Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej dziewczynki miałam cos napisac i tak sie zbierałam, a teraz to padam na twarz. Nie wiem ale ostatnio jestem w złej formie i strasznie mi sie spac w ciągu dnia chce. W środe mam wizytę i mam nadzieje, że bedzie ok.

    Jaka_ja piekne fotki, Ty laska pierwsza klasa a dzieciaki przesliczne. Brawo dla Ignasia że tak ładnie stoi duży chłopak. ok uciekam przytulić sie do córeczki bo spać mi się chce jak nie wiem papapa
    Do jutra kochane
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Hej Kochane!

      Leniuchujemy sobie jeszcze z Ignasiem w łóżku. Zaparzyłam sobie kawkę i czytam a Ignasio obsypany zabawkami z każdej strony ładnie się bawi
      Nawet ładnie pospał, bo do 3:00 wypił mleczko i spał do 7:30.
      Nusia jeszcze słodko spała jak przed chwilą do niej zajrzałam.

      Gardło mnie boli więc będę musiała iść do lekarza.
      Antybiotyk chyba był źle dobrany

      Ładne słoneczko więc pewnie pójdziemy na dworek.

      ewisienka Druga taka...no co Wy z tą laską? Dziękuję
      Może ta senność Twoja wynika z braku witamin? Bierzesz jakieś? W każdym razie skonsultuj to z lekarzem i daj znać, co Ci powiedział.


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        HEJ KOCHANE

        Jaka ja ja również stwierdzam że śliczna laska z Ciebie a Nadia uśmiechy ma cudne i brawo dla Ignasia

        Marzeni ja zawsze w ciązy śpiąca byłam już o 19 chodziłam spać
        ostatnio tak mi się przysypiało i mój mąż już z przerażeniem na mnie patrzył

        Ja od dziś sama nie wiem jak to przetrwamy dlatego na weekend majowy jadę do mamy ale sama 3h jazda z 3 dzieci trochę się boję więc Krzysiek mnie zawiezie
        potem od 15 do 31 maja idę znowu do pomocy do takiej jednej firmy (w lutym już tam byłam) mama i teściowa mają na zmianę przyjeżdżać pilnować dziewczyn. Aby było ciepło to jakoś będziemy sobie gdzieś chodzić i te 3 miesiące zlecą a po zakończeniu roku szkolnego od razu jedziemy do męża
        już mi się wyć chce

        no nic zrobię sobie kawkę bo wczoraj późno poszłam spać i nastawiam pranko i zabieram się za prasowanie rosołek już się kończy gotować
        a potem na całe popołudnie na dwór i aby do lata . . . .


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          majajulaChyba się zaczerwienię od tylu Waszych komplementów. Dziękuję.
          Będzie dobrze. Czas zleci szybko, zobaczysz. Przy swojej 3 dziewczyn masz tyle roboty...no ale tęsknić będziesz, to pewne...to trochę czasu te 3 m-ce...
          Gdzie dokładnie Twój mąż jedzie w tą delegację?

          Ranny ptaszek z Ciebie, ja jeszcze w łóżku z dzieciakami, a Ty już zupka zrobiona...u mnie dzisiaj fasolowa ze szparagowej fasolki
          Za prasowanie się od wczoraj zabieram i coś nie mogę...


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            dzien dobry

            u nas dzisiaj ladna pogoda ale nauka wzywa i bede musiala dziadka namowic zeby poszedl z mloda na dwor a to bedzie misja prawie niemozliwa

            majajula a ja troche nie w temacie twoj m gdzies wyjezdza??

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Krzysiek jedzie pod Toruń więc spory kawałek
              i walczy o wolne 4 cobyśmy sobie po wsi pochodzili ech

              muszę jakoś sobie to poukładać
              jedyny plus z tęsknoty chudnę więc mam nadzieję że do tych 50kg dojdę


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                marzenia ewisienka jak dzisiaj samopoczucie przyszłych mamusiek?Meldować się ładnie proszę.

                Słoneczko Dziadek nie lubi z wnusią na spacerki wychodzić?

                Zupka gotowa. Ignasio śpi. Nusia bawi się farmą, lepi zwierzątka z piankoliny- masę bałaganu zrobiła przy tym...cóż...się posprząta. Ja czytam a prasowanie jak czekało tak czeka...
                Muszę iść do kina na te Igrzyska śmierci jak tylko przeczytam.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  jaka ja taka fajna ta ksiazka?? ja musze szybko doczytac ta co teraz zaczelam a ze sie bardzo fajnie czyta mysle ze szybko mi pojdzie i tez sie za to zabieram wczoraj zamowilam sobie kolejne dwie ksiazki ibo byla promocja w empiku
                  ja chyba poczekam az bedzie w necie ten film bo nie mam z kim isc chyba ze namowie laski ze szkoly jak bedziemy miec za miesiac 4h przerwy miedzy zajeciami

                  a co do dziadka robi sie coraz bardziej leniwy nie chce mu sie nic nawet przejsc sie z mloda na plac zabaw na godz tymbardziej ze juz nie trzeba za nia chodzic sama sobie daje rade jak ona to mowi "dzieci sobie radza" kiedys to sam przychodzil i mowil oliwia choc idziemy na dwor

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hej mamusie
                    Ja melduję sie dopiero teraz bo wpadłam na chwilkę do domku . Rano zawiozłam Weronike do przedszkola i byłam na badaniach. Potem zostałam na chwilkę z moim siostrzeńcem, a moja mama poszła kupić spodnie dla mojego M. Słuchajcie za 30 zł u nas na bazarkach moja mamuska wyczaiła za*****************iaszcze spodnie. Mojemu się bardzo spodobały chociaż na początku kręcił nosem i nie chciał przymierzyć to jednak efekt końcowy chyba jego samego zaskoczył. Ja mam z nim straszny problem bo długie to to i nic nie można nigdy znaleźć fajnego, zawsze trzeba tyle uchodzić za spodniami że szok. Także pełen szacun dla mojej staruszki .

