Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Niuniakurka a w tym wieku to te badania sa juz wiarygodne?

    My dopiero idziemy w styczniu do alergologa bo chcę starszej i juniorowi testy porobić,lekarz mi mówił że najlepiej w wieku 5-6lat bo wcześniej są nie wiarygodne.

    Mała tez ma jakieś drobniutkie krosteczki na policzku widoczne tylko z boku i to pod swiatlo.
    Uspalam gada-ile było krzyku.
    Chyba ząbek nam się przebija-ale tylko chyba

    Dziękuję dziewczyny-oby wujek wyzdrowiał bo za młody na umieranie ma 62lata,zawsze mamusi pomagał-mojej,wycinek mu pobrali do badania by sprawdzić czy nie ma przerzutów-eh

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Cześć Dziewczyny!

      A ja zalatana, zapracowana,więc nawet nie mam kiedy do Was zajrzeć.
      No,ale za to,że Was zaniedbuje wrzucam zdj Iguni!
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        hej mamunie ponownie!

        Niuniakura to nie 1wsza @ a jakas 6sta!

        Agatko fajne zdjęcia a Karolka widać jak się zmieniła i jaka duża dziewczynka z niej już (pamiętam zdjęcia sprzed porodu Hani ) Hanusia podobna do siostrzyczki no i dziewczyny zadowolone z wypadu widać

        Myssia
        fajne te foteczki z Igusią udalo Ci się zrobić

        Kubuś walczył bo nie bardzo chciał spać ale w końcu udało się!!!

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          aaa Kubuś tez ma malusie krosteczki niedużo ale są!

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            hej dziewczyny, ja zabiegana i nie mam kiedy kliknac do Was. dzis jestem zmuszona z Matysia po miescie latac, szukac plytek dla klientow.. az sie boje bo ona nie lubi takich krotkich przejazdzek w kilka miejsc - meczy ja ciagla zmiana i wsadzanie, wyciaganie z auta..

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              a QQ mamcie melduję się!

              Annamaja wczoraj tak jeździłam po mieście z Kubusiem i już na koniec marudził na maksa ale to też godzina marudzenia już była, oby Matysia była grzeczna

              Moja mama ma dziś imieniny musze kwatki kupić i pójść złożyc życzenia.

              Pogoda na razie taka sobie slonka nie widać

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                hej, wreszcie u nas słonko wyjrzało ale strasznie leniwie.

                podolec skoro alergolog i gastrolog zlecili to akurat te 2 badania wiarygodne. Nie robi sie na inne pokarmowe w tym wieku typu pomidory, orzechy bo to sie zmienia ale na gluten i mleko juz można bo te alergie w okolicach roku zwykle mijaja. Jak to było u nas. A dziś tych krosteczek już mniej, cera gładka wiec to musi być reakcja organizmu na zmiany zywieniowe.

                Mała usneła, mam chwilke dla siebie.

                Myssia faktycznie, mało cie tu ostatnio ale wierze ze zajęć masz sporo. Praca juz skonczona? Igusia śliczna, rośnie jak na drożdzach

                Nie wiem jak wasze dzieciaki ale moja to teraz wulkan energii, szczególnie wieczorami. Nie siadzie na minute w jednej pozycji tylko cały czas w ruchu, 3 osoby nie daja jej rady, aż sie boje co bedzie jak wrócimy do domu i same zostaniemy.
                I zaczeła teraz o dziwo wiecej spać w dzień, pierwsza drzemka ok 9-10 trwa nawet 2 godziny czasem a druga w okolicach 15 i godzinke śpi. Dziwne bo chyba dzieci im starsze to mniej śpia. Ale może to dlatego ze tyle sie rusza, cały czas w ruchu. Żeby tylko lepiej jadła... bo wszystko spala, jeszcze z nawiązkom.

                annamaja
                pewnie ze to męczace, dla ciebie i dla dziecka. Cały czas wsiadać, wysiadać, pakować raz do wózka, raz do fotelika. tez teraz wolałam w domu mała uśpić bo tata chciał ja do sklepów brać ale ja tylko samochód stanie to ona sie budzi, nawet jak na skrzyżowaniu staniesz i silnik właczony jest.

                beau
                tak mi się właśnie wydawało ze juz miałaś wcześniej ale tak dziwnie ten post zrozumiałam. Ja teżteraz ma @- strasznie obfite mam po porodzie. Ale tylko w pierwszy dzień boli brzuch a potem juz nic wiec się ciesze bo wcześniej bolało.



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Wrzucam pare swieżych fotek:


                  Pierwszy fach juz mam w ręku- taniec przy rurze
                  Last edited by niuniakura; 27-07-2011, 10:54.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik




                    I dla porówniania zdjęcie jak Gabi miała 3 tygodnie- butla wieksza od niej:
                    Last edited by niuniakura; 27-07-2011, 10:54.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Na drugim zdjeciu spostrzegawczy zobacza 2 ząbki



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Witajcie,

                        Niuniakura fajniutka Gabi, urosła a jakie jesteście uśmiechnięte widać że dobrze Wam na wyjezdzie

                        Hania też zrobiła się szybka ciężko coś mi zrobić , tak szybko raczkuje, staje w łóżeczku, podnosi się..i pojawił się drugi guz na głowie..

