Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    ewisienka Czy kupiłaś ten pas poporodowy?Mi dzisiaj przyszedł i jest na mnie za mały nie mogę się dopiąć.
    Kupiłam taki
    http://allegro.pl/mocny-pas-gorset-w...549729767.html
    Gdybyś jeszcze nie kupiła to mogłabym go Ci odsprzedać,jeśli byś chciała.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      hej u nas mily weekend w sobote pojechalismy na grzyby a grzybow brak za to oliwia pobiegala sobie troche po lesie a wczoraj pojechalismy na stary rynek zobaczyc koziolki a potem spacerkiem do parku kolo centrum handlowego bo przez cale wakacje byly tam takie wielkie robale oliwi bardzo sie podobalo.

      i jak tam przedszkolaki?ja tez niedlugo zaczynam bo ostatni tydz miesiaca.

      anetyslaw przejzyj jakies ostatnie 10-15 str to samo pytanie miala BGKM i podalam jej kilka pomyslow na gry
      marzeni no to teraz bedziesz miala troche luzu bez starszej pociechy
      ewisienka fajne fotki nie moge na nie patrzec bo tez chce takiego malucha
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        grzybobranie
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          wczorajsze robale
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            i jeszcze troche
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Melduję się!

              Miałam małe urwanie głowy.
              W sobotę już rodzice przyjechali, zakupy, nauka przed chrztem, gotowanie...smażenie, krojenie.
              Spałam z sob. na niedz. może z 3 h. Ignasiowi ząbek kolejny wychodzi i pół nocy chodziłam z nim na rękach żeby go uspokoić, koszmar jakiś
              Dzisiejsza noc tak samo wyglądała....

              Uroczystość wypadła bardzo dobrze, Ignaś w sumie grzeczny, tylko przy polaniu głowy wodą się rozpłakał...mogliby tą wodę trochę podgrzewać
              Nic nie przypaliłam, nie przesoliłam więc jedzonko wszystkim smakowało
              Mały wyglądał obłędnie w garniturku, przystojniak mój
              Tylko teściowa trochę markotna, bo nie zaprosiłam R. siostry. Ustaliliśmy wcześniej, że mają być tylko chrzestni Ignasia i nasi rodzice...więc dlaczego miałabym robić wyjątki. Z mojej strony też nie było mojej siostry i brata, była tylko jedna siostra-chrzestna Ignasia.
              Cóż...wszystkim nie dogodzę....

              Zdjęcia wstawię, jak zrobię album w Picasie.

              Dzisiaj rodzice odjechali i mam spokój

              Słoneczko Fajne zdjęcia.Też musimy na grzybki się wybrać.

              marzenia Nadia będzie chodziła do przedszkola środa, czwartek i piątek.

              ewisienka Cudowna Maleńka i do Ciebie podobna.

              pamka Bałam się, że będzie problem z karteczką, a ksiądz bardzo fajny i żartowniś, wymieniliśmy maile, wręcz dziękował mi że mu tą całą historię tak z detalami opowiedziałam,uznał za zabawną, problemu nie zrobił. Drugi ksiądz z którym w sobotę dopełniałam formalności przed chrztem był też o wszystkim poinformowany i też na wesoło przyjął.
              Byłaś z Antkiem u lekarza? Nadia też od dwóch dni zakatarzona i boję się, że w środę do przedszkola nie pójdzie.
              Dobrze, że jesteś taka dumna z synka.

              Dobrej nocy!
              Attached Files
              Last edited by jaka_ja; 03-09-2012, 22:06.


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Witam i ja
                Tak tak dzisiaj dzień powrotów naszych pociech do przedszkola. Weronika bardzo chętnie poszła, ale oczka jej się troszkę zaszkliły jak się ze mną żegnała. Dała mi chyba 10 całusków słodziutkich i dopiero zniknęła za drzwiami II grupy chodź powiem Wam ze o krok była i nawet III grupa gdzie chodza 5 latki, ale na szczęście dla Weronisi została w swojej grupie wiekowej ze znajomymi twarzami koleżanek. Jutro mamy zebranie o 16.30 w przedszkolu, a na 16.00 mamy umówione USG bioderek na drugim końcu miasta - chyba sie rozdwoję

                Marzenia bardzo chętnie go kupię kochana na Priv podam Ci adres, a ty podaj mi numer konta i koszty wysyłki .
                Kochana mam jeszcze jedno pytanko. Masz jeszcze połóg? ja skończyłam jakoś w 3 tygodniu po porodzie, a teraz dostałam już okresu normalnie byłam w szoku!!!! a przy tym biorę tabletki nie no mój organizm widocznie oszalał po tym porodzie, na dodatek mam chyba anemię.

                Słoneczko śliczne zdjęcia .

                Jaka_ja jak tam chrzciny? Udało się wszystko?? Jak Nadia pierwszy raz w przedszkolu?
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  o i masz babo placek pisałam tyle czasu, że mnie Sylwia wyprzedziała z postem
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Ja przy kawusi.Kto pije ze mną?

