Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Jestem najmłodszą i najbardziej dzietną mamą na tym forum, hehe
    DAMIANEK 04.06.2007R
    BARTOSZEK 21.05.2008R
    NATANEK 30.04.2010R
    OLIWKA 17.02.2012R

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      No wyrazy uznania, mama z powołania


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Albo z głupoty, hehe
        DAMIANEK 04.06.2007R
        BARTOSZEK 21.05.2008R
        NATANEK 30.04.2010R
        OLIWKA 17.02.2012R

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Witajcie ciężąrówki,
          Darunia wyslalam ci zaproszenie na NK.

          Asiu, fajne te arty o stanikach. Kurcze, czlowiek w ogóle wagi nie przywiązuje do tego, a to chyba na serio ważne. Moje balony faktycznie duże się zrobily, jak jeszcze podczas karmienia urosną to chyba padnę.
          A tak w ogóle czy któraś z was planuje nie karmić piersią? Tak już od razu, świadomie?

          Moja Paula pochwalona na wywiadówce, więc dumna jestem strasznie. Ale oczywiście nie omieszkalam pani wytknąć blędu. Napisala mi na karcie informacyjnej, że ona "czyta w dobrym tempie, gloskując, czasem popelnia blędy". A tymczasem moje dziecko nigdy nie gloskowalo. Nauczyla się czytać jak miala 4,5 roku i wtedy sylabizowala. Jako 6 latka czytala już pelnymi zdaniami. W domu czyta się bardzo dużo, ona sama sobie po cichu czyta, ale często też czyta glośno, żeby się podzielić z nami jakąś informacją.
          Gdy zrobilam wywód na ten temat wychowawczyni stwierdzila "być może ona się stresuje i tak sobie pomaga, ale niech pani nie zwraca na to uwagi i jej tez nie warto mówić, że tak napisalam. Ja sobie ją przyuważę". Jakoś tak malo kompetentnie to zabrzmialo. No, ale zobaczymy.

          Robię dziś placki ziemniaczane na obiad, bo normalnie ich zapach za mną chodzi.

          Julitka, kobiecie w domku się nie nudzi. Zobaczysz jak to fajnie




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Cześć dziewczyny.
            Ola napisz wrażenia po usg.

            Gosia, ja nie mam problemów z włosami. Nawet teraz w ciąży mi mniej wypadają i jakby zrobiły się mocniejsze. Może ten artykuł Ci pomoże: http://www.baby-shower.pl/PIEKNA-MAM...w-w-ciazy.html

            Daria, też wysłałam Ci zaproszenie na naszą-klasę.
            A to jest mój profil: http://nasza-klasa.pl/profile/3110735
            Zapraszam Was do znajomych
            _________________


            Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Ten pomysł z plackami ziemniaczanymi jest całkiem dobry
              A co do włosów, to przetłuszczają mi się mniej ale tak od 4 miesiąca są wszędzie - wypadają garściami, aż dziwne, ze jeszcze je mam. Zaraz przeczytam sobie artykuł, dzięki


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Ale żeście się rozpisały od rana. Ja się zdążyłam jeszcze zdrzemnąć Gosia, ano z odzysku, ale nie narzekam, uważam że jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, a ta babka co go puściła to głupia była. Ja nikomu go nie oddam

                Daria już Cię szukam
                Jak Wam się podoba mój wiosenny suwaczek?? To tak z wielkiej tęsknoty za tą porą roku...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Tak, tak. Przyjęłam zaproszenia.
                  DAMIANEK 04.06.2007R
                  BARTOSZEK 21.05.2008R
                  NATANEK 30.04.2010R
                  OLIWKA 17.02.2012R

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Przeczytałam o tych włosach, odżywianie odpada - bo wyniki mam dobre, lekarstwa, stresy też, holera zmartwiła mnie ta tarczyca, może to przez nią, chyba będę musiała zapytać lekarza.


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Mi jakiś czas temu wypadały, ale już przestały, same więc nie wiem. Może po farbowaniu jakoś tak bardziej wypadały - niedługo się przekonam bo w lutym idę do fryzjera

                      Wysłałam zaproszenia

                      Ja chyba na placki się nie zdecyduję... Boję się zgagi kupiłam sobie wczoraj migdały - ciekawe czy będzie tak pomagać jak piszą wszędzie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Alina, jak uczyłaś córkę czytać?


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Ala, gratuluję Pauli sukcesów.

                          Bardzo bym chciała karmić piersią, ale jeśli się nie uda, to trudno.

                          Olu wiosenny suwaczek jest fajny. Przyda się troszkę koloru

                          Gosia, nie martw się - może to też nie jest tarczyca. Wyczytałam też, że u niektórych kobiet tak się dzieje bo tak reagują hormony.
                          ________________


                          Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Tak może być, hormony się nam zmieniają... Gosia jak Ci teraz wypadają to może po porodzie nie będą. Jestem ciekawa jak to będzie u mnie...

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Albo dopiero zaczną, to będę łysa haha
                              A ja też zamierzam karmić piersią, z Robciem miałam trochę problemów z pokarmem, w szpitalu musieli go dokarmiać, ale w domu to juz tylko na cycu - zdrowiej, taniej i wygodniej


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Ja Damianka Karmiłam tylko miesiąc bo porostu brałam jakiś antybiotyk na zapalenie piesi i mi pani doktor powiedziala że mam odstawić malego na czas brania leków a w tym czasie malutki się już przyzwyczaił do butelki. A Bartoszka karmiłam pół roku. A jak zaczął mi pokarm zanikać to nieprzespałam niejedną noc bo nieumiał pić z butelki i smoczka tez niechciał. Było ciężko ale się udało Teraz tez chce karmić conajmniej pół roku jeśli niebedzie przeszkód.
                                DAMIANEK 04.06.2007R
                                BARTOSZEK 21.05.2008R
                                NATANEK 30.04.2010R
                                OLIWKA 17.02.2012R

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X