Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    niuniakura, Matysia Ci sie z myssia pomylila
    co do szczepionki - to ja wlasnie mala zaszczepilam we wtorek i bardzo zaluje. pisalam juz wczesniej.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Niuniakura ja szczepiłam 19stego i wszystko okej!
      Aduś to Zosia "produkuje" ząbki na potęgę Heh a co do trawy to mój Kubuś nie wpadł na to żeby trawkę skubać
      Annamaja to może od zębów ten katar i gorączka- u nas katar zębowy juz 3 tyg jest...
      Bazumik pytałam o tego smoka bo myślałam że masz taki egzemplarz jak Annamaja że smok to beee
      Last edited by beau; 30-09-2011, 13:52.

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Tak annamaja akurat myslałam że myssia sie dzis nie odzywa i tak wyszło
        Ale szczepiłyscie priorixem na odre, swinke i różyczke?! To po 14 miesiacu dopiero trzeba dlatego wczesniej pisze o tym. Teraz to INfarvix chyba był, czy jakos tak.
        Ja chyba nie zaszczepie na te choroby bo to głupota. Na świnke byłam chora, na rózyczke tez i nic strasznego. Nawet lepiej jak dzieci to przejda, szczególnie rózyczke. Na ospe tez nie szczepie!



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          To moja dziś będzie miała 3ukłucia-bosko,trupem padne u lekarza.
          U nas dziś też ladnie ,chyba możesz z małą wyjść.
          Maly jak miał gorączkę i zapalenie płuc to lekarka mówiła by z nim wchodzić na dwór.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            niuniakura tak, priorixem, szczepi sie w 13, 14 miesiacu, wiec po roczku juz mozna. na ospe nie szczepie!
            podolec - to jest skojarzona szczepionka, takze tylko 1 uklucie, za darmo.
            Last edited by annamaja; 30-09-2011, 14:43.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Miałam iść z Hanią w czwartek na to się szczepić ale nie wiem czy pójdę jak katar się utrzyma.Bo podobno musi być zdrowa.Idziemy na spacerek łapać słoneczko


              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Własnie to jest najgorsza szczepionka jesli chodzi o powiklania i ponoć im póżniej sie zaszczepi tym lepiej, nawet przed samym przedszkolem. Ja to chyba przeciagne w czasie ile sie da



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
                  [B]

                  Dziewczyny, wiem że to jeszcze przed nami ale mamy które maja starsze dzieci moze mi doradza. No i nam wszystkim.
                  W listopadzie bede Gabi na swinke, odre, rózyczke szczepić szczepionka PRIORIX. Czy szczepiłyscie starsze dzieci tym>? Wiem ze ma dużo skutków ubocznych, nawet do 2 tygodni moga sie utrzymywac ale to szczepienie podobno obowiazkowe. Doradzcie!!!
                  znów sie wtrące

                  niuniakura ale z tego co wiem to to szczepienie jest obowiązkowe, więc nie wiem czy można nie sczepieć

                  moja Pola była szczepiona i nie miała żadnych powikłań nic a nic , zresztą po żadnym szczepieniu nie miała i starsza córka Gabi też nie miała nigdy żadnych powikłań

                  podobno np niektóre żłobki i przedszkola nie chcą przyjmować dzieci które nie są szczepione szczepieniami obowiązkowymi , nie wiem ile w tym prawdy ale kiedyś coś takiego słyszałam w radiu
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Własnie wiem ze obowiazkowe ale moge je odwlec w czasie bo im póżniej sie dziecko tym zaszczepi tymn mniejsze ryzyko powikłan. Przed przedszkolem zdąże Ale na razie sie strzymam troche, moze do wiosny bo teraz na jesieni pełno wirusów, wszyscy chorzy dookoła. mnie już gardło drapie, maz ledwo zyje, mała też jakas taka niewyrazna, caly dzień mleko, nic jeść nie chce. Tantum Verde jej do gardla psikam bo mam wrazenie ze ma czerwone.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      dobry wieczór Mamcie!
                      Jestem i ja- lepiej późno niż wcale.
                      Nas dziś cały dzień nie było, taka piękna pogoda, więc grzechem było siedzieć w domu. Pojechaliśmy więc do mojego taty, a on mieszka w domu prywatnym, ma duży,piękny ogród i psa, królika, to Igusia powinna być w siódmym niebie.. Powinna.. A jej niezadowolenie przeszło dziś apogeum.. Od wczoraj non stop jest płacz w domu, bo Igusi włączyło się "proszę mnie nosić na rączkach". No to ją nosimy, ale ja już nie mam siły. I tak jest od wczoraj. A dziś cały dzień płakała. Serio serio.

