Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    beau, suuuper zdjecia - Kubuś jak fajnie za tym łabędziem spogląda przez ramie i jak patrzy na piasek co przez paluszki ucieka podobny jest do Ciebie morze fajne - takie wzburzone lubie, tylko wiecej sloneczka byloby wskazane. duzy chlopak z Kubusia, faktycznie. Moja dopiero 8kg wazy. Gratulejszyn z okazji 10 miesiecznicy! my jutro mamy nasza

    xagusia, tez bede Cie dopingowac o fotke synka dobrze, ze plesniawki zeszly. a psinka pewnie tez teskni bidulka za Toba.

    agata, ja przez karmienie moge pomarzyc o mojito i innych... a juz tak bym czasem, wieczorem....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Beau ładne te zdjęcia. Mi najbardziej podoba się to z łabędziem, fajnie Kubuś się na niego ogląda. I ja gratuluję skończenia 10 miesięcy!
      Xagusia i ja czekam na zdjęcie synka.
      Agatko super taki wypadzik. Warto czasem gdzieś wyskoczyć z mężem
      Annamaja a karmisz tylko piersią czy dokarmiasz modyfikowanym?
      Zosia dziś w nocy wędrowała po całym łóżeczku. Normalnie też się obraca, ale dziś bez dodatkowego obciążenia pieluchowego, to jej lepiej szło
      Jeśli chodzi o zabawy, to Zosia też lubi piloty, kable ale najbardziej to lubi gniazdko elektryczne





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        dzień dobry Mamusie!
        Ja znów na samym końcu do Was dołączam,ale mam urwanie głowy ze wszystkim.Siedzę teraz w biblio,a Igunia śpi. Wszystkich dziś zaczepia,w autobusie, u dentysty i na okrągło robi 'papa'. Wszystkim macha, bo przecież jak mija obcych,to już ich nie zobaczy!

        Pogoda u nas fatalna, pochmurno od samego rana, ale nie jest zimno.Latam dziś w krótkich spodenkach.

        Beau, zdjęcia piękne.
        Przeniosłam całą pracę na pena i na mejlu już też mam. Mądry Polak po szkodzie!
        Ada, moja Igunia też mówi 'ada'! ale to znaczy 'daj'. Już rozumie co to znaczy i daje to,co trzyma w ręce. I tak jak u Ciebie, Annamaja, mówi szereg wyrazów, których znaczenia nie znam!

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          U nas leje-wrrrrrrrrr,mąż przez to pracy nie moze skończyć bo płytki kładzie na tarasie u znajomego.

          Moja przeżuciła sie na tata i albo gada albo krzyczy tata,mama rzadko traba jedna.Wiecej nie mówi chyba że da lub kota woła cici.


          Fotki super

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Dziewczynki, jestem na chwilę od teściów bo wytrzymać nie mogłam bez was.
            beau piękne zdjęcia. Niech zyje deptak Kołobrzeski Kubuś śliczny chłopak, będzie przystojnaczek.

            Myssia ja pamietam ze ty młodziutka ale pamietam ze z moim licencjatem to jakoś tak nie robili takich cyrków... choć w sumie to ja nie pisałam pracy tylkoegzamin testowy zdawałam. To dopiero była masakra.

            xagusia fajnie ze wpadłaś, ale już zębolów macie. Wpadaj czesciej.

            U nas Gabi super, nie boi sie już ludzi tak jak kiedyś. czoraj do 21.30 z nami grillowała Szkoda ze zdjec nie zrobiłam jak cała kiełbache jadła.

            Kochane, doczytam was bardziej u rodziców, tu nie mam jak ale pozdrawiam i myśle o was. Buziaki



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Niuniakura, super,że chociaż na chwilkę do nas wpadłaś!

              dziś jak byłam u dentysty, którego de fakto się nie doczekałam, to taka babka pytała mnie czy Iga to jest moje dziecko, bo tak młodo wyglądam i taka zgrabna jestem tą pierwszą uwagę mogła sobie darować bo powiem Wam szczerze,że nie lubię takich komentarzy. Stało się i już są młodsze mamusie.

