Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    jaka ja to pozazdroscic ksiedza bo nie jeden to by wielki problem z czyms takim zrobil. u nas jak bylo spotkanie przed chrzcinami to wiecznie robil aluzje do jednej pary ktora nie miala slubu. fajne fotki widze Nadia ostatnio czesto chodzi w sukienkach a mowilas ze nie lubi jednak sie przekonala
    marzeni a te robale to przez cale lato byly chyba tak bez okazji zeby urozmaicic i przyciagnac ludzi do centrum handlowego heh jak dla mnie pomysl swietny szkoda tylko ze ludzie nie dbaja i kilka robali bylo uszkodonych. aa jak mi sie podobaja takie dzieciaki z tyloma wloskami super
    anetyslaw specjalnie dla ciebie wieczorem zrobie ci ta liste gier ktore my mamy
    ewisienka a ty kiedy masz chrzciny?

    ja spadam sprzatac dalej bo chce umyc okna

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Witam
      Wstałam dzisiaj po 6 i wyprawiłam Weronike do przedszkola, M ją zawiózł a ja tylko na chwilke się położyłam obok Nadii i zasnęłam -wstałam o 10 i boli mnie głowa idę napiję się kawy i lece na spacer. Moi wróca dopiero około 17 także mam jeszcze sporo czasu na ogarnięcie mieszkania i zrobienie obiadku.

      Kochane my chrzcimy 23 września>
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        ewisienka Ja jak za długo pośpię to też mnie głowa boli.Ostatnio wstaje ok.6 nakarmię małą poleże chwilkę i wstaję wybrać Martynkę i już później się nie kładę.Taki wtedy fajnie długi dzień
        Szukam w między czasie kombinezonu na zimę dla małej i nie wiem jaki rozmiar 62 czy 68?Z wymiarów 68 jakieś duże są.

        Dziewczyny w jakim płynie płuczecie ubranka?Ja mam dzidziuś ale wogóle jakoś cięzko kupić płyn do płukania.Zastanawiam się czy nie byłby dobry Lenor albo E sensitive?

        jaka_ja Szkoda,że Nadia nie poszła.Cóż zrobić,tylko życzyć żeby ten katar jej przeszedł.Może jutro pojdzie.

        słoneczko Miłego sprzątania
        Last edited by marzeni; 05-09-2012, 12:15.
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Słoneczko W sukienkach chodziła w Chorwacji, bo tam gorąco, ale ogólnie to woli spodenki czy legginsy i t'shirty. Na tak ważną uroczystość jak chrzest braciszka też sukienkę trza było założyć...Przekonuje się coraz bardziej tak jak ja Kiedyś w ogóle nie nosiłam

          ewsienka Miłego spacerku, ja dzisiaj odpuszczam, dzieci zakatarzone, ja znowu strasznie śpiąca bo noc straszne i nie mam siły...a muszę mieszkanie posprzątać.Chyba tylko na to wystarczy mi sił


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            marzeni ja bym kupila wiekszy zawsze moze byc na drugi rok pamietam ze Oliwi kupilam taki na 74 i starczyl mi na dwie zimy
            co do proszku to ja tez uzywalam dzidziusia i nic poza tym.
            jaka ja zdrowka dla dzieciakow musze sie w tym roku znowu zaopatrzyc z tran dla oliwi bo nie wiem czy to jego zasluga ale oliwia w zeszlym roku jak brala to chora byla tylko ze 2 razy a dwa lata wczesniej chocialam z nia do lekarza co dwa tyg a ty cos Nadii podawalas?

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Ja się zabrałam dzisiaj za moją szafę, sąsiadce dałam worek rzeczy których nie noszę Zadowolona Ja jakoś nie widzę, że coś ubyło...

              marzenia Kup większy, dłużej ponosi. Ja Ignasiowi i Nadii też muszę wszystko na zimę kupić.


              Słoneczko Kiedyś też podawałam Nadii tran i wydaje mi się, że było ok, muszę do tego wrócić. Z niej to chyba będzie alergiczka mała coś mi się wydaje, jednak za często ten katar jej się pojawia...Chyba przy okazji powiem pediatrze o swoich przypuszczeniach.
              Dziwne, że to jest tylko katar, żadnej temp.

              Wracam do sprzątania.


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Ja Martynce już tran podaję,od jakiegoś tygodnia.Lekarka mówiła że najlepiej podawać od sierpnia do marca.

                ewisienka Przesyłka już w drodze,wysłałam po południu.
                jaka_ja Może ten katar alergiczny skoro nie ma więcej żadnych dolegliwości.Jak tam jutro puszczasz ją do przedszkola?
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Marzenia dziękuję kochana ja jutro zrobię przelew bo dzisiaj nie miałam nawet kiedy. Moja Nadia w ogóle mi dzisiaj nie spałą do godziny 16 i non stop wołała mnie, a raczej piszczała mała piszczałka nic nie mogłam zrobić ledwo wyrobiłam sie na czas z obiadem ehh ostatnio mam znowu jakies złe dni .... chyba to ten okres .....
                  Co do ubrania na zimę to ja kupiłam Nadii Kurteczke w Tesco F&F taką w kropeczki na rozmiar 3-6 miesięcy i do tego takie słodkie kozaczki ocieplane też F&F. A musze kupić jej jeszcze też śpiworek i będę myśleć albo o rozmiarze 68 albo 74 ale chyba raczej ten 68 bo Nadia jest drobinka i nie chciałabym żeby miała za bardzo wielki.

