Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Rolka, mi się podobają wszystkie imiona oprócz tych "Kundzia, Gertruda", bo te mnie do szału doprowadzają!

    Teraz oglądam Ulcię, co prawda, oglądałam już ten odcinek, ale lubię Ulę
    Paulina 15 kwietnia 2006r. godz. 3:05 4010 g. 56 cm.



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      hehe... ja też oglądam. Odkąd nie uczestniczę w tej całej gonitwie życiowej nadrabiam zaległości serialowe, filmowe i książkowe i o ile na co dzień w pracy i w życiu musiałam być poważna i poukładana, i wiecznie nie miałam czasu, o tyle teraz się odmóżdzam i bardzo dobrze mi z tym... nawet przeczytałam już "Zmierzch" a teraz jestem w trakcie II cz - "Księżyc w nowiu" o co nigdy bym się nie podejrzewała. Ale dziecka IZAURA nie nazwę:P A ostatnio to o mały włos kupiłabym używanego wózka INGLESINA RETRO - na wieś do moich rodziców - kosztował 500 zł :P zobaczcie sobie na internecie jaki jest cudaśny!!

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Mi dla dziewczynki podoba się też Kinga, Natalia, Michalina, Karolina...
        Paulina 15 kwietnia 2006r. godz. 3:05 4010 g. 56 cm.



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Mi dla dziewczynki podoba się Oliwia, ale teraz zdałam sobie sprawę, że jest bardzo dużo Oliwek i zaczęłam się wahać... a dla chłopaka imię wymyśla mój maż ostatnio miał być Karol... ale on się jakoś z tym nie śpieszy... Ale wszystkie które napisałyście (oprócz tej Kundegundy i Gertrudy) to ładne

          Mi też dobrze w domu, mogę sobie posiedzieć w internecie, obejrzeć coś w tv no i nie muszę się stresować pracą... u mnie nieciekawa atmosfera... teraz tam nie chodzę... nawet zwolnienia przekazuję przez koleżankę

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            jeśli chodzi o moje imię: jestem Alina. Myślę, że chyba musimy stworzyć nową listę z naszymi imionami, bo po tych nickach, to mi się wszystko miesza. Tzn. kto jest kim. Tylko Ola bez problemu. Przed chwilą przeczytałam o Karolinie, a już nie pamiętam która to z Was

            U nas imię dla chłopca wybrane. Będzie Tymoteusz. Dziewczynka przewagą głosów córy i męża miała być Wiktorią. Ale chodziłam naburmuszona, więc mają się jeszcze zastanowić. Ostatnio Paula napomyka o Kornelii. I tu już lepiej. Dobrze, że do porodu jeszcze trochę czasu, więc może zrobimy jakieś kolejne demokratyczne głosowanie.




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Witam wszystkich z samego poranka. U mnie ma być Martyna (przekonałam Męża i nawet szybko się zgodził - przeczytałam znaczenie - twarda baba będzie), a co do chłopca to ja chcę Igora albo Aleksandra, mój synek Franciszka, a mój Mąż Eryka, więc będą negocjacje.
              Ja mam na imię Gośka.


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Wy już jesteście na etapie wybierania imion? kurcze ja nawet o tym jeszcze nie myślałam - może czas zacząć
                Ja nazywam się Julita i z tą zmiana listy to całkiem dobry pomysł bo muszę sie przyznać że i mi się te nicki sę mieszają .

                Ja wczoraj miałam paskudne popołudnie myślałam że głowa mi pęknie na 1000 kawałków-okropny ból. Ale naszczęście dziś nie boli więc od razu lepszy humor przy piątku. A z drugiej strony to się cieszę że w końcu piątek bo przez weekend można naładować akumulatorki na kolejny tydzień w pracy
                A jak Wasze samopoczucie? też macie bóle głowy? w sumie mi już ustępują ale przez pierwszy miesiac ciąży to myslałam że zwariuję z bólu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  witam w ten słoneczny dzionek ja jestem Marietta a co do imion mój mąż wymyślił że będzie Patryk lub Patrycja a mnie się za bardzo te imiona nie podobają ale jeszcze jest troche czasu do porodu więc będę go przekonywać do innych imion podobają mi się te wymienione przez wasa swoją drogą to mnie w szpitalu będą pytać jak dziubek ma na imię

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Cześć dziewczynki!! za mną nie przespana noc - strasznie gorąco mi było. Dziś grypowo czuję się lepiej - widać te tabletki czosnkowe i syrop pomogły.
                    No mamy jeszcze mnóstwo czasu do wyboru ostatecznego imienia - niektóre dzieci same sobie przynoszą np. moja siostra urodziła się 10 grudnia i ma na imię Julia. Może moje dziecko też tak zrobi - oczywiście jak urodzi się w Mieczysława albo Eryka to takiego imienia nie dostanie

