Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Alinka czy mi się wydawało, że pisałaś posta, że oglądasz olimpiadę... i skasowało tego posta... i mojego przy okazji też...? No chyba że mi się śniło...

    Dziewczynki - będzie dobrze, tylko musimy dbać o siebie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Olcia naplodzilam się wczoraj w nocy strasznie. Napisalam piękny, dlugi post, a tu patrzę i nie ma

      Co to cenzura jakaś???




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Drogie Panie
        Kurcze.. ja też miałam niezłą przygodę.. a jej skutki jeszcze dzisiaj czuję.. postanowiłam zrobić generalne porządki - oczywiście z pomocą Męża.. po wszystkim wzięłam się za odkurzanie.. Mężuś mył już podłogę w łazience w ja wyniosłam odkurzacz do gościnnego i chowałam go do szafy..a w tej szafie stał między innymi słoik - gruby i ciężki taki po kawie rozpuszczalnej a w dodatku pełen żółtych monet - zbieraliśmy je już od dwóch lat.. masakra.. chowam ten odkurzacz i troszkę nim w tej szafie potrząsnęłam bo nie chciał się zmieścić.. i nagle jak mi coś w łeb przywaliło to aż usiadłam..
        Pojęcia nie miałam co się dzieje ale patrzę, a na podłodze leży sobie ten wielki słój, wypełniony po brzegi monetami.. Poszłam się położyć i tak jak zasnęłam to dzisiaj do rana spałam...

        Trochę się obawiam czy nic mi się tam w głowie nie zmajstruje przez to - w końcu to spora wysokość i ogromna waga- no naprawdę zabolało.. i wielki guz mi wyszedł.. dlatego się denerwuję.. ale mam nadzieję, że dobrze będzie.

        a dziś już musiałam na zakupy pojechać kurcze.. no to byliśmy w Auchan rzecz jasna i zaszłam przy okazji do ulubionego używańca. Kupiłam Małemu 4 śliczne odświętne koszulki i boską kamizelkę- za wszystko zapłaciłam 3 zł.. także naprawdę warto..a wczoraj na allegro kupiłam mu jeszcze kilka rzeczy tak już na 3-6 miesięcy.. już Wam pokazuję..





        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010













          za wszystko troszkę ponad 30 zł dałam.. plus oczywiście wysyłka ale myślę, że się opłacało.. allegro jest super na tego rodzaju zakupy..


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010



            i jeszcze jedne portki i bluzeczka ale nie chce mi się fotka wkleić coś..


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Monika, fajne te ciuszki. Będzie mały przystojniacha z niego Dobrze, że Ci się nic nie stało. Pewnie skoro guz wyszedł na zewnątrz, to nic więcej nie będzie. Ale współczuję. Musimy uważać na siebie... Ja dziś znów przespałam pół dnia... a zaczęło się od prasowania. Chciałam poprasować tetrowe pieluchy, które wczoraj uprałam. Część uprasowałam rano, ale nie skończyłam, bo się kiepsko czułam, więc wzięłam się za drugą część... no i zrobiło mi się słabo i musiałam przestać i się położyć. To chyba przez to okropne przeziębienie. Niby czuję się lepiej, ale jeszcze osłabiona taka. I jak się położyłam, potem mężuś zrobił obiad, zjadłam ciepłego i zasnęłam jak dziecko Obawiam się tylko o to co będzie w nocy... ale mniejsza z tym...

              A tak z innej beczki... wiecie, że Justynka nie kopie mnie po żebrach, tylko tak z prawego boku jakieś 3 - 4 palce powyżej pępka. I może słowo "kopie" nie jest do końca precyzyjne. Ona się przeciąga raczej... i wcale nie przeszkadza jej że tam jest jeszcze moja skóra Normalnie tak widać jak jej coś tam wystaje... nie wiem, może to noga? A jednocześnie zapiera się z drugiej strony na dole A brzuch przy tym skacze że szok.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Daria, a Ty kombinuj imię dla dziewczynki w razie czego!! W sumie to nie chciałaś wiedzieć i pomimo, że doktor Cię wiedzą na siłę uszczęśliwił, to teraz i tak wyszło, że nie wiesz... A jak tam u Ciebie? Odpoczywasz trochę? Dbaj o siebie...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Moniko super te ubranka Ja też mam sztruksy dla Franka i parę komplecików. A z tym słojem to rzeczywiście hstoria - grosz spadł na Ciebie z jasnego nieba... ale tak poważnie to jak coś się będzie działo to dawaj do lekarza.
                  Ja też mam dzisiaj dzień lenia... może ta pogoda bo mi się normalnie kręci w głowie jak wstaję. No i przespałam cały dzień. Teraz się obudziłam i nie wiem gdzie mi mąż zniknął... A w nocy najwyżej na forum Oleńko

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    hehe... to jesteśmy umówione

                    Może masz rację, że i pogoda dała się nam we znaki...

