Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub odpieluszkowanych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ColorWomen
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Kasiu u mnie jest dokładnie to samo z tym ,że Amelka prawie za każdym razem ma mokre majty

    Leave a comment:

  •    
       

  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    U nas jak dzieci sygnalizują, że chca siusiu, to od razu mówimy! "poczekaj, już mama idzie po nocnik". Już idę, czekaj jeszcze chwilkę...itd." Dopóki nie przyniesiemy nocnika, to cały czas do nich mowimy- to u nas dobrze działa.

    Choć zdarza się, ze majtki sa lekko mokre- tak raz na 2 dni.

    Leave a comment:


  • ColorWomen
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Zgadzam się z Kasią w 100 %...
    ale wiecie moja dalej sika na ostatnią minutę co sprawia że za każdym razem majtusie są zmoczone paroma kroplami...czy ona z tego wyrośnie??

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    agnkel- ja wykorzystałam do tego lato-upalne ostatnie tygodnie. Ponad miesiąc temu ścągnęłam chłopcom pieluchy i zaczęli chodzić w samych spodenkach i majtkach.Pierwszy dzień- zdziwienie, że raz po raz leci po nogach. Ale sukcesywnie sadzalam ich na nocniki co 20 minut. na nocniki byli wysadzani już od wczesnych miesięcy, więc nie było im to obce. po kilku dniach zaskoczyli, że trzeba poczekać z siusianiem na nocnik- teraz (mimo, że nie mówią), to sygnalizują, że chcą na nocnik. Już nie ma wpadek a i noce zaczynają przesypiać bez jakichkolwiek mokrych wpadek do pieluszek- ale nadal zakładam im pieluchy na nocne spanie.

    Najwazniejsze, to poczatkowe częste kontrolowanie siusiania, sadzanie w miarę często i pytanie dziecka, czy chce siusiu. i nie zniechęcaj się, nawet, gdy dziecko raz po raz zrobi w majtki.

    Ja teraz czuję dużą ulgę, że nareszcie pieluchy poszły w odstawkę!

    Leave a comment:


  • agnkel
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    wiltajcie jestem mama prawie 2 letniej weroniki chciała bym ja odstawic od pieluszek ale nie wiem zbytnio jak to robic . na razie chodzi w najtkach i je przesikuje . prosze opomoc

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    U nas kolejny dzień bez wpadek. Nawet wyprawa na zakupy, a potem na plac zabaw okazała się udana i "sucha" Na noc nadal pampry- a co do nocników, to też je zabieramy na wyjazdy do bliskich U babci na stałe są dwa.

    Leave a comment:


  • EwciaZajac
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Jestem mamą 2,5 letniej Amelki. Wiem,że trochę późno zaczełyśmy się uczyć ale już mamy za sobą.Bo należymy do tych co tylko na noc. Chociaż przez 5 dni nie miała na noc pampersa. Ale to wtedy jak było ciepło, bo odkąd zrobiło się chłodno to 2-ie noce pod rząd się posiusiała, no i chwilowo mamy pieluszkę na pupci.
    Ale zaczełyśmy niecały miesiąc temu. Po prostu jednego dnia ściagnęłam pampersa i musiała się nauczyć,że jak zaczyna sikać to musi wołać. No i się nauczyła. Nawet na spacerki czy jak wyjeżdzamy w 2-2,5 godzinną podróż na wieś nie zakładamy pampersa.Przed podrożą sika. Na zakupy to bierzemy do auta nocnik, a jak wózkiem to woła :'szybko siusiu' i robi w plenerze .
    Miałyśmy problem jeszcze 5 dni temu z kupą bo niewołała albo łapałam ją jak już zaczynała ale na dzień dzisiejszy tylko raz pobrudziła majteczki bo puściła bąka i trochę kupki wyszło.
    Także my już zapisujemy się do klubu odpieluszkowanych

    Leave a comment:

  •    
       

  • chudagleba
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Miss jak fajnie że napisałaś do mnie Gleba Jesteś pierwsza... "Wszyscy" piszą Chuda.Dobra,nie o tym się tu pisze,sorki.

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    U mnie dawidek na hasło,że wracamy do domu, szybko pobiegł do sąsiadki na próg, schował się za murkiem i ...wysikał! Ważniejsza była ucieczka, niż wołanie na nocniki. Ale dziś bez wpadek póki co

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Miss moja ostatnio miała biegunkę i jedziemy samochodem a ona na srodku skrzyżowania mamo kupę kurcze a tu ni stanąć ni gdzieś zjechać i wszystko doprania fotelik itd
    i też to przezywała że Maja nie zdąziła no ale cóż są czasami sytuacje że nie da razy a dzieciaki za małe żeby wytrzymać 10minut

    Leave a comment:

  •    
       

  • Miss
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    gleba kiedy podeszłam do niej,to od razu mówila że "zrobila siku"
    i widziałam,że była trochę zmieszana jeszcze dziś tatkowi mówiła,że wczoraj zrobila siku w sklepie.

    Leave a comment:


  • chudagleba
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Dziewczyny głowa do góry,moja starsza córka jeszcze przez pół roku nosiła pampka na noc,a mlodsza jak tylko zaczęła kumać że trzeba wołać i robić do nocnika to i w nocy przestała siusiać.Także w ciągu miesiąca całkowicie pożegnalismy pampka.Ale ja wiem że to zasługa starszej siostry od której bierze przykład,robi a raczej stara sie ją nasladować we wszystkim.Czasem zdaży sie mlodszej zrobić kupke w majty ale to normalne,jest mała i ma do tego prawo.
    Miss twoja małą to chyba mocno przycisnęło,co?A jakoś zareagowała że się posiusiała w majtki..?Bo moja to odrazu płakała.
    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    chyba za wcześnie pochwaliłam moje dziecię,bo kiedy pojechałysmy do sklepu na zakupy to zsikała się na podłogę .....dobrze,że już wychodziłysmy....

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    U nas dni bez pamprów- choć Dawidek nieraz zalicza wpadkę. Obaj wołają kupę, Miłoszek woła jedno i drugie. Na noc pamper- choć dziś Miłosza po nocy był suchy. Dobrze, że to lato...i mozna działać pomyślnie na dworze

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: Klub odpieluszkowanych

    u nas młoda ma tylko pampek na noc i do spania, kiedy się obudzi idzie zrobić siku i pampers suchy choć nie zawsze,ale coraz czesciej..
    tydzień temu zaliczyłyśmy kolejny sukces,Milena chętnie ściągła majtki i zrobiła siku na trawkę(tzn.ja ją podniosłam ) do tej pory byl płacz i wielkie NIEE a teraz już zrobi.
    robi rownież siku u znajomych jak jesteśmy do kibelka,więc chyba najgorsze mamy za soba
    jeszcze nam nocki pozostały,ale myslę,że z czasem się pozbędziemy się pieluch

    Leave a comment:

       
Working...
X