Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Nie wiedziałam, że mieszkasz na Ursynowie. Ja tam pracuję, niedaleko m.Natolin. A centrum jak to w centrum, śnieg na ulicach rozjeżdżony, ale u nas jest takie malutkie podwóreczko i cudnie rano wyglądały na nim kocie łapki Ja też nie mam posprzątane, ale mąż do Świąt w domu, więc mi pomoże. My aż tak nie szalejemy z przygotowaniami, bo i tak wyjeżdżamy na Święta. Prezenty chyba pojedziemy jutro kupić z samego rana. W weekend wolę omijać markety... bo obawiam się najgorszego.

    Coś mi się chce zjeść dobrego ale nie wiem co

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Ola nie mów że pracujesz w przedszkolu na Małcużyńskiego


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Ja poproszę o wpisanie Martyny...póki co.


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          No akurat nie
          Last edited by ola1981; 21-01-2010, 14:46.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            ja też obawiam się najgorszego w weekendy ale liczę na kasę dla ciężarnych, bo później to już chyba nie da rady.


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Bo mój pierworodny chodzi na Małcużyńskiego, a już myślałam....że ten świat taki mały


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                U mnie też pięknie biało i -6stopni. Mój brzuchol też z dnia na dzień coraz większy a co najgorsze apetyt się zwiększa i coraz częściej muszę podjadać żeby nie czuć głodu. Aż się boję co mi lekarz powie jak wejdę na wagę - mam nadzieję że nie jest tragicznie.
                U mnie teraz śniadanko i do pracy na szczęście mąż odśnieżył samochód mi rano A jeśli chodzi o porządki na święta ja też jeszcze nic nie zrobiłam zacznę w poniedziałek bo od poniedziałku już do świąt mam wolne.No może w weekend też coś porobię.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  I tak mały To idź w weekend z samego rana. Martynka wpisana Fajnie się zapełnia nasza lista...

                  A jak się podobał słoń w łonie matki? Dla mnie zdjęcie rewelacja

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                    To wpisałam na razie Dawidka Beatki, Franka Karoli, Alę Lutka i moją Justynkę... Jak się pośpieszyłam to proszę wołać to poprawię... a reszty nie pamiętam jeszcze, więc jeśli jeszcze kogoś wpisać, to proszę się upominać



                    Dobrej nocy
                    A u mnie będzie Mikuś - Mikołaj
                    też jest śnieżnie - bialusio.. no prześlicznie
                    Mrozu aż takiego nie ma w wielkopolsce - około 5 stopni.
                    Co do wagi - to ja przytyłam około 8 kilo. Masakra.. no i mi to głównie w nogi i biodra poszło . w brzuch właśnie mniej -wcale nie rośnie tak szybko
                    Ale jak mnie ostatnio mój TAtko zobaczył po trzech tygodniach to się przytulił do brzusia- choć nie jest zbyt wylewny i pogłaskał.. i powiedział, że nareszcie widać, że coś się tam dzieje
                    A moja pani gin. nie waży mnie wcale. Trochę to może dziwne. ale ona uważa, że tak na oko widzi, ze jest wszystko ok.. hmm.. dziwne.. no ale Malca zawsze kontroluje podczas badania usg


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Monika to witaj w klubie, ja też 8 kg przytyłam,
                      Mnie waży co wizytę, w poprzedniej ciąży też ważyłam się co wizytę no i ciśnienie za każdym razem
                      W karcie ciąży jest miejsce na wagę przy każdej wizycie.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Już wpisuję Mikusia, wiedziałam że pisałaś, ale jakoś nie mogłam sobie przypomnieć imienia.

                        Mnie lekarz na każdej wizycie waży i ma taką fajną, dokładną wagę, więc po każdej wizycie wiem na bieżąco

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          witajcie ciężaróweczki!
                          u nas też pięknie mrozik nie bardzo dokuczliwy i tak bialutko. Normalnie, aż pachnie świętami. Wiecie co, kupiłam taki zestaw przypraw do wina grzanego. Nie mogłam się powstrzymać. Myslicie, że szklaneczka zaszkodzi maluchowi??? Głupie pytanie, bo wiem, że nie powinnam, ale nie mogę się uwolnić od tej myśli.

                          Brzuszek też mam coraz większy, ale jak na razie przytyłam 5 kg. Marzę, żeby tak było do końca. Chciałabym tak maksymalnie 10 przytyć, ale nie wim czy sie uda. W końcu teraz największy przysrost masy będzie.

                          Ola słonik cudny, piękna fotka. Ja też mam kłopot ze snem. Ciężko mi zasnąć, bo mała się wierci jak kładę się spać. Potem mi ciepło, za chwilę zimno i mogę tak przez 2 godz. zasypiać. Mam nadzieję, że to przejściowe




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            na onecie jest artykuł o aborcji. Kobieta 3 razy się jej poddała. Twierdzi, że to nie aborcja a ciąża była dramatem. Teraz ma 1 dziecko, drugie w drodze. Straszny ten artykuł!!! Nie osądzam takich kobiet, ale gdy pomyślę ile wokół mnie jest par, które marzą o dzieciątku, a z jakiś przyczyn nie mogą mieć, to mnie krew zalewa




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Tak, Alinka, myślę że gdzieś w kwietniu nam przejdzie... jak tylko przyłożymy głowę do poduszki to będziemy zasypiać Fajnie Ci że 5 kg przytyłaś... Ja już jakoś więcej, będę we wtorek wiedziała dokładnie. Ja obawiam się że 10kg to przekroczę... no chyba że jak skończy się drugi trymestr to ta masa też przestanie tak szybko przyrastać, co też jest możliwe...

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Chcecie się pośmiać:
                                http://dzieci.pl/chgid,11772386,titl...at_dzieci.html
                                polecam, mi najbardziej podoba się mop.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X