Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    hej

    widze że Sylwia przywołuje do porządku

    u nas wszystko "gra"
    Julka przeszczesliwa że chodzi do szkoły,wstaje sama,w szkole jest pierwsza,normalnie zaskoczyła mnie jak niewiem,ze szkoły odbieram ją uśmiechniętą ale troszkę zmęczoną,jestem taaaaka dumna z niej

    Natalki roczek się udał,solenizantka zadowlona z prezentów a goście z jedzenia
    troszkę mi przykro było dziewczyny że pożyczyłyście Julce...ale już ok

    Sylwia zdjęcia śliczne,a Ignas brak słów jak dziecko z reklamy wyglądał-znaczy idealnie...brawo dla Nadii...

    Lena ja bym poszła do lekarza
    znaczy nie lubie bardzo-a jeszcze ze sobą,unikam tego jak niewiem
    kiedyś poszłam do lekarza-niby z nerkami,tak myslałam ze to nerki tak bolały,co sie okazało,cysta na jajniku wielkosci pomaranczy dlatego marsz do lekarza

    miłego dnia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      hej jestem i ja u nas ciężki tydzień bo w poniedziałek zmarł dziadek męża który mieszkał pod nami.Dziś był pogrzeb więc taki troszkę smutny dzień odezwe sie jutro
      Kamila przepraszamy za wpadkę
      miłego dnia

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Odebrałam Nadię po 15:00 z przedszkola. Pytałam Panią jak się zachowywała. Pani powiedziała, że widać, że lubi prace manualne, że umie się bardzo ładnie skupić na wykonywanych zadaniach i bardzo ładnie wszystko jadła.
        Cudownie widzieć taki roześmiany pyszczek wśród innych dzieci. Jestem z niej dumna.
        Gdy wróciłyśmy do domku widziałam po niej, że jest zmęczona. Nawet za dużo mi nie chciała opowiadać ale jak odpoczęła, doszła do siebie to opowiedziała.
        Podobało jej się i już planuje jakie skarpetki jutro ubierze do przedszkola...hehe...
        Gdy siedziałam z katalogiem z Ikei na kanapie i przeglądałam go, przyszła do mnie przytuliła się i tak na siedząco zasnęła. Tyle wrażeń...padło moje dziewczę.

        Muszę się pochwalić- Ignaś zrobił swoje pierwsze samodzielne kroczki!

        jogobella Współczuję.

        kamila Coś mi z tymi imionami nie pasowało ale zasugerowałam się dziewczynami. Przepraszam Kochana. Nie obrażaj się.Nie znamy się w realu więc i trudniej nam imiona zapamiętać.


        Skomentuj


          Odp: Termin

          CZesc kochane...

          Kamilko... przepraszamy za pomyleczke,oczywiscie Natalce zyczymy wszystkiego naj no i Julce przy okazji tez. wybaczysz??

          Sylwia... Olis zasypial mi na siedzaco prakktycznie codziennie taki zmeczony. Gratulacje dla Ignasia....

          Jogobella...przykro i z powodu dziadka...

          Nio ja troche lepiej sie czuje,jak tylko znajde chwilke to pojde... Chlopaki moje juz spia... ja chyba tez sie poloze... dobrej nocki.
          [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Cześć Kochane!

            U nas deszczowo dzisiaj.

            Nadia mnie dzisiaj zaskoczyła. Wstała przed czasem i się pyta, czy już może do przedszkola iść i czy jej wyszukałam te skarpetki z Hello Kitty, które chce założyć?
            Dziewczę dzisiaj radosne i bardzo pozytywnie nastawione. Zobaczymy jak ją będę odbierała czy będzie taka zmęczona jak wczoraj.
            Ignaś drzemie, bo od 4:00 praktycznie nie śpi, a do 4:00 też kilka pobudek zaliczył. Ciężka noc. Ratuję się mocną kawą.

            Co u Was?


