Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nieśmiałe dziecko.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ... dobry pomysł. Ja zaczęłam swoją uczyć spać bez pieluchy. Na razie w dzień. Nie zakładam jej do spania i po tym jak parę razy obudziła się obsikana zaczęła się kontrolować i budzi się jak jej się zachce. Ale z drugiej strony to jak już się obudzi, wysika to potem nie zawsze chce z powrotem spać i w rezultacie śpi w dzień krócej niż wcześniej

    Skomentuj

    •    
         

      Właśnie się przebudziła po godzinie spania, powiedziała że chce siusiu, wysikałą i położyłam ją do wózka i bujam, bo jeszcze mpogłaby trochę pospać, ale nie wiem czy coś z tego będzie...
      Grut to ściągać pieluchę jak się uczy dziecko załatwiania do nocnika, bo dzieciak musi poczuć na własnej skórze to co robi

      Skomentuj


        wywaliłam tetrowe pieluchy do mamy na strych razem z małymi ciuchami Pawła. musze sie pofatygowac po nie...

        Skomentuj


          ... się człowiek nagimnastykuje przy tych dzieciach...

          Skomentuj


            no, ale może mi na zdrowie wyjdziei zrzucę wreszcie parę kilobo jak narazie to mi dobrze idzie ale tycie

            Skomentuj


              Laseczki, jutro wyjeżdzamy na 5 dni do Złotoryji, ale postaram się coś i w tym czasie skrobnąć. będę tęsknićpa!

              Skomentuj


                Odpoczywaj i szybko wracaj

                Skomentuj

                •    
                     

                  już jestem! jak będe mieć czas to zdjęcia wrzucę

                  Skomentuj


                    A to nasze fotki wyjazdowe
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Fajne foteczki. Odpoczełaś troszkę?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        O tak! Odpoczęłam jak nigdy chybazero garów, sprzątania...wolność!

                        Skomentuj


                          Żyć nie umierać... Szkoda że tylko od święta, prawda? A my już tegoroczne wyjady już w zasadzie mamy za sobą. Chcielibyśy jeszcze przejechać się na parę dni nad morze we wrześniu do noszego ulubionego ośrodka. Teściowa chce się z nami zabrać Nie powiem żeby skakała z tego powodu pod sufit...

                          Skomentuj


                            oj, to nie zazdroszczę...już bym wolała sobie odpuścić urlop gdyby miała moja z nami jechać. my prędko już nie pojedziemy na żaden urlop, koniec funduszy.

                            Skomentuj


                              Co jest dziewczyny, wszystkie na urlopie? nie ma nawet z kim popisaćodzywajcie się! Ja mam dziś mega lenia... a gorąco strasznie! Chyba ze 30 stopni!

                              Skomentuj


                                ... no coś Ty?? To Ty chyba z innej strefy klimatycznej, bo u nas zimno i leje od rana

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X