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      no Dziewczynki.. do tych naszych zasłabnięć to chyba już musimy przywyknąć Ja już na przykład jak w markecie w kolejce stoję dłużej niż 5 minut to się aż taśmy podpieram bo wystać nie mogę A oczywiście nikt na to uwagi nie zwraca..
                      Moim skromnym zdaniem to powinni przy tych kasach postawić chociaż jakieś krzesła dla ciężarnych.. jakby kobieta była właścicielem pewnie by pomyślała.. bo facet to nigdy nie zrozumie jak my się czujemy..

                      Szczęściary z Was Dziewczynki, że tak w dzień możecie dosypiać.. ja choćbym się nie wiadomo jak długo wylegiwała to i tak nie zasnę. ehh... a niedługo to pewnie każdą chwilkę na sen poświęcimy. jak Dzieciorki będą w dzień spały to my z Nimi

                      Aa... ktoś mówił, że tanio Pampki kupił w Auchan. Ja też dziś kupiłam dwójki. 92 sztuki za 39,30.. super cena.. mogłaby zawsze taka być..

                      No nic.. idę do wanny i przed TV. Dziś na polsacie znów "I kto to mówi". Uwielbiam tą komedię


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        hehe, też się przymierzam do tego filmu. Uwielbiam Johna Travoltę!!!! A dziś po południu na TVP1 leciało GREASE - uwielbiam ten film i patrzyłam chyba z 100 razy!! Nawet franek fikał przy piosenkach Johna
                        A co do tych pampersów to rzeczywiście niskie ceny!! u mnie w okolicy nie Auchan... za to są 3 Biedronki :P

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Ja się ostatnio dowiedziałam, że w carefurze obsługują kobiety w ciąży w punkcie obsługi klienta, więc nie trzeba się wpychać przed ludzi. No i na pewno to złe samopoczucie przez tą ilość ciuchów którą się na sobie nosi. Jak z dworu wchodzisz gdzieś, to momentalnie się gorąco robi. Ech... ja chcę już wiosnę!! A widziałam wczoraj w tv wypowiedzi dzieci, które się cieszą jaka wspaniała zima

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Witajcie kobietki.
                            Moniś, ciuszki śliczne. A co do historii ze słojem, to może musisz już wymienić te monety na jakiś papierkowy pieniążek

                            Daria, fajnie by było gdybyś miała tą upragnioną córeczkę. No i oszczędzaj się bo teraz to już nie masz "do śmiechu".

                            Ja w końcu dzisiaj dałam się do przesadzania kwiatków, a później sprzątałam i tak zleciało większość dnia. Teraz idę poodpoczywać...

                            Miłego wieczoru
                            ________________


                            Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Ta zima to niech się już kończy. U mnie dzisiaj cały dzień sypie i ten biały kolor za oknem już mi się znudził. Chciałabym by było już ciepło
                              _______________


                              Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                ha a to cie Ola zaskocze. Ja mamimię do dziewczynki juz dawno wybrane "na wszelki wypadek". Będzie jakby co Natasza. Ruskaja djewoćka No i leże cały dzień leże. Wstaję tylko żeby chłopców na nocnik posadzić i dołożyć do pieca jak niema męża. Obiad dzisiaj sobie odpuściłam. chłopcom kaszkę ugotowałam a mąż najadł sie kaszanki Ja się jakos słabo czułam okolo południa i w glowie mi się kręciło więc zdrzemnęłam się jak chłopcy spali. No to ja mykam. Pa, puźniej jeszcze wejdę.
                                DAMIANEK 04.06.2007R
                                BARTOSZEK 21.05.2008R
                                NATANEK 30.04.2010R
                                OLIWKA 17.02.2012R

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X