Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Ja też chcę karmić piersią. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale mam nadzieję, że się uda. Myślę że to super sprawa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Julita, smutna ta historia z tym wcześniaczkiem. Bogu dzięki że teraz już się ratuje takie maluchy.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Olu spójrz przez okno - jak wiosennie!!!


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          To zasługa wiosennego suwaczka

          Ale to prawda, takiego słoneczka dawno nie było. Tylko temperatura jeszcze mało wiosenna Trzeba będzie gdzieś wyjść z domu, choćby na małe zakupki

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Ale się rozpisałyście
            Daria, Justyna wysłałam do Was zaproszenie na n-k.
            Ja to też chcę karmić piersią, myślę że to wspaniałe uczucie. Mam nadzieję ze nie będzie żadnych problemów i Bąbelka będę karmić jak najdłużej-taniej, zdrowiej i oczywiście wygodniej.
            Co do włosów to szczerze mówiąc moje za bardzo się nie zmieniły, jak się przetłuszczały tak przetłuszczają, no może mniej troszkę wypadają.

            Placki ziemniaczane?! mniammm... chyba i ja jutro zrobię na obiad

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Witam mamuśki!
              Dzisiaj taka piękna pogoda, że wywiało mnie z domu na dwugodzinny spacer, gdyby nie pęcherz , pewnie byłoby dłużej. Mogłoby tak już zostać do wiosny!
              Julita ja tak około 2 tygodnia na zwolnieniu miałam kryzys...Pewnie dlatego, że mieszkam tu gdzie mieszkam dopiero od roku, cała rodzina i wszyscy znajomi zostali na drugim końcu Polski, a ja zawsze byłam nadaktywna i nie wiedziałam co to znaczy nicnierobienie. Teraz mija już 3 miesiąc przyzwyczaiłam się i jest mi tak dobrze, że... z resztą same wiecie dziewczyny o czym mowa

              No oczywiście że tez chcę karmić piersią, mam nadzieję, że będzie mi dane. Mam obawy, bo moja mama niestety nie karmiła nas piersią, ale jak do tej pory moja ciąża przebiega zupełnie inaczej niż u niej, więc oby w tej kwestii było podobnie

              Mam konto na NK. Daria i Justyna wysłałam do was zaproszenia.

              Ola, kawka bardzo chętnie Będę teraz bywać w Wawie w poniedziałki i środy - zaczynam szkołę rodzenia w ten poniedziałek, wiec możemy się gdzieś spotkać. Póki jeszcze się kulamy jako-tako :P

              Pozdrawiam!

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Heloł Mamuśki!!
                Ola czekamy na relację z tego usg 4D. Widzę, że wszystkie jesteście w dobrej formie o dobrych humorach, więc bardzo się cieszę.
                Wczoraj miałam wizytę i we wtorek mamy się zgłosić na Doppler. Jak na razie wszystko jest ok. Lekarz powiedział, że mogę wychodzić na spacery, ale żeby nie przeholować.
                Jesteśmy już tak spragnieni ruchu i świeżego powietrza, że jak z Marcinem poszłam dziś na ściąganie szwów to wróciliśmy po 2,5 godziny. Jak dwa kulawe psy spuszczone ze smyczy!!!! No i przy okazji pokazałam Marcinowi i mojej mamie co mi mają kupić jakbym wcześniej w szpitalu wylądowała. Zaliczkowaliśmy wózek bo wydał nam się super okazją Tako Jumper X 2010 opcja full wypas 3 w 1 w fajnym, kolorze za 1090 zł - tylko parasolkę do niego muszę dokupić. Łóżeczko i pościel już też wybrałam więc i szef sklepu, i Marcin, i mama są poinstruowani.
                Jakie kolory Wam się podobają dla maluchów?? Ja sobie wymarzyłam ciemne łóżeczko z zieloną pościelą. Ogólnie jakoś mi się zielone rożki i gadżety podobają.
                Ja też bym bardzo chciała karmić piersią - smacznie, szybko, tanio i zdrowo!! jak będzie - zobaczymy...
                Co do włosów i paznokci - ja chcę chodzić w ciąży cały czas!! Jeszcze nigdy mi tak szybko nie rosły i tak zdrowo nie wyglądały...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Mnie też ostatnio wzięło na zielone Łóżeczko dostaniemy w spadku - jasny brąz. I też dziś oglądałam wózki i foteliki do samochodu. Pozdrawiam!

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Dziękuję za zaproszenia na NK.

                    Ja mam jasne łóżeczko i pościel też kupilam zieloną bo po chłoppcach mam kremową.
                    DAMIANEK 04.06.2007R
                    BARTOSZEK 21.05.2008R
                    NATANEK 30.04.2010R
                    OLIWKA 17.02.2012R

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Asia, Tobie też wysłałam na piva link do naszej klasy.

                      A ja jeszcze nie wiem jaką pościel, za to łóżeczko bym chciała granatowe, zielone lub bordowe (turystyczne). Jak kupię łóżeczko to będę myśleć o pościeli A zielony też mi się podoba, ja do szpitala mam zielone ciuszki - to taki neutralny kolor i dla dziewczynki i chłopca Ja na jutro mam już stertę prasowania malutkich ciuszków, dziś już się nie będę zabierać, na 20.20 idziemy na to usg, więc już teraz nie biorę się za nic

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        hej dziewczynki ja juz u rodziców daria justyna wysłałam wam zaproszenia ,dzis z córcia przebierałyśmy ciuszki dla julci ,no i kupiłam małej smoczek i szczoteczkę ..mała rzecz a cieszy

                        ja tez chcę karmic piersia ale karmiłam tylko miesiąc no i w życiu nie przypuszczałam że to takie trudne na początku

                        jutro mam wizyte u lekarza ...miłego dnia życzę

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Olu... zazdroszcze ci tego usg. Mój mąż niechce sie zgodzić na zapłate 150zł za takie usg 3D, 30 km od nas w Lesznie. Mówi że szkoda kasy.
                          DAMIANEK 04.06.2007R
                          BARTOSZEK 21.05.2008R
                          NATANEK 30.04.2010R
                          OLIWKA 17.02.2012R

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Mi się podobają beżowe rzeczy dla dziecka. Łóżeczko mam w ciemnym kolorze, a pościel w kremowym. Chociaż ostatnio skusiłam się na zakup zielonych śpioszków - po prostu nie mogłam się od nich oderwać

                            Marietka trzymam kciuki by było dobrze
                            __________________


                            Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Już wróciliśmy Mamy potwierdzenie że dziewczynka. Fajnie było widać. Tylko duża już i ułożona plecami do mojego brzucha, więc ciężko było zobaczyć. Ale twarzyczkę super widać i paluszki ssała. Nawet włoski widzieliśmy Fajne przeżycie, warto. Jeszcze jak będę na usg zwykłym to mam się upomnieć żeby mi dograli kilka filmików z 4d, bo kiepsko była ułożona i mało dało się nagrać. Ale cieszę się, że ułożona już główką w dół jak trzeba, no i że dziewczynka

                              Marietka powodzenia jutro u lekarza - trzymamy kciuki

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Cześć dziewczyny.
                                Olu oglądałam zdjęcie Justynki z usg - ślicznie wygląda, a buzia taka malutka

                                Wiecie jak u mnie jest zimno. Na termometrze jest -15" - mróz niesamowity!!!
                                Dzisiaj mam w planach trochę posprzątać.

                                Miłej soboty
                                ________________


                                Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X