Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    dodaje foteczki z weekendu bo dawno nic nie dodawalam a trzeba sie chwalic swoimi pociechami
    a my znowu zostalysmy przeniesione hehe mam nadzieje ze wiecej zmian na forum nie bedzie
    Attached Files
    Last edited by Sloneczko8; 26-10-2009, 14:40.




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Słoneczko zdjęcia są świetne. No znowu nas przenieśli ale chyba tym razem to nawet dobrze bop porządek będzie. Uciekam na kawusie i pobawić się z moim bąblem, będę potem
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Dziewczyny moja mała ma gorączke 39,8 nie wiem co robić.........masakra
        Rano miała 38,5 ale dałam jej czopek i spadła do 37,5 a teraz jest taka rozpalona
        Dałem jej syrop przeciwgorączkowy, ale jek jej nie spadnie to chyba pojedziemy na pogotowie.
        Mam nadzieje że to od ząbków




        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          o kurcze a od zabkow taka wysoka moze byc?? ale jak nie spadnie to lepiej pojedzcie wg mnie lepiej dmuchac na zimne daj potem znac co i jak




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            BGKM ja na Twoim miejscu bym wezwała lekarza do domku albo pojechała z małą do przychodni dyżurującej lub do szpitalika jeśli ta temperatura nadal się będzie utrzymywać. Lepiej jak małą obejrzy lekarz. Kochana a poza gorączką to mała kaszle albo ma może katarek czy jakoś inaczej "mówi" bo zapalenie krtani też panuje. Normalnie masakra jakaś z tymi chorobami jest, panują wirusy i dzieciaki wszystkie praktycznie chorują. Trzymaj się Gabrysiu i nie dawaj się chorobie.

            Sloneczko no ja w tym miesiącu małej kupiłam 2 paczki dady (jeszcze około 20 mam) paczkę huggies (mam około 15 sztuk) i paczkę pampersa. Ale pewnie będę musiała jeszcze dokupić bo nie chciałabym we Wszystkich świętych latać za pampersami
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Witam i pytam BGKM jak tam mala??




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej dziewczynki ja będę potem bo teraz korzystając z pogody lecę na zakupy. Do napisania
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Anetyslaw mi te Sleep&Play nie podpasowały wogóle wolę już zwykłe pampersy pampersa. Weronika nosi 4+ a w pampersie jest chyba 62 sztuki, ale mogę się mylić.
                  U biedna Nadusia, niech szybko zdrowiej życzymy jej zdróweczka.

                  Sloneczko no właśnie ja też muszę kupić te blokady do szuflad lepiej dmuchać na zimne, bo Weronika zaprzestała się się interesować szufladami w komodzie. Całe szczęście ale wolę jak one będą. Będę spokojniejsza.

                  My wróciłyśmy ze spacerku i zakupów i teraz pogoda się pogorszyła, strasznie zimno, wieje a na dodatek chyba zaczęło padać masakra jednym słowem.
                  Wczoraj znowu się popsztrykałam z moim M czasami sobie myślę, że on to chyba jest z innej planety. Kilka razy mu coś mówię i kiwa głową że rozumie, a potem po jakimś czasie np. kwestia tygodnia, miesiąca on mówi co innego. Normalnie mam ochotę go udusić. Co prawda jest już dobrze bo jakoś załagodziłam sytuację ale ku... dlaczego mnie nikt nie rozumie? Czy to że chcę iść do pracy i dopiero od września przyszłego roku Weronikę posłać do żłobka to znaczy że jestem złą matką??? (on tak nie powiedział) ale ja już sama nie wiem co mam o tym myśleć Nie chodzi tu wcale o to, że znudziło mi się siedzenie z małą w domku tylko poprostu było by nam zdecydowanie lżej finansowo. Ja już nie wiem jak ja mam z nim gadać.
                  Idę na kawkę dołączy się któraś?
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    powiem wam ze blokady cudowan rzecz ja juz je mam jakies 3 miesiace i teraz malej juz nie interesuja szafki i szuflady chyba ze u babci bo u niej uwielbia wyciagac jej gatki i zakladac sobie na glowe

                    anetyslaw karmisz jeszcze piersia?? podziwiam ja nalezalam do najmniej wytrwalych ale z drugim sobie obiecalam ze sie bardziej postaram. tez mieszkasz z tesciami?? jak tak witaj w klubie bo ja z moimi rodzicami

