Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

2 latek kontra nocnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    U nas jest odwrotnie mlody sam sie domaga pampkaOd 3m-cy probujemy i roznie bywa raz sam przynosi nocnik innym razem nie chce slyszec,a jak usiadzie to niechce zejsc nawet jak juz zrobi co trza.Mam nadzieje ze wkoncu przekona sie do nocnika








    Skomentuj

    •    
         

      nocniczek

      kiedy zaczynałyście wysadzać swoje pociechy na nocniczek? Jak zacząć?

      Skomentuj


        Kilka stron o nocnikowaniu

        http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1087

        Skomentuj


          Podobno najlepiej zacząć sadzać na nocnik kiedy dziecko zaczyna siedzieć, moja mama tak robiła ze mną i moim bratem i jak mieliśmy roczek chodziliśmy już bez pieluchy. Nie wiem czy uda się to z moimi chłopcami, ale zobaczymy, będę jeszcze w domu to spróbujemy, może się uda...


          Skomentuj


            Ja córke sadzałam tak od 8 miesiąca (dokładnie to nie pamiętam,ale juz sama siedziec umiała)
            na początku były marne rezultaty ale jak zrobiła susiu to nocnik zaczynał grac i sie cieszyła i tańczyła na nocniku:/
            Potem zaczeła sie bac tej melodyjki i nie chciała siadac na nocnik.
            Teraz ma 17miesięcy i już coraz częściej sama przynosi nocnik siada i ... zazwyczaj jest zawartośc ale nie siusiu tyklko kupka

            Skomentuj


              ja zaczełam sadzac swojego synka jak tylko zaczoł siadać i teraz ma 1 rok i 2 misiące i kupki na nocnik robi od 4 miesiecy prosi ..teraz zaczyna tez prosic siku

              Skomentuj


                1,5 roku to pozno strasznie ..Ja synka posadziłam pierwszy raz jak miał ok 8 miesiecy no ponad i od tamtej pory nie robi kupy do pieluch tylko prosi na nocnki. Teraz ma 1 rok i 2 miesiące i zaczyna tez prosić jak chce siusiu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  bardzo proszę ciągnąc rozmowę w wątku właściwym podanym przez mamakarolka
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                    Cześć mamusie !
                    Mam taki problem. Mój synek ma 2 latka i 2 miesiace i cały czas załatwia się w pampersa. Od czasu do czasu zaciągnie mnie do łaznienki zeby go wysadzic, ale jak zwykle za późno. Jak skutecznie i miło tak aby dziecko polubiło siadać na muszle(poniewaz synek nie chce na nocniczku iż mu za nisko, wiec kupiliśmy mu nakładke na muszle). Bardzo proszę o pomoć. Pozdrawiam .

                    Skomentuj


                      Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                      Tutaj znajdziesz kilka ciekawych propozycji:
                      http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1087
                      http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=3137

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                        Moj synek byl w wieku Twojego maluszka ,kiedy zaczelismy an powaznie oduczac od pampersa. Jeremy byl i jest idolem,chyba najwiekszym fanem na swiecie supermena i wlasnie supermen oduczyl malucha sikac w pampersy. Poprostu mowilismy ze jak chce byc supermenem musi sikac jak supermen...i to podzialalo. Jeremy mial 2,5 roku gdy poszedl do przedszkola juz w majteczkach, zdarzaly sie wpadki,ale nie czesto i zawsze mial dodatkowe ubranko w plecaczku.
                        Moze idz ta droga. Czym sie interesuje Twoj maluch? Moze w ten sposob sprobuj Mu wytlumaczyc-u Nas to zadzialalo

                        Skomentuj


                          Po czym poznać ,że dziecko jest gotowe na nocnik??

                          Nie chcę dublować wątków więc napisze tu:

                          Powiedzcie mi mamy po czym poznać ,że dziecko jest gotowe na to aby uczyć je na nocnik?
                          Amelka owszem usiądzie ale nie zrobi do a za nocnik.
                          Robi siusiu co 35/40 minut czy to jeszcze za mały odstęp czasu na nocnik?
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                            ColorWomen mnie to się zawsze wydawało, że jak dziecko zaczyna przychodzić zakomunikuje,że zrobiło si bądź kupkę to już jest gotowe na to
                            by pokazać mu nocnik i zacząć na niego sadzać.
                            Ale moje dziecko mimo tego nie chce dać się przekonać, że lepiej robić
                            do nocnika niż pieluchy, więc chyba to kiepska oznaka
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                              o! a ja spotkałam koleżankę i ona podała mi taki sposób usłyszany gdzieś w tv.
                              trzeba kłaść dziecko w dzień do spania bez pieluszki. jak sie obudzi i ma sucho i jeszcze chwilke wytrzyma jak sie obudzi to podobno znak że mozna uczyć.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                Odp: Jak oduczyć dziecka robienia w pampersa?

                                Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                                o! a ja spotkałam koleżankę i ona podała mi taki sposób usłyszany gdzieś w tv.
                                trzeba kłaść dziecko w dzień do spania bez pieluszki. jak sie obudzi i ma sucho i jeszcze chwilke wytrzyma jak sie obudzi to podobno znak że mozna uczyć.
                                Amelka zazwyczaj podczas snu ma najpelniejsza pieluszke
                                Coraz bardziej mysle aby poczekać do 2 latek
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X