Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej Kochane!

    Mi na chwilę koleżanka podrzuciła córeczkę- w wieku Ignasia. Miałam więc trójkę do ogarnięcia Nie lada wyzwanie na dłuższą metę
    Przyjechała odebrała małą i wypiłyśmy herbatkę z żurawinką.

    Teraz dzieci śpią. Oboje. Nadia stwierdziła że tak jak Ignaś idzie na drzemkę.
    Pewnie ten antybiotyk tak na nią działa. Niech wypoczywa.
    Myślę że już jej nie puszczę do przedszkola...w tym tygodniu. Boję się. Co myślicie?
    Muszę zadzwonić do Pani. Pewnie będzie trochę atrakcji w przedszkolu. Żal mi Nadusi.

    Zaraz idę zapiekankę szykować na obiadek.

    marzeniaAniołek jak marzenie Cudny.
    U nas już malutko śniegu. Topi się wszystko...a tak bardzo chciałabym białe święta.

    pamkaBrzuszek cudowny! Antek pewnie zachwycony.Nadia też lubi wieś. Mam nadzieję że nasze plany wypalą i okres świąteczno-noworoczny spędzimy właśnie na wsi...no i żeby duuuużo śniegu było

    agajan Kasi pasuje w okularkach!Super!
    Pytałaś o aplikacje na androida. W telefonie masz coś takiego jak Sklep Play i tam szukasz interesujących Cię aplikacji które potem pobierasz na telefon i tworzy Ci się skrót w telefonie. Aplikacji na androida jest cała masa w tym darmowych. Są nawet takie które uczą dzieci pisania literek itp.itd.

    ewisienka Ja nic nie robię Jadę na gotowe Teściowej trochę pewnie pomogę w kuchni jak mnie do niej wpuści...hehe...

    Miłego dnia!
    Last edited by jaka_ja; 17-12-2012, 13:07.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      jaka_ja Znalazłam coś dla nas dobrego http://www.paese.pl/nowosc/72/Puder-bambusowy
      Wiesz co nie wiem zależy jak Nadia się czuje i jakie tam w przedszkolu miałybyć atrakcje.Szkoda,żeby opuściła gdyby było coś fajnego.
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Dzieciaczki dopiero się obudziły a ja zamiast sprzątać to sobie serial pod kocykiem oglądałam

        marzeniaTo mogłoby być coś fajnego! Chyba się skuszę.


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Powitać kochane
          Ja zajadam obiadek i korzystam z tego, że mała śpi. Weroniczka się bawi lakami także zaraz chyba kawusi się napiję bo jestem dzisiaj nie wyspana. Nadia mi nie spała od 2 do 5.30 ale nie wiem co jej było, albo brzuszek ją bolał albo te dziąsełka dokuczają. dzisiaj mała mi ze 2 razy zakasłała i mamie też także mam nadzieję, że nic sie nie wykluje na święta bo będzie pozamiatane.

          Marzenia moja Weronika też jest aniołkiem, zrobię jej zdjęcia to potem wrzucę w środę mamy przedstawienie o 14 także zwolnie się troszkę z pracy i pojadę ja obejrzeć. Mówi wierszyk i spiewa .
          Martynka wygląda cudnie w tym stroju, a stajenka pierwsza klasa . Co do śniegu to u nas tez jeszcze sporo jest ale zaczyna topnieć bo od piątku u nas odwilż a dzisiaj cały dzień padało. I chyba śniegu na święta nic nie będzie.

          Agajan1 pięknie Kasi w tych okularkach, czerwień do niej pasuje i oprawki piękne.

          Pamka brzusio cudny taka piłeczka, nie przemęczaj się kochana za bardzo przy tych przygotowaniach do świąt. Dużo jedzonka robisz widzę, a dałabyś mi przepisik na te śledzie. Ja robię 2 rodzaje śledzi pod pierzynką i bigosik jak na razie, a i jeszcze ciasto shrek musze porobić jeszcze jakieś sałatki.
          Antek ma moc atrakcji u dziadka, ale "czarne kamienie" to się uśmiałam

          Jaka_ja no to leniuchuj kochana na maksa i odpoczywaj ile się da bo w domku to wiesz jak jest dzieciaki i wszystko wkoło na Twojej głowie.
          Ja mam telefon na adroidzie i też korzystam z niektórych aplikacji chociaż ostatnio werka cos mi poprzestwiała i nie moge na neta wejść

          ok spadam bo zaraz mała wstanie i bedę musiała zimną kawe pić
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Przez tą długą drzemkę w ciągu dnia moje dzieci jeszcze nie śpią Wrrr...Lubię mieć już ok 20:00 z nimi spokój a tu 22:00

            marzenia Ja już sobie zamówiłam puderek Zobaczymy czy się sprawdzi.