              Oko, uciekam, bo nie zdążę na kolejny autobus

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Myssia ciesz sie na takie komentarze bo to komplement i niedługo nie bedziesz sie mogła takich doczekać Ja bym sie tam cieszyła

                Uciekam, wpadne w miedzyczasie



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  adus, moja tylko cyc, ale wlasnie zrobilam jej butle z modyfikowanym bo nie moze zasnac jakby glodna, wiec zobaczymy...

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Annamaja gratulacje dla Matyldzi z okazji 10 miesiecy


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      dziekuje agatko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Matysia nie chciala modyfikowanego

                        dziewczyny, przypomnialo mi sie... bylam ostatnio u dentyski mojej i poradzila zeby juz myc dziecku zabki. powiedziala tez, ze rodzice powinni myc dziecku zeby do wieku szkolnego, przynajmniej wieczorem bo dziecko samo nie domyje dokladnie. poradzila tez, ze jak juz zaczne dziecku dawac slodycze /czyli pewnie wtedy jak zobaczy ze inne dzieci sie zajadaja...bo raczej tego sie nie uniknie/ to nie dawac landrynek i lizakow czyli takich slodyczy, ktore czasem i godzinami dzieciaki trzymaja w buzi. najlepiej kawalek czekolady - zje szybko i w buzi czysto.

                        kupilam malej album na roczek. powoli kompletuje zdjecia zeby na wrzesieniowa imprezke roczkowa byl gotow

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          helloooł Mamusie!

                          Annamaja, Beau- wszystkiego najlepszego dla Waszych pociech!

                          Ja już mam komputer naprawiony, nie ma to jak na starych śmieciach!
                          od rana mam urwanie głowy i kompletny brak czasu na cokolwiek.

                          Annamaja, ja już dawno zakupiłam Igusi albumik i zbieramy tam najpiękniejsze zdjęcia naszej królewny!
                          Moja Igusia ostatnio nie chce spać. Jak ją odłożę, to płacze. Trzeba ją ciągle nosić.

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Annamaja gratulacje dla Matyldzi Ja Zosi raz dziennie daję modyfikowane. I pije tylko bebiko. Innego nie chce.
                            Moja dentystka też mi mówiła, żeby myć jak tylko wyjdzie pierwszy ząbek, bo teraz nawet roczne dzieci mają próchnicę.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Ooo, to w takim razie i ja muszę zacząć myć Idze ząbki.
                              Babcia właśnie wzięła Kokolinkę na spacer, bo ja nie mam kiedy wyjść. Mam tyle pracy. A pogoda dziś taka piękna, aż żal siedzieć w domu.

                              Igusia znów ma fazę pt.'cyc'. I już nawet przed snem nie chcę butli tylko cycusia. I zamiast coraz mniej karmić ją piersią, to robię to coraz częściej, bo ona często się domaga. A po nd kupuję Igusi niekapek, bo w końcu chwyta i trzyma sobie sama butelkę.

                              Wracam do pracy..

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Witajcie mamusie,

                                Byłam dziś na zakupach kupiłam sobie ciuszki i dziewczynkom-fajne są teraz wyprzedaże.

                                Kupiłam tez dla Hani wafelki ryżowe i jogurciki truskawkowe i zaraz dam jej deserek bo już głodna.

                                Co do modyfikowanego Hania dziś w nocy zjadła mi 150 ml coraz więcej na raz zjada

                                Ja zęby czyszczę wacikiem z wodą, a to prawda ze słodyczami moja Karolka to by tylko lizaki jadła.Staram się jej ograniczać ale babcie to nie mają umiaru i ciągle jej kupują.Na szczęście ząbki ma mocne. bo byłam z nią parę razy u dentysty i nie miała dziury


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X