            Skomentuj


              Odp: Termin

              jestemprzeprowadzona ledwo żyję ale juz po...
              było cięzko nadal worki i kartony zalegają ale powoli się zrobi
              Mężek dopiero w listopadzie wraca...albo tuż na święta jestem załamana...
              odezwe się w wolnej chwili dziś na ślub jade do kuzynki musze się szykować







              Skomentuj


                Odp: Termin

                jestem w pośpiechu, przyjechałam tylko po rzeczy Majki bo w nocy trafiłyśmy do szpitala - ostre zapalenie krtani.
                Dziewczyny płakać mi się chce z tej bezsilności cały ten tydzień taki poje.....
                Uciekam z powrotem odezwę się jak wrócimy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  jogobella Trzymaj się Kochana dzielnie. Czasami tak bywa, że nieszczęścia się przyciągają...
                  Oby Majka szybko wyzdrowiała.Biedactwo.
                  Odezwij się, jak już wrócicie.


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    trzymaj się Justynka oby Majce szybko minęło







                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Jogusia bedzie dobrze, zobaczysz kochana....
                      [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Coś pusto tutaj...
                        Piszcie dziewczyny co u Was?

                        itkaKartony rozpakowane?
                        jogobella Daj znać, jak tylko ze szpitala wyjdziecie.
                        kamila Lena Piszcie co u Was i dzieciaczków

                        My dużo na dworku.Lato wróciło, więc trza korzystać
                        Ignaś chodzi, cieszę się bardzo z tych pierwszych kroczków, to cudowne móc go obserwować dzień po dniu, to jak robi postępy, czego nowego się nauczył.

                        Dzisiaj po spacerku ok 17:00 zasnął i śpi już na noc...dobudzić go nie mogłam.Pewnie zrobi pobudkę o 4:00 i już się nie da położyć.

                        Zmykam do kąpieli. Dobrej nocki!


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          hej my od wczoraj w domku ale jeszcze z lekkim przeziębieniem. Za chwilę jadę z Filipem do alergologa na testy więc odezwę się wieczorkiem zaganiany ten tydzień będzie bo na budowie chcę troszkę zrobić żeby móc zalać fundament naszego domku
                          miłego dnia

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            jogobella Dobrze, że już w domku jesteście.


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              wiecie co normalnie mi ręce opadają jeśli chodzi o lekarzy.
                              Z testów wyszło że Filip nie jest alergikiem, ale lekarka była tak nieprzyjemna że masakra. Jak zapytałam co mam robić jak Filip ma atak to mi powiedziała że mam iść do rodzinnego to ona mi powie A jak zapytałam co z jego wiecznym katarem to powiedziała że nie wymaga leczenia alergicznego i kropka. och brak słów wkurzyłam się i chce zrobić Filipowi wymaz z noska bo morze to jakaś bakteria ale zrobię to prywatnie bo chodzić i się prosić nie mam już sił. Niestety moja lekarka do poniedziałku na urlopie ale po niedzieli ją przycisnę i musi w końcu coś zrobić bo to nie jest normalne że mi tak dzieci chorują
                              A co u was u mnie brak czasu z niczym nie umiem się wyrobić a i firma zaniedbana przez ostatnie wydarzenia miejmy nadzieję że teraz będzie lepiej bo ręce opadają z bezsilności

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Hej!

                                Rano mieszkanko szybko ogarnęłam,potem z Ignasiem byliśmy na spacerku. Obiadek, po Nadię do przedszkola...chwilę na placu zabaw. Teraz mi się jeszcze placuszków ziemniaczanych ze śmietana i cukrem zachciało, to smażyłam...mniam...
                                Jak Nadusia jest w przedszkolu, to jednak mi szybciej robota idzie
                                Z jednym dzieckiem jest zupełnie inaczej...jakoś człowiek sobie inaczej umie wszystko zorganizować.
                                Nadii się póki co tak w przedszkolu podoba, że mogłaby z niego chyba nie wychodzić.

                                jogobella Zrób Filipowi ten wymaz z noska, może to rzeczywiście jakaś bakteria skoro nie jest to alergiczne. Musi być jakaś przyczyna tego kataru, prawda?
                                Podejście lekarki olewające....ehhh...szkoda słów czasami na tą naszą służbę zdrowia. Cierpliwości Kochana...cóż mogę Ci powiedzieć.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X