Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    No tak tak słoneczko śnieg,co raz prószy u nas.Ja też chcę wiosny i ciepełka.

    Ja już poprasowałam stertę prania,teraz tylko obiadek.

    A gdzie to dzisiaj się jaka_ja podziewa i ewisienka?
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Hej kochane!

      Od ranka się zabrałam za robienie zupki-ogórkowa.Potem trochę ogarnęłam mieszkanko, wstawiłam pranie. Ubrałam dzieciaki i poszłam się spotkać ze znajomą, byłyśmy na spacerku, ale zimno koszmarnie dzisiaj...i ten wiatr....brrrr...coś okropnego. Wiosenko, gdzie jesteś?

      Zostało mi prasowanie, ale póki co nie mam natchnienia
      Ignaś śpi, więc odpoczywam, bo ostatnio coś marudny jest, muszę się trochę zrelaksować, żeby mieć siłę i cierpliwość do tego maludy


      marzenia o jak miło, że ktoś tęskni:* Duuuuża buźka:*
      Gdybym ja lepiej stała materialnie, miała większe mieszkanie albo dom, chciałabym jeszcze jedną dziewczynkę...małą Lenkę albo Ninkę...a tak, to chyba, że wpadniemy...

      majajula przeczytałam ten artykuł i trochę mi po nim smutno, bo widzę u siebie sporo błędów...

      Miłego popołudnia!

      PS. Nadia dzisiaj poprosiła o dokładkę ogórkowej! Myślałam, że spadnę z krzesła!


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Hej jestem i ja ale w bardzo złej kondycji. Wróciłam dopiero co do domku i jestem zmęczona, chora i idę spać. Weronika poszła z dziadkami na 88 urodziny babci mojego męża, a ja zaraz pod kołdrę lecę się wygrzać. Syrop z cebuli zrobiony teraz tylko muszę zrobić sobie ciepłej herbatki i idę poleżeć.

        Marzenia u nas też zimno jak nie wiem ale od 13 słoneczko świeciło- chociaż tyle.

        Majajula tak to prawda, jak człowiek ma chęci to od razu trzeba wykorzystywać to bo potem się nam nic nie chce.

        Słoneczko ale miałaś dzisiaj powera, kto ci tak naładowała baterie albo czym je ładujesz przyznaj sie może skorzystam, bo ja ostatnio to jeden wielki flak, a podobno II trymestr ciąży to kobietę rozpiera energia phi chyba nie mnie jak na razie.

        Jaka_ja .... dobre hihi uśmiałam się z tego krzesła widzisz Twoje problemy z niejadkiem Nadią było przejściowe teraz je aż miło patrzeć co?


        Dziewczynki jutro Dzień Kobiet, obchodzicie? Spodziewacie sie czegoś od swoich ukochanych M?
        Ja się nie spodziewam, bo mój m ostatnio wchodzi do domku i najlepiej jakby obiad był na stole parujący (bo jak zwykle śpieszy się do garażu) - to gdzie on pomyśli o jakimś prezencie pewnie mi każe sobie wsiąść kasę i będę musiała sobie sama coś kupić, a ja bym chciała żeby mnie czymś zaskoczył? Np bukiet kwiatów przez pocztę kwiatową lub nawet czekoladki ale pomarzyć można ....
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          jaka ja ah zazdroszcze tej dokladni
          ewisienka hmm moj m oczywiscie chce mi kupic bielizne ale nie wiem jaka i ja dostane z opoznieniem bo dopiero po wyplacie

          moj biedak m ledwo chodzi na piecie zrobil mu sie ogromny odcisk i bedzie musial isc do lekarza do tego na prawej nodze nad kolanem taka gorka mu sie zrobila stwierdzil ze moze miesien mu strzelił bo kiedys niby juz tak mial ale do lekarza to on pojdzie w przyszlym tyg bo oczywiscie w pracy musi cos skonczyc no rece opadaja

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            jaka_ja Mi ostatnio tez się zaczyna podobać imię Lena,ale chyba nie do końca mojemu mężowi.Wogóle co do imion to cięzko nam się zgrać.
            Też się uśmiechnęłam z tej dokładki,o jaką poprosiła NadiaFajnie,że jej już apetyt dopisuje.Niedawno taki był z niej niejadek.

