Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    czesc mamunie u mnie pada od wczorajszego wieczoru i to nieprzerwanie...

    mala teraz spi a ja czekam na hydraulika co mial byc juz godzine temu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hejka mamcie zaraz kończę pracę- dziś okropna pogoda u nas- Myssia zazdroszczę że u Was ciepło,

      Annamaja doczekałaś się hydraulika? a tak w ogole to chyba większość fachowców taka "słowna"!

      Mój brat pojechał nad morze przedwczoraj i ma "świetną" pogode jak widać

      Ciekawe co u Niunikury?

      Agatko fajnie że Hania już raczkuje a byłyście u tego lekarza?

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Beau, nie ma czego zazdrościć. I nas dosięgnęło zimno i deszcz.
        Igunia chwilkę pospała, dam jej obiadek i może zaśnie jeszcze, bo do kąpieli na pewno nie wytrzyma, a nie chcę jej kłaść późnym popołudniem, bo potem ciężej ma zasnąć i marudzi jak nie wiem.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Cześć dziewczynki. Mam chwile to wpadłam was podczytać i przywitać się.
          Z dobrych wieśći- mam wyniki małej na nietolerancje mleka i glutenu- 2 negatywy czyli przeszło jej. Kupuje mleko bebiko i powoli zmieniam. Zaczeła jeść też chlebek z masełkiem i szyneczką tym ( dalej )

          1 zebem i bardzo lubi. Strasznie się ciesze ze jej przeszło, aż się poryczałam dzisiaj.
          Nie jestem w temacie co u was bo nie mam kiedy wpadać. Mimo ze moi rodzice chca sie z nia bawić ona ciągle chce ze mna i tylko na szyi by mi wisiała wiec padnieta jestem. Tak duzo nowych ludzi co dzień ze czuje sie niepewna. Nie je juz w nocy- straciła odruch ssania przez sen dziwne ale od 20-6 cała noc przesypia wreszcie wiec z tym jest super.
          Zaraz musze troche doczytac co u was to jeszcze napisze coś w wolnym czasie. Buziaki na razie!



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Beau do lekarza ide w poniedziałek a jeszcze dowiedziałam się że muszę też wpaść do roboty podpisać jakieś oświadczenia więc długą wycieczkę będziemy miały..

            Niuniakura super że Gabi przeszło z nietolerancją glutenuHania już wsuwa teraz glutenowe kaszki i jest ok.


            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              hej dziewczyny,
              beau, doczekalam sie hydraulika - jutro znow przyjdzie konczyc.

              dzis Matysia zostala z moja siostra na 1,5 godz i byla grzeczna, spokojna /ja w tym czasie zalatwialam sprawy w miescie/ tylko ze zrobila kupke i jej wyszla placami a nie wzielam jej nic na zmiane.. a zawsze bralam i sie ani razu nie przydalo az wyrosla. musialam jechac po ciuch na zmiane i koniecznie wloze jutro do jej torby jakies body znowu. tak to jest, raz nie wezmiesz czegos to akurat jest potrzeba uzycia choc wczesniej moglo lezec...

              agatko, ciesze sie razem z Toba na raczkowanie Haneczki
              niuiniakura, super ze malej alergie przeszly! moja miala krotko skaze bialkowa i nie moglam nic mlecznego jesc ale tez jej przeszlo, to zaczelam jesc jogurty ktore lubie rano zajadac. zazdroszcze przespanych nocek! dla mnie przespac pelne 6 godz. to abstrakcja a co dopiero wiecej!

              co tam ada u Ciebie i Zosi?

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                a QQ mamusie dzieńdoberek!

                U nas kolejny dzień pada, całą noc tak mocno padał deszcz że się budziłam co jakiś czas Ciekawe czy od jutra się ciut przejaśni jak mówią? Mam nadzieję!
                Wczoraj byłam trochę u rodziców a wieczorkiem wzięłam się za porządki.
                Niuniakura też często tak mam że mały to by mi tylko na rękach siedział trzymam kciuki żeby dalej taki apetyt był u Gabi i te nocki mmm mój dziś nad ranem się obudził i bawić się chciał nawet nie wiem która to godzina była ale chyba gdzieś 3cia...

                Annamaja
                miałam podobne awarie z kupkami i siuśkami jak Ty i teraz zawsze biorę ze sobą torbę z dodatkowymi ciuchami...

                a co tam u Was mamcie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  I ja się witam z mamusiami

                  Pisałam Wam wcześniej że m składał szafke i wczoraj był cd. Hania ją zobaczyła i zaczęła stawać przy niej na nogach.. a potem nabiła sobie pierwszego guza.. ale malutki.. haha to się teraz zacznie

                  niuniakura właśnie fajnie że Gabi przesypia nocki u nas dziś pobudka o 3 w nocy, 5 rano, obudziła się usiadła i sobie gada...w końcu po godzince zasnęła ale nie na długo pobudka o 7 rano.

                  Annamaja ale miałyście niespodziankę z tą kupką..przyznam się że kiedyś woziłam ciuszki na zmianę ale ostatnio nic się nie działo i teraz nie biorę chyba że jedziemy gdzieś na dłużej....

