Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej!

    U nas cudna pogoda,niedawno wróciłyśmy ze spacerku.Nakarmiłam swoje córcie,a sobie zrobię mrożoną kawkę.
    Na spacerek jeszcze raz pójdziemy bo pięknie jest.
    Mąż dziś kupił w Lidlu bluzeczki i rajstopki,jestem ciekawa strasznie.
    A wy pokupowałyście swoim dziewczynkom?

    ewisienka Ja też się skuszę na ten pas.Jedna dziewczyna na forum lipcowo-sierpniowym pisała,że jest super.
    Współczuję nocki,u nas ok.Malutka obudziła się dopiero o 3,w szoku byłam że tak długo spała.Wczorajsze dwa spacerki może tak na nią zadziałały,nałapała się powietrza i spała.
    Szkoda zdjęć,moze się jeszcze odnajdą w tel?

    Pamka 5 dziewczynek w grupie na 20 chłopców ho ho ale będą miały rwanie hihi.A tak poważnie to faktycznie mało tych dziewczynek.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      hello u nas mily dzionek bylysmy w lidlu po bluzki przy okazji kupilysmy tez dwie pary spodni sa bardzo fajne dobrze ze poszlysmy bo wszystkie baby sie na te ciuchy rzucily heh
      BGKM tarta wyszla mi dobra chociaz ja nie jestem chyba fanka tart a babeczki robie dzisiaj bo mi sie wczoraj juz nie chcialo :P wiec moge juz wam polecic nowy magazyn z przepisamy ale pychota
      jaka ja i jak ci sie podobal film?? ja ogladalam juz jakis czas temu i taki sobie zdecydowanie ksiazka lepsza ale jestem ciekawa kolejnych ekranizacji bo czytalam wszystkie 3 czesci.
      ewsienka no to ladnie mloda poszala

      lece robic obiadek bo sie zasiedzialysmy z oliwia przy zadaniach ostatnio bardzo chetnie robi wiec trzeba wykorzystac bo mamy ich mase zrobila nawet laurke dla taty z naklejek ktore kupilysmy w lidlu pozniej moze wstawie fotke a po obiedzie trzeba gramy w gry bo jej obiecalam

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        słoneczko I jak fajne te bluzki?Jakie kupilas?A spodnie to jeansowe czy ciensze?
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          marzeni my mamy oczywisicie te z koniami bo oliwia ma szal i chodzi w niej wlasnie bo tak jej sie podoba mimo ze jest goraco mysle ze jak za dwie bluzki za 20zl to sa ok a spodnie mamy i dzinsowe i te ciensze ciemne fioletowe i tez sa super w koncu jej jakies w pasie sa dobre bo tak to musialam zawsze siostre prosic o poprawki

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            ah i przyszla dzisiaj ta pidzama dla mlodej i warto bylo te 60zl dac juz dostala i jest mega zadowolona

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej dziewczyny!

              Ostatni dzień zajęć adaptacyjnych za nami. Nadia bardzo zadowolona. Dzisiaj bardzo jej się podobało dekorowanie pierniczków kolorowym lukrem, posypkami, kwiatuszkami itd. Małe arcydzieła powychodziły, które potem konsumowaliśmy
              Dzisiaj był z nami Ignaś i muszę przyznać, że synkowi też się w przedszkolu podobało

              Wyobraźcie sobie dzisiaj jakiego miałam pecha- miałam na parapecie położoną karteczkę od spowiedzi chrzestnego i zaświadczenie z parafii potrzebne do chrztu i podczas przewiewu zwiało mi tą karteczkę i poniosło gdzieś za balkon, dobrze, że chociaż zaświadczenie zostało!
              Wybiegłam z mieszkania ale był silny wiatr i karteczki ni śladu.
              Napisałam maila do księdza, ciekawe co odpisze. Mam nadzieję, że nie zrobią nam problemu.

              ewisienka Ja pasa nie używałam ale na początku nosiłam majtki z takim jakby gorsetem, takie wyszczuplające. Bardzo rzadko je zakładałam, bo ciężko mi się w nich oddychało
              Szkoda tych zdjęć.

              Słoneczko Zasnęłam na filmie więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć...dzisiaj postaram się dokończyć

              pamkaPrzegięcie z tą ilością chłopców

              marzenia To chyba dobrze sobie radzisz sama z dziewczynkami, prawda?
              To mała ładnie już potrafi przespać.
              U nas znowu gorsze noce, już mi się nawet rozpisywać nie chce. To się chyba nigdy nie skończy.

              Miłego wieczorka!