            ewisienka Oj bidulko,coś Cię rozłożyło.Nie dobrze.W ciaży chorowanie to masakra.Wygrzej się.I zdrowiej!!!
            Co do Dnia Kobiet to myślę,że nie bedzie u Was tak źle.Pewnie Twój mężus z jakimś kwiatkiem albo bukietem się pojawi
            Myśle,że i mój nie będzie gorszy hihi
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              słoneczko To u Ciebie szykuje się też całkiem całkiem prezencik
              Oj to nieciekawie z tym odciskiem,męczy się.Nie miłe to uczucie.Współczuję.
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Ewidentnie jeśli chodzi o jedzenie, to moje dziewczę nadrabia zaległości. Po obiadku był jogurcik, kiwi, jabłko, wieczorem bułeczka. Co chwilę chce coś jeść
                Tylko nam wróciły znowu problemy z zaparciami Już jej podaję Lactulozę, dzisiaj trzeci dzień bez zrobienia kupki
                Czy Wasze dziewczynki miały problem z zaparciami?

                ewisienka Kuruj się kochana. Odpoczywaj ile tylko możesz. Może do lekarza idź, co Cię zbada i coś przepisze, jak Ci się nie poprawi, co?

                Co do Dnia Kobiet, ja jakoś nie liczę na zbyt wiele, bo mój ma strasznie ciężki okres w pracy i jest okropnie zmęczony i zabiegany.
                Póki co to my z Nadusią jak byłyśmy pod wieczór na zakupkach kupiłyśmy sobie mały torcik w kształcie serduszka z napisem ''8 marca''
                Przyjeżdża jutro Nadii chrzestna, więc sobie zrobimy mały Dzień Kobiet.

                marzenia nie przejmuj się, my z moim m do ostatniej chwili nie mogliśmy się zdecydować na imię w przypadku Ignasia. Mojemu się nie podobało. Nazwałam tak jak chciałam, pierwsza moja myśl...to Ignaś i stwierdziłam, że już tak ma zostać i koniec, w końcu to ja dzieciątko pod serduszkiem nosiłam 9 m-cy i mam większe prawo, by imię nadać Mój się przyzwyczaił i w sumie zaczęło mu się podobać. Teraz już sobie nie wyobraża inaczej...

                Sloneczko u mnie to na walentynki był duży prezent, teraz myślę, żę będzie dużo, dużo skromniej...Liczy się pamięć, prawda?

                Miłego wieczorka!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Witam z rana moje drogie

                  Z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich Kobiet tych dużych i tych małych kobietek wszystkiego najlepszego, żeby nasi mężowie nas zawsze doceniali i bardzo mocno kochali

                  Dziewczynki ja już się czuję o niebo lepiej, wczoraj się wygrzałam wyleżałam od 18.00 praktycznie do teraz z przerwą na kąpiel nie boli mnie już gardło , nie mam dreszczy i czuję się wypoczęta zobaczymy jak będzie później.
                  Dzisiaj nad ranem około 4.30 moje dziewczę się obudziło -chyba jej się coś śniło i mówi do mnie "moja kochana mamusiu mam dla Ciebie prezent, śliczny obrazek Ci namalowałam" no to dzisiaj jak ubierałam ja do przedszkola pytam się jej czy pamięta gdzie ten śliczny obrazek jest, a ona do mnie mówi "mamo no przecież zginął mi wczoraj nie pamiętasz - chyba dziadek mi zabrał bo mu się podobał"

                  słoneczko no faceci tacy są że do lekarza to pójdą dopiero wtedy kiedy im chyba coś będzie odpadało, albo z bólu już nie wytrzymają.

