Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Cześć babeczki

    Co ja widze spotkanko sie szykuje? To ja tez sie pisze!Fajowo byłoby sie spotkac!
    Co do wit D, to ja juz nie daje, usłyszałam, ze mam znów podawac na jesien..a i wiecie co, moja mała miała od jakiegos czasu takie dziwne policzki..w kontakcie z ciepłem robiły sie czerwone i wygladały na strasznie wysuszone, mimo, ze smarowałam kremem nivea hipoalergicznym i oliwka bambino na zmiane. Ostatnio przy szczepieniu lekarka mi kazała wywalic ten krem nivei, bo ponoc strasznie uczula i teraz smaruje buzke małej kremem bepanthen i juz po 2 dniach nie było sladu alergii czy wysypki !!Jak mozna sprzedawac cos pod hasłem hipoalergiczny skoro wiadomo, ze uczula!!Jak tu ufac? zła jestem!
    Piaskownice juz odwiedzacie? Ja je omijam, bo tez nieraz tam psy widuje.. Lila spaceruje sobie po parku z raczke, ale i sama mi sie wyrywa,jak zobaczy jakas mrówke
    Karola, ja to jeszcze termometr zabieram i cos przeciwgoraczkowego..raz mi sie przydało..My wyjezdzamy do Pienin, mam nadzieje, że bedzie ładna pogoda, marzy mi sie gril i luzowanie sie w ogródku

    Jak sie ma nasz chorowitek Antos?
    Buziaczki dla wszystkich
    Spadam spac,papa


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Cześć dziewczyny.
      Alinka wszystkiego najlepszego

      Marietka, zrobiłaś oba torty? Ładne Ci wyszły.

      Beatka, mi pasuje jakaś niedziela na spotkanie. Ja nie pracuję, więc dostosuję się do większości.

      Antoś zdrowy, nic mu nie dolega. Zaklimatyzował się już w domu i jest go wszędzie pełno. Ma teraz etap prowadzenia za rączkę, więc plecy mi wysiadają.

      Wszystkim, którzy wyjeżdżają na majowy weekend życzę miłego wypoczynku


      Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Wszystkie wyjechałyście?

        U nas do południa była fajna pogoda. Tylko chwilę byliśmy na podwórku, bo niestety zaczęło lać.


        Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          U nas piękna pogoda.
          Weekend jakoś niespecjalnie inny od pozostałych będziemy mieli. Ale za to dostaliśmy zaproszenie dla wielbicieli koni na 14 maja, będziemy jeździć bryczkami i końmi, a wieczorem ognisko, jedzenie i jak to na imprezach alkohol. I w tej sytuacji muszę stwierdzić że szkoda że mam prawo jazdy bo mi przyjdzie odwozić do domu Mojego Grześka, jego brata i za pewne kolegę też.
          DAMIANEK 04.06.2007R
          BARTOSZEK 21.05.2008R
          NATANEK 30.04.2010R
          OLIWKA 17.02.2012R

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            u nas ladnie ale wietrznie ,weekend majowy na remoncie lazienki spedzamy+jakis grill na ogrodku wieczorami i tez bedzie fajnie.
            ogolnie maly bunt dwulatka przechodzi i jest mi ciezko z nim wytrzymac czasami heeh







            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Hej babeczki

              na początku Alinko najlepsze życzenia z okazji urodzin

              a my właśnie robimy grila

              Justyna ja robiłam tego okrągłego torta tą 1 robiła moja teściowa bo myślała że ja nie zrobię

              a u mnie rewolucja mała mój mąż zwolnił się sam z firmy w której 10 lat pracował i od maja zaczyna pracować u swojego kolegi i powiem wam że teraz widzę że mój mąż jakoś mniej zestresowany chodzi

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Wszystkiego najlepszego dla Natanka, dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy

                Marietka - to u Was duże zmiany. Oby dla Twojego męża ta praca była lepsza niż poprzednia


                Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  100 buziaczków urodzinowych dla Natanka !!!!

                  My już w domku. Zrobiliśmy małe przemeblowanie Mamy teraz porządny kącik komputerowy

                  A z nowości - Justynka sama zasypia w łóżeczku!!!! tzn ze smoczkiem i ulubionym kocykiem i mamy już wszystkie czwórki!!!!

                  Majowe buziaczki dla wszystkich. Mieliśmy iść do lasu kabackiego na spacer (na obrzeżach Warszawy) ale niestety szaro buro i kropi...

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Wszystkiego najlepszego dla Natanka dużo zdrówka i radości!

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      wszystkiego naj dla Natanka duzo zdrówka i uśmiechu na bużce
                      u nas pogoda w miare remont lazienki w toku musze wykorzystac poki m jest w domu bo samej za ciezko wszystko robic.
                      Marietka-trzymam kciuki zeby nowa praca okazala sie strzalem w10







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Witam wszystkich, na początek wsztstkiego najlepszego dla solenizantów!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        My byliśmy na działce, ale wczoraj wróciliśmy, bo zaczęło padać i zrobiło się okropnie zimno. Maż w pracy a my dzień jak co dzień, pranie, gotowanie, sprzątanie....


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          U nas też jest zimno. My nigdzie nie byliśmy bo niestety dziś i ja i mój maż pracujemy także u nas "długi" weekend jak zwykły weekend.
                          Miłego dnia życzę i dla tych którzy "urlopują" miłego wypoczynku.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Ja równiez dołączam sie do życzeń dla Natanka i wszystkich innych kochanych roczniaczków, których wielkie święta przegapiłam. Zapraszam Was dziewczynki do wzięcia udziału w moim konkursie, szczegoły na stronie petito (u gory w zakładce o petito/ konkursy)

                            my wczoraj wrocilismy z wyprawy do poznania, bylo cudownie. Janek przetrrwał pieknie podróż i spanko w nowym miejscu. byl zachwycony, choc nie udalo nam sie zrealizowac punktu nr 1 na naszym planie wycieczki - mielismy zabrac go do zoo i słoniarni - tak jest jedyne zoo ktore jestem w stanie zaakceptowac, zwierzaki maja male safari, chodza na wielkich wybiegach. niestety okazalo sie ze w kasie przyjmuja tylko gotowke, a my ostro sie wydydnalismy z pieniazkow korki porobily sie straszne i nie zdazylismy juz wrocic,ale spacerek na malcie byl cudny. polecam! buziaki i miłego majowego wypoczywania!!

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              spóżnione życzenia urodzinowe dla Natanka

                              Aniu ty tak daleko do zoo jechałaś i jeszcze nie weszłaś ja też chcę się wybrać do nowego zoo ale jak sie zrobi cieplej bo to cały dzień trzeba na to przeznaczyć no i latem jest jeszcze motylarnia otwarta

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                no widzisz kochana,czego sie nie robi zeby uszczesliwic malucha? maz akurat prowadzil zawody w weekend w poznaniu,wiec sie zabralismy razem z nim tylko minie mow ze ja taka gapa jestem i nie wiedzialam, ze Ty jestes z poznania Kochana??? Boziuu, nie darowałabym sobie!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X