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                słoneczko M kupił bluzki i te z konikiem i te z dziewczynkami.Jestem bardzo zadowolona,i Martynka też
                I naklejki kupił ze zwierzątkami,fajne jutro bedziemy naklejać.Moja Martynka uwielbia naklejanki.

                jaka_ja Daję radę,nie jest źle.Najgorzej to rano zanim się pozbieramy. Karmienie Igi,ubieranie,poźniej sniadanko Martynce zrobię,i na koncu ja.I tak na 10 się wyrabiam.Zależy do której jeszcze śpimy
                Ależ pech z tym zaswiadczeniem.Ciekawe co na to ksiądz?
                Fajną mieliście integrację w przedszkolu.I super ,że Nadii się tak podobało.To problemów na pewno nie będzie z zostaniem w przedszkolu samej.Gorzej mama pewnie zniesie?
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej

                  Ja juz przy kawce,malutka leży w miarę spokojnie a większa ogląda Świnkę Pepę
                  Jakie macie plany na dzisiaj?
                  U nas ładna pogoda,praleczka kończy się prać,wywieszę pranko i pojdziemy na spacerek.
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    marzeni zazdroszcze ladnej pogody u nas pada od wczoraj wiec dzien w domu spedzamy bedziemy w koncu robic babeczki za chwile troche poukladamy puzzli troche porobimy zadania ja musze troche posprzatac w szafach znowu u Oliwi

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej Kochane!

                      Ja dzisiaj spotkałam się z moją siostrą na mieście. Później byłam u spowiedzi św. Trafiłam na cudownego spowiednika, prawdziwy lekarz duszy...tak mnie ta spowiedź wzruszyła, że się rozpłakałam przy konfesjonale...chyba najlepsza spowiedź w moim życiu.
                      Później byłam na zakupach. Kupiłam Nadii 2 bluzeczki w 5-10-15, rajstopki, opaskę. Ignasiowi kupiłam świecę do chrztu i szatkę.Biegałam za bucikami które choć trochę pasowałyby do garnituru, nie sądziłam, że tak będzie ciężko z w miarę eleganckimi bucikami do garniturku. Nie jestem zadowolona, bo te co kupiłam średnio będą pasować, ale na jesień będą jak znalazł...
                      Dzionek szybko mi zleciał. Dobrze, że m był szybciej w domu, to zajął się dziećmi.
                      Martwię się Nadią, bo zakatarzona dzisiaj

                      marzenia U nas też deszczowo, zazdroszczę pogody.

                      Anetyslaw Jak Ci się Bułgaria podobała?Daj jakieś zdjęcia.

                      ewsienka Gdzie się dzisiaj podziewasz Kochana?

                      Dobrej nocy!
                      Last edited by jaka_ja; 31-08-2012, 21:53.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Cześć kochane ja wczoraj cały dzień byłam szukać lokalu na nasz 2 sklep. Niestety nic ciekawego nie znalazłam, poza tym byłam z Nadią i nie mogłam załatwić tego szybciej bo trzeba było uważać na malutką, a zostawić się ją bałam jeszcze na tyle godzin. Ale mimo tego Nadusia wczoraj była prawdziwym aniołeczkiem spała calutki czas.
                        Wczoraj byłam u księdza chrzest załatwiony a we wtorek mamy USG bioderek- nie wiem czy już Wam o tym nie pisałam nie wiem co jest ze mną mam ostatnio bardzo krótką pamięć.
                        U nas dzisiaj leje, pogoda pod psem normalnie nic się nie chce.

                        Jaka_ja kochana udanej imprezki no i życzę Ci żeby Ignaś był grzeczny w kośćiółku. Fajnie że trafiłaś na takiego księdza z prawdziwym, powołaniem.

                        Anetyslaw fajnie że zajrzałaś, miałas udane wakacje widać pełne jakis wyjazdów. Zdjęcia wstawię jakies niedługo

                        Ide zjeść śniadanko
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          witam...

                          Anetysław dziękuje :* . Koniecznie wstaw zdjęcia z Bułgarii. Wakacje miałaś widzę ciekawe, nic dziwnego, że czas Ci szybko zleciał

                          Jaka_ja
                          A to pech z tą kartką, współczuje ale może ksiądz okaże się człowiekiem . Powiem szczerze, że u nas jest taka biurokracja, że chyba kazali by jeszcze raz iść do spowiedzi.
                          Fajnie, że zajęcia tak się udały. Z tego co piszesz to Nadia jest naprawdę grzeczną i bystrą dziewczynką.