                  No to miłego dnia Kobiety, ja ide jeszcze na drzemkę do napisania
                  \
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Wszystkiego najlepszego Kochane Kobitki!!!!
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Wszystkiego najlepszego!

                      ewisienka to dzisiaj tez sobie jeszcze poleniuchuj w lozku i juz w ogole bedziesz sie swietnie czuc
                      jaka ja pewnie ze pamiec sie liczy ja zamiast prezentu wolalabym zeby sie wysil i zaprosil mnie do kina albo na kolacje bo sie doprosic nie moge

                      jakie plany na dzisiaj?? my sprzatamy bo jutro jedziemy do sremu na weekend a potem nauka bo mialam w tym tyg tyle do roboty ze nie mialam kiedy zabardzo posiedziec a za tydz do szkoly

                      ciekawe co tam u BGKM i Anetyslaw?????

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Hej

                        No ja też jestem bardzo ciekawa co tam u naszych pozostałych dziewczyn słychać? Może wkrótce się odezwą. Ja miałam iść na drzemkę, ale nie poszłam wzięłam się za sprzątanie i gotowanie, w między czasie szukam na, allegro jakiegoś fajnego narożnika z funkcją spania bo po świętach chciałabym zacząć remont. Zastanawiam się nad kolorkami w pokojach, dodatkach.

                        U nas dzisiaj bardzo ładnie świeci słońce, ale nadal mroźno. Chcę już Wiosne
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          ewisienka ah ja czekam na wiosne i tez robimy male przemeblowanie pochwal sie potem jakie efekty

                          a mi zaraz uszy odpadna bo moje dziecko spiewa (czyt. wrzeszczy ) scooby dooby doo where are you i cos chyba na chorobe jej sie zbiera

                          ehh ale mnie dzisiaj oczy bola ale co tam buszuje po gruponie itp i znalazlam fajne dwie oferty musze tez pity rozliczyc a tak mi sie nie chce

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            hehe wiem coś o tym mojej się buzia nie zamyka jak jadę z nią samochodem to tak nadaję, że nie potrzebuję radia . Weronika od soboty była trochę nie wyraźna, myślałam że ją rozłoży, ale codziennie smarowałam ją na noc Pulmexbaby i przeszło.

                            Ja juz się rozliczyłam i czekam na kaskę
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              teraz jestem pewna ze jej sie zbiera na chorobe bo mi zasnela i w sumie dobrze moze j ej to pomoze a ja dzieki temu moglam ze spokojem zrobic porzadki w fotkach w koncu i teraz musze wybrac 100 i marzy mi sie cos w tym stylu na sciane http://allegro.pl/obraz-rysunek-ze-z...188901221.html

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                heja
                                mówicie o spiewaniu u nas to samo ale x 3 hehe młoda zaczyna spiewać na AAAAAAAAAAAA lub ba BABU BABU (co ma wiele znaczen)

                                A nam Olga chyba będzie się rozkładać alo zeby choć inaczej niż do tej pory więc raczej choroba
                                Już jej wit c dodatkowo podałam i Lipomal bo miała stan podgoraczkowy w nocy
                                i cieknie jej z nosa ale to normalne u niej odkąd siedzimy dużo w domu cieknie jeje strasznie

                                Ja dziś zroiłam ogórkowa i pączki więc oiad i kolację mam z głowy
                                jeszcze tylko miskę po cieście musze odmoczyc nienawidze tego zawsze gabka do mycia odrazu do wywalenia po takim myciu ciasta drożdżowego i łapska poklejone


                                co do imienia LENA ja bardzo chciałam żeby nasza Olga sie tak nazywała ale mój mąż kategorycznie powiedział NIE bo Lena to wg niego sktót od MiLENY i MagdaLENY a ja mam siorki o takim imionach więc odpada (trochę naciagane no ale już niech będzie po Jego myśli) zresztą ja wybrałam imię JULKA i MAJKA
                                a mi jeszcze podobalo się Nadia Pola i Gaja

                                A moje okna czekaja na lepsze czasy ech... ale może jutro bo w sobotę nie mam ochoty marnowac dnia na takie głupoty to jedyny weekend kiedy jest mąz w domu więc planowaliśmy basen w sobotę ale Olga jakas nie bardzo więc może pójdziemy na dzien otwarty na tańce (tam gdzie chodzę na Zumbę ) i sobie dziewczynki potańczą a mąż zostanie z Olinkiem
                                kurcze można sobie cosik z dziećmi planować


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X