Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Beau świetne zdjęcia Kubusia, ale z niego przystojniaczek a ostatnie zdjęcie ze smokiem rewelacja


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      A my właśnie wróciłyśmy ze spacerku. Igusia już zasuwa po całym domu i ściąga mi japonki z nóg!
      Odkąd zaczęła raczkować to jest znacznie lepiej-już tak nie płacze jak wyjdę, bo przecież może pełzać za mną i potrafi zająć się sobą.

      Agatko,czekamy na Twoje zdjęcia!

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Obiecane fotki ze chrztu
        Attached Files
        Last edited by agatakul; 13-06-2011, 20:18.


        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          agataslicznie wygladaliscie. Tort piekny.

          My dzis miałysmy wizyte kontrolna.Mała wazy 7800, wszystko ok, mamy jeszcze te badania na gluten zrobic i jak nic nie wyjdzie to wprowadzac. Dziś znowu zjadła pół banana z 2 wielgachnymi truskawami i nic jej nie bylo
          Zab systematycznie rosnie,już dzis czuć wyraznie, osrty jak diabli

          beau Kuba wyniata. Super chopczyk i dużo powazniej wyglada na swój wiek- pewnie przez te wlosy.

          myssia
          Igusia śliczna!!

          ada
          moze jej kolejny zabek idzie i tak marudzi.
          Lekarka potwierdziła że te wymioty od zebów. W sumie to wszystko może od zebów być, włacznie z biegunką, goraczką, wysypka itd.
          Moja mała nuczyla sie kiwać głowa na NIE! Jak czegos nie chce a ją pytam to kiwa ze nie. Komicznie to wyglada. Mówie- buzi mamie- a ona kiwa NIE, pytam - chcesz pić- NIE. No i teraz wszystko jest na poczatku na nie!! Podaje mi też rozne przedmioty o które poprosze- do reki albo do buzi- to bardzo lubi. I rozróznia po nazwie rózne maskotki ilalkę. I to normalnie w 3-4 dni tak jej sie wszystko w tym lebku poukładało!!! W szoku jestem normalnie.

          Kupilam sobie ksiażki tracy Hogg "język niemowlaka i język dwulatka". Super opisuje wychowanie dziecka, rozróżnianie co od nas dziecko chce itd. Zaczełam czytać, co prawda ta pierwasza ksiażka juz troche dla nas nieaktualna ale żaluje ze nie kupiłam ją na urodzenie sie Gabi. Pewne rzeczy były by łatwiejsze...
          Last edited by niuniakura; 13-06-2011, 21:44.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Agatko, piękne zdjęcia!
            Niuniakura, Igusia już od jakiegoś czasu kiwa tak główką na 'nie'. Nawet jak ją pytam czy kocha mamę! i nauczyła się robić 'papa'.Robi to tak śmiesznie. Jest słodka jak nie wiem, co dzień mnie czymś rozczula.
            Teraz sobie słodko śpi, więc uciekam do mojego Aniołka.

            Spokojnej nocy, Mamcie. Do jutra!

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Agatko ślicznie wyglądaliście. A mój mąż ma identyczny krawat jak Twój Torcik aż by się zjadło
              Zosia od kilku dni też zaczyna robić i mówić "papa", ale też nie zawsze chce, musi mieć dzień Ostatnio też jak jej śpiewam, to ona śpiewa razem ze mną. Ale to fajnie brzmi Mnie rozczula, jak Zosia kładzie się na boczek. Tak słodko wtedy wygląda. Szkoda, że te dzieciaczki tak szybko rosną.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                hej mamunie może i dziś będę pierwsza pogoda na razie nijaka wygląda jakby miało padać

                Agatko zdjęcia super, ślicznie wyglądacie, Hanusi ładnie w takiej czapusi i Karolka jaka wystrojona

                Kubuś wczoraj zasnął ciutkę szybciej, ale oczywiście musiał pozwiedzać łóżko kilkakrotnie wzdłuż i wszerz powłaził na mnie i w końcu usnął jakoś ufff Kubuś też śpiewa ze mną czasem i lubi pokrzykiwać na klatce schodowej chyba to echo mu się podoba, ale jeszcze nie kiwa główką na NIE, za to "tańczy" czasem jak muzyka leci śmiesznie to wygląda jak stoi w łóżeczku i nóżki zgina i tak się kiwa

