Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Annamaja,ja nie myję od razu tylko zalewam wodą, bo potem faktycznie ciężko domyć.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Myssia moja Hania mało je normalnego jedzenia bo jakoś krztusi się i już nie raz po takim jedzeniu mi wymiotowała.Byliśmy w knajpie zjadła deserek potem za jakiś czas dałam jej kawałeczek chlebka meksykańskiego i zaraz wszystko zwróciła.

      Zazwyczaj je tak: rano mleko, potem kasza, obiadek teraz zaczęłam jej gotować zupki bo lepiej je moje, potem znowu mleko, deser lub owoc jakiś/ jogurt, i na wieczór kaszę. W międzyczasie do rączki chrupek, biszkopt, chlebek.


      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Witam Mamusie! Miło, że o mnie pamiętacie. Nie miałam kiedy zajrzeć w tym tygodniu. Siostra jest u mnie do jutra z córkami. Zosia wpatrzona w nie jak w obrazek i nawet nie marudzi. Chyba muszę sobie wynająć jakieś dzieci Wczoraj byliśmy w kawiarni z m, a Zosia została z ciocią Nasze pierwsze wychodne Było bardzo fajnie. Szkoda, że normalnie nie mam komu Zosi zostawić, bo od czasu do czasu przydałoby się takie wyjście.
        Agatko gartulacje dla Hanusi za umiejętność raczkowania! Ciekawe kiedy mój leniuszek zacznie się przemieszczać?!
        Annamaja gratulacje z okazji skończenia 10 miesięcy!
        Niuniakura cieszę się, że wyniki są ok. Chyba najgorosze to uczulenie na gluten, bo wszędzie go pełno. Gratuluję przespanych nocek i trochę zazdroszczę. Mam nadzieję, że kiedyś też się doczekam I gratuluję drugiego ząbka!
        Annamaja ja nie myję od razu mieseczki po kaszce, ale zalewam ją od razu wodą i później łatwo umyć. Ale kiedyś m zostawił, to nie mogłam domyć.
        Niuniakura ja ostatnio kupiłam Zosi jogurty Bobovita, ale jescze nie dawałam. Ciekawe czy będą smakować.
        Myssia ja daję mało dorosłych pokarmów. Czasem jak coś jemy to damy spróbować Zosi trochę. Rano je ze mną chlebek, potem kaszkę, obiadek, mleko, jakiś deserek i przed spaniem mleko. W między czasie je chrupki albo biszkopty.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          wpadłam na chwilkę przed snem mamcie u nas dziś NIE PADAŁO

          Kubuś je jogurty z Bobovity i bardzo je lubi czasem szufluję mu do buzi i ledwo nadążam z tym jogurtem, dziś kupiłam mu i z Nestle jagodowy

          no idę luli bo jestem śpiąca dobranoc mamusie!

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            dzien dobry, ja dzis pierwsza?
            u mnie tez dzis juz piekne slonce, od poznego popoludnia wczoraj w zasadzie jest naprawde piekna pogoda jak na lipiec przystalo

            Matylda ladnie spala, mialam tylko 2 karmienia. teraz wedruje po mieszkaniu, sladami kotka

            myssia, ja daje Matysi rozne jedzonka, tak na sprobowanie. coraz wiecej roznosci z talerza jesli sa bez ciezkich sosow i przypraw.

            ada, fajnie ze z siostra jestes i dziecmi. Zosia pewnie wiele sie nauczy dzieki nim. super ze z mezem wyszliscie razem. pomysl moze o jakiejs opiekunce co dorywczo moglaby z Zosia zostac. ja wlasnie jestem na etapie niania.pl - mama moja wyjechala na tydzien i mam problem. jutro rano to z tatusiem zostanie, we wtorek z moja siostra 2 godz ale tak to nie mam co z nia zrobic a pracy sporo...

            mam dzis niestety troche pracy a jutro rano mam spotkanie na budowie. potem jade na depilacje woskiem nog - kupilam kupon z citeam

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Cześć Mamusie!

