Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Beau, Niunia dzięki
    Annamaja dokładnie teraz to będzie dużo małych Franciszków
    Jutro idę z Hania do chirurga strasznie się denerwuje, nie mogę się na niczym skupić... trzymajcie kciuki.
    Wzięłam na jutro urlop i po lekarzu jadę do teściowej, miłego dnia napiszę po lekarzu.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hejka mamy,

      agatka, wiem co czujesz. trzymam kciuki, zeby to byla ta lzejsza forma, nie wymagajaca zabiegu! czekam na dobre wiesci jutro.

      beau, oj to trudny etap przezywacie z tymi siuskami oby szybko minął!

      myssia, Iga fajnie sie usmiecha - jak zdrowko?

      niuniakura, to faktycznie jakas porazka z tymi cwiczeniami. ja jak mialam rehab to ostro mnie tam "maltretowal" /czytaj nastawial, masowal i naswietlal laserem/ ten facet a same cwiczenia to do domu zadawal.

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Hehe, jakby Franków było mało, to jeszcze ich przybędzie sporo
        Agatko trzymam kciuki, żeby wszytsko było ok. Ale rozumiem, że się denerwujesz.
        Beau to nieciekawie. Oby szybko wróciło wszystko do normy.
        Ja od kilku dni niewyspana jestem. Zosia budzi mi się w nocy i co chwilę przychodzi do nas. Ja oczywiście ją odprowadzam. Dziś to chyba z 5 razy ją odprowadzałam zanim zasnęła. I rano znowu powtórka. Nie wiem co jej się znowu tak poprzestawiało. Było dobrze i znowu wędruje i nie śpi





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          ada, hmm.. to sie malej poprzestawialo...a spi w dzien?

          moja u babci a mnie sie jakos tak nic nie chce.. a sprzatania huk!

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Hej my już u rodziców. Nikt nie wiedział że przyjdziemy i widok ogarniętych szczek był-BEZCENNY!!!!
            Mała super zniosła drogę. Zatrzymaliśmy się raz na siku. Cały czas opowiadała jak zaskoczy babcię- a jechaliśmy prawie 4 godziny.

            Beau córka koleżanki która już ładnie siusiała w nocnik ma teraz taki sam regres jak Kubuś. Ponoć niektóre dzieci taka fazę przechodzą. Czasem zaczyna się ona w przedszkolu bo dzieci manifestuja tym swoje zdanie-mówiła nam o tym dyrektor przedszkola gdzie składałam podanie.

            Annamaja bardzo źle trafiłam na ta rehabilitację. Wczoraj okazało się że był znów kto inny i zaczynal wszystko od początku ale powiedziałam mu co o tym myślę więc trochę mnie nastawil i pokazał jak mam ćwiczyć. Ogólnie mam tam strasznie spiete wszystko ale w sobotę umówiłam się tu u takiej pani która działa cuda. Nie liczę na cud ale wiem że po takim jednym spotkaniu będzie lepiej bo już nie raz mi pomogła.



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Annamaja nie, Zosia nie śpi w dzień. Jakiś czas temu też miała taką fazę z niespaniem w nocy. Niew wiem dlaczego. Mam tylko nadzieję, że jej szybko przejdzie.
              Niunia o to fajnie, że niepsodzianka się udała
              A na rehabilitacji masz tylko ćwiczenia czy też jakieś zabiegi? Ja na kręgosłup miałam zabiegi i trochę mi pomogły.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                ada Gabi też od kilku dni budzi się po pierwszej i zaczyna tezec że coś chce. To trwa ok półtorej godziny i ciągle muszę do niej przychodzić i coś dawać, pić,maskotki do spania. Po czym usnie ale wcześnie wstaje. Dziś u dziadków znów to samo o podobnej porze. Chciała do taty i kotka do domu,potem hustac się na huśtawce a na końcu mleka i dopiero zasnela. Ale trwało to ok 40 min. Może coś w powietrzu wisi,jakąś zmiana pogody.



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Cześć Dziewczyny!:*

                  Dziękuję za komplementy dla Iguni.
                  Annamaja, ja też uwielbiam uśmiech Iguni i podoba mi się niesamowicie. D. mówi,że ma uśmiech po mnie-od ucha do ucha.

