Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Ja zakupy odkładam na początek lutego, kupimy w hurtowni w Kłodzku. Tam jest sporo taniej. Najpierw sprawdzę sobie orientacyjnie ceny na allegro, ale tam wychodzi w podobnej cenie, a nie trzeba płacić za przesyłkę i można wszystko najpierw dokładnie obejrzeć. Porównam sobie ceny też z tym sklepem na który namiar mi dała Asia. Łóżeczko pewnie kupimy w hurtowni, nie lubię za tyle kasy kupować przez allegro, no i przy okazji pewnie pieluchy tetrowe i flanelowe oraz rzeczy dla mnie do porodu, bo w razie czego nie chcę męża narażać na stres kupowania podkładów poporodowych Zaszaleć pewnie nie zaszalejemy, bo przez te mrozy mąż nie pracuje teraz, więc będzie mniej kasy, a na wszystko musi starczyć. A wszystko co chcę kupować z tej hurtowni muszę kupić teraz, bo pojadę ostatni raz - w marcu już nie pojadę - już trochę późno i strach jechać tak daleko. Co najwyżej mąż mi może kupić coś niecoś, ale przy zakupie ważniejszych rzeczy wolałabym być

    Z tym terminem porodu to mam już trochę "świra". Siedziałam przed chwilą ze starymi usg i liczyłam kiedy mogłam zajść w ciążę - faktycznie wychodzi ok tydzień później. Ale wiecie co? Tak sobie myślę, jaka to jest niesamowita tajemnica cały ten etap stawania się człowieka w ukryciu u mamy w brzuchu. Nie wiadomo do końca kiedy to się dzieje, no i jak! - że z 2 komórek powstaje nowy człowiek. Jest to zadziwiające i niesamowite. To chyba największy cud świata!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      A ja też oglądałam łóżeczka i pościel z Klupsia. Nie stać mnie na kupowanie pościeli po 400-500 zł. Poza tym dzidziusie będziemy mieli na lato więc pewnie jak będzie gorąco to u mnie pójdą w ruch kolorowe pieluchy flanelowe i cienkie kocyki. Na wszelki wypadek kupiłam ładny kocyk grubszy taki z Kubusiem Puchatkiem.
      A za oknem tak pięknie, że chciałoby się wyjść, ale mój Strażnik Teksasu (czyli babcia) usłyszała gdzieś, żeby dzicieci, ciężarne i starsi pod ŻADNYM POZOREM nie wychodzili z domu i warczy na nas jak wciekły buldog

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Karola, powiedzcie że idziecie do kościoła a potem powiecie że się kazanie przedłużyło U Was chyba trochę cieplej niż u nas... im dalej na wschód tym gorszy mróz. U nas naprawdę zimno

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Napisane przez rolka2000 Pokaż wiadomość
          A ja też oglądałam łóżeczka i pościel z Klupsia. Nie stać mnie na kupowanie pościeli po 400-500 zł.
          U nas 400-500zł kosztuje całe wyposażenie firmy Klupś. *o prostu wszystko... Łóżeczko (i to nie byle jakie), materac, przybornik i to co kupiłam. Taki zestaw tyle kosztuje. Ale może u nas jest taniej bo to właśnie u nas jest produkcja tych łóżeczek i pościeli. Aż się muszę pochwalic że mój mąż pracuje w tej firmie


          Natanek dzisiaj od rana szaleje. wierci sie kopie i w ogóle. Niewiem ale wydaje mi sie że się okręcił bo w końcu ruchy czuje u góry brzucha
          DAMIANEK 04.06.2007R
          BARTOSZEK 21.05.2008R
          NATANEK 30.04.2010R
          OLIWKA 17.02.2012R

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Jeśli chodzi o pościel, to ja chyba na razie poprzestanę na kocyku i pieluchach flanelowych. Chciałam co prawda kupić pościel, ale takie maleństwo pewnie i tak lepiej będzie zawinąć w kocyk, niż kłaść pod kołdrą, a jak się okaże, że brzdąc jest ruchliwy i się rozkopuje, to kupię rożek. Poduszka i tak na razie nie wchodzi w grę. A Klupś rzeczywiście dobra firma i nie słyszałam złych komentarzy.

            Byliśmy wczoraj na Avatarze - niezłe efekty, ale fabuła nędzna. Mimo wszystko było warto, miłe dla oka Trochę było za głośno dla mojej kruszynki, bo pod koniec na najgłośniejszych scenach kopał i wiercił się mocno. Pewnie jesli wybiorę się jeszcze z brzuszkiem do kina to na jakiś spokojniejszy film.

            Pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              hej dziewczynki mnie też dzidzia od rana kopała w okolicach pępka , u nas dzisiaj piekne słoneczko ale i tak zimno ,jak wczoraj zajechalismy z mezem do domu (bo córcia została na noc u dziadków) to mieliśmy 5 stopni masakraa męzulek najbardziej rozpaczał że jego rydki maja małą temp. w akwarium

              ja posciel mam kołderke i podusię no i chyba z 4 kocyki,rożek i śpiworek z wycięciem na rączki

              miłej niedzieli

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Witajcie dziewczyny.
                U mnie jeśli chodzi o pościel, to kołderka, poduszka i rożek były już w wyposażeniu łóżeczka, w kocyk też się zaopatrzyłam bo pewnie przyda się w cieplejsze dni, a od szwagierki mam śpiworek do spania. Pewnie w "praniu" się okaże w czym dziecku będzie najwygodniej.