                      Pod wieczór wpadła do nas moja znajoma, to też nie dało się posiedzieć. Wykąpałam ją, nakarmiłam, a ona ciągle płakała. Znów mnie dziś poniosły nerwy..

                      Wczoraj po południu dostałam strasznego bólu głowy, połączonego z wymiotami. Nie wiedziałam co robić. Nigdy nie czułam się tak źle. Byłam sama z Igą i nie miałam siły na rękach ją nosić, a co dopiero iść wykąpać czy usypiać godzinę. A tyle to wczoraj trwało.
                      Tabletki w ogóle nie pomagały, bałam się,że coś mi się stanie, a byłam sama. Miałam już dzwonić po pogotowie. Może i jestem panikarą, ale głównie chodziło o Igunię, bo jeśli mnie by się coś stało, to co by z nią było..?
                      Dziś znów mnie głowa pobolewa.

                      Ważyłam dzisiaj Igę- 9 kilo.. ja 45..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        myssia, to moze masz migrene? a na pierwszy rzut oka, to jestes po prostu wycienczona dziewczyno.. nie chce straszyc, ale waga twoja powoduje zapalenie sie czerwonego swiatla, takze idz do lekarza!

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Annamaja, owszem,czuję się wycieńczona. Od obrony mam dużo czasu, ale wcale nie odpoczywam, bo.. nie umiem. Po prostu. Od dawna mam narzucone szybkie tempo życia i ciągle coś muszę robić. Wiem,że nie pociągnę tak długo.

                          U lekarza już byłam, ale powiedział mi,że ja muszę odpoczywać, więc on mi nic nie pomoże.:O

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Uf było jedno ukłucie,i w miare zniosła na razie okij.

                            U mnie żadne dziecko nie gorączkowało po szczepieniu.
                            Mała waży9,500kg


                            Mąż majaczy byliśmy na piwie,wypił dwa i go rozebralo-bosko
                            Ubije go jutro awantura go czeka jak zloto za rachunki telefoniczne-kosmiczne

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Witam,

                              Ja tak na szybko , mezuś z Karola polecieli po zakupy a ja się zabieram za robotę bo o 15 goście przychodzą

                              Myssia współczuje migreny okropieństwo ja też miewam, wtedy najlepiej iść spać ja tak robię o ile jest taka możliwość a głowa w tym tygodniu to mnie dwa razy bolala

                              Hania zrobiła wczoraj dwa kroczki sama tzn od stołu do kanapy a jaka była zachwycona ze jej się udało tak więc myślę że niedługo zacznie chodzić

                              Podolec twoja Izunia ładnie waży i fajnie że tak dzielnie zniosła ukucie.

                              Miłego weekendu, pa


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Widzę, że szpital się zrobił na forum. W takim razie życzę wszystkim zdrówka i szybkieg powrotu do zdrowia.
                                Agatko gratuluję pierwszyc kroczków!!! No i życzę udanej imprezy
                                Myssia współczuję, też niestety mam migreny. A jak mnie zaczyna głowa boleć, to boli przez kilka dni do tygodnia No i nie jestem w stanie wtedy za dużo zrobić. A mąż nie mógł posiedzieć z Igusią wczoraj, jak tak źle się czułaś? Dziś już lepej?
                                Ja też już czasem nie mam siły. Zosia chwilę się pobawi na podłodze, a później trzeba ją nosić, bo sama się nie przemieszcza. A coraz cięższa ta moja dziewczynka. Nie mogę się doczekać kiedy zacznie raczkować albo chodzić, przynajmniej będzie trochę lżej.
                                A ja byłam przekonana, że szczepienia na odrę, świnkę i różyczkę są dodatkowe i płatne.





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X