              Annamaja, bo my to takie ranne ptaszki!
              Zazdroszczę pogody, bo u nas od rana pochmurno, a ziąb taki.. Wczoraj siedziałam do późna i kończyłam rozdział, mam już jeden całkowicie z głowy. Dziś dokończę drugi i na parę dni odpuszczę sobie pisanie, bo ostatni mam wysłać do nd.
              Poszłam późno spać, jeszcze z teściową pisałam, bo nagle nasze relacje zmieniły się o 180 st. Jest naprawdę w porządku.
              Annamaja, rozumiem Cię,że szukasz niani, sama byłam kiedyś zarejestrowana na tym portalu i opiekowałam się dzidziusiem. Ja już szukam żłobka, bo jak pójdę na mgr, to będę miała ten sam problem, który miałam kilka miesięcy temu: z kim zostawię Igunię..? Szukałam wczoraj w Internecie, ale ceny kosmiczne, a nic za to nie oferują. Znalazłam też prywatny żłobek, zadzwonię i zapytam o cenę. Wiadomo, ja na IV roku nie będę mieć dużo zajęć. Na trzecim miałam trzy razy w tygodniu. Teraz liczę, że będzie równie lajtowo i poza domem byłam góra 5 godzin. A za jakiś czas zapiszę Igunię do przedszkola, bo u nas takie terminy, że hej.

              Zrobiłam dziś Iguni na śniadanie twarożek, ale tylko troszkę zjadła i potem już wypluwała. Jedliśmy jajko i też chciałam jej dać, ale nie smakowało Iguni. Niewiele zjadła, więc zaraz wisiała przy cycusiu.

              Kochane, życzę miłej niedzieli!

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Beau u nas też ładnie się robi. Mamnadzieję, że już nie będzie lało.
                Annamaja możesz mi Matysię podrzucić. Ja się chętnie zajmę i dziewczyny by się pobawiły
                Myssia fajnie, że z teściową już ok. Też bym chciała żeby nasze relacje się zmieniły.





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Czesc dziewczynki.
                  Myssia fajnie ze dobrze ci idzie pisanie.

                  annamaja
                  ja tez musze od razu miseczki myc bo potem ciezko domyc.

                  Wczoraj było u nas pieknie, bylismy na wycieczce w starej pstrągarni i na świeżej rybce- Gabi wcinała.Wczoraj pierwszy raz dałam jej jogurt z Nestle, kilka łyżeczek zjadła bo nie chciałam jej na raz całego dawac- za to dziadkowi bardzo smakował jak zjadał po małej.

                  ada super ze wyjscie z mezem sie udało. Pewnie od razu lepiej sie poczuliście. u mamy podobny problem, zawsze z mała bo chrzestny nie pali sie zeby nas odwiedzić a co dopiero zostać z mała. Dziwne, ale moze dlatego ze mała go nie toleruje.
                  Dzis mała przechodzi sama siebie w marudzeniu, ale jestem juz umeczona. Nie wiem co jest bo zab sie przebił (chyba), przynajmniej tak mi sie wydawało ale po jej dzisiejszym zachowaniu cięzko stwierdzić.

                  Trzymajcie sie mamusie, miłej niedzieli.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    U nas wczoraj było w miarę to pochmurno i zimno,rano,to potem słonko i cieplo.Po południu padało.Koło kosciola był festyn,córka jak poszła z babcią na mszę to wróciła po18.Ja poszłam z juniorem po 15wrociliśmy z babcią po 16.
                    Byla kuzynka z Austrii-nie u nas u drugiej ciotki-powiedziała ze wujek chory po operacji,rak jelita chyba grubego.Oczywiście nikt nie powiedział mojej mamusi i jeszcze drugiej siostrze-mamusi brat chory-reszta raczej wiedziała.Wredna ta jego żona nas nie lubi wyżej sra niz dupe ma.Jak nie ona to mamusi nastepna siostra powinna zadzwonić-ona dobrze żyje ze szwagierką-czasami mam dosyć tej rodzinki.

                    Gratulacje zębalka.

                    U nas dalej tylko 2

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Witam! Wygląda na to, że jestem dziś pierwsza.
                      Dziś wybieramy się do lekarza, ale do zwykłego rodzinnego, bo pediatra ma urlop. Nie wiem czy to dobrze czy źle zobaczymy. Zosia od zeszłego tygodnia ma biegunkę, więc pora żeby ją lekarz zobaczył. Mam nadzieję, że o nic poważnego.
                      Podolec chyba pisałyśmy w tym samym czasie. Życzę zdrowia wujkowi!
                      Last edited by ada84; 25-07-2011, 10:26.





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        podolec zycze wujkowi zdrowia. A w kazdej rodzinie sa kółka wzajemnej adoracji i jedni z drugimi nie gadaja. U nas kuzynki mąz ma raka- chłoniaka i dowiedzielismy sie przez przypadek- do konca nic nie mówiła a teraz ma 7 chemie i postarzał sie o 30 lat. To co, myslała ze nikt nie zauważy ze coś nie tak?!