                    A ja dziś mam dzień łakoci... właśnie włożyłam ciasto cynamonowo-jabłkowe do piekarnika najchętniej już bym je całe zeżarła bo aż ślinotoku dostałam tak pachnie!! Mąż wziął psa na dłuuuuugi spacer więc teraz czas dla mnie. Wskakuję do łóżka i czytam książkę!!
                    A propos zwierząt... macie jakieś w domu?? Ja mam psa i papugę... mam nadzieję, że jakoś będą funcjonowały z dzieckiem...

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      A OTO LISTA NASZYCH IMION:
                      ola1981 - Ola
                      Legalizacja - Renia
                      Noemi333 - Gośka
                      Lutek - Alina
                      rolka2000 - Karolina
                      MiiCiiA - Marietta
                      julita191 - Julita
                      gosia83 - Gosia


                      Jeśli coś pokręciłam, albo kogoś pominęłam to proszę szybko krzyczeć!! Nie wiem jak swoją listę Olu wrzuciłaś na str 1 bo nie jestem sprawnym informatykiem :P jak mi ktoś podpowie to jakoś to zrobię

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        ja się nawet nie zdążyłam przedstawić, ale za to imię mam w nicku

                        Karolina - ja mam kanarka więc przy dziecku bezproblemowo; ostatnio nawet moja córa powiedziała, że ona ma kanarka, bo mamusia ma tatusia odkrywcze stwierdzenie - jej też się coś od życia należy






                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          no może teraz przestudiuję tę listę i się Was nauczę hi hi. A swoją drogą Julita i Marietta, piękne imiona.
                          Próbowałam ten sposób zdaje się, że Olci na ból głowy, niestety nie działa. Ale widzę, że i Wy macie kłopoty z główkami. Czy to jest normalne w ciąży, że tak często boli głowa? Ja dopiero teraz wiem co to jest ból głowy. Wcześniej nigdy mi się to nie zdażało (no chyba, że po balowaniu).
                          Co robicie jutro na obiadek? Dajcie jakiś pomysł, bo mnie już ich brakuje.




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Cześć Dziewczynki, ja jestem już w górach, w Kotlinie Kłodzkiej u teściów, więc obiadku nie muszę jutro robić W dodatku byłam u fryzjera i trochę zmieniłam immagge, teraz mam blond pasemka. No i odpoczywam sobie po długiej podróży (wstaliśmy o 3 rano ponad 7 godz jazdy). Ja zwierzaczków nie mam, mieszkam w bloku a poza tym często wyjeżdżam, więc byłby problem z kim zostawić. Mąż chce mieć rybki... i pewnie za jakiś czas będą. Rybki można zostawić na dłuższy weekend. Karola, ja dałam listę na pierwszą stronę, ponieważ miałam tam swój post i go edytowałam i po prostu dopisałam. Jak chcecie, to dorzucę do tamtej listy w wolnej chwili, bo wydaje mi się, że łatwiej zawsze znaleźć coś na pierwszej stronie niż na środkowych. A sposób na ból głowy, ten z kawą, to nie był mój... mój był z apapem, trochę mniej twórczy i bardziej chemiczny

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              ten z kawą działa, ale nie na każdy ból głowy; jak już ból jest duży, to może co najwyżej złagodzić, ale też nie zawsze; ale na mnie już zadziałał - może nie zlikwidował bólu w 100%, ale zdecydowanie złagodził; może też na mnie inaczej działa, bo normalnie kawy nie pijam






                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Kurcze Ola, ale Ci zazdroszczę tego wyjazdu. Kotlina Kłodzka jest piękna. My też chcieliśmy gdzieś wyjechać, ale że pojawiły się problemy i nie możemy sobie na to pozwolić.
                                Ja jutro pewnie zrobię pomidorówkę i spaghetti mniam mniam
                                a w niedzielę na obiad do teściowej i aż mnie ciarki przechodzą bo będzie rosół, rolady, kluski i kapusta czerwona - typowo po śląsku, ciężko i kalorycznie a teściowa będzie we mnie wpychać porcję dla dwojga
                                Dziś miałam dzień słodyczy i pochłonęłam 1/4 ciasta jak tylko wystygło - pyyycha a z tym bólem głowy to coś jest, bo wcześniej nie wiedziałam jak to jest a teraz mam często, nawet dzisiaj mnie tak lekko "mierziło",ale nie mam na to sposobu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X