                    Jaka_ja kochana nie masz co sie czerwienić bo to prawda i tyle. Pewnie nie jeden facet za Tobą się ogląda jak spacerujesz z dzieciakami .
                    Kochana biorę witaminy Prenatal comfort i chyba one jakoś mi nie pasują czy co bo jak je łykam to mi śmierdzą nie wiem muszę chyba wrócić do Feminatalu- dzisiejszego Fembionu.
                    Zobaczymy co mi powie od razu lekarz na wizycie i co pokaże USG czy są dobre proporcje szyjki czy już zaczęła się skracać, bo jak tak to pessarek na mnie czeka, a tego nie chcę.
                    Kochana co do twojego gardełka to powiem Ci, że musisz iść na wizytę u siebie niech Cię lekarz jeszcze raz zbada bo może ten antybiotyk tak jak mówisz był źle dobrany i żeby z tego nie zrobiła sie jakaś poważna infekcja. Bo tu wiosna idzie i lody trzeba jeść hihihi

                    Majajula kochana ja dzisiaj jestem sama i mi głupio bo mój pojechała w Twoje strony na szkolenie, wraca jutro a ja nie lubie jak go nie ma na noc w domu. Nie dziwie Ci się że będziesz tęsknić ale mam tylko nadzieję że te 3 miesiące zlecą Ci szybciutko. Będę odliczać z Tobą bo ja za niecałe 3 miesiące będe tulić juz moje maleństwo taka mam przynajmniej nadzieję.

                    Słoneczko wyganiaj dziadka na dwór niech tyłek w troki bierze i z wnusią na plac zabaw uderza, a nie w domu bedzie siedział. Świerze powietrze nikomu jeszcze nie zaszkodziło.


                    Kochane podobają Wam się teakie mebelki? mmay w planach kupić Weronisi do pokoju taką beblościankę.http://www.abra-meble.pl/pokoj-m.html trzeba zjechać na dół na system Nemo to są takie pomarańczowo-kremowe
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Ja też dopiero się melduję.
                      Ostatnio tak jak ewisienka jestem ciągle śpiąca i zmęczona.
                      Dzisiaj spałam do 10.45
                      Tylko wyprawię Martynkę i męża o 7 i wskakuję spowrotem do łózka i śpię.
                      Nie wiem wczoraj jak przyprowadziłam Martynkę z przedszkola też jakoś osłabłam,aż musiałam się położyć.
                      Witamin żadnych nie łykam,bo lekarz powiedział,że nie muszę bo mam dobre wynikiBiorę tylko magnez i potas.
                      Wizytę mam za tydzień zobaczę co mi powie.

                      majajula Oby Ci te 3 miesiące szybko minęły.Choć napewno samej z 3jką dzieci będzie Ci cięzko.
                      ewisienka Mebelki fajne,widziałam takie w sklepie,i moja koleżanka kupiła swoim dzieciom.Więc są ok i jeszcze występują w kolorze zielonym.Ona takie własnie ma.
                      Last edited by marzeni; 24-04-2012, 12:12.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Marzenia to witaj w klubie. Ja teraz też bym z chęcią poszła spać oczy mi się same zamykają ale mam nadzieję, że kawa postawi mnie na nogi. Skończę ja pic i uciekam pomału bo chciałam włosy obciąć i potem mała trzeba odebrać z przedszkola.

                        Co do tych mebelków to cena naprawde przystępna i sa bardzo fajne bo0 mojej szwagierki córeczka ma w swoim pokoju. Moja Weronika wczoraj w sklepie zapowiedziała mi już że ona by chciała mieć te meble i każdemu pokazywała na ulotce ehh teraz tylko wybrać kolor ścian i malować a mebelki jutro pojadę zamówić
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          My po spacerku i placu zabaw. Dzieciaczki dotlenione. Nadusia pojeździła z Matim na rowetku, pobawiła się z dziećmi w piaskownicy. Ja spotkałam 2 zaprzyjaźnione mamusie, więc poplotkowałyśmy

                          ewisienkaFajne mebelki. Mi się podobają.Pochwal się pokoikiem, jak urządzisz...no i fryzurką się pochwal, jak obetniesz

                          marzenia Ja w pierwszej ciąży brałam witaminy natomiast w drugiej nie, bo też miałam dobre wyniki, niektórzy lekarze nie są zwolennikami witamin w tabletkach w ciąży.

                          Odkurzę i siadam z książką na kanapieSłoneczko Fajna ta książka, bardzo wciągająca.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            My też po spacerku placu zabaw i zajęciach muzycznych
                            muszę dziś dokładnie umyć podłogę w kuchni bo młoda mi sok malinowy wylała i niby mopem przeleciałam ale się klei ależ mnie klejąca podłoga wnerwia

                            kurcze ale bym poszła spać ale cóż marzenie

                            dziewczyny polećcie mi jakiś fajny serial wieczory w samotności muszę jakoś wypełnić


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Seriale godne polecenia: Fringe, Dexter, Six Feet Under, Supernatural, True Blood Wszystkie od pierwszych odcinków wciągnęły mnie strasznie.


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Dexter świetny reszty nie znam więc mam co oglądać dzięki

                                ale mnie dziś Maja drażni teraz chodzi po stole tłumaczę proszę a ona swoje czasem nie wiem co z nią robić jak się uprze
                                no cóż zaraz będzie stanie w kącie; jeszcze tylko policzę raz dwa trzy (na razie działa) .... i podziałało


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X