Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    tak sobie myślę, że ja już sama nie wiem kiedy wolalabym urodzić. Najlepiej byloby w ten weekend. Ok 22.04 mój mąż ma wyjechac na Ukrainę. Jeśli jeszcze się nie rozpakuję to nie pojedzie, podobnie jeśli to wyjdzie akurat przed. A wiem, że bardzo mu zalezy na tym wyjeździe. Do tego te urodzinki chrześnicy w niedzielę 18, 24.04, w sobotę 60 mojej mamy, a 28.04 ja mam urodziny. Wszystko jakoś się tak zbiega w jednym czasie. Szkoda gadać!
    A Justysia będzie miala syna, więc te chlopaki takie pośpieszne są




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Gośka, 100 lat, 100 lat. Życzę Ci spelnienia wszystkiego o czym marzysz
      Szybkiego i latwego roziązania
      milości, milości, milości
      I czekam na jakieś wirtualne ciasteczko




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Cześć!
        I ja życzę Tobie Gosiu wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń, no i oczywiście szybkiego i łatwego porodu!
        Jednak coś jest z tym przesądem że chłopcy szybciej się spieszą na świat-Justyna trzymam kciuki!

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Dziękuję bardzo!!
          ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA KAWĘ I CIASTO!!!



          Last edited by Noemi333; 16-04-2010, 09:49.


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Znowu ja się wtrąceNa początek gratuluję wam dzieciaczkówA pozostałym życzę lekkich porodówmoj synek mial alergie na oliwkę.Na początku tylko na buzi mial wysypkę a później na całym ciele.Lekarka kazała mi rozrabiać kalie w słoiku i dolewać po trochu do kąpania.A smarowac kazała kremem oilatumPowiem wam że kilka dni i było po sprawie,
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Gosiu ja również życzę wszystkiego naj naj najlepszego, spełnienia marzeń i dużo szczęścia w życiu codziennym. No i Gosia może urodzisz sobie dziś prezent??
              Ciacho wygląda rewelacyjnie aż mi ślinka cieknie.

              No i Justyna nam w nocy wystartowała trzymam kciuki, ja miałam ciężką noc bóle bioder nie pozwalały spać i zaczęłam marzyc żeby już urodzić. Ale u mnie żadnych objawów oprócz bóli podbrzusza, nawet skurcze gdzieś się zgubiły i mnie nie nawiedzają, ani śladu czopa coś czuję że jeszcze sobie w tej ciąży pochodzę.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Gosiu i ja dołączam się do życzeń. Wszystkiego naj Szybkiego i lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia. Buziaczki

                A ciasteczko wygląda pysznie... dobrze że tylko wirtualne, bo prawdziwego bym już nie mogła zjeść...

                Mi lekarka kazała kąpać w oliatum i dała jakąś maść na tą wysypkę... no i dziś już jakby mniej zaogniona ta skóra... no i wapno

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  No i moja dzidzia dzisiaj skończy tydzień

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Wszystkiego najlepszego dla Justynki!!!


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Gosiu wszystkiego najlepszego dużo zdrówka no i szybkiego i małobolesnego porodu buziaki

                      Justynko czekamy na wieści

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Cześć

                        Zdrówka szczescia i wielu, wielu radości Gosiu
                        Ciastko z bezą i bakaliami?? o rany ale smakowicie wygląda..

                        Justynie szybkiego porodu!
                        A małej Justynce całuska w pupę na ten pierwszy tydzień


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Witam.
                          Również przyłączam się do życzeń dla Gosi. !00 lat i szybkiego porodu, zdrowego maluszka przede wszystkim.

                          No i trzymam kciuki za następną mamę, która męczy się w szpitalu z rodzeniem.
                          Jak ja jej zazdroszczę.
                          DAMIANEK 04.06.2007R
                          BARTOSZEK 21.05.2008R
                          NATANEK 30.04.2010R
                          OLIWKA 17.02.2012R

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Dziewczyny, szwy mi popękały i się wszystko rozlazło Jestem załamana... Mąż już właśnie wraca z pracy a ja muszę jechać do szpitala i strasznie się boję co to będzie

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              O kurcze Ola bidulko mam nadzieję że pomogą i nie będą Cię tam trzymać jakoś długo

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Hej!!
                                Ja równiez dołączam się do życzeń Gosiu!! STO LAT!! Szkoda, że ja już nie mogę jeść takich rzeczy... nawet kawusi
                                No i trzymam kciuki za szczęsliwy i bezbolesny poród!!
                                Olu śmigaj do lekarza i daj znać co z Tobą.
                                Ja Frania też kąpię w Oilatum - jest super - choć moje dziecko nie przepada za kąpielą!
                                Czy któraś z was wie może w jakiej proporcji miesza się wodę z glukozą?? Pediatra kazała mi dopajać małego, no i daję już mu witaminki - jedne rozpuszczane w mleczku a drugie w wodzie z gluk.
                                Niestety ze względu na mój stan zdrowia i ilość leków na których teraz jestem nie mogę karmić Frania piersią. I tak musimy kupować mu specjalne mleko w aptece -Bebilon Pepti1 - z recepta puszka prawie 25 zł i wystarczy na 6 dni!! Ważne, że mały ładnie przybiera. Żółtaczka ładnie mu zeszła i jest zdrowy.
                                Jednak tego co przeżyłam przed i po porodzie nie życzę najgorszemu wrogowi!! Pzynajmniej tyle, że rana po cc ładnie się zgoiła i wogóle nie bolała i nie boli

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X