                Karolinka będzie dobrze. Daj nam znać po badaniu.

                Zmykam bo zaraz jedziemy w odwiedziny do teściów. Życzę Wam miłej niedzieli
                ________________


                Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  My właśnie wróciliśmy z Auchan, w sumie to bardziej przepalić samochód, bo stoi na tym mrozie niż na zakupy. Chyba najtańszy market. Patrzyłam na pieluchy - taka mega paka huggisów 2 - 90 szt za 47pln. Całkiem opłacalna sprawa. Jedynki są w małych paczkach, ale dwójki też są newborn (od 3 kg) więc pewnie kupię ze dwie paczki jedynek a potem dwójki, no chyba że niunia będzie malutka. Chusteczki mokre też w mega paczkach, więc całkiem opłacalny sklep - chyba się z nim zaprzyjaźnimy Także rozeznanie zrobione. No i wreszcie kupiłam mężowi spodnie, trochę się opierał ale postawiłam na swoim

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Mi już niewiele zostalo do kupienia: rajstopki, 3 pary skarpetek, ubranko na wyjscie ze szpitala, pieluszki, husteczki i kosmetyki na zapas. I na tym zakończą się zakupy przed porodem No i jeszcze wózek. I chyba się przejedziemy do tego Auchan.
                    DAMIANEK 04.06.2007R
                    BARTOSZEK 21.05.2008R
                    NATANEK 30.04.2010R
                    OLIWKA 17.02.2012R

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      a no... ja jak już wspominałam z Auchan dawno się zaprzyjaźniłam
                      Ale takich rzeczy dla MAluszków - pieluszki , herbatki, chusteczki mokre - często są promocje też w Rossmanie.
                      a łóżeczko właśnie dziś zamówiłam.

                      dokładnie ten kolorek:





                      a pościel do zestawu taką:



                      no i też jest w zestawie praktycznie wszystko.. bo wypełnienie do poszewek też jest.. jeszcze dokupię ze dwa komplety.. i tak za dwa- trzy tygodnie powinnam już nazbierać na wózek.. później jeszcze z dwa tygodnie pracy co bym mogła sobie niezbędne rzeczy kupić i odpoczynek nareszcie


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Śliczne to łóżeczko, a najlepsze słoneczko z chmurkami Jak wkleiłaś te zdjęcia że takie duże i w środku tekstu??

                        Daria to Ty wszystko pooddawałaś i już kończysz zakupy?? To ja chyba jestem w tyle, mi jeszcze zostało sporo do kupienia Na szczęście ciuchów nie muszę, no chyba że kupię jeszcze ze 3 kaftaniki do szpitala, trochę się boję brać body, bo wszystkie przez głowę... No i zostaną mi głównie takie higieniczne rzeczy - kosmetyki, wanienka... no i nosidełko do samochodu. A łóżeczko na pocz. lutego

                        Dziś i ja jadłam placki ziemniaczane... mąż mnie namówił na po węgiersku - z gulaszem - pycha Mam nadzieję, że nie dopadnie mnie jakaś zgaga tylko.

                        Miłego popołudnia

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Uratowała mnie troche siostra z ciuszkami. kupiła kilka ubranek za pieniadze co dostała za prezent na dzien babci. Kochana dziewczyna. A resztę kupiłam. I trak co najdroższe jeszcze musze kupić. Ale to dopiero w kwietniu.
                          DAMIANEK 04.06.2007R
                          BARTOSZEK 21.05.2008R
                          NATANEK 30.04.2010R
                          OLIWKA 17.02.2012R

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Chyba najdroższe to wózek, łóżeczko i fotelik samochodowy. Fotelik - nosidełko to bym od kogoś pożyczyła na pół roku, ale jeszcze nie mam pomysłu od kogo. No chyba że kupię i będzie potem na drugiego dzidziusia czekać Cieszę się że wózek mam i nie muszę kupować, to chyba najdroższy wydatek.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              No najdroższy i to własnie na ten wózek musze poczekać do kwietnia.
                              DAMIANEK 04.06.2007R
                              BARTOSZEK 21.05.2008R
                              NATANEK 30.04.2010R
                              OLIWKA 17.02.2012R

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Ola z tymi zdjęciami to jest tak, że gdy odpowiadasz na post klikasz taki żółty znaczek : góry ze słoneczkiem
                                Otwiera się Tobie okienko Please enter the URL of your image:
                                no i tutaj w to okienko musisz wkleić adres obrazka. Skąd go wziąć? Po prostu wyszukujesz w sieci zdjęcie, które Cię interesuje.. klikasz na "kopiuj adres obrazka" i wklejasz.. i tyle

                                NO faktycznie to najdroższy wydatek.. mnie wózek wyniesie 1200 zł i specjalnie kupuję trójfunkcyjny być mieć to nosidełko - fotelik na początek..


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X