Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2008 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: zimowe szczęście

    Napisane przez Asia1406 Pokaż wiadomość
    wszystko oki z bartkiem kurcze az tak zle bylo ze pogotowie wezwaliscie?zycze szybkiego powrotu do zdrowia!
    Mialam juz wczesniej zapytac jakie ferie zimowe?!
    U mnie maly ma katar juz 4dni mam nadzieje ze na tym sie skonczy jeszcze mi niechorowal tak powaznie pomijajac zapalenie pecherza i pobyt w szpitalu
    Hej!O co Ci chodzi z tymi feriami?






    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: zimowe szczęście

      Napisane przez bazumik Pokaż wiadomość
      No co tam,znów cicho?Coraz bliżej do urodzin naszych pociech.Tak jestem w temacie bo Mikołajowi zostały 2 miesiące.I akurat ferie się u nas zaczynają.
      Chodzi mi o ten tekst








      Skomentuj


        #78
        Odp: zimowe szczęście

        Napisane przez Asia1406 Pokaż wiadomość
        Chodzi mi o ten tekst
        ńo to ferie zimowe w szkole,u nas są od 16.01. a 17.01 mały ma urodzinki to akurat w ferie i planujemy pojechać wtedy do babci i tam też małe przyjątko się mu zrobi a wogóle to stamtąd są chrzestni i ma tam dużo kuzynostwa do zabawy






        Skomentuj


          #79
          Odp: zimowe szczęście

          Byłam wczoraj z małym u lek. i dostał syropek na kaszel,ma też katar.






          Skomentuj


            #80
            Odp: zimowe szczęście

            kurcze
            to ja neta w stolicy zalatwiam a tu taka cisza!!!

            Hej laseczki co z Wami,trzeba rozkrecic ten watek bo nam smiercią naturalną umrze

            Skomentuj


              #81
              Odp: zimowe szczęście

              Hello, ja jestem też, ale przyznaję, że rzadko piszę. Podczytywaczem się
              stałam Za dużo pracy, za dużo korków, ale kurcze kasa nam jest teraz
              bardzo potrzebna. Więc sypiam po 3-4 godzinki dziennie.
              Ale może już niedługo będzie lepiej
              A moja Julia w sumie po staremu. Gada juz na maksa co mi się bardzo
              podoba, bo wiem przynajmniej na 100% o co jej chodzi


              Skomentuj


                #82
                Odp: zimowe szczęście

                A może znacie jakieś mamy styczniowe 2008 coby z innych for chciały do nas dołączyc?






                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: zimowe szczęście

                  hejka!
                  No ja nie znam nikogo kogo mozna by zwerbować!

                  U nas dzis pogoda do bani,ogolnie jestem jakas zmeczona,wlasnie kawke robie bo musze sie obudzic,mam nauki na sobote a nie moge sie do tego zabrac

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: zimowe szczęście

                    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                    hejka!
                    No ja nie znam nikogo kogo mozna by zwerbować!

                    U nas dzis pogoda do bani,ogolnie jestem jakas zmeczona,wlasnie kawke robie bo musze sie obudzic,mam nauki na sobote a nie moge sie do tego zabrac
                    U nas też taka głupia pogoda.W nocy padało.Za to ciepło jest chociaż.Dopiero zauważyłam że Twój starszy młodszy jest od mojego tylko o prawie 3 tygodnie.






                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: zimowe szczęście

                      Napisane przez bazumik Pokaż wiadomość
                      ńo to ferie zimowe w szkole,u nas są od 16.01. a 17.01 mały ma urodzinki to akurat w ferie i planujemy pojechać wtedy do babci i tam też małe przyjątko się mu zrobi a wogóle to stamtąd są chrzestni i ma tam dużo kuzynostwa do zabawy
                      Tak myslalam,tylko sie upewnialam
                      W sumie dobrze ci wypadlo maly bedzie mial wiecej dzieciakow do zabawy,ja chyba zrobie tylko dla nas wszyscy daleko i od mojej strony i od meza mamy po 300km do rodzin,wybralismy srodek coby nie byloa to zima wiec i pogoda rozna moze byc zobaczymy.Narazie czekamy na mieszkanie w piatek moze juz zaczniemy sie pakowc,troche jestem przerazona bo moj maly wszedzie wlezie nawet kartonow do pakowania nie moge trzymac w chacie czasami sie smieje ze ma adehade po tacie .Pozniej swieta malego urodziny o sylwestrze nie wspomne za duzo troche nam sie tego nazbieralo na swieta tez jeszcze nie wiem czy bedziemy gdzies jechac czy w domku zostaniemy.Alez sie rozpisalam








                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: zimowe szczęście

                        Hej Olcia79!Utworzyłam wątek dzieci z rocznika 1997/98.Może chciałabyś dołączyć?






                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: zimowe szczęście

                          Napisane przez bazumik Pokaż wiadomość
                          Hej Olcia79!Utworzyłam wątek dzieci z rocznika 1997/98.Może chciałabyś dołączyć?
                          hejka bazumik
                          no jacha ze chetnie dołącze,dawaj tylko jakiegos linka to sie zamelduje

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: zimowe szczęście

                            Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                            hejka bazumik
                            no jacha ze chetnie dołącze,dawaj tylko jakiegos linka to sie zamelduje
                            Dziecko- Rocznik1997/98 Nie wiem jak wpisuje się link.
                            Last edited by bazumik; 26-11-2009, 14:41.






                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: zimowe szczęście

                              Znowu pustki,co z Wami?






                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: zimowe szczęście

                                witam ZIMOWKI

                                siedze we fr i mamy neta tylko tym razem wirusa w kompie wiec lipa z laptopa,ciagle mamy jakies problemy
                                pisze na malutkiej klawiaturze,ledwo przyciski widze- do tego klawiatura francuska.....wrrr
                                na playstastion,wiec moj monitor to telewizior,
                                co do dzieci to moja tez gada bardzo duzo,tez umie powiedziec o co jej kaman,ale o nocniku nie ma mowy,nie mowiac o kibelku......no coz kiedys sie nauczy

                                pozdro dziewczynki
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X