                  Jaka_ja kochana a ten katarek to taki lejący się bardzo, przeźroczysty czy wirusowy już. Bo jeśli przeźroczysty to właśnie tak jak mówisz może to być alergiczny katar i możesz ją spokojnie puszczać do przedszkola.
                  Jeśli chodzi o ubranka na zimę to ja mam już dla Weronisi kurtki jedną taką narciarska ze spodniami, a druga to bardziej do sukienki taka dłusza. Brakuje mi bucików, ale widziałam w CCC fajne buty Lasockiego dla dzieci ze skóry i się nad nimi zastanawiam bo nie sa drogie 99.00 zł kosztuja i myślę że jak na skórę to spoko w porównaniu do Bartka czy Ecco np.
                  http://ccc.eu/pl/kids/catalog/all/304714 te buty to takie tylko kolor fioletowy bym chciała bo mam w tym kolorze kurtkę.

                  Słoneczko pewnie kup tran i podawaj go i w tym roku Oliwii jeśli się sprawdził. U nas się nie sprawdził.

                  Ide połozyc malutką do jutra kochane
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    ewsienka te fioletowe butki bardzo fajne! jesli moja ze swoich wyrosla to chyba tez sie skusze

                    anetyslaw tak jak obiecalam
                    1. http://allegro.pl/hasbro-gra-giggle-...588050408.html
                    2. http://allegro.pl/granna-gra-super-f...569580598.html
                    3. http://allegro.pl/hooop-granna-gra-l...582512957.html
                    4. http://allegro.pl/granna-nowe-zagadk...600989882.html
                    5. http://allegro.pl/4-w-linii-promocja...573733006.html
                    6. http://allegro.pl/granna-gra-loch-ne...607547868.html
                    7. http://allegro.pl/trefl-gra-kubus-pu...604050860.html
                    8. http://allegro.pl/mzk-gra-spadajace-...579848609.html
                    9. to dopiero dostanie na gwiazdke http://www.mojehobby.pl/products/GRA-TOM-JERRY.html - i polecam ten sklep bo maja naprawde fajne ceny
                    mamy tez to ale dla oliwi to za trudne http://www.mojehobby.pl/products/GRA-KRABY.html
                    i oczywiscie poza tym memory piotrusie i taka gre karciana http://www.mojehobby.pl/products/GRA...Dooby-Doo.html
                    poza tym jesli oliwi sie spodoba jakas gra w gazecie(takiej dla dzieci) to tez ja zostawiami potem namietnie gramy

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej!

                      Przygotowałam Nadii wyprawkę do przedszkola, wszystko spakowałam i jutro idzie.
                      Katar dzisiaj już mniejszy dużo, zagęścił się i nie leci już jej ciurkiem z noska. Dzisiaj kilka razy nosa wydmuchała i to na tyle. Mam nadzieję, że mi przedszkolanki nie będą miały nic do zarzucenia.
                      Szkoda mi jej, bo tak czeka na to przedszkole...
                      Też chyba na moim miejscu byście puściły dziewczynki, prawda?

                      ewisienka Ja w ubiegłym roku miałam właśnie z CCC dla Nadii też ok 100 zł płaciłam i powiem Ci, że byłam z nich bardzo zadowolona. W tym roku chyba też z CCC kupię. Sama sobie często też tam kupuję.

                      Idę do kąpieli i spać, póki syn śpi


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Witam mamusie z rana
                        Weronika z tatusiem wyszli do przedszkola oj jaka ona ucieszona że tatuś ją zaprowadza. Wczoraj M mi opowiadał, że 3 razy się do niego wracała i dawała mu buziaka żeby wszyscy widzieli że to jej tatuś hihi cwaniara jedna.
                        Nocka zleciała nam nawet dobrze. Dziewczynki zasnęły szybko, a Nadia obudziła się dwa razy - standard na mlesio. Jestem wyspana, choć nie powiem jak wyglądam za okno to nie bardzo mi się chce coś robić- od rana leje , a miałam sobie okna dokończyć i jak zwykle moje plany biorą w łeb. Ehh no nic może sie wypogodzi później.
                        Co robicie dzisiaj na obiadek, ja chyba zrobię kotleciki z piersi kurczaka z ziemniaczkami, koperkiem i mizeryjką mniam już się głodna zrobiłam.
                        A teraz standardzik - śniadanko i poranna kawusia pije ktoś?

                        Jaka_ja i jak wyprawiłaś Nadię do przedszkola? Jak ten katarek dzisiaj - przeszedł już niuni.

