Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nieśmiałe dziecko.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    hejmnie wczoraj tu nie było bo nie internet mi padł(mam radiowy)i dopiero teraz działa. w pewnym sensie mamy podobnie, bo mój mąż co prawda ma dość blisko do pracy, ale za to pracuje ostatnio na 2 etaty i widzimy się przelotem, a jak już jest to zmęczony i chce odpoczywać. a Paweł go strasznie kocha. my mamy jak narazie jeden pokój dla siebie - 16m2. bo dom w budowie i nie zanosi się na prędki koniec...i też z teściami...

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      witam.
      czy ktoś ma pomysł na popoludniowa niedziele. jest dziwna pogoda( Poznań), wieje wiatr i świeci slonce.




      _________________
      Kwiatki proszą o głosik http://www.e-mieszkanie.pl/konkurs/i...id=558&l=7&b=1

      Skomentuj


        #48
        A może tak wyjazd do rodzinki na kawkę?my też mamy kiepską pogodę, wieje, raz świeci słońce a za chwilę wielkie chmurzysko i burza.

        Skomentuj


          #49
          Danusiu, a co do tych tesciów to u nas też kicha...czuję się jak pod ciągłą kontrolą, ciągle coś jest albo źle zrobione albo powiedziane...no, i jeszcze w sytuacjach gdy się kłócimy oczywiście muszą swoje 3 grosze wtrącić, a to mnie wkurza najbardziej bo to przecież nasze sprawy!

          Skomentuj


            #50
            muszę się Wam pochwalić że wczoraj byli u nas znajomi z 3-letnią córeczką i Pawełek troszkę się wstydził tylko z początkupotem było okbawił się fajnie z małą i nawet buziaki dawał wszystkim po koleji! a nawet poszedł pokazać zabawki naszemu znajomemu...wziął go za rękę i zaprowadził do pokoju!!!a dziś w kościele biegał i śmiał się do wszystkich...nie wiem co go napadło!ale cieszę się strasznie i mam nadzieję ze mu nie przejdzoe ta odwaga!!!

            Skomentuj


              #51
              poczekaj poczekaj za chwilę zdziwisz sie jaki moze byc odwazny.moja Kinga też miala taki okres( króciutko0 wstydziła sie, a teraz to nawet ludzi zaczepia na spacerku, by im pokazac np. lalke, zakupy, ubrana sukienke


              __________________
              Kwiatki proszą o głosik http://www.e-mieszkanie.pl/konkurs/i...id=558&l=7&b=1

              Skomentuj


                #52
                no, muszę się pochwalić ze mój Pawełek zaczyna robić postępy! wczoraj pojechaliśmy do rodziny, tam mają o pół roku starszą córeczkę. Oczywiście na początku była chwila zastanowienia z jego strony, ale jak zobaczył zabawki to zszedł z moich rąk i już na nie nie wróciła potem rozdawał całuski i przytulał się do wszystkichnie wiem co go napadło, ale bardzo mi się to podoba!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  witam. widzisz sama jaka zmiana, wszystko bedzie dobrze, nie potrzebnie sie zamartwiałaś na zapas.

                  Skomentuj


                    #54
                    My ostatnio 2 razy zrobilismy tak; w Poznaniu w CH King Cros jest taki maly zamkniety ogródek, można tam zostawic dziecko pod opieką , a samemu spokojnie pobiegać po sklepach. Jest to nie odpłatne, zastawia się tylko nr telefonu komórkowego w razie jakby dziecki płakalo, to dzwonią by wrocic.Jestam pełno zabawek i zawsze gromadka dzieci. moja Kinga jak tam wpada to po 2h jest nawet problem żeby wyszła!


                    proszę o głosik
                    http://www.e-mieszkanie.pl/konkurs/i...id=558&l=7&b=1

                    Skomentuj


                      #55
                      fajnie mieć takie miejsce w oklicy. u nas niestety nie ma takich ogródków a przydałyby się czasemsuper sprawa! mój mały to chyba potrzebuje poprostu kontaktu z obcymi, bo najwięcej czasu spędza tylko ze mnąmuszę go zabrać do supermarketu na próbę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Hej dziewczyny widze ze grono sie powieksza to super oby tak dalej
                        Edytko super ze Pawelek sie przelamal teraz juz bedzie tylko lepiej
                        a z tesciami to chyba juz tak musi byc ze wpierniczaja sie tam gdzie ich nikt nie prosi

                        Skomentuj


                          #57
                          No taki już chyba los synowychja jestem zdania że młodzi powinni od razu iść na swoje, ale do bani bo na swoje trzeba zapracować a zanim to się stanie to trzeba swoje odcierpieć...ważne że jest gdzie się zaczepić i jest nadzieja na coś własnego. a póki co to zagryzam nieraz zęby i do przodu
                          . Ja się strasznie cieszę z postępów mojego małegofajnie że mogłam się Wam pochwalić

                          Skomentuj


                            #58
                            ja tez sie ciesze ze Pawelek robi postepy teraz juz tylko lepiej bedzie
                            a to pare fotek z wyjazdu weekendowego
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              #59
                              No super zdjęcia! a co to za miejsce? jakiś "park jurajski"?może zaraz ja coś też wkleję?...

                              Skomentuj


                                #60
                                To z kozą to u Pawełkowej pra-babci, jak widać niezbyt zadowolony z bliskiego kontaktu z naturą
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X