                    Anetyslaw Przywyknie do przedszola Nadia, tylko spokojnie.
                    Ciekawe jak u nas będzie...

                    Wrzuciłam zdjęcia na Picasę. Nie są profesjonalne, bo nie mieliśmy fotografa, no ale coś tam widać

                    https://plus.google.com/photos/11548...KLX3IK07avbpwE


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej

                      U nas dzisiaj słoneczko,pranie powiesiłam,kawkę wypiłam


                      ewisienka Napisałam Ci na priv dane.
                      Co do połogu to coś długo mi się ciągnie,w sumie prawie już nie mam.Zostały jakby zółte upławy.Coś szybko okresu dostałaś???

                      słoneczko Piękne zdjęcia z grzybobrania.Ojj jak ja kiedyś uwielbiałam na grzybki do lasu chodzić...
                      A co to za robale?Z jakiej okazji ta wystawa?

                      jaka_ja Śliczne zdjęcie torciku.Super,że imprezka się udała.A tak jak mówisz wszystkim nie dogodzisz.Ja to też bym chciała jak najmniej osób,ale chyba się nie da.Tak licze pobierznie,że wyjdzie ok.17 osób.My chyba w październiku będziemy chrzcili małą.Ale to jeszcze nie pewne do końca.

                      Wrzucę kilka fotek
                      Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:19.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Anetyslaw Początki przedszkola czasem są trudne,ale bedzie coraz lepiej
                        A rowerek fajna sprawa.Myślałam kiedyś że one są kiepskie.Myliłam się.Dziecko szybciej łapie równowage.Martynce się spodobał.

                        jaka_ja Śliczne zdjęcia.Nadia jaka wystrojona,jak modelka!A Ignaś czadowo wyglądał w garniturku!Nie wspomnę już o Tobie,że też wyglądałaś superancko w tej czerwonej sukieneczce.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          marzenia Twoja Igunia to dopiero ma te włoski Boskie Można kitki czesać.

                          Nadia też lubi taki rowerek, pożycza często od Mateusza,jej rówieśnik, który mieszka pod nami.
                          Dziękujemy za komplementy

                          Kurde, moja Nadia zakatarzona. Nie wiem, chyba jej nie puszczę z tym katarem do przedszkola jutro

                          Idziemy na spacer.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hello hello ale jestem zmęczona ale musze choć parę słów napisać do Was kochaniutkie.

                            Przede wszystkim to Sylwia kochanie wyglądałaś bosko na chrzcinach normalnie wow!!!! Kieca pierwsza klasa, a Ignas jaki przystojniacha w tym gajerku no kurcze jakbyś bliżej mieszkała to bym miała niezłego zięcia . Wogóle zdjęcia bardzo ladnie i co tam że nie profesjonalne. Ważne że są.

                            Marzenko oczywiście jutro zrobię przelew i wyslij mi ten pas to na chrzciny będzie jak znalazł. Jak sie w niego zmieszczę to sobie talijkę zrobię jak się patrzy hihihi.
                            Byłam dzisiaj z Nadią na USG bioderek - wszystko ok. Kontrola jeszcze w 16 i 24 tygodniu. A Wy kiedy na szczepi9enie idziecie? Umówiłaś się na termin?

                            Oj jak mi się zjewa normalnie padam. Wykańcza mnie ten okres i jakaś taka osłabioona jestem jutro musze do apteki witaminy wykupić bo mi się skończyły. Ok spadam moje kochane dobrej nocki.
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Dzień Doberek

                              Ja przy kawceKto ze mną pije???

                              ewisienka Podaj mi Kochana adres to Ci wyślę po południu.
                              My na usg bioderek idziemy w sobotę.Super,że wszystko ok u Nadii.
                              Szczepienie mamy 19 września.

                              Ojjj nie da mi popisać chyba Iga,bo się domaga mleczka.Ostatnio jakoś tak ma że je z razna co godzinę,w małych ilościach.Mam wrazenie jakby jadła co chwilkę.

                              Jaka_ja Jak Nadia poszła dzisiaj do przedszkola?
                              Last edited by marzeni; 05-09-2012, 09:55.
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Hej Kochane!

                                Ja też przy kawce.Ignaś drzemie. Nadusia niestety do przedszkola nie poszła, bo katar dalej ją męczy Taka jestem zła...ehhh...zawsze pech.

                                ewisienkaDobrze, że usg bioderek wyszło ok. Którego Wy macie ten chrzest? Szkoda,że bliżej nie mieszkamy siebie, może w swatki byśmy się pobawiły...hehe...

                                marzenia może ma większe teraz zapotrzebowanie Igusia, jakiś skok wzrostu, wiem, że u maluszków tak co 3-4 tygodnie jest taki skok i chcą więcej mleczka.

                                Miłego dnia!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X