Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub odpieluszkowanych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub odpieluszkowanych

    Zgadzam się z Kasią w 100 %...
    ale wiecie moja dalej sika na ostatnią minutę co sprawia że za każdym razem majtusie są zmoczone paroma kroplami...czy ona z tego wyrośnie??
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub odpieluszkowanych

      U nas jak dzieci sygnalizują, że chca siusiu, to od razu mówimy! "poczekaj, już mama idzie po nocnik". Już idę, czekaj jeszcze chwilkę...itd." Dopóki nie przyniesiemy nocnika, to cały czas do nich mowimy- to u nas dobrze działa.

      Choć zdarza się, ze majtki sa lekko mokre- tak raz na 2 dni.

      Skomentuj


        Odp: Klub odpieluszkowanych

        Kasiu u mnie jest dokładnie to samo z tym ,że Amelka prawie za każdym razem ma mokre majty
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Odp: Klub odpieluszkowanych

          my chyba już odpieluszkowani tzn od dwóch tygodni Kuba nie nosi pampka i w dzień po spaniu pielucha sucha, tylko po nocy jeszcze mokra. dziś nawet kupka pod drzewkiem zrobiona mam nadzieje że mu sie nie odwidzi bo już mieliśmy taki kilkudniowy etap bez pampka ale znowu zaczą sikać w pampki więc zobaczymy jak będzie.
          colorwomen nie wiem co ci poradzić, u nas jak Kuba woła sisi to ja mu mówie jeszcze nie poczekaj jak będziesz na nocniczku albo jak ściągnę spodne(na polu) ale czasami zanim dolecimy do jakiegoś drzewka i wyciągne siusiaczka to troszke poleci bo w domu to nie zdarza się.

          Skomentuj


            Odp: Klub odpieluszkowanych

            agnkel-nie trac wiary, mój Klaudiuszek długo znał samą teorię dotyczącą samodzielnego siusiania. Powtarzałam mu ją przy każdym siusianiu i w przerwach, ale do niczego nie zmuszałam. Wkońcu przyszły ciepłe wiosenne dni i po prostu zdjełam pampka i powiem ci, że dosłownie kilka dni i wiedział, że wołac trzeba Teraz mogę powiedziec, że jesteśmy zupełnie odpieluszkowani, bo nawet w nocy śpi bez pampka. Także duuuuużo cierpliwości i wiary! Nauczy się

            Skomentuj


              Odp: Klub odpieluszkowanych

              ColorWoman Twoja córcia popuszcza w majteczki bo tak jak napisałaś,czeka do ostatniej chwili.Wiesz,dzieci nie lubia przerywać sobie zabawy i tak to sie kończy Pozdrawiam.

              Skomentuj


                Odp: Klub odpieluszkowanych

                U nas Miłoszek teraz chce robić siusiu głównie na ubikację- to nowość i wielka radość Dawida nadal muszę sama z siebie co jakiś czas przypilnować, by usiadł. Nie zawsze zawoła.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub odpieluszkowanych

                  Kasiakozmin a nocniczek to gdzie trzymasz..?Bo moje córeczki mają w swoich pokojach.Tzn starsza ma swój pokój,młodsza jest jeszcze z nami ale tylko do wiosny(nie przesypia mi jeszcze całych nocek).No i jak młodsza woła "aa" to stoi na baczność przy nocniku i czeka na mamusię Czasem zdaży jej się usiąść na nocniczek w "opakowaniu",wstać i bić sobie brawo a po chwili dziwić się czemu jest mokra... A i narazie nie ma mowy o robieniu siusiu na duży kibelek z nakładką,jak gdzieś jedziemy - nocniczek jeździ z nami

                  Skomentuj


                    Odp: Klub odpieluszkowanych

                    Sądząc po ilości osób, które tu coś napisały mogę przypuszczać, że nikt przez całe życie nie chodzi z pampersem . Bo martwię się, że mój syn nie chce siadać na nocnik. Ma już 25 miesięcy.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub odpieluszkowanych

                      mój synek dosyć szybko zakończył etap pieluszki , przez pewien czas zakładałam mu na noc ale potem przestałam i budziłam go w nocy i tak powoli się nauczył

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub odpieluszkowanych

                        My mamy już 4 lata , więc dawno bez pampersa. Synek sam chodzi do łazienki, robi siku , spuszcza wodę i myje ręce Tylko przy wycieraniu po kupie jeszcze sprawdzam.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub odpieluszkowanych

                          W końcu przychodzi moment i dziecko przestaje nosić pieluchę. Czasami potrzeba więcej czasu na naukę, a czasami nie. Zależy od dziecka.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub odpieluszkowanych

                            U nas cieżki z zakończeniem noszenia pieluch, ale każdego dnia tłumaczymy, ćwiczymy i siadamy na nocnik. Każde dziecko w innym czasie uczy się życia bez pieluszek i wołania na nocnik. Jak dziecko nie chce to na siłę nie ma co sadzać, bo się zniechęci.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub odpieluszkowanych

                              To ciężki etap dla każdej mamy ale musimy jakos to przetrzymać w końcu każde dziecko nauczy sie sikać na kibelek dużo czasu niestety zajmuje odpieluszkowanie ale sprawdziła sie nakladka na sedes i było po wszystkim

                              Skomentuj


                                Odp: Klub odpieluszkowanych

                                Ja w trzecim radykalnego odstawiania pieluchy się poddaję... Chodzimy do łazienki, siadamy i nic. Siusiu nie ma. Za chwilę syn sika w majtki... Wydaje mi się, że nie mam sił...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X