                  Czuję się już lepiej, ale jeszcze męczy mnie katar i boli mnie gardło. Na szczęście Igusia ma się dobrze.

                  Agatko,powiedz co z Hanią? Mam nadzieję,że ominie ją zabieg i wszystko będzie dobrze. Tego z całego serca Wam życzę.

                  Niestety muszę już lecieć. Sprzątanie na mnie czeka.

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    hej mamcie zjawiam się!

                    Dziewczyny wczoraj odpukać z siusianiem było ok, mam nadzieję że teo siuranie w majtki to chwilowe

                    Agatko jak po wizycie u chirurga?
                    Ada pytałaś odnośnie postępu w temacie rodzeństwa Kubusiowego -na razie nic nowego...
                    A apropos nocnych pobudek Zosi i Gabi może rzeczywiście to jakies pogodowe?

                    Myssia super że już Wam lepiej!

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      hejka mamy, ale zabiegany dzien dzis mialam...
                      niunia, no to fajnie ze udalo sie wam mile zaskoczyc rodzicow
                      agata, jak tam po chirurgu?!
                      beau, dobrze ze na razie jest lepieej z tym siusianiem, miejmy nadzieje ze koniec tych "niepodzianek"
                      myssia fajnie, ze lepiej sie czujesz.

                      milego weekendu wszystkim!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Cześć mamcie,
                        Niestesty, operacja Hani nie ominieale się tego spodziewałam więc szok mniejszy.Hania ma stwierdzona przepuchline pachwinową lewostronną. Operacja będzie 8 kwietnia już a 7 w niedziele mamy się stawić w szpitalu.
                        Kiepsko ale pocieszam się że są gorsze choroby. Teraz nie może chodzić do złobka , bo jeszcze badania przed nią i musi być do operacji całkiem zdrowa. Miłego weekendu, odezwe się w poniedziałek


                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Agatko bardzo mi przykro To szybko zaplanowana ta operacja, jeszcze święta po drodze, to dopiero szybko zleci. Długo dziecko musi być w szpitalu po takiej operacji? Ech, pewnie się denerwujesz, ale jak trzeba, to trzeba.
                          Niunia to mamy podobne problemy. U nas od dwóch nocy trochę lepiej, ale aż boję się mówić, żeby znowu się nie pogorszyło.
                          Beau to szkoda, myślałam, że będziemy miały drugie dzieciaczki z jednego roku Ale trzymam kciuki za Wasze staranka
                          My dziś jesteśmy same, bo mąż pojechał na szkolenie do Poznania. Właśnie zaliczyłam niespodziewanych gości i jeszcze szybko placek robiłam. Zostało mi dziś jeszcze sprzątanie. Miłego weekendu mamusie!





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            hej witam z rana bo moje dziecko od pół godziny już się chce hustac na huśtawce.

                            Ada u nas też od 2 nocy spokój. mimo kataru śpi nieźle. dziś cała nocka bez pobudki. Za to pobudka o 6.

                            Agata wspolczuje że jednak bez operacji się nie obejdzie. Oby wszystko poszło gładko i nie było po tym śladu.

                            A ją ledwo chodzę. Każde miejsce na plecach mnie boli. Wczoraj byłam na tym masażu i nastawieniu,Trwało godzinę i piętnaście minut. Babeczka się nameczyla ale zna mnie i mówi że tak to jeszcze nie było. Wszystko chrupalo aż w uszach dzwoniło. Teraz ledwo się ruszam. No też zalecenia ćwiczeń.....
                            Last edited by niuniakura; 17-03-2013, 06:34.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Niunia u nas też dziś pobudka po 6 I wszyscy jestey niewyspani, a Zosia przez to marudna cały dzień.
                              No skoro wszystko aż chrupało, to wcale się nie dziwię, że dziś Cię wszystko boli.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Hej znow pobudka przed 6. Może jak czas zmienia to jej się przestawi bo przed 19 już śpi.
                                U nas ładne slonko ale 10 na minusie. Kurcze i cały tydzień ma być w kratkę włączając śnieg. Ją chce ciepła!!!!!!
                                Chociaż dobrze slonko jest bo na balkonie siedzimy.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X