Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    ja wreszcie wyszorowałam wózek ech normalnie tylko wyschnie robię fotki i jutro wystawiam na allegro
    lubię go ale chcę już spacerówkę bo lżej na lato

    idę smażyć placuszki z jabłkami bo Jula właśnie wróciła potem angielski koszykówka i znowu dziecka nie widzę cały dzień


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Hej zaglądam do Was w przerwie sprzatania i gotowania

      Kuchnia ogarnięta zostały jeszcze podłogi w 2 pokojach i poskładanie góry ciuchów i poprasowanie.

      Majajula jaki miałaś wózeczek. Ja mam X-landera tak jak Jaka_ja tyle że 3 kołowego ,
      ale ostatnio nam pękła rura przy hamulcach i musi mi m zrobić bo też musze go wyczyścić żeby był gotowy dla maluszka. Ale i taik jestem z niego bardzo zadowolona, gdzie ja nim nie byłam z Myszka.
      Ps kochana zrobiłaś mi ochote na placki z jab,łkami i chyba zrobię :P
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Ewsienka ja mam a właściwie Olga mutsy urban rider i też gdzie ja nim nie byłam; dodatkowo na wypady z fotelikiem miałam quinny zappa a koło lutego go sprzedałam bo się nie rozkładało siedzisko teraz chcę kupić zappa xtra już rozkładanego

        a z Majką miałam chicco i stoi na balkonie hehe i mój m upiera się że go naprawi

        a z Julka Mikrusa


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Apropo wózeczka...właśnie wpakowałam Ignasia do wspomnianego X-Landera( chwalę bardzo bo drugie dziecko w nim jeździ i nic się nigdy nie wydarzyło, działa jak trzafotelik mam do niego Maxi-Cosi wpinany)i wysłałam z Nadią i ciocią pielęgniarką na spacer. Mam nadzieję, że po drodze nie będzie żadnych zastrzyków
          Pogoda śliczna i mam nadzieję, że Ignasiowi nie zaszkodzi spacerek. Uszka dobrze zasłonięte przed wiatrem.

          Ja się relaksuję przy książce.


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            a u nas właśnie burza i grad i to jaki duży a po oknach dachowych dawało

            ja rozważałam x-landera ale wizualnie przegrał z mutsy
            nasz jest jak nówka wiec znaczna częśc nam się zwróci mam nadzieję


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej dziewczynki co tu tak cichutko? My z Weronisia gotujemy obiadek i czekamy na M bo na motor poszedł, a potem jedziemy do sklepu obejrzeć mebelki do pokoju Weroniki ja muszę jakieś dodatki do sukienki na wesele sobie kupić. M,ój M nie mieści się w garnitur przytył w pasie i trzeba jeszcze jemu buty i spodnie kupić. Eh i znowu wydatki

              co tam u Was? Miłej niedzielki kochane
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej Kochane!

                My już w Gdańsku. Trochę czasu mi zajęło rozpakowywanie po tych 3 tygodniach poza domem
                Nadia jak weszła do mieszkania to powiedziała, że wszystko jest tutaj jakieś takie inne...hehe...jeszcze trochę i zapomniałaby jak nasze mieszkanie wygląda Ignaś też jakieś oczy duże robił

                Czekamy na gości, ma moja siostra wpaść na kawę ze swoim mężczyzną

                Miłej niedzieli.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej

                  U nas w weekend piękna pogoda więc korzystaliśmy na maksa.
                  Wczoraj przejażdzka podmiejskim do miasta.Frajda i radość niesamowita
                  Póżniej obiad,i znowu na dworek rower,piłka,plac zabaw....
                  Dzisiaj jeździliśmy z tesciami do moich rodziców na obiad.Niedawno wróciliśmy.

                  jaka_ja Oj tak wiem coś o rozpakowywaniu,i nie za bardzo je lubię po powrocie do domu.
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hej Kobietki!

                    Jakoś nie mogę się odnaleźć w tym moim mieszkaniu. Jakoś mało mi tu przestrzeni, brakuje schodów do biegania góra-dół, brakuje podwórkaZałapałam strasznego lenia i nic mi się nie chce i jakoś smutno, bo nawet nie mam z kim kawy wypić.
                    Mam jeszcze Ignasia rzeczy do rozpakowania.Patrzę tylko na tą torbę i patrzę Naczynia do pomycia, bo wczoraj po wyjściu mojej siostry już mi się nie chciało
                    Pranie zrobiłam, muszę rozwiesić.
                    Póki co przerwa na kawę.
                    Nadusia gra w EyePeta

                    Jak Wam się zaczął dzień Kochane?


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Kilka zdjątek
                      Attached Files


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        I jeszcze kilka:
                        Attached Files


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Ostatnia porcja
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej

                            Ja pospałam do 10.Wstałam za oknem deszcz mnie przywitał i pochmurno.Nie nastroiło mnie to dobrze.
                            Snuję się po domu bez celu w sumie.
                            Mam w czwartek imieniny a w sobotę urodziny.Muszę pomyśleć nad jakimś ciachem i coś zrobić.W sumie imprezy jakiejś specjalnej nie robię,ale rodzice brat i teście to napewno wpadnąwięc coś muszę mieć.

                            Chyba się też kawki z Tobą Sylwia napiję
                            Wcale Ci się nie dziwię,że się rozleniwiłaś po 3 tyg.nieobecności w domu.
                            Zdjęcia super,widać odpoczynek i wyjazd udany.
                            Z Ciebie to taka laska że szok!I masz extra buciki.Podobają mi się.
                            O dzieciach już nie wspomnę.Nadia pozuje jak modelka,a Ignaś to już fajny chłopczyk!
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Ja już drugą kawkę piję marzenia
                              Laska...laska...pewnie...ale dziękuję za komplement.
                              Tak, Nadia to modelka-uwielbia aparat, pozy i uśmiechy na zawołanie
                              Ignaś już taki duży, nie wiem, kiedy te 8 m-cy minęły...czas pędzi jak szalony...
                              U nas też taka pogoda, że płakać się chce- deszczowo, pochmurno.
                              Zastanawiam się czy nie iść do kontroli z tym gardłem, jeszcze mnie pobolewa...


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                No ja dwóch kawek nie mogę teraz pić

                                A co do lekarza,to jesli Cie boli to moze skonsultuj,po antybiotyku to powinno być już ok.

                                Zastanawiam się jak rozplanować długi weekend,mąż wziął wolne ale nic nie mamy zaplanowanego.Trzeba by gdzieś może wyskoczyć???

                                Wy jakie macie plany na majówke?
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X