                    ewisienka u nas leje niestety ale moze to i dobrze bo ja jeszcze nie mam sily a jak by bylo ladnie to bym zalowala ze z mala nie moge wyjsc. ja mam z krzychem to samo wiecznie sie klocimy o jego granie na kompie w koncu wyszlam z kompromisem ze moze sobie grac godzine ale jak mala spi niecodziennie i chcialam zeby mi daj znac ze chcialby sobie wieczorem pograc czy to takie wielkie wymagania??wydaje mi sie ze nie niestety po kilku dniach olal sprawe i nawet stiwerdzil ze ja nie mowilam nic o tym zeby nie codziennie oglupiec moza po co sie godzil na cos co najwidoczniej mu sie nie podoba?? uhhh szkoda gadac zrazil mnie do tego swojego grania a jak ja chce jakos sie do tego przekonac to olew total i do tego robi z siebie ofiare ze nic mu nie pozwalam...
                    ewisienka ciezko mi cos doradzic bo nie wiem dokladnie o co chodzi ale moze nalezy powtarzac do znudzenia moze w koncu zrozumie tez tak mialam z moim w kwestii sprzatania
                    ja sie na kawusie nie dolacze bo jej nie lubie ale chetna jestem na ciepla herbatke






                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      kochane byłam z Gabrysia u lekarza, bo całą noc miała gorączke 38-39 i nie mogliśmy jej niczym zbić, wstawaliśmy z michałem na zmiane co godzine i ją przepajaliśmy. Lekarka ją obsłuchała, uszy obejrzała i nic. Stwierdziła że albo: ciężko ząbkuje, albo 3-dniówka albo zaczyna się jakaś infekcja. Dostałyśmy nowe czopki i leki i narazie jest spoko gorączka znikneła a moje słonko wreszcie coś zjadło pare łyzek zupy ale dobre i to.....
                      Jeśli gorączka będzie nadal to mam z nią przylecieć znowu w czwartek.
                      Moja nauka na obrone w tym momence jest nieważna i wogóle to mi się odechciewa wszystkiego. Całą noc niezmrużyłam oka i jestem padnięta.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Anetyslaw wiem że musimy się jeszcze dotrzeć ale mam nadzieję, że to nasze docieranie nie będzie trwało wieki Jestem pozytywnie nastawiona ale takie teksty mnie dobijają. Ja też lubie kawusię a herbatki też uwielbiam i EarlGreya również
                        BGKM dużo zdrówka dla Gabusi.
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Zmęczona jestem bardzo po pracy i zakupach dzisiejszych.Wpadłam tylko powiedzieć, że imprezka urodzinowa Nadusi się udała.
                          Koszt imprezy się zwrócił z nawiązką
                          Nadusia dostała trochę zabawek, ale głównie pieniążki- tak jak chcieliśmy

                          jagodzianka jak tam Wasza imprezka?

                          Przy okazji wrzucę fotki.

                          Dobrej nocy

                          BGKM dużo zdrówka dla Gabi


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            jaka_ja cieszę się, że imprezka się udała oczywiście jak będziesz miała chwilkę wrzuć parę fotek.

                            Ja dzisiaj miałam pobudkę o 7. Wczoraj mała poszła późno spać, bawiła się do późna i czytała sobie bajeczki. Ale ostatnimi czasy jest fajnie. Od soboty Kamil nie chodzi do garażu po pracy tylko jak przyjdzie to je obiadek i bawi się z małą. Szaleją, aż miło a mała jest w niebo wzięta. Lubię takie dni kiedy jesteśmy wszyscy we trójkę w domku.
                            Idę napić się kawusi bo potem jak mała pójdzie na drzemkę to ja położę się z nią na troszkę bo jakoś się nie wyspałam.
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              BGKM mam nadzieje ze cokolwiek to jest to malej szybko minie duzo zdrowka zycze!!!
                              jaka ja to super ze sie udalo teraz na nas kolej czekamy na fotki

                              a gdzie sie podziala verona i marzeni??
                              a wlasnie verona tak z ciekawosci to gdzie rodzilas??

                              ja mykam zajrze pozniej musze zrobic obiad troche ogarnac i poczytac nowa ksiazke o dyscyplinie hehe




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Hej

                                Za nami dwa dni pięknej pogody,więc korzystałyśmy na maxa.
                                Dziś z rana padał deszcz myślałam,że bedzie tak cały dzień ale teraz słoneczko świeci i deszcz przestał.Hurra lubie taką pogodę i oczywiście na spacerek pójdziemy.

                                jaka_ja Super,że imprezka udana.Czekamy z niecierpliwością na fotki.

                                Teraz kolej na ewisienki i Weronisi imprezkę

                                BGKM Dużo zdrówka dla Gabrysi,mam nadzieję,że dziś jest już lepiej.
                                No i oczywiście powodzenia w piątek na obronie.

                                No i musimy się pochwalic.Mamy już kolejny ząbek jedyneczka na górze.I idzie chyba kolejny obok bo bieleje.
                                Last edited by marzeni; 28-10-2009, 10:12.
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X