Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    anna31 dziękuję za info i za gratulację zapytam mojej lekarki w piątek na szczepieniu. Zastanawiam się jak się zachowują dzieciaki z napięciem mięśniowym. Kurcze miałam to gdzieś w głowie ale ... zobaczymy w piątek co nam powie.

    Jaka_ja ja tez uważam że jeansy to nie za dobre ubranko na chrzest lecz raczej na codzień.
    Co do sałatek to moja szwagierka robi rewelacyjne popytam ją jak wróci z Chorowacji to dam znać.

    Marzenia no i jak tam po tym czopku? Włożyłaś jej?

    Kurcze mojej Weroniki nie ma od Niedzieli wieczór a ja już tak tęsknię jutro już ją zobaczę.
    Sylwia masz rację z dwójka dzieci jest ciężko ale wyobrażam sobie już jak dziewczynki będa sie razem bawiły jak Nadia dorośnie i sie pod nosem do siebie uśmiecham
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      anna31 dziekuję za rady i gratulacje.Poobserwuję małą i jak nie przejdzie to idę spowrotem do lekarza.
      ewisienka Dzięki Kochana jeszcze raz.Dałam małej czopka,i od razu kupkę zrobiła.Jednak później znowu płakała,chyba te mleko jej nie pasuje. Muszę ją poobserwować 4-5 dni czy kroski znikną,jak nie to pewnie trzeba bedzie mleczko na receptę.
      jaka_ja Ja coś ostanio nie robię sałatek,i nic mi jak narazie do głowy nie przychodzi jakiś fajny przepis.Jak mi się coś przypomni to Ci napiszę.

      Lecę spać bo ciężki dzień za nami.
      Aaa jeszcze wody musze nagrzać sobie na kąpiel,bo nie ma w całym mieście do czwartku ciepłej wodybrrrrr
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        witam mamuski co tam slychac?
        u nas dzisiaj pada wlasnie wrocilysmy z oli ze sklepu cos wczesnie dzisiaj dzien zaczynamy ale cos dzisiaj przez pogode bedzie nas czekac leniwy dzien a ja sobie tyle na dzisiaj zaplanowalam musze wybrac puzzle na gwiazdke bo m znalazl fajna str gdzie sa bardzo tanio puzzle i gry

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Co u Was?

          Pochmurno u nas.
          Nocka przespana Ignaś obudził się o 6:00 wypił mleko i spał do 8:00 Prezent na Roczek zrobił
          Nadia bajkę ogląda.
          Dziwne, że pani z przedszkola jeszcze nie dzwoniła w sprawie zajęć integracyjnych...

          Piję kawusię i zastanawiam się od czego by tu zacząć...Okna do czyszczenia, lodówka do rozmrożenia, tapicerka kanapy i krzeseł też do czyszczenia...
          Rozumiem ludzi, którzy mają kanapy skórzane, bo przy dzieciach chyba one są najbardziej praktyczne. Osobiście nie lubię.Zimą chłodzą, latem się człowiek do nich przykleja. Poza tym, że ładnie wyglądają to chyba innych plusów nie mają, no ale w utrzymaniu czystości są łatwe.
          W pokoju dzieciaków mam zdejmowane pokrycie i tu wielkie brawa dla Ikei, ale w dużym-też Ikea, tylko poduszki są zdejmowane, a resztę trzeba czyścić i do dokładnie raz przy razie, żeby smug nie było.Masakra!

          Czekam na wenę

          Słoneczko Ja już też na zakupach byłam.

          Piszcie co u Was.


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            jaka ja heh milego sprzatania! a poza tym wszystkiego naj naj naj dla Ignasia! jak to szybko leci jak nie mialam dziecka to czas mi tak szybko nie mijal a teraz oli juz ma prawie 4 lata szok

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              SłoneczkoPlany na sprzątanie rozłożę na kilka dni, bo przy tych moich brzdącach nie ma opcji, że dzisiaj wszystko zrobię
              Gdyby mi ktoś dzieci na jeden dzień zabrał, to pewnie dałabym radę.
              Dziękuję w imieniu synka. Tak czas strasznie szybko leci. Zaraz dziewczynki kończą 4 latka. No właśnie...wyprawiacie duże imprezki urodzinowe dziewczynkom???


