Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Hanusiowe foteczki
    Attached Files


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Czesc dziewczynki
      U mnie maly juz pije z niekapka jakis miesiac. Mamy tylko jeden problem on nie bardzo chche pic. Woli mleczko i jedzonko. A co podajecie waszym maluchom do picia? Z deserkami to u nas na poczatku maly nie lubil jabluszek. Ale po mlaenku i zaczal jesc. Teraz wcina wszystko co mu sie da. Obiadki pochlania caly sloiczek ten duzy.Jedynie co mu nie smakuje to zupka pomidorowa. Jak sama mu gotuje tez zjada cala miseczke.Taki maly glodomorek z niego jest.
      Ogolnie chodzi spac bezproblemowo. Nie musimy go tulac i nosic. Kladziemy do lozeczka dostaje swoja przytulanke i usypia. tylko czasami jak mu cos dolega to kaprysi. Teraz np ma katarek i troszke mu przeszkadza-ale poradzimy sobie z tym
      Nie iwem jak u Was ale u mnie pogoda do bani. Zimno i ponuro. Az nic mi sie nie chche w tak apogode. Dla ocieplenia atmosfery zapalilam w domku swieczki -zawsze to przyjemniej.
      A jeszcze mama pytanko jak dlugo wasze dzieciaczki spi w cigu dnia. I le przesypiaja w nocy.
      Zdjecia waszych pociech sie przeslodkie

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Myssia czekamy z niecierpliwością na zdjęcia w nowych ubrankach
        Niuniakura nie wiedziałam, że morele i brzoskwinie uczulają. Ale teraz już wiem
        Agatko skoro już widać ząbka, to niedługo będzie ok. A na siłę nie ma co wciskać jedzonka. Hanusia rośnie jak na drożdżach Śliczna dziewczynka
        Xagusia Zosia w dzień ma 3 drzemki po 30-60 min. Zasypia koło 20 i śpi do 7. W nocy budzi mi się na jedzenie czasem raz a czasem 3. Nie ma reguły. Zje i śpi dalej.
        U nas znowu marudzenie. Ale wzięłam Zosię na kolana, włączyłam kołysanki i się uspokoiła. Przesłuchała całą płytę w ciszy Potem wypiła mleczko i zasnęła. Chyba muszę częściej włączać kołysanki





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          ADA wszystko moze uczulac, nawet marchew- to chyba Zosia albo Hania agaty na marchew uczulona, nie pamietam.
          Uwazaj tez na skład słoiczków, na piertuszke, seler, groszek i pomidory. Też lubia uczylac wiec jak wprowadzasz to szukaj takich które maja jeden z nich a nie wszystkie na raz to bedziesz wiedziała ewentualnie co ja uczuliło.

          Fajnie ze dzieciaki wam ładnie jedza, u nas tez dzis na 5+ od rana z jedzeniem.

          Myssia konsekwencja to podstawa ale czaserm ponosic mozna

          agata ja na weekend wyjezdzam wiec nie bede miec dostepu, proponuje poniedziałek lub wtorek jesli ci pasuje. Zalezy od pogody. Wysyłam ci na priv mój nr telefonu

          xagusia u nas koło 11 drzemka 4 min- na spacerze- bo w domu kieksko ze spaniem. I czasem tyle samo ok 15 ale to tez na spacerze, 2 razy w tyg. W domu musi byc mega zmeczona zeby usneła.... Wiec kiepsko w dzien ale za to o 19 juz spi i z 2 przerwami na karmienie do 6,7. Teraz eliminuje drugie karmienie nocne wic ten ranek, od 3 troche czesciej wstaje wody dawac ale da siw wytrzymać
          Last edited by niuniakura; 05-05-2011, 15:17.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Niuniakura, ale przecież ja nie posadzę Igusi w bujaczku i nie wezmę przez cały dzień na ręce . Noszę ją i tulę bardzo często, ale wiem kiedy Igusia wymusza i staram się ją uczyć, że płaczem, krzykami nic nie wskóra. Chyba lepiej stawiać jakieś zasady i granice niż tylko narzekać, że dziecko wymusza. Teraz wymusza płaczem noszenie na rączkach, później będzie wymuszała co innego, a ja nie będę mogła sobie poradzić.

            Xagusia, Igusia w ciągu dnia ma dwie drzemki,śpi góra dwie godzinki. Przeważnie o 11, potem koło 17. W nocy bywa różnie. No, ale mówiąc optymistycznie, to dwie pobudki na karmienie. Pierwsza o drugiej, potem po 4, koło 5.. A po 6 koniec spania.