                          ewisienka
                          powodzenia w szukaniu miejsca na sklep. trzymam kciuki


                          Ja wczoraj miałam kiepski dzień.
                          Antosia zaprowadziłam do żłobka. Sprzątnęłam troszkę w domku, zrobiłam pranie, obiadek i wyszłam po małego. Umówiłam się z mężem, że po nas wyjedzie. M przyjechał i Antek wybiegł do niego ale zatrzymał się przy aucie i zapytał: "Tata a gdzie masz tablice?". Czujecie??? Ukradli nam tablice rejestracyjne od auta!!! M nie zauważył jak wyszedł z pracy tylko wsiadł do auta i po nas wyjechał. Jeszcze teraz się denerwuje jak o tym pomyśle. Pojechał na komisariat nasz rejonowy z tego komisariatu wysłali go na komisariat który rejonem obejmuje miejsce zdarzenia (jakby to była jakaś różnica???) a tam powiedzieli mu, że niestety nie ma nikogo kto mógłby spisać protokół i musiał czekać 1,5 godziny!!! Szok!!! Policjant oczywiście powiedział mu, że to jak szukać wiatru w polu. Teraz musi jechać gdzieś tam już z nerwów nie pamiętam i wyrobić nowe 180 zł... No żeby szlag najjaśniejszy trafił tego złodzieja. I co jak jakiś żartowniś będzie mi odkręcał tablice 4 razy w miesiącu to co...?? Co za kraj??

                          Nic to. Poszłam na zajęcia z Antosiem. Nie podobało mi się prawie nic.
                          Klasa jest malutka. Na zdjęciach wydawała się większa. Mają za to ładne mebelki i... bardzo mało zabawek. Chociaż może to i lepiej. Inne klasy mają takie fajne kąciki do spania coś na zasadzie osłoniętej zacienionej wnęki. U Antka mają szafę na leżaki i każde spanie to odsuwanie stolików i rozkładanie tych leżaków nie wiem gdzie. Oczywiście nie ma w oknach rolet. Nie wiem jak to będzie z tym spaniem.
                          Wydaje mi się też że jest za dużo chłopców, naprawdę panie będą musiały wprowadzić żelazną dyscyplinę żeby ich utrzymać w ryzach. Dziewczynki były 3 (a nie 5 jak wcześniej pisałam)
                          Klasa jest mieszana 3 i4 latków. Panie najpierw pozwoliły się dzieciom bawić a później chciały ich zachęcić do wspólnej zabawy co się oczywiście nie udało. uważam, że najpierw powinny zorganizować zabawy integracyjne a później pozwolić się dzieciom bawić ale cóż ja nie jestem pedagogiem.
                          Mogłabym jeszcze pisać ale nie chce wyjść na zrzędę.
                          Jedyne co mi się podobało to zachowanie mojego syna w stosunku do innych dzieci. Dzielił się zabawkami, bawił się razem z dziećmi był otwarty i grzeczny.
                          Pożyjemy zobaczymy

                          Oczywiście będę musiała trochę poczekać żeby się przekonać, bo Antek jest chory. Wczoraj wieczorem miał zielone gluty. Dzisiaj kaszel i woda z nosa. W pon czeka nas nie przedszkole a lekarz.

                          Oj... dobrze, że dzień wczoraj się zakończył przyjemnym akcentem. Byłam na spotkaniu z przyjaciółkami. Miałyśmy 18-nastkę naszej znajomości. Przyjaźnimy się od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

                          Ok już nie truje... uciekam..
                          Miłego dzionka...
                          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Wstawiam kilka zdjęć z dzisiaj kochane
                            Attached Files
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              i jeszcze kilka
                              Attached Files
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Hej

                                No i zaczęło się!Przedszkole
                                Zaprowadziłam Martynkę,szła zadowolona.Pani ją przywitała i od razu do niej mówi "Chodź Martynko poopowiadasz mi o swojej siostrzyczce"
                                No i teraz siedzimy sobie z Igusią,piję kawkę i dalszych planów narazie nie mamy

                                A co u Was?
                                My w weekend dużo byliśmy na dworze,Martynka na rowerku szalała.Kolega jej pożyczył taki biegowy i jej się spodobał.Była pięna pogoda,mam nadzieję że wrzesien jeszcze bedzie ładny.

                                jaka_ja Jak po chrzciach.Opowiadaji wrzuc foteczki.
                                A Nadia w jakie dni bedzie chodziła do przedszkola?

                                ewisienka Oj słodka ta Twoja Nadusia.I podobna bardzo do CiebieA ty wyglądasz kwitnąco!
                                Jak u Was pierwszy dzień przedszkola?

                                Słoneczko Co U Ciebie?
                                anetyslaw Widać fajne mieliście wakacje to i szybciutko zleciały.Ja też proszę o foteczki
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X