                        Myssia Igusia też ładnie wyszła i dużo ma włosków

                        Beau widzę po zdjęciach jak Karola urosła , jest bardzo samodzielna ciągle słyszę sama to sama tamto...ach czas szybko leci przecież co niedawno rodziłyśmy a dziś nasze pociechy mają po 10 miesięcy

                        A dziś idę z Karolą do kina na Kubusia Puchatka a tata zostaje w domu z Hanulkiem.


                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Agata ja dopiero teraz po Gabi widze jak czas leci. Fajnie bedziecie miały po południu. Nie ma to jak mały wypad Babski...



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Witajcie! Nareszcie w domciu. Byłam z Zosią w szpitalu. Zosia chyba teraz będzie miała uczulenie na białe fartuchy. Zaraz po przyjeździe chcieli założyć jej kroplówkę. Przez godz wbijali wenflon Mała miała 15 wkłuć na rączkach i nóżkach, a w końcu wbili się w główkę Wyglądało to strasznie. Oddali mi ją, to była cała opuchnięta od płaczu. Dostała trochę lekarstw, porobili jej badania i dziś nas wypuścili. Kupy dalej robi wodniste, ale wyniki wszystkie są ok, więc dostałyśmy tylko lekarstwo do wykupienia. Zosia bardzo się ucieszyła, że wróciła do domu. Cały czas się uśmiecha, ładnie się bawi i wogóle nie marudzi. Teraz odsypia. Mam nadzieję, że po tym lekarstwie wszystko się unormuje.

                            Agatko super, że neurolog stwierdził, że jest ok. Barzo się cieszę. Zdjęcia super. A Wasze dziewczyny chyba do obu rodziców podobne Wszystkiego najleoszego dla Hanusi!
                            Myssia ładne zdjęcia. Podoba mi się to w wannie, fajną minkę zrobiła
                            Niuniakura Gabi bardzo urosła. Sliczna dziewczynka. Zębolki bardzo ładne.
                            Annamaja faktycznie dziecko jest umęczone po takim wyjeździe. Najgorzej jak się nie ma z kim zostawić maluszka.
                            Beau dawno Kubusiowych zdjęć nie było Pewnie chłopak też już duży





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              cześć Mamusie!

                              w końcu udało mi się do Was zajrzeć. Sama nie wiem kiedy mi te dni lecą. Jestem już strasznie zmęczona, chciałabym móc odpocząć.

                              Niuniakura, ostatni rozdział mi został, ale nie mam siły się zabrać za pisanie, bo na domiar złego rozchorowałam się. Dopadła mnie jakaś infekcja pochwy i przeziębiłam się. Ledwo żyję.
                              Całe popołudnie siedzę pod kocem. Pogoda też taka okropna-szaro, zimno,a od 14 u nas pada.

                              Ada, a co się stało Zosieńce, że wylądowałyście w szpitalu? Wybacz pytanie, ale ja kompletnie nie jestem na bieżąco. Mam nadzieje i tego Ci życzę, że szybko wróci do zdrowia i będzie tryskać energią.

                              A ja ważyłam Igunię i równe 8 kilo.
                              Niuniakura, moje dziecko ma taki apetyt, że aż mnie dziw bierze gdzie jej się to mieści. dzisiaj kupiłam kaszkę na kolację, to zanim pójdzie spać, to jej ją jeszcze podam co by moje dziecko nie głodowało!

                              Oczywiście dziękuje Wam za komplementy odnośnie Iguni. Włosków faktycznie ma sporo. Czeszę jej kitki, bo jej grzywka leci do oczek.
                              Energii też ma co nie miara. W ogóle już nie chce raczkować ani siedzieć. Tylko podchodzi do każdego, wyciąga rączki, podnosi się i zaczyna sobie chodzić. I trzeba tak cały czas chodzić po mieszkaniu, bo inaczej dzidziuś się złości. Kupiłam jej dziś nowy smoczek, bo poprzedni strasznie wyeksploatowała. :P no i dorwała go jeszcze w sklepie zanim go rozpakowałam i sobie przerysowała po nosku.

                              Niuniakura, zapomniałam Ci napisać,że bardzo ładne zdj nam tutaj wrzuciłaś. W ogóle jesteś bardzo fotogeniczna. Nie to co ja

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                ada, co Ty mówisz? tak Zosie pokłóli? przez tą biegunkę? brzmi to dość przerażająco jak to możliwe w ogóle żeby tak dziecko męczyć przez nieumiejętne wkłócie?!!! i jak ona pod tą kroplówką wytrzymała??? aż mi się ciśnieni podniosło przez ten szpital.. bardzo Wam współczuje - nacierpiałyście się a problem w sumie nie zniknął jak piszesz... ale cieszy, że już po wszystkim. trzymam kciuki żeby lek pomógł.

                                niuniakura, no ale Gabi się zmieniła! to zdjęcie przy rurze wymiata fajnie tam Wam, wesolutkie takie jesteście

                                myssia
                                , no to Iga zuch dziewczynka z tym chodzeeniem, super! ślicznie wyszla na zdjęciach, włoski ma faktycznie już do spinania nadające.

                                agata, a Twoja Karola to cała Ty! teraz już w ogóle masz pieczątkę

                                a ja dziś skorzystałam z pomocy siostry i małą u niej zostawiłam śpiącą, bo najpierw pospacerowałam z nią aż usnęła i pojechałam w miasto.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X