Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    jaka ja no niestety podrozalo a teraz i ciuszki dla dzieci chyba maja miec 23%vat?? kurcze fajna aplikacja chyba sobie ja zainstaluje
    ehh a moj m jeszcze w pracy ciekawe o ktorej wroci

    kurcze ale sie wciagnelam w ksiazke wczoraj przeczytalam 200str dzisiaj ja pewnie skoncze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      nie znam tej aplikacji,muszę popatrzeć o co chodzi?
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Kurde! Dobrze, że nic jeszcze nie zdążyłam specjalnego przygotować, bo mi się goście rozmyślili! Pokłócili się, jak mi siostra powiedziała i nie przyjadą...Ehhhh...Jak ja nie lubię czegoś takiego...

        Nadia zasnęła, Ignaś się bawi a my odpoczywamy z m
        Posprzątane, nie ma co robić...chyba zasłużyliśmy na lampkę porto z cytrynką i lodem

        Miłego wieczorka!


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Jaka_ja Ja też bym się wkurzyła.Dobrze,że nic nie przyszykowałaś,to pocieszające.
          A co do tego Listonica to jak przesyłasz dla męża zakupy na telefon przez neta?

          My z Martynką zrobiłyśmy sobie pedicureZobaczyła,że i ja to i ona też
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            marzenia Co do Listonica...po zalogowaniu tworzę listę artykułów, z prawej strony ekranu jest ''współdzielenie'' i tam mam dodane użytkownika- mojego męża, więc tylko klikam ''+''przy użytkowniku z którym chcę współdzielić utworzoną przeze mnie listę.
            Mąż ma telefon na Androidzie i zainstalowaną tam aplikację i automatycznie widzi listę w telefonie
            http://www.listonic.com/c/cms/listonicmobile


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej
              Ciuchutko i puściutko w niedzielkę.
              Ja siedzę przy kawce i myślę zobaczę co tu ciekawego?A tu puchy...
              Hmmm jutro idę do pracy brrr nie chce mi się.

              Miłej niedzielki
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                marzenia ja też przy kawusi i pączkach
                Nie dziwię się, że po takim czasie nie chce Ci się do pracy...

                U nas lenistwo niedzielne...pospaliśmy dłużej, zjedliśmy śniadanko i spowrotem do łóżka całą czwórką...ubraliśmy się ok 11:30
                Jakoś nie mam weny na ten dzień, chyba poleniuchujemy.
                Mieliśmy jechać z Nadią na plac na kulki itd. ale obojgu nam się nie chce
                Zobaczymy jeszcze...
                Póki co Ignaś śpi, my z Nadusią gramy na Ciufci.pl (bardzo nam się ta strona dla dzieci podoba) a m ogląda Grimm.

                Miłej niedzieli.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Mi ta strona ostatnio nie działała.
                  No tak 4 tygodnie mnie nie było więc nie bardzo mi się chce.Postanowiłam już,że dokończę swoje sprawy.Mam do wydania jeszcze trochę decyzji obszarowych i zmykam na zwolnienie.A co
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Popieram! Najważniejsza jesteś teraz Ty i Maleństwo, a w pracy bez Ciebie poradzą sobie, bo będą musieli


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej ja zaglądałam, ale też jakoś nie miałam weny do pisania. Wczoraj byliśmy u naszych znajomych na równoległej ulicy do nas (poznaliśmy się z koleżanka jak chodziłyśmy na spacery z dziećmi i tak nam zostało ) spotykamy się czasem same na kawusie, czasem z mężami. No i wczoraj spotkałyśmy się właśnie z naszymi mężami i jakoś nawet miło było, wróciliśmy około 23 do domku i oczywiście nie mogło być miło do końca bo mój M zaczął się mnie czepiać o nie wiadomo co, a to że podłoga w kuchni brudna, a to że wanna nie umyta, a tylko ją brudzi tymi smarami i nigdy po sobie nie wymyje a ja chyba 3 razy w tygodniu szoruje wannę jak głupia. Pokłóciliśmy się oczywiście i każde poszło spac w osobnych pokojach, a dzisiaj on nic nie pamięta i mnie od rana woła kochanie chodź do mnie, Skarbie, czekam na Ciebie cdn... musze uśpić mała
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Hej Kochane!

                        Nadusia się bawi swoim komputerkiem, Ignaś śpi a ja zrobiłam sobie przerwę w sprzątaniu...na kawusię oczywiście
                        Chyba znowu spędzimy cały dzień w domciu, bo dzieciaki trochę katarku mają a pogoda jakaś taka dziwna, szaro i wietrznie.
                        Jak ja już tęsknię za wiosną...za długimi spacerami i aktywniejszym spędzaniem czasu.

                        ewisienka czekam na cd...Twojej relacji, nie brzmi to za ciekawie...ojjjj mi się też zdarzało spać w osobnych pokojach

                        marzenia jak już będziesz po pracy, daj znać jak było po takiej przerwie...

                        Miłego dnia Kochane.
                        Last edited by jaka_ja; 20-02-2012, 11:31.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          ewsienka a mi sie nie zdarzylo spanie osobno bo nie mamy jak hehe ale faceci juz tacy sa marudza marudza ale dupy nie rusza i sami nie posprzataja

                          u nas tez nieciekawie chyba bedzie padac my sie tylko do sklepu wybierzemy o ile o normalnej godz dojda pieniadze. musze tez wymyslic pomysl na prezent dla oli

                          jaka ja my jeszcze nie wstalismy ja wlasnie zabieram sie za szuszenie wlosow oliwia jeszcze w pidzamie

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Słoneczko To widzę, że z Was większe leniuszki niż z nas...

                            Mój m akurat sprząta, łazienkę przeważnie on, no i odkurzanie, mycie i pastowanie podłogi też często, wyrzuca śmieci zawsze on i kotu w kuwecie też zawsze sprząta...więc nie mogę powiedzieć, że mi nie pomaga, co to to nie


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              ......... uśpiłam małą i sama zasnęłam.
                              Rano w niedzielę, jak mój M wstał miał bardzo dobry humor, ja twardo się nie odzywałam do niego i w końcu zatrybił że musiał coś nawywijać. Przyszedł do mnie do pokoju i zaczął mnie przepraszać i na dodatek Wera za nim przyszła i tez jak papuga zaczęła powtarzać po tacie przepraszam mamusiu tylko za co to dziecię moje kochane ma mnie przepraszać, to ja powinnam ją przeprosić za to że usłyszała jak tatuś kłóci się z mamą tak nie powinno być.
                              Ostatecznie uległam i dałam się przeprosić i cały dzień już miałam dość tego włażenia bez wazeliny mojego M, latał koło mnie jak piesek.


                              Dzisiaj kochane pospałam dłuuugo, dopiero co śniadanko zjadłam. Weronika w przedszkolu, poszła się pochwalić swoimi kolczykami ( przebiliśmy jej uszy ), a mnie się nudzi. Kurcze chyba jakaś głupia jestem poszłabym na 2 tygodnie do pracy, przynajmniej bym się tak nie nudziła. Musze jakieś zajęcie sobie znaleźć.
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                kurde ale masz dobrze moj nic nie robi no chyba ze go poprosze napewno tak nie bedzie jak sie wyprowadz a my zawsze tak jak m na popoludniu idzie
                                ehh wlasnie widzialam moj plan na nastepny zjadz skonczylo sie dobre buuuu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X