            Agatka, Ada.., jakbym mogła, to już bym się chwaliła Igusi ubrankami, ale ona nie chce się chwalić i zrobienie jej fotki dzisiaj, to jest nie lada wyczyn!
            A byłam dziś na ciuszkowych zakupach, ale tym razem dla siebie. Było super.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              oj, powiem Wam że Matylda mnie dziś wykończyła... cały dzien jeczala, plakala, krzyczla jak tylko chcialam dac jej jesc cokolwiek ze sloiczka. no i oczywiscie debiut z mlekiem modyfikowanym to niewypal.. matko i corko co ja sie z nia mialam dzis... zęby, na 100%! te 2 co ma to juz takie calkiem spore sa i mysle ze gorne ida... piszczy i placze jak cos ugryzie, jakas zabawke... za to probuje coraz czesciej raczkowac... narazie sie przymierza w sumie do tego. zalaczam fotke

              bede sie stosowac do Waszych rad z mieszaniem obiadkow z jablkiem, wiem ze to ja zacheci.. ale jestem padnieta...

              agatko, Hania jest jak leleczka. slodka i sliczna!
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                oj, powiem Wam że Matylda mnie dziś wykończyła....... zalaczam fotke
                Ale slicznie Matyldzia raczkuje moj Nikus bardzo podobnie "probuje".

                Co do spania to myslalam ze tylko moje dziecko malo spi ale widze ze wszstkie praktycznie tak samo. Moja ma dwie drzemki: jedna kolo 10:30 jak wracam z przedszkola a druga kolo 15:30 tez po powrocie z przedszkola. To tez zalezy o ktorej wstanie. Tak praktycznie to spi do okolo 8mej. Ale np w weekend obudzil sie o 6stej i zero spania. Dobrze ze babcia go "przechwycila" to pospalismy dluzej kochana Babcia.
                Pochwalilam malego a on zaprotestowal i dzis nie chcial zjesc zupki(ugotowalam brokulowa), jadl ja wczesnije chcetnie wiec moze to zabki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  moja Igusia też miała jakiś koszmarny wieczór. Strasznie płakała.Tuliłam ją, a ona dalej. Aż zwymiotowała.
                  Wykąpałam ją i teraz zasnęła. Praktycznie od razu jak ją nakarmiłam.

                  Annamaja, Matysia słodka! Moja Igusia też już się przymierza do raczkowania.
                  W załączniku Igusia w jednym z nowych ubranek, aczkolwiek na zdjęciu nie widać całości i nie jest tak piękne jak w rzeczywistości.
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    myssia ubranko widac i jest sliczne nie ma to jak ubierac dziewczynke

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Niuniakura to moja Zosia na marchewkę uczulona. Także zdaję sobie sprawę, że wszystko może uczulać.
                      Annamaja ale śliczna ta sesja raczkowaniowa Widzę, że ładnie się już podnosi. Moja Zosia to na razie leniuszek, zresztą na brzuchu dalej nie lubi leżeć.
                      Myssia ubranko bardzo ładne. A Igusia w nim wygląda jak laleczka





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        No, dziewczyny. Takie laski nam rosną ze juz sie zaczynam obawiać co bedzie później Slicznotki.
                        annamaja fajnie sie malutka zabiera za raczkowanie. Moja dalej leń!
                        Wradne póżniej dziewczyny, miłego dnia zycze



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          hej mamunie!

                          Ja w pracy oczywiście-jestem na chwilkę potem wpadnę posty poczytać bo popisałyście i xagusia się pojawiła xagusiu a my to chyba nie widziałyśmy jeszcze Twojego Nikusia, wklej nam foteczke jakąś

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            cześć Mamusie!

                            my już jesteśmy po śniadanku. Iga od rana marudzi jak nie wiem. Jak tylko zniknę jej z pola widzenia, to jest taki płacz. Czeka mnie dziś chyba ciężki dzień.


                            na razie uciekam, może potem uda mi się jeszcze do Was zaglądnąć.

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              myssia w tym wieku u dziecka wystepuje tzw. lęk separacyjny. Boi sie zostawać na chwile samo. U nas też tak jest.

                              Wracając do twojego nocnego odstawiania od cyca- troche poczytałam i przy karmieniu piersia karmi sie na żadanie. I to nie ma znaczenia czy to noc czy dzień wiec na razie musisz zdac sie na dziecko i jego zapotrzebowanie ale mamy cycowe które znam to nawet 5 razy w nocy dziecko karmia bo dziecko też pije to wodniste mleko i to jest jako przepojka dla niego. Niestety, trzeba zagryżć zeby jeszcze troche



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Niuniakura odpisałam Ci na priva

                                Ada, annamaja dzięki

                                Myssia ślicznie Idusia wygląda w tym ubranku
                                Dziś mi Hania też staaasznie marudziła, kasze marnie zjadła i cały czas płakała i żadne miejsce jej nie odpowiadało tylko najlepiej na rączkach a jak ją odkładam to płacz

                                Annamaja super fotka Matyldzi, no no chyba niedługo zacznie Ci raczkować... moja Hania tak dziwnie podnosi pupe do góry i sie przekręca..szybka sie zrobiła, zotawiam ją na macie a ona myk i już jest za dywanem

                                Xagusia co do spania to u mnie było tak że w nocy raz się budziła a teraz budzi się 2-3 razy myśle że zęby jej wychodzą i dlatego.... a w dzień zazwyczaj spała 2 razy po 1,5 godziny ale jak nie jest wyspana to i potrafi spać 3 godziny ale wtedy tylko raz dziennie.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X