Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    a już się cieszyłam że wszystko dobrze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Kurcze no masakra jakaś u Justyny, biedny Antoś pewnie już obydwoje się cieszyli że wracają do domu a tu znowu szpital. Ola pozdrów ich gorąco. Biedactwo oby szybko mu pomogli.

      Najlepsze życzenia dla Mikołajka 100latek dużo radości i uśmiechu!!!

      Alina z tym zoo świetny pomysł bardzo bym chciała żeby nam się udało spotkać w Chorzowie, jak zrobi się cieplej to po prostu musimy ustalić termin i później już nic nie zmieniać, bo inaczej się tylko nagadamy a i tak nic z tego nie wyjdzie. Karola weźmie paczkę kakao i nam zrobi kakaową hennę

      Olcia co by z tego witania męża Karol nie powstał super że już wraca, a teraz już zostaje w kraju i będzie tutaj czegoś szukał czy wraca na trochę i jeszcze pojedzie?

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Oj, oby nie powstał jeszcze!! Jakoś ten brak stabilności mnie przeraża już przy jednym dziecku! Musimy poukładać nasze "życie finansowe". Mamy też pewien plan na własny biznes, ale to jest zwrot o 180 st i zaryzykowanie wszystkiego co mamy, więc musimy dobrze to przemyśleć. A co do bliższych planów to mąż chce poszukać pracy na miejscu. Jeśli się uda, to nie będzie musiał wyjeżdżać. Wiecie, gdybym miała na podorędziu jakąś babcię, to sama bym wróciła do pracy, choćby na pół etatu, ale tak to wszystko albo większość oddam opiekunce, więc sensu nie ma. A do żłobka raczej marne szanse żeby się dostała... no i boję się chorób jeśli chodzi o żłobek. To tak tyle z rana

        Jedziemy dziś po fotelik

        A później wieczór panieński przed powrotem męża = nocne plotkowanie z przyjaciółką przy jakimś winku

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          kurcze biedny Antos-oby mu pomogli szybko bo Justynka sie wykonczy.
          Ola-trzymam kciuki zeby Wam sie poukladalo finansowo i maz na miejscu zostal-chociaz ja nie narzekam jak moj wyjezdza-jakos mniej sie klocimy







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            no nie zdziwiłabym się jeśli z przywitania męża powstałby Karolek

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              hehe no fakt moze sie tak zdarzyc.moj wraca we wtorek i juz mi pisal ze chce sie witac hahaah ale nic z tego nie powstanie jestem pewnatrzymam reke na pulsie







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Wszystkiego najlepszego dla kolejnego roczniaka.

                Ogromne współczucia dla Justynki i Antosia.
                DAMIANEK 04.06.2007R
                BARTOSZEK 21.05.2008R
                NATANEK 30.04.2010R
                OLIWKA 17.02.2012R

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Justynka pisała. Antek dostaje jakoś steryd, bo miał wysoką gorączkę i plamy na ciele. Z tego co zrozumiałam to z badań krwi wyszło że nie może jeść orzechów, cytrusów... tych silnych alergenów. W każdym razie wieczorem już lepiej niż rano. No i w poniedziałek zdecydują co dalej. Czyli niestety urodzinki Antoś spędzi w szpitalu:

                  A co do Karolka to się odczepcie Jeszcze nie chcę

                  Ok idę spać

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Olcia nie irytuj się tak

                    jejciu jak mi przykro z powodu Antosia
                    Antosiu w dniu twoich pierwszych urodzinek życzymy ci dużo zdrówka,szczęścia i uśmiechu na buźce :*

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Antosiu wszystkiego najlepszego, duuuuuuuuuuużo zdrówka Ci życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Gosiu tobie również życzymy wszystkiego naj ,naj

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          A u nas dzisiaj imprezka urodzinowo imieninowa, sałatki się chłodzą, kurczak się przeżera z przyprawami, tort się chłodzi. Muszę się pochwalić, to pierwszy tort który robiłam i zrobiłam motylka. Czuję teprzygotowania w kręgosłupie, ale prawie wszystko gotowe.


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            A dziękuję bardzo!!!!!!!!!!!!!!


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              No i Justyna pocieszę Cię, urodzeni 16 kwietnia mają końskie zdrowie!!!


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Moje kochane MAmusie i małe Myszki!
                                po pierwsze, sto latek dla Antosia i wszystkich dzielnych roczniaczków:*Za Antosia trzymamy kciuki, mam nadzieje, ze wszystko szybciutko wróci do normy.
                                Gosiu i dla Ciebie również samych najlepszosci!!
                                Dziękuję Wam również za zyczonka, kochane jesteście:* ale od zeszlego kwietnia, to 17-ty jest najbardziej oczekiwany.
                                Gosiu, co do wyswietlania sie produktow, to musialabys zaktualizowac sobie wersje przegladarki, musisz miec starsza i w starszych sie tak zle otwiera. wiem o co chodzi,widzialam u kogos na kompie. a jesli chodzi o ceny to jeszcze chwile i sie zmienia. oczywiscie te ktore moga sie zmienic, bo tak jak mówi Beatka, niektorzy producenci kaza sobie placic za takie umilacze zycia ale jest jedna, kluczowa firma, ktorą teraz mam w baaardzo wysokich cenach,ale juz niebawem bedą promocje ok. 60-70%! ale o tym bede mowic, jak juz wszystko dogram. Planuje tez konkurs, beda fajne nagrody, a konkurs bedzie zdjęciowy. Postaram się Was uprzedzic, ale jakby co to zapraszam na profil PETITO na facebooku, tam beda wszystkie informacje.
                                Olcia, gratuluje ddtvn!!! zaraz wyszperam gdzies na youtubie, bo niestety nie moglam Was wspierać zza szklanego ekranu. praca pochlania mnie ogromnie, bo jestem na etacie, prowadze nadal moje very cherry i teraz petito, ale..uwielbiam to. i z jaka inna energia wracam do domu. ale to nie byloby mozliwe gdyby nie to ze trafilam naprawde na swietną nianie..mam nadzieje, ze nie zapeszam teraz. ale puki co jest super, bardzo angazuje sie w sprawy JAnka i ladnie o niego dba. a mnie skreca z tesknoty,ale za to jak wracam, to nie istnieje caly swiat, tylko JAnekdlatego tak rzadko tu zagladam.
                                któraś z Was kochane pytala o adres sklepu - petito kropka Pe-eL komentujcie, kazda uwaga jest cenna!
                                jutro nasz wielki dzien, a dzis mielismy malych gosci - przyszla 5-ka dzieciaczkow, bozzziu, jak oni sie super juz potrafia bawic. czesc chodzi, czesc jeszcze pelza, suuuper. dobra uciekam, bo idziemy dzis z jankiem na meczyk, musze go spakowac:* caluje Was mocno kochane!! i wszystkie małe Bąbelki:* roczniaki:* oraz wszystkie dzielne dwunożne pędraki (Janek jeszcze wspomaga sie meblami, moze jutro urodzinowo zrobi samodzielnego kroczka)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X