                  Coś Aduś długo się nie odzywasz, co u Was?

                  Czy u Was tez jest plaga komarów?, wczoraj nawet były u mnie w domu.. i pogryzły Hanie w kilku miejscach na szczęście miałem fenistil i ja posmarowałam.


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    hej mamunie,
                    agata, no to sie doczekalas! moja ma juz 2 guzy na czole, ale nic sobie z tego nie robi teraz zaczyna dostawiac nozke do nozki przy lawie. co do komarow to Matysie juz tez pokasily, miala 3 ugryzienia i tez fenistlem smarowalam. takze sa, ale plagi jakiejs nie zauwazylam.

                    a co do aury - pada kolejny dzien i jest wiatr. brrr, niefajnie! a wawie podobno ladnie - moja mama pojechala na tydzien i chwalila dzis rano..?

                    beau, moja tez sie dzis obudzila.. ale chciala cyca jak zwykle. uparlam sie, ze nie ale po 1,5 godz. placzkow odpuscilam.. i tak to u nas wyglada z tym odstawianiem.

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Annamaja u mnie niestety nie jest ładnie od rana było pochmurno a teraz zaczęło padać.... ale może Twoja mama jest w innej części wawy niż ja


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        agatko, byla we wschodniej a teraz jest w serocku

                        mnie tez sie marzy jakis wyjazd.. ale najwczesniej we wrzesniu pojedziemy. teraz jedynie weekendy wyjazdowe nam pozostaly. dale obre i to

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          annamaja znam takie przygody jak u ciebie. 2 razy w gościjechaliśmy i na szczeście przez przypadek mielismy jakieś ubranka bo do połolwy pleców kupa wyszła. Nasza mała zawsze w samochodzie kupsko strzela.

                          Wyszedł nam drugi ząbek

                          U nas tez dziś cały dzień leje- straszna pogoda. Męczymy się w domku od 6.15 bo mała o tej porze dzis wstała. Ale o 9 jak poszła spać to do 11.20 spała - pierwszy raz w zyciu tyle spała w dzień.

                          Dajecie dzieciakom takie jogurciki z nestle? Kupiłam jej, na razie nie dawałam ale chce spróbować- tylko nie wszystko na raz.

                          Agata
                          widzisz, Hania swój czas na raczkowanie osiagnęła i teraz z kazdym dniem juz bedzie coraz szybciej zasuwać.

                          Mój tata małej kupił szelki do nauki chodzenia- takie majtki z szeklami i uchwytembo go plecy bolą za raczki jak ją prowadza i na poczatku sie bała bo nie miala co z raczkami zrobić ale jakza 1 raczke sie ja prowadzi to super sobie rade daje.

                          Dobra, pozdrawiam was kochane, uciekam do mojego drzyka bo 5 osób w domu i żadna sobie z mała rady dac moze- tylko mamusia jest dobra.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            czesc mamunie
                            leje u mnie non stop! najgorzej, że dach przecieka mi przy oknie połaciowym! buuu muszę wezwać dekarza i niech szuka...

                            Matylda dzis ladnie spala i spi dalej, a mnie ten cholerny deszcz! obudził przed 6 i zasnąć już nie mogłam to wstałam, ogarnęłam mieszkanie. A mogłabym pospać, to ten cholerny deszcz!.. Wam też resztki po kaszkach twarde jak beton się robią jak od razu nie umyjecie miseczek?

                            niuniakura gratulejszyn z okazji ząbka!

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Cześć mamunie w ten ponury dzień! Patrze przez okno i u mnie też leje.Co za piękny lipiec ech

                              Niuniakura gratulacje z okazji drugiego ząbka, u nas na razie się zatrzymało.

                              Ja kupiłam te Jogurty Nestle i Hani bardzo smakują i nic jej nie było po nich.

                              Annamaja jak od razu nie umyje miseczek po kaszkach i potem ciężej mi jest je domyć..

                              Miłej soboty


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                hellooł!

                                U nas pogoda dziś w miarę, nie pada,świeci słonko,ale wieje. Wyszłyśmy na zakupki, bo wczoraj cały dzień siedziałyśmy w domu. Pogoda była masakryczna. Moja Igunia sobie teraz pięknie śpiewa. w ogóle jest dziś bardzo grzeczna. Spała nawet dłużej niż ja.A jak się obudziła, to siadła na łóżku i czekała aż ktoś do niej przyjdzie.
                                Wczoraj cały dzień chciała chodzić, wyciągała rączki i jak ją trzymaliśmy,to od razu wstawała i chodziła sobie. Już ją nawet uczymy za jedną rączkę chodzić. Na początku bała się i chodziła niepewnie, ale teraz już się tak nie boi.

                                Niuniakura
                                , ja kupowałam Igusi jogurciki, ale wymiotowała po nich i nie daję jej już smakowych tylko naturalne.
                                Ostatnio zastanawiałam się nad twarożkiem albo serkiem wiejskim. W ogóle mam problem co podawać Iguni, bo mam wrażenie,że ciągle je to samo.
                                Co Wasze dzieci jedzą z takich produktów 'dla dorosłych'??

                                Mamusie, życzę udanego łikendu. Oby pogoda się poprawiła.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X