Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub odpieluszkowanych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • madureczka
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Moje dziecko także było bardzo uparte, ale w końcu pzrywykło.

    Leave a comment:

  •    
       

  • jakubek2
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Tak jak ja... Niezbyt dobrze wspominam ten czas, bo mam dziecko bardzo uparte, momentami sadzałam go na siłę i pilnowałam.

    Leave a comment:


  • madureczka
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Może pomoże pójście z dzieckiem na kompromis i wytłumaczenie mu po się go sadza. Ja tao wszystko przerabiałam w zeszłym roku.

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Ja w trzecim radykalnego odstawiania pieluchy się poddaję... Chodzimy do łazienki, siadamy i nic. Siusiu nie ma. Za chwilę syn sika w majtki... Wydaje mi się, że nie mam sił...

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    To ciężki etap dla każdej mamy ale musimy jakos to przetrzymać w końcu każde dziecko nauczy sie sikać na kibelek dużo czasu niestety zajmuje odpieluszkowanie ale sprawdziła sie nakladka na sedes i było po wszystkim

    Leave a comment:


  • agrafka13
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    U nas cieżki z zakończeniem noszenia pieluch, ale każdego dnia tłumaczymy, ćwiczymy i siadamy na nocnik. Każde dziecko w innym czasie uczy się życia bez pieluszek i wołania na nocnik. Jak dziecko nie chce to na siłę nie ma co sadzać, bo się zniechęci.

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    W końcu przychodzi moment i dziecko przestaje nosić pieluchę. Czasami potrzeba więcej czasu na naukę, a czasami nie. Zależy od dziecka.

    Leave a comment:

  •    
       

  • testolandia
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    My mamy już 4 lata , więc dawno bez pampersa. Synek sam chodzi do łazienki, robi siku , spuszcza wodę i myje ręce Tylko przy wycieraniu po kupie jeszcze sprawdzam.

    Leave a comment:


  • czekladka24
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    mój synek dosyć szybko zakończył etap pieluszki , przez pewien czas zakładałam mu na noc ale potem przestałam i budziłam go w nocy i tak powoli się nauczył

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Sądząc po ilości osób, które tu coś napisały mogę przypuszczać, że nikt przez całe życie nie chodzi z pampersem . Bo martwię się, że mój syn nie chce siadać na nocnik. Ma już 25 miesięcy.

    Leave a comment:

  •    
       

  • chudagleba
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Kasiakozmin a nocniczek to gdzie trzymasz..?Bo moje córeczki mają w swoich pokojach.Tzn starsza ma swój pokój,młodsza jest jeszcze z nami ale tylko do wiosny(nie przesypia mi jeszcze całych nocek).No i jak młodsza woła "aa" to stoi na baczność przy nocniku i czeka na mamusię Czasem zdaży jej się usiąść na nocniczek w "opakowaniu",wstać i bić sobie brawo a po chwili dziwić się czemu jest mokra... A i narazie nie ma mowy o robieniu siusiu na duży kibelek z nakładką,jak gdzieś jedziemy - nocniczek jeździ z nami

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    U nas Miłoszek teraz chce robić siusiu głównie na ubikację- to nowość i wielka radość Dawida nadal muszę sama z siebie co jakiś czas przypilnować, by usiadł. Nie zawsze zawoła.

    Leave a comment:


  • chudagleba
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    ColorWoman Twoja córcia popuszcza w majteczki bo tak jak napisałaś,czeka do ostatniej chwili.Wiesz,dzieci nie lubia przerywać sobie zabawy i tak to sie kończy Pozdrawiam.

    Leave a comment:


  • pannazajeta
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    agnkel-nie trac wiary, mój Klaudiuszek długo znał samą teorię dotyczącą samodzielnego siusiania. Powtarzałam mu ją przy każdym siusianiu i w przerwach, ale do niczego nie zmuszałam. Wkońcu przyszły ciepłe wiosenne dni i po prostu zdjełam pampka i powiem ci, że dosłownie kilka dni i wiedział, że wołac trzeba Teraz mogę powiedziec, że jesteśmy zupełnie odpieluszkowani, bo nawet w nocy śpi bez pampka. Także duuuuużo cierpliwości i wiary! Nauczy się

    Leave a comment:


  • katrienna13
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    my chyba już odpieluszkowani tzn od dwóch tygodni Kuba nie nosi pampka i w dzień po spaniu pielucha sucha, tylko po nocy jeszcze mokra. dziś nawet kupka pod drzewkiem zrobiona mam nadzieje że mu sie nie odwidzi bo już mieliśmy taki kilkudniowy etap bez pampka ale znowu zaczą sikać w pampki więc zobaczymy jak będzie.
    colorwomen nie wiem co ci poradzić, u nas jak Kuba woła sisi to ja mu mówie jeszcze nie poczekaj jak będziesz na nocniczku albo jak ściągnę spodne(na polu) ale czasami zanim dolecimy do jakiegoś drzewka i wyciągne siusiaczka to troszke poleci bo w domu to nie zdarza się.

    Leave a comment:

       
Working...
X