić.
                              A ja wczoraj byłam sama bez dzieci i męża na wycieczce całodniowej - spływ Dunajcem. Fajnie było ale... już po 2 godzinach trasy miałam telefon że Filip się chyba stół brzuszek go bolał i wymiotował a potem dostał jeszcze gorączkę a więc pół wycieczki spędziłam na telefonie. Och ja to mam szczęście Koło 5 rano znów miał gorączkę więc do przedszkola dziś nie idzie.
                              Oj z tymi chorobami tych dzieci to mam cyrki jak nie jedno to drugie porażka.

                              Dziś na 16.30 zebranie u Filipa
                              miłego dnia

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                http://tablica.pl/oferta/bluzka-tuni...i-ID1z6Qf.html
                                http://tablica.pl/oferta/bluza-z-nap...a-ID1z6Vp.html
                                wkleiłam kilka nowych bluzek na allegro nick sprzedawcy trendysylwany

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X