            Dobrej nocy!


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej

              Ja szykuję się na jasełkaMartynka rano była taka zadowolona,że to już dziś!Mam nadzieję,że dzieciaczki się nie stremują.

              Jaka_ja Ja chyba też sobie zamówię,i od razu cienie moje ulubione.Bedzie za jedną przesyłkę.
              A znalazłam jeszcze coś takiego
              http://www.paese.pl/produkt/42/Specj...d-matujacy-XXL
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej!

                Ja właśnie wróciłam z szybciutkich zakupów i przy kawce...
                Ignaś śpi a Nadia ogląda ''Renier Niko ratuje święta''.
                Potrzebuję chwili spokoju bo dzieci od rana okropne były. Jak nie jedno to drugie marudziło. Nie wiem czy ta choroba tak na Nadię wpływa. O wszystko jest problem. O to że ma się ubrać czy umyć zęby...ehhh...

                marzenia Na podkład to póki co się nie skuszę. Bo mam jeszcze 2 całe opakowania i w trzecim trochę
                Fajnie ma Martynka. Nadię wszystko ominie. Jednak nie puszczę do przedszkola. Dzisiaj jej z nosa cieknie.Poza tym antybiotyk do soboty włącznie bierze.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  O własnie widzialam,że w Wigilie będzie Renifer Niko.A na czym Nadia ogląda?
                  Ja narazie też nie biorę podkładu bo mam tez 2 i trzeciego trochę.Dobrze jednak wiedzieć ze jest jeszcze taki i napewno za jakiś czas wyprubóję

                  Zdrówka Wam życze co byście się wykurowali do świąt.
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Nadia ogląda przez VOD http://vod.pl/renifer-niko-ratuje-swieta,89913,w.html na telewizorze
                    Mąż kupił bardzo fajne malutkie urządzonko na androidzie które podłącza się do tv i sobie powgrywaliśmy różne aplikacje. TVN player VOD itd.

                    Dzwoniłam właśnie do pani do przedszkola i poinformowałam że Nadii nie będzie.
                    Pani mówiła że przygotują coś dla Nadusi i prosi o kontakt środa czwartek.Miło

                    Ja też wypróbuję ten podkład.

                    Zmykam zupkę zrobić.

                    Przepraszam za brak przecinków. Coś mi nie działa.
                    Last edited by jaka_ja; 18-12-2012, 13:01.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      A to fajne musi być jakieś to urządzonko
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Dokładnie takie to urządzonko http://allegro.pl/nowa-wersja-mk808-...877337871.html do tego mamy malusieńką bezprzewodową klawiaturkę.
                        Ojj się chwalę

                        Mój m ma bzika na punkcie tego typu gadżetów.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          witam...

                          ewisienka
                          śledzie po staropolsku to w occie.

                          150ml octu
                          350 ml wody
                          8 ziarenek pieprzu
                          4 ziarenka ziela angielskiego
                          1 lisć laurowy
                          1 łyżka cukru
                          wszystko łączysz i do garnuszka żeby się zagotowało. Jak się zagotuje odstawiasz do wystygnięcia

                          10 ziarenek pieprzu
                          1 cebule
                          1 marchewkę
                          kroisz w paseczki
                          śledzie opłukane i wymoczone w mleku (2 godziny)
                          kroisz i układasz w słoiku sledzie, cebula, marchewka, 2 ziarenka pieprzy i posypac warstwe lekko solą do końca słoika na koniec zalewasz i odkładasz do lodówki na 2-3 dni.

                          Mój maż nardzo lubi sledzie w occie i to dla niego robie. Niektórzy robia z jabłkiem i ogórkiem ale moj M nie przepada.

