Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Ja też się melduję Zaraz zmykam do miasta pozałatwiać kilka spraw i wracam do domu się położyć bo o dziwo miałam znowu ciężką noc.
    DAMIANEK 04.06.2007R
    BARTOSZEK 21.05.2008R
    NATANEK 30.04.2010R
    OLIWKA 17.02.2012R

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Cześć
      A ja miałam nawet fajną noc, całkiem się wyspałam. Śniło mi się, że mi męża do marynarki powołali ale dlaczego do marynarki jak on z gór i tam służył??

      Ubieram się i idę po chlebek
      Miłego dnia

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Przepraszam przepraszam, Justynko nie Ciebie pytałam o te płyny tylko Joasię - dziękuję za odpowiedź - wybaczcie, to wszystko przez hormony - skleroza mi dokucza


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          A tak wogóle to witam w ten piekny słoneczny dzień.


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            witajcie brzuchatki
            odzywam się dopiero teraz, bo taki jakiś intensywny weekend mialam. Najpierw w sobotę urodziny babci. Oj podjadlam sobieAle o 20 musieliśmy się zbierać, bo normalnie już wysiedzieć nie moglam. Wszystkie żebra mnie bolaly, a brzuchol caly czas napięty.
            Dowiedzialam sie, że mój kuzyn, ten który mial mieć Wiktorię, nazwie syna Kevin. I jakoś tak średnio mi się podoba, ale w końcu to ich wybór!

            W niedzielę mieliśmy zebranie Stowarzyszenia, w którym udzielam się jako sekretarz, więc caly wczorajszy dzień spędzilam na pisaniu, protokolów, uchwal i innych papierków, co by można to w końcu zanieść do sądu i mieć spokój.
            Tak więc teraz dopiero chwilka wytchnienia

            Wiecie, mój brzuch jest teraz prawie caly czas napięty. Każda zmiana pozycji, przekręcenie się, chodzenie powoduje, że od razu robi mi się kamień. Nospa nie pomaga, choć od kilku dni bralam ją 3 razy dziennie.
            Jutro mam wizytę, to może przeliteruję tę dolegliwość mojemu lekarzowi. Albo może napiszę na kartce, żeby bylo bardziej czytelne
            Zobaczymy co znów wymyśli ten mój konowal

            Sylwia cieszę się, że będzie córcia. Z tego co pamiętam miala być Lilianka. Moja przyjaciólka ma tak na imię i jest przecudowną osobą. Więc pewnie Twój anioleczek też taki będzie




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              O matko!!! 34 tydzień... czyli zaczynam 35, tak????




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Cześć!
                Z tym paracetamolem, to racja, że od kilku razy astma nie powstanie, ale warto wiedzieć, że taki do końca bezpieczny nie jest i stosować ostrożnie. Pewnie, ze jak maluch ma gorączkę powyzej 38,5 to nie ma sie co zastanawiać. Ja sama nie wiedziałam, ze takie mogą być skutki zbyt czętego stosowania paracetamolu, choć każda z nas intuicyjne czuje, że zadna przesada nie jest dobra.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  No tak tak Alinko 35 tydzień!! Ja zaczynam 34 co oznacza że Ola wkracza w 38 tydzień!! Skoro +/- 14 dni to już poród w terminie to oznacza że za tydzień Ola już będzie w terminie!! Masakra co? Jak ten czas zleciał. Teraz po kolei będziemy wkraczać w czas naszych porodów, ja wprawdzie na końcu ale już czuję tę adrenalinkę Ależ się będzie działo!!!!!!!!!!
                  No i wreszcie mi stuknęła 50 tka

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Alinka na to wychodzi

                    A ja dziś skończyłam 37!! Szok. Licząc od okresu.

