Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    sunny nie koniecznie wiesz ja mam za dużo dzieci
    byłam na rozmowie w Dr eris i tam mimo że w testach i zadaniach wyszłam lepiej od innej laski to poległam na stanie rodziny ona singiel a ja mężatka plus 3 aż facet 2 razy się dopytywał hehe


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      ale masz jakies doswiadczenie i wyksztalcenie a ja tego nei posiadam plus dziecko co prawda jedno (jak na razie) strasznie to nie sprawiedliwe kiedy ewidentnie wiesz ze stracilas czas na rozmowe kwalifikacyjna bo juz po niej wiesz ze nic z tego bo masz dziecko wychodzi na to ze najlepiej nie miec dzieci paranoja gdybym miala wlasna firme nie kierowalabym sie tym juz nie wspominajac ze facetom nie robi sie taki problemow a przeciez (wiekszosc) my same tych dzieci nie mamy tylko z mezem czy partneren narzeczonym czy zwal jak zwal
      juz nie raz slyszalam ze co ja z dzieckiem zrobie jak zachoruje grrr az mi sie odechcialo tej pracy szukac albo dlaczego nie mam auta jak mi sie raz koles zapytal czy do firmy przyjechalam a jak powiedzialam ze autobusem to tylko bylo zdziwko a tu jakis jezdzi?? no ludzie czy to wazne czym przyjezdza sie do pracy?? wazne zeby bylo sie na czas

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Mamusie chyba tęskniłyście za mną co? Ja dzisiaj padam na twarz jestem od rana na nogach, dzień pełen wrażeń ale najważniejsze, że kupiłam Weronice buty. Dziewczyny uciekam bo normalnie padam a jutro zajrzę koło południa biuzole mamusie
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          dzisiaj ja pierwsza??
          ja juz na nogach od 7 bo m poszlam zarejestrowac do lekarza teraz szukamy jakiegos chirurga z dobrym terminem
          dawno tak szybko nie wstalam nawet kurze poscieralam hehe
          jakie plany na dzisiaj?? my zadne tylko do lidla musimy isc pogoda nie nastraja niestety gdzie ta wiosna???

          ewisienka na ba ze sie stesknilysmy :P
          marzeni co tam u was??

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            a tu dalej nikogo?? ja juz ze sklepu wrocilam dobrze ze dowiedzialam sie wczesniej ze lidl zamkniety bo maja remont wiec poszlam do biedronki i oczywiscie wiedzialam ze beda mnie tam czyms kusic no i skusili

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej Kochane!

              Dzisiaj o 9:00 byłam na rozmowie z panią z przedszkola, godzinkę gadałam a w tym czasie Nadia załapała się na zajęcia z rytmiki, druga pani grała na pianinie i prowadziła zajęcia. Nadia cała w skowronkach.Uśmiech od ucha do ucha...gdy ją podglądałam przez małe okienko w drzwiach.
              Samo przedszkole i obie panie zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.
              Nowy budynek, piękne kolorowe sale, miła atmosfera.
              Jestem przekonana, teraz tylko naradzimy się z mężem, czy zapisujemy Nadię już teraz, czy też czekamy do września....no i czy na 2 czy 3 dni w tygodniu.
              Powiem Wam, że ja się tak napaliłam na to przedszkole widząc jej entuzjazm i szczęście na buziuni, że posłałabym ją choćby jutro

              Była u mnie siostra, zjadłyśmy obiadek, byłyśmy na spacerku...

              Miły dzionek.

              Teraz piję kawusię

              ewisienka pewnie, że tęskniłyśmy. Jakie buciki Werci kupiłaś, pochwal się.

              Słoneczko czym Cię skusili?

              Nadusia chce bajeczkę, więc jej coś włączę...


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                jaka ja ja wlasnie tez wlaczam po raz setny mlodej scooby doo
                skusili mnie lakierem do paznokci i zestawem eveline (maskara + podklad + kredka) w dobrej cenie
                to super ze Nadia tak reaguje szkoda ze moje Oliwia tak nie ma heh
                a propo biedronki wlasnie siostra mi nadala ze u nas na osiedlu ma byc zbudowana biedronka z czego bym sie cieszyla ale wiecie w jakim miejscu i jakim kosztem?? na ryneczku czyli papa swieze warzywa i owoce pieczywo nie wspominajac ile ludzi straci prace, dzieci w przedszkolu mialay by tez piekny widok z okna oraz zlikwidowaliby boisko dla dzieci by to wybudowac i byc moze tez plac dla dzieci porazka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Cześć Kochane!
                  Przepraszam,że nic nie piszę,ale po prostu brak czasu.
                  Po pracy tyle zajęć w domu,a na dodatek wracam zmęczona.Wczoraj była u nas Niania Martynki więc już też nie miałam kiedy zajrzeć.
                  Dzisiaj strasznie mnie boli głowa,ale postanowiłam że napiszę.
                  Kurczę dzisiaj jak wracaliśmy z przedszkola Martynka biegła i upadła.Zbiła kolanko,niby nie mocno ale ile bylo płaczu i rozczulania.Teraz się już trochę zajęła i maluje farbami.
                  Muszę poczytać co tam popisałyście,ale dzisiaj chyba nie.Idę poleżeć,bo nie wiem co z tym bólem głowy,czy na zmianę pogody czy co
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    marzenia Twój organizm wysyła Ci sygnały, że potrzebuje więcej odpoczynku, stąd pewnie te bóle głowy itd.
                    Ja to na Twoim miejscu już byłabym na stałym zwolnieniu...to już połowa ciąży za Tobą, ależ leci...oszczędzaj się kobietko, oszczędzaj...