                        Marzenia kochana wczoraj pytałaś o proszek do prania. Ja dla Nadii piorę wszystko w płynie do prania Dzidziuś i płukam też tym koncentratem z dzidziusia- ale go sobie rozrabiam troszkę bo jest za gesty jak to koncentrat. U nas w realu można tylko kupić Dzidziusia płyn i koncentrat w butelce, a także ten proszek do białego i koloru. Ja bym jeszcze się troszkę bała prac i płukać w naszym proszku i płynie.

                        Słoneczko no niezła kolekcja gier. Ja tez sobie którąś dla Weronisi kupię i bedziemy grać w zimowe wieczory

                        Miłego dzionka kochane uciekam
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej Kochane!

                          Wstałam po 6:00, wyprawiłam Nadusię do przedszkola. Początkowo nie chciała wstać,taki śpioszek z niej-generalnie od 20:00-21:00 do 8:00 śpi, mówiła, że nie ma sił wstać, ale jak do niej dotarło, że idzie DO PRZEDSZKOLA to była cała w skowronkach Zabrała swoją wyprawkę.Tatuś ją zawiózł w drodze do pracy.Mówił, że była jako pierwsza w przedszkolu i chyba była troszeczkę tym onieśmielona.
                          Przy okazji mój m sobie przedszkole obejrzał, bo przecież jeszcze tam nie był.
                          Katarku nie zaobserwowałam, kazałam jej wysmarkać noska, to nie miała czym, więc mam nadzieję, że ta mała infekcja za nami.
                          Tak w sumie, to nie wiem, o której ją odebrać, skoro jest już od 6:45 w przedszkolu...dopiero o 16:00?15:30 ma podwieczorek a potem jeszcze ćwiczenia ortofoniczne, szkoda byłoby, gdyby to opuściła.
                          Dziewczyny, czy Wasze małe jedzą w domku jeszcze śniadanie przed pójściem do przedszkola? Ja nie miałam sumienia dzisiaj nic w Nadię wpychać, ale śniadanie ma dopiero 8:30-9:00 więc nie wiem, czy głodna nie będzie.
                          Chciałam się jeszcze się położyć na chwilę, ale Ignaś sie obudził, więc od rana szaleństwo z małym i zabawa samochodzikami
                          Dostał fajny zestaw w Fisher z dwoma autkami.

                          Teraz też kawusię piję ewisienka U mnie dzisiaj schabik i też mizeryjka i ziemniaczki.

                          Słoneczko To Wy majątek straciliście na te gry. Niezła kolekcja.

                          Miłego dnia!
                          Last edited by jaka_ja; 06-09-2012, 08:55.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej

                            Ja też dzisiaj od 6 na nogach.Od rana u nas lało,ale teraz trochę się przejaśnia.Tyle,że jest chłodniej.
                            Kurczę zmieniłam małej mleko,bo alergolog nam tak powiedziała i mała strasznie jest niespokojna.Pręży się,przegina.Chyba jej coś nie pasuje

                            ewisienka U nas dzis rosołekPisałaś,że Twoja Nadusia niespokojna wczoraj była,a moja dzisiaj...

                            jaka-ja Wiesz ja bym chyba zabrała Nadię o 16 skoro ma podwieczorek i zajęcia.
                            Moja Martynka też jest jedną z pierwszych w przedszkolu,czasem mi jej żal.Większość dzieci jeszcze spi a ona musi się zrywać i 7.10 wychodzi do przedszkola.
                            Martynka też śniadania nie je przed wyjsciem,dopiero w przedszkolu.Dla niej to za wcześnie,a pozatym musiałaby jeszcze wcześniej wstać,zeby zjeść.Bardzo rzadko się zdarza że coś je.

                            słoneczko No tak macie tych gierMoja Martynka ostatnio nie przepada,za grami planszowymi i puzlami.Coś się jej odmieniło i woli rysować i bawić się w dom.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              jaka ja polowa gier to byly prezenty zreszta ja zawsze szukam promocji i zdecydowanie wole wydawac na gry niz jakies zabawki ktore tylko leza i sie nimi nie bawi. To Nadia bedzie chodzic 5 dni w tyg?? ile placicie? dobrze ze chetnie chce isc oby jej sie nie odmienilo

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Słoneczko Od początku Wam pisałam, że 3 dni- środa, czwartek i piątek.300 zł czesne+ wyżywienie 10 zł/dzień, czyli w tym m-cu wychodzi 420 zł.

                                Cały czas myślami jestem z nią. Jestem ciekawa jak sobie radzi.. Śledzę plan zajęć, żeby wiedzieć co moje dziewczę robi właśnie...ależ przeżywam...Obawiam się, że zbyt lekko ją ubrałam. Niby słońce od rana ale wcale nie jest ciepło.

                                Zabieram się za prasowanie póki Ignaś drzemie, bo przy nim prasować się nie da, bo ciągnie mi deskę


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X