Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

2 latek kontra nocnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

    Marti te watki są połączone

    a u nas znów klops z nocnikiem tydzien zero wysadzania i zero wołania
    a dziś jak pytałam Majkę czy usiadzie na nocnik to powiedziała nie
    kurcze a bylo juz tak dobrze


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

      wcześniej nie były połączone dlatego Marti pisała

      a my nawet nie próbujemy więc nie wiem nawet co to znaczy nocnikowanie....
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

        U nas Poldek zawsze przed kapiela przynowi swoj nocnik i na niego siada ale doslownie na kilka sekund...nie daje rady jakos go przekonac zeby posiedzial dluzej a o zalatwianiu sie nie ma mowy...

        Skomentuj


          Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

          Mik0łaj ma już pierwszą noc bez pieluchy za sobą
          __________________






          Skomentuj


            Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

            Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
            U nas Poldek zawsze przed kapiela przynowi swoj nocnik i na niego siada ale doslownie na kilka sekund...nie daje rady jakos go przekonac zeby posiedzial dluzej a o zalatwianiu sie nie ma mowy...
            moja podobnie,tylko wsadza lalki,misie i mówi,że robią siku
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

              Agatka już od miesiąca woła ładnie sisiu. Tylko na noc zakładam jej pampersa bo sypia po 11 godzin ale i tak mamy go suchego wiec często ma jeden na kilka nocy Dodam że ma teraz rok i 9 miesięcy.


              Skomentuj


                Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

                Witajcie!
                kupilśmy nocnik córce kiedy skończyła 9 miesięcy i od tamtej pory sadzałam ją na nocnik zawsze kiedy wołała "sisi". Dziś rano założyłam jej majteczki i co ok godzinę pytałam czy chce siusiu i sadzałam wtedy na nocnik i tak udało się przetrwać bez pieuszki (i w suchych majteczkach ) do godz. 16 . Liczę, że to nie przypadek i szybko uda się odzwyczaić od pieluszek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

                  milenka miała 16 miesięcy jak zanocnikowała na stałe już od jakiegoś czasu nocki też ma bezpieluchowe




                  "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                  Skomentuj


                    Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

                    Z naszych wszystkich wypowiedzi można wysnuć jeden wniosek: że jednak
                    dziewczynki szybciej sobie radzą z nauką siusiania na nocnik. Ktoś mi
                    kiedyś właśnie tak mówił, że dziewczynki pod tym względem szybciej kumają
                    i jak widać się to potwierdza Oczywiście są wyjątki od zasady.


                    Skomentuj


                      Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

                      skoro temat nocnikowy to ja własnie znalazłam taki nocnik i się nad kupnem zastanawiam
                      http://www.allegro.pl/item799867496_...eta_p4326.html

                      strasznie mi sie spodobał
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

                        Pinki w sumie fajny ten tronik A próbowałaś ze zwykłym?
                        Wiesz, żeby nie wywalić kasy a tronik będzie stał.

                        Ale ogólnie mi się podoba. Łatwy do czyszczenia, bo wyjmuje się
                        tylko ten pojemniczek. Natomiast na pewno nie wieszałabym
                        papieru, bo by Julia pewnie z siebie mumię zrobiła
                        I papier ubywałby w ekspresowym tempie


                        Skomentuj


                          Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

                          Szczerze mówiąc nie kupiłabym takiego nocnika.Po pierwsze cena,bo jeśli dziecko będzie chciało to nauczy się korzystać nawet z takiego za 10 zl.po drugie dzieci naśladują dorosłych i szybciej uczą się korzystać z normalnego sedesu tylko trzeba kupić nakładkę,przynajmniej u nas tak było.
                          Moja już fajnie robi siku i na nocnik i na kibelek tylko w nocy mam problem bo nie zawsze zawoła,zaczyna sie kręcić i zanim ja szybko wstanę to ona juz się zesika.Ograniczam jej picie wieczorem a mimo to sika nawet 3 razy w nocy niewiem co jest grane przecież pampersów nie będę jej znowu zakładać.
                          Last edited by anna31; 11-11-2009, 15:09.


                          Skomentuj


                            Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

                            Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                            skoro temat nocnikowy to ja własnie znalazłam taki nocnik i się nad kupnem zastanawiam
                            http://www.allegro.pl/item799867496_...eta_p4326.html

                            strasznie mi sie spodobał
                            no fajny nocniczek ale ja podobnie jak anna31 tez bym go nie kupila ze wzgledu na cene ,no bo nigdy nie wiadomo czy to sie dziecku spodoba i bedzie chcialo z nigo korzystac . Ja mysle o najzwyklejszym nocniku ,dlatego ze chce malego szybko nauczyc zalatwiania sie do ubikacji - a jak wyjdzie to sie zobaczy ,bo narazie to moj mlody nawet nie sygnalizuje ze cos ma w pampku
                            Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                            Skomentuj


                              Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

                              Napisane przez hanta Pokaż wiadomość
                              no fajny nocniczek ale ja podobnie jak anna31 tez bym go nie kupila ze wzgledu na cene ,no bo nigdy nie wiadomo czy to sie dziecku spodoba i bedzie chcialo z nigo korzystac . Ja mysle o najzwyklejszym nocniku ,dlatego ze chce malego szybko nauczyc zalatwiania sie do ubikacji - a jak wyjdzie to sie zobaczy ,bo narazie to moj mlody nawet nie sygnalizuje ze cos ma w pampku
                              HANTA bo pampka trzeba poprostu zdjąć i kazać latać bez to wtedy poczuje że coś jest nie tak .Ja tak zrobiłam i sukces mieliśmy w ciągu dwóch dni.


                              Skomentuj


                                Odp: 2 latek kontra nocnik (!!!!!)

                                anna31 pewnie masz racje a 15 m-cy to juz dobry wiek na takie eksperymenty ?
                                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X