                        ada lepiej iść z ta biegunka. Jak Gabi miała biegunke to wsypałam jej do herbatki poł smecty i cały dzień piła. Na drugi dzien przeszło ale jak to sie ciagnie tydzień to lepiej sie skonsultowac z lekarzem.

                        Ja własnie z mała spalam, kiepsko sie dziś czuje a ze mala usneła i obiadu nie trzeba gotować bo babcia z mama fikaja w kuchni to co mam robić. Nadrabiam zaległe leniuchowanie. ksiązkie sobie przywiozłam ale nie chce mi sie do niej zaglądać, wole spać bo nie predko sie to znowu powtórzy. Mam czas do piatku nadrobić zaległości w spaniu



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Witajcie mamunie,

                          My mieliśmy wczoraj cudną niedziele, wybraliśmy się do zoo. Karola miała straszną radochę tylko ze jak już zobaczyła plac zabaw i ciuchcie to juz nie chciała oglądać zwierząt.

                          Dziś byłam u neurologa z Hanusią wszystko ok, mówiła tylko że jakaś bladziutka może znowu ma gorsze zelazo.. ale mam już skierowanie na badania więc się sprawdzi.

                          Potem pojechałyśmy do mojej pracy nie odbyło się bez pytania kiedy wracam...wstępnie mam urlop wychowawczy do końca grudnia, mam chwilę że już chciałabym wrócić a są dni ze w ogóle nie chcę wracać ale zobaczymy...no i jeszcze muszę zatrudnić jakąś sensowną nianie.. a to nie jest łatwe plus pogodzić to wszystko prace na 8 godzin+ dojazdy, przedszkole Karoli, dom itd.

                          A do tego ciotka dziś do mnie przyszła i okropnie się czuje

                          niunikura korzystaj i śpij ile możesz

                          Adus napisz co powiedział lekarz, lepiej zawsze się skonsultować jak tak długo utrzymuje się biegunka.


                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Hejka mamunie! Zaraz musze popatrzeć o czym pisałyście....
                            Dostalam @ i jestem beznadziejna jakaś i jak na początku po porodzie brzuch nie bolał to teraz boli co prawda o wiele mniej ale i tak chodze jakaś do kitu!

                            W niedzielę byłam u rodziców kuzynka przyjechała ona w Paryżu pracuje, na wakacje na miesiąc zjeżdza do Polski- dom kupili z mężem i remontują, za pare lat do Polski chcą zjechać na dobre, no w każdym bądz razie widzimy się raz na rok, ostatnio mnie widziała taka wielką z brzuchem

                            U nas też się rozpogodziło i dobrze, co prawda ranki chłodne, ale slonko jest więc nie narzekam!

                            Idę po jakieś śniadanie do sklepu!

                            A z niedzieli na poniedziałek nic się nie wyspałam Kubus non stop się budził i biadolił nawet jak go wzięłam do łóżka to nie pomogło wędrował tylko i zmieniał pozycje i popłakiwał a od 1wszej do 2giej to już w ogóle musiałam go lulać ehhh za to dzis przespał caaaałą nocke do 6.30!!!

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Witam z ranka,

                              Beau gratulacje dla Kubusia że tak ładnie przespał nockę i dał się mamusi wyspać

                              A u nas też w miarę nocka, jedna pobudka w nocy.

                              Dziś Hania ma imieniny ale nie urządzam imprezki dostała prezent i czekamy teraz na moją mamę która ma przyjechać.

                              Wkleiłam wczoraj fotki zoo i gdzieś się zagubiły..no to jeszcze raz
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                hej mamuśki.

                                agata śliczne dziewczynki masz.

                                beau dpiero pierwsza @ po porodzie? Póżno. Szcześciara.

                                U nas też nocka przespana ale pobudka 6.15. Po co tak wczesnie wstaje jak teraz juz marudzi bo spać jej sie chce i w rezultacie ani ona ani ja nie wyspane!!

                                Ide na sniadanko, do zobaczenia

                                Dziewczyny, od czasu gdy gabi je mleko normalne modyfikowane ma na twarzy takie drobniutkie krosteczki w kolorze skóry. Sa lekko szorstkie ale tylko można wyczuć w dotyku. Myslicie ze to jakieś zawirowania przez zmiane mleka? Wprowadzam wszystko powoli, po trochu ale mimo tych krostek nie rezygnuje. Ostatnio- tzn jak miała nietolerancje a jeszcze karmiłam piersią to wymiotowała jak sie mleka napiłam. Z reszta z badań wyszło ze juz mineło i to organizm się chyba przestawia. Kupki sa super.
                                Last edited by niuniakura; 26-07-2011, 12:00.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X