                Niuniakura Ty chyba szykujesz się powoli nad morze? a te książki to chyba Annamaja polecała?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Kubuś jest cudny


                  Moja też kiwa głowa na nie a jak jej robie no no to ona wtedy papa.I ostatnio gada zamiast mama tata

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Witam mamusie!
                    Zosia też lubi echo na klatce schodowej
                    Beau musi to fajnie wyglądać jak Kubuś tańczy
                    U nas też na razie pochmurno. Nie wiem czy będzie padać czy może wyjdzie słonko.
                    Zosi wyszedł 3 ząbek





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Dzięki dziewczyny w imieniu Kubusia- jak mojemu szefowi pokazałam zdjęcia te co Wam to on pierwsze co "Ale on kudłaty"
                      Ada rozpogodziło się u Ciebie pewnie też gratuluję 3-go ząbka u Zosi!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Dziękuje dziewczynki

                        Beau tak Karolka to mała strojnisia, od rana w dniu chrzcin chyba ze 100razy pytała się czy już może się ubrać w kiecke

                        Aduś gratuluje 3 ząbka.Dziś jak byłam u pediatry to powiedziała że Hani wychodzi jej 2 jedynka górna czyli będzie 4 ząbek

                        Niuniakura własnie zaczełaś się pakować?

                        A ja przed chwilką wróciłam od pediatry, Hanusia zupełnie wyzdrowiała, waży 7400,podpytałam się o to że jeszcze sama nie siedzi i dostaliśmy skierowanie do neurologa,...przynajmniej inny lekarz się wypowie czy wszystko jest ok, czy jednak musimy poćwiczyć trochę żeby zaczęła sama siadać.Ada czy Zosia sama już siedzi?


                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                          Dziękuje dziewczynki


                          A ja przed chwilką wróciłam od pediatry, Hanusia zupełnie wyzdrowiała, waży 7400,podpytałam się o to że jeszcze sama nie siedzi i dostaliśmy skierowanie do neurologa,...przynajmniej inny lekarz się wypowie czy wszystko jest ok, czy jednak musimy poćwiczyć trochę żeby zaczęła sama siadać.Ada czy Zosia sama już siedzi?
                          sorry że sie wtrące ale ja miałam tak samo z moją Polą, byłam z nią nawet na wizycie u takiej pani doktor rechabilitant w Matce Polce (szpital dziecięcy )u nas w Łodzi , ona ją obejrzała i zbadała i powiedziała że wszytsko jest ok i że dziecko może nie siedzieć samodzielnie do skończenia 10 mc życia i jest to normalne także twoja córcia ma jeszcze troszkę czasu, a u takich małych dzieci to sie może wszystko zmienieć z tygodnia na tydzień, pozdrawiam
                          Last edited by kala8; 14-06-2011, 11:05.
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Dzieki Kala że się wtrąciłaś...uspokoiłaś mnie bo zaczynałam się martwic..a do neurologa i tak się wybierzemy żeby się wypowiedział czy wszystko jest ok.


                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              hej dziewczyny, na wstępie gratuluję nowych ząbków dzieciakom i komplementuję mamy za ladne dzieciaki na zdjęciach Kubuś jaki facecik już faktycznie te włosy bujne ma! a Iga jaka panienka strojnisia na łonie natury, bosko! Agata, no to była impreza! ile dzieciaków w rodzinie! Sicznie wygldaliscie cala rodzinka! nie martw sie, Hania ma jeszcze czas na siadanie, kala pewnie ma racje i neurolog to zapewne potwierdzi.
                              niniakura, ja probowalam za Tracy Hogg chowac Matysie, ale powiem Ci ze to nie tak latwo jak w ksiazce.. a potem poczytalam pania Lideloff i to jest mi jednak blizsze. Choc jezyk niemowlat bardzo uczulil mnie na potreby maluszka i za to jestem wdzieczna tej ksiazce.
                              a u nas.. wirus - ale, nia corka tylko ja.. od piatku walcze z jelitowka a mala tylko cigle glodna przez moja diete teraz i na cycu chce wisiec non toper, rowniez w nocy wiec jestem detka a roboty mam co nie miara. hmm.. skoncze ten projekt i nie biore wiecej zlecen dopoki nie odstawie jej porzadnie od cyca bo tak sie nie da...

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                aaa.. spadl mi nastroj wiec na ukojenie nerwow zalaczam moja coreczke, w nowiej sukience. moze mi sie humor poprawi, jak cos napiszecie
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X