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                ja robie takie same jak zawsze czyli dwie imprezy ale patrzac na ubiegle lata nie bede robic bog wie ile jedzenia bo i tak go nie zjedza przynajmniej z mojej czesci rodziny a w sremie troche wydatkow mi odejdzie bo tesciowa pomoze krzycha kuzynka zrobi tort no i tam bedzie mogla miec tez dziecieca impreze
                jaka ja gdyby moja oliwia miala tyle kolezanek i kolegow co twoja Nadia wtedy bym pewnie zrobila tez osobna impreze z dziecmi bo to chyba by byla najwieksza radosc i potem juz takie male skromne imprezy dla dziadkow

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Słoneczko Ja w tym roku nie wyprawiam Nadii urodzin z taką pompą jak w latach ubiegłych. Tylko torcik będzie, chrzestni na kawę może wpadną i tyle. Jak robię duże urodziny, to moja rodzina musi zostać na noc, bo mieszka 100 km od nas, są bez samochodu, więc...nie uśmiecha mi się to, szczerze mówiąc.
                  Może właśnie Martynka, Mateusz, Aśka na torcik będą zaproszeni,zobaczymy.

                  marzenia Długo bez tej ciepłej wody będziecie?
                  Last edited by jaka_ja; 22-08-2012, 11:26.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    100 Lat,100 Lat Niech żyje Ignaś Nam!!!!
                    Wszystkiego co najlepsze z okazji Urodzinek!!!!



                    jaka_ja Ciepła woda będzie dopiero w sobotę
                    My 4 urodzinki pewnie zrobimy jak zwykle,przyjadą babcie dziadkowie chrzestna i chrzestny.
                    Last edited by marzeni; 22-08-2012, 18:19.
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      witam...

                      u nas 4 urodzinki tak jak u marzeni będą babcie dziadkowie wujkowie i ciocie... ale bez sosów, schabów i ziemniaków. Tort, ciasto, herbata, kawa może lody...

                      marzeni współczuje z ta woda musi to być strasznie uciążliwe...
                      z tym mlekiem się nie przejmuj... mój Tonik jadł takie mleczko i chłop jak dąb jest

                      wczoraj byliśmy u lekarza...
                      dostałam nowy zapas luteiny i widziałam dzidziusia... ma 3 cm słyszałam serduszko... dr. powiedział, że wszystko jest ok. Dzidziusia na monitorze widział tez Antoś... Dziecko machało rączką podczas usg wiec Antek też mu machał. Dostał od pana dr zdjęcie i chciał je dzisiaj wziąć do żłobka żeby pokazać cioci...
                      Słodki ten mój synek...

                      Dzisiaj u nas cieplutko...
                      Antek w żłobku, ja odwiedziłam mamę (niedługo ma urodziny)... Nawet dobrze się dzisiaj czuję...
                      Jutro mam ambitne plany... upiorę wszystko co jest w koszu (a jest tam tego trochę) zrobię obiadek i ogarnę dom. Musze zrobić porządki w kuchni.. Mam nadzieje że zapał mnie nie opuści do jutra...
                      Pozdrawiam
                      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Wszystkiego naj naj naj najlepszego dla Ignasia...
                        Moc buziaków :* Wszystkiego co taki słodki bąbelek może chcieć
                        100 lat Ignasiu....
                        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          marzenia W imieniu Ignasia dziękuję za życzenia

                          pamka Tobie również dziękuję za życzenia. Cieszę się razem z Tobą, że z maluszkiem wszystko dobrze.Dbaj o Was:*

                          Byłyśmy z Nadusią w cukierni zamówić torcik dla naszego solenizanta. Szkoda, że nie było małych torcików, bo kupiłabym jakiś na dzisiaj tylko dla nas.Cóż...Ignaś musi poczekać do 2 września

                          Dostałam informację z przedszkola, że zajęcia adaptacyjne mamy 28, 29 i 30 od 15:00 do 17:30. Tak więc zaczynamy

                          Nadusia ogląda z m filmik o fazach księżyca, bo dzisiaj jak zobaczyła, że księżyc to taki rogalik, to pytała, dlaczego księżyc jest taki mały, czy ludzie tam latają i zabierają po kawałku na ziemię...hehe...boska!
                          Last edited by jaka_ja; 22-08-2012, 20:40.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Pamka Ja równiez się cieszę,że wszystko jest w porządku.Powiem Ci,że brakuje mi tego stanu w którym jesteśTak już pod koniec chciałam urodzić,a teraz żal mi że już nie jestem w ciązySzczęsliwa jestem,że jest już z Nami Iga,ale ciąża to też piękny okres.

                            jaka_ja Oj słodkie te nasze dziewczynki.Moja też mnie ostatnio zasypuje różnymi pytaniami.Taka jest już duża ,a w porównaniu do Igusi to bardzooo duża i taka "dorosła"

                            Wrzucę kilka fotek
                            Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:19.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              marzeni
                              śliczne fotki... dziewczyny jak modelki
                              I jakie Iga ma super włoski
                              "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                marzenia Słodka czarnulka! Ciekawe, czy jej zostaną takie ciemne włoskiIgnaś też ciemne miał a teraz blondasekZ Nadią tak samo było.
                                Czy Iga podobna do Martynki? Ciężko mi określić po zdjęciu.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X