                          A po królewsku

                          opakownie filetów sledziowych (matiasy) w zalewie z oliwą
                          puszka zielonego groszku
                          4 jajka ugotowane na twardo
                          szczypiorek z cebulą
                          szklanka majonezu
                          2 łyzki gęstej kwasnej śmietany
                          sól, pieprz, liscie słaty, natka pietruszki

                          Posiekane jajka, szczypiorek i odsączony groszek mieszamy z majonezem i smietaną. Przyprawiamy solą i pieprzem.
                          W przepisie jest żeby nakładać porcjami na talerzyk lisć sałaty na niego sałatkę i na to sledzia ale ja jestem zwolenniczką samoobsługi i poprostu do sałatki (jajek, szczypiorku, groszku, smietany i majonezu) dodaje pokrojone sledzie.

                          To tyla. nie wysilam sie jak widac
                          z reszta im mniej skomplikowane przepisy tym wieksze prawdopodobienstwo ze moi goscie beda mieli co jesc

                          Jak macie jakies ciekawe proste przepisy na dania swiateczne to piszcie

                          jaka_ja
                          biedna ta Twoja Nadusia co rusz ja cos łapie. Mam nadzieje że do świat szybciutko przejdzie. Ja tez bym ją zostawiła w domciu niech sie porządnie wykuruje. Zdróweczka

                          marzeni
                          jak jasełka??

                          Ja tęsknię za Antosiem ale dzisiaj już jedziemy z mężem po niego. Tylko musze poczekać az mąż wróci z pracy. Strasznie czas mi się wlecze. Chyba wezmę się za szafki w kuchni bo do 17.30 jeszcze tak daleko.

                          Jutro mam wizyte u lekarza. Troszkę sie denerwuje. Jak przed każdą. Mam do odebrania winiki badań tez.

                          pozdrawiam.
                          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Puk,Puk!!!
                            Dzień dobry!
                            Nikogo nie ma???Ehh przed świętami całkiem puściutko.
                            Wczoraj jasełka bardzo udane.Dzieci mniej przeżywają jak dorośli.Pamiętam jak ja się stresowałam w ubiegłym roku.Martynka pięknie i głośno powiedziała swoją rolę.Byliśmy z niej dumni.Wszystkie dzieciaczki wyglądały super.Po przedstawieniu mały poczęstunek.Śpiewanie kolęd miło było. Igusia z babcią była grzeczna.Tak więc było fajnie.
                            Wrzucę kilka fotek.
                            https://picasaweb.google.com/marzeni...CKz9nf_xpu63Bw
                            jaka_ja To co pokazałaś,to dla mnie czarna magia.My z m to się nie znamy na takich nowościach.Ale powiem Ci,ze to coś fajnego.Tylko troszkę drogie jak na taki dodatkowy gadżet jak dla nas.

                            Odzywajcie się dziewczynki...
                            Miałam jakiś problem z wklejeniem posta,coś jakiś błąd wyskakiwał.Ale się udało
                            Pamka Ty się tak nie przemęczaj tylko więcej odpoczywaj Kochana
                            Last edited by marzeni; 19-12-2012, 12:20.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Hej Kochane!

                              U nas kolędy w tle słuchamy sobie Arki Noego.

                              Przyszły moje organizery do butów i sobie ładnie poukładałam tymczasem Nadia stwierdziła że będzie się w sklep z butami bawić...tak więc taka to robota przy dzieciach
                              Ona sprzedaje a ja mam kupować.

                              marzenia M dużo taniej płacił bo zamawiał to z Chin Z jakiejś strony AliBaba czy coś takiego a gadżet rzeczywiście fajny i przydatny. Nadia ostatnio coś tam sobie nawet kolorowała na tv
                              Ślicznie Martynka wyglądała. Musieliście być dumni.

                              pamka Ty się trochę oszczędzaj Kobietko! Co czytam to tylko sprzątasz gotujesz...

                              Chyba sobie kawkę zrobię bo coś głowa mnie boli.


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Dziewczynki jeśli chcecie zamówcie sobie darmowe próbki z Johnsona
                                http://poczta.onet.pl/mailing/click....&oid=9&urlid=1
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X