                    Mam wiadomość od Moniki:
                    "Hej, miałam robione ktg, usg, badanie ginekologiczne, pobraną krew i ciśnienie mam mierzone. Ale muszę zostać co najmniej do czwartku, sama nie wiem dlaczego. Jutro ma mnie badać jeszcze okulista i internista. Sala jest na 4 osoby, ale kobitki niezbyt przyjemne, za to widok tych małych dzieciątek, co chwilę wywożonych z sali porodowej to jest cośi ten słodki płacz pozdrowionka"

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      I ja się melduję w słoneczny dzień!
                      Ola, Beata co do imienia to typów jest kilka tylko teraz cieżko się zdecydować na jedno ostateczne. Mi się podoba Gabryś a dla Męża Emil i jeszcze Damian. No i weź tu wybierz. Chyba czas któregoś wieczorku przysiąść solidnie i podjąć decyzję.
                      Mi też juz jest coraz ciężej, a zwłaszcza przy przewracaniu się z boku na bok. I ciężko już mi wchodzić po schodach, że nie wspomnę o goleniu nógto dopiero wyczyn!
                      U mnie też już jakoś się zaraz zacznie 33 tydzień, o szok! jak ten czas leci!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Mnie tam golenie jeszcze jako-tako wychodzi. Depilator porzuciłam juz ponad miesiąc temu, nie mam siły U mnie najgorsze są wieczory - kręgosłup już nie daje rady, brzuch sie wypina i te wzdęcia...
                        Dziewczyny, napawdę żadna z was nie ma lateksowego materaca?

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Witam słonecznie!

                          Ja też coś dzisiaj połamana się obudziłam, rączka mi znów zdrętwiała i jest taka nie moja..

                          Alinko ciesze się, że imię się Tobie dobrze kojarzy Mam nadzieję, że naszej Małej Lilce też się spodoba i nie będzie na nas psioczyć

                          Z tym paracetamolem trzeba po prostu rozsądnie i z umiarem..

                          Karolka ja tez nie wyprałabym pluszaków z pieluszkami..jakoś tak mi to nie pasuje razem w jednej pralce..

                          Olka a mi się śniło, że mieszkam ...na basenie......i wchodziłam do niego jakimiś korytarzami podziemnymi..hymmm...basen, marynarka.. może mamy dość wody, która się w nas gromadzi?


                          Zmykam na spacerek, bo słonko po prostu aż krzyczy..wyjdź z domu!!


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            a mnie się snilo wczoraj, że mój mąż wyslal swojego kolege na porodówkę, bo prowadzil trening i nie mógl go opuścić. I biedny Adam stal przy mnie i powtarzal "co on mi zrobil, co on mi zrobil". A ja darlam się wnieboglosy, że "wszystkie chlopy to ku...y". Mam nadzieję, że to nie żaden proroczy, bo z calym szacunkiem dla kumpli męża, to nie ich oczekuję na porodówce




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Ja już wyszłam i wróciłam, ale muszę iść jeszcze raz, bo zapomniałam o aptece. Nie mam pojemniczka na mocz, więc nie byłam dziś honorowym dawcą ale chciałabym to załatwić... więc pewnie zaraz ubiorę się po raz drugi i pójdę, to bym jutro z rana śmignęła na badania.

                              Ja siadam sobie na brzegu wanny i jakoś sobie radzę z maszynką... lepiej gorzej, ale daję radę, choć nie jest to ani proste ani przyjemne takie schylanie. Jak już urodzę, to może pójdę do kosmetyczni na wosk i będzie porządek na wiosnę Teraz to jakoś bym tam chyba nie wysiedziała. Z resztą od początku ciąży jakoś mam cykora przed depilacją... może to absurdalne, ale boję się że mogę jakieś skurcze wywołać... no i dość szybko porzuciłam depilator... no i po 9 miesiącach będzie ciężko do niego wrócić bez wosku... Wiecie tak fajnie mi się robi, jak sobie pomyślę że będę chodziła w letniej spódniczce albo ładnych (nieciążowych) spodniach i będzie tak cieplutko i w ogóle...

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Alinka - super sen!!

                                Jak mój Andrzej wyjechał w weekend to ja straszyłam jego brata, że jak coś to będę do niego dzwonić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X