                    Dzieciaczki wykąpane i w łóżkach. Zaraz ja też zmykam do kąpieli, bo jestem zmęczona strasznie dzisiaj.
                    Wieczór Ignaś miał straszny, jedynki się nie mogą przebić i niestety znowu był strasznie marudny, zresztą cały dzień jak nie spał, to marudził...
                    ...aż się boję nocy...

                    Miłego wieczorka!


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Witam
                      Ja dzisiaj cdn zmęczenia oj już teraz moge powiedzieć że ciąża daje mi się we znaki, zawsze wszędzie leciałam szybko a tu teraz gramolę się jak mały słonik ale cóż trzeba zwolnić to tempo. Dzisiaj też przyjechałam do domku około 19.30 jutro mnie nikt siła nie wyciągnie z domu :0 siedzimy z Weroniką obie i mam zamiar że moja niunia pośpi do 10 oj marzenia ściętej głowy chyba, w każdym bądx razie nie daję jej jutro do przedszkola. W niedzielę planujemy wypad do Auaparku do Krakowa i może przy okazji zalicfzymy IKEA ale to yaleyz od mojego M, moe da si uprosic.

                      no i dupa cos mi klawiatura szwankuje bo mi pozamienialo litery i nic juz nie napisze do jutra kochane
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Hej Kobietki!

                        Tak jak myślałam, Nadia od rana za mną chodzi i pyta kiedy pójdzie do przedszkola

                        Ja już się ogarnęłam, zupkę dla Ignasia zrobiłam, dla nas ''chińszczyznę'', pomyłam, wywiesiłam pranko i wyprasowałam. Sprawnie mi poszło, bo Ignaś ładnie pospał.
                        Teraz nakarmię mojego smyka i ruszamy na spacerek, bo pogoda śliczna.

                        Co u Was?

                        ewisienka udało się pospać dłużej???


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Jaka_ja ale Ci dobrze ja jestem w czarnej d..... nic nie mam zrobione oprócz ogarniętego jednego pokoju. Pogoda u nas super, jak tylko ogarnę ten chaos to ide po moje dziecko do babci i idziemy na spacerek. Tak udało nam sie pospać do 8.30
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Do mnie koleżanka wpadła z spontaniczną wizytą Siedziała z 3 h Na spacer już nie pójdę, bo tak się zimno zrobiło...brrr...dokończę moje prasowanie a potem leniuchuję z książką, jak mi dzieci pozwolą, oczywiście
                            Nadia póki co gra w Raymena, a Ignaś spokojnie się bawi, więc jest szansa

                            Reszta Kobietek- co u Was???


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              heja

                              ja wczoraj byłam w tej pracy co mi na niej zależy
                              9 godzin wprowadzania danych do bazy ale jaka odmiana od garów (choć nie do końca bo wstałam o 6 zrobiłam pomidorówkę i nasmażyłam naleśników z serem)
                              do dzieci przyszła koleżanka Maja zachwycona nią była Olga też więc jak siorka nie bedzie mogła to Bogusia z przyjemnością mi dzieci popilnuje

                              potem byłam u Julki w szkole na zebraniu

                              dziś ogarniam chaos Julka jednak to bałaganiarz straszny

                              i Olga mi kaszle znowu ech mam dość tych jej katarków i kaszelków
                              a pediatra ciągle gada że to od zębów i młoda nic nie dostaje
                              byłam u innej i to samo ech dziwne to moje dziecko
                              no ale fakt zawsze "to" jest a potem ząbek wychodzi

                              Jaka ja nie dziwię sięże Nadia chce do dzieci ja dlatego zapisałam maję do domu kultury na te zajęcia a dziśpani do nas zadzwoniła że i na angielski Maja się załapała uzbierała się grupa chetnych tylko godzina mi nie pasi po 17 a o tej porze Olina czasem śpi i Julka wraca ze szkoły no ale może na 10 jeszcze powstanie grupa

                              Młoda śpi Maja z Julą na dworze (oj jak mi fajnie z tym że Julka ją zabiera i opiekuje się nią podobno bardzo dobrze - relacja sąsiadki)
                              a ja szukam ofert pracy dalej


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Hej mamusie
                                U nas słonko ślicznie świeci, ale jak na razie nie jest za bardzo ciepło, poczekam jakieś 2 godziny i idę z młodą do parku kaczki karmić. Obiecałam jej wczoraj to dzisiaj muszę spełnić swoją obietnicę jak będziemy wracały to zrobimy małe zakupy bo dzisiaj autobusem jedziemy - Weronika uwielbia jeździć autobusami, a wasze lubią?

                                Jaka_ja fajnie że macie możliwość chcoćby na 3 dni puścić Nadie do tego przedszkola. To dużo da Nadii, naprawdę przebywanie z rówieśnikami jest bardzo ważne, pozna tam na pewno wiele ciekawych rzeczy , a Ty będziesz miała więcej czasu dla siebie i dla Ignasia.

                                Majajula wow Twój wczorajszy grafik normalnie przyprawił mnie o ból głowy ja na tym zwolnieniu rozleniwiłam sie tak, że praktycznie nic mi sie nie chce. Oj boję się pomyśleć co to będzie jak nam się to maleństwo urodzi ehh zobaczymy ale na pewno wtedy będę musiała się poprzestawiać hihi
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X