Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej

    Jestem dzisiaj w domu z Martynką bo znowu ją łapnęło jakieś przeziębienie.W nocy płakała,nos zatkany i okropny kaszel ją męczył.
    Po południu mamy wizytę u pediatry.
    W przedszkolu w piątek było mało dzieci,chorują i pewnie coś podłapała.

    Słoneczko Co tam w szkole?
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      czesc verona nie jestes sama jesli bedziesz miala tylko ochote pogadac to pisz smialo napewno odpowiem

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        nie podoba mi sie ogolna atmosfera tam a moja grupa jest tragiczna :/ na zajeciach czuje sie jak na polskim w podstawowce czyli co myslicie o tym o tamtym i co widzicie na obrazku :/ zaluje ze nie poszlam do szkoly meza bo widzialam ze maja o wiele lepsze przedmioty(wczesniej ich nie bylo :/) tj pisanie czytanie itp nie wspominajac juz ze place za ta szkole kupe kasy jedyne co mi sie podoba to plan zajec bo caly czas bede chodzic tak samo czyli w pt od 16.30 do 21.30, sob od 8- 15 a niedziele co drugie zajecia od 8-11

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Halo
          Co tu tak cicho?

          Ja z Martynką siedzę cały ten tydzień na zwolnieniu.
          Trochę sobie odpocznę od pracy,chociaż mam nadzieję że nie będzie mi często chorowała.W pracy zbytnio to się nie spodoba.To moje chodzenie na zwolnienia.
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Słoneczko może tylko te pierwsze zajęcia takie niefortunne...może się rozkręci...

            marzenia dużo zdrówka dla Martynki. Przeziębień czas, trzeba uważać. W przedszkolu niestety tak to z tymi choróbskami wygląda, no a w pracy to na pewno nikomu się nie spodoba, ale co zrobić...i to jest ta nasza polityka prorodzinna...
            Jak się ma mamę albo teściową na miejscu to może pomóc a tak, trzeba iść na zwolnienie, to trzeba...

            Ja w poniedziałek spędziłam pół dnia bez dzieci....aż mi dziwnie
            Jest moja teściowa u nas przez kilka dni, więc mam okazję trochę odpocząć, zrelaksować się...coś pozałatwiać bez ciągnięcia dzieciaczków z sobą.

            Umówiłam się na pyszną latte w Coffee Heaven z moimi siostrami, pobiegałyśmy po centrum. Kupiłam sobie kurteczkę i kilka innych rzeczy
            Powiem Wam, że dobrze mi ten wypad zrobił.
            Wczoraj z mężem wyskoczyliśmy na zakupy, z kolei on się obkupił.
            Dzisiaj mam na 15:00 dentystę.
            Jutro chcemy iść z Nadią do kina na Mniam!
            Byłyście już z dziećmi w kinie? My idziemy dopiero pierwszy raz.

            Dla Nadusi mamy już prezent na urodzinki. Kontroler Move i grę EyePet.
            Cieszę się na ten kontroler, bo napewno sobie kupię jakąś grę sportową i poruszam się trochę

            Buźka.
            Piszcie co Tam u Was...
            Last edited by jaka_ja; 12-10-2011, 13:20.


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              jaka ja mam nadzieje :/ zreszta tak mysle ze dla mnie to za malo uczyc sie tylko w weekendy chcialabym tez jakis kurs :/
              a widzialam jakis nowy eye pet wyszedl masz moze tego : http://www.empik.com/eyepet-i-przyja...1,multimedia-p
              jesli chodzi o gre sportowa to ja polecam ta : http://www.empik.com/sports-champion...4,multimedia-p szkoda tylko ze nie ma tenisa , my ostatnio szalejemy tez za tym :
              http://www.empik.com/uncharted-drake...6,multimedia-p gralam w ta czesc ostatnio kupilismy sobie druga a teraz jakos wychodzi 3

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Jaka_jaFajnie sie tak oderwać samej na zakupki
                Ja moze wyskoczę na małe w sobotę.Rozejrzę się za kozaczkami na zimę dla Martynki.
                W kinie nie byliśmy jeszcze,wybieraliśmy się na Kubusia Puchatka ale kolezanka byla i mowila ze słaby.

                Na urodziny Martynka dostanie od chrzesnej i baci wózek czerwony o taki
                http://allegro.pl/wozek-dla-lalek-fu...845181833.html
                a od wujka chyba tę grę
                http://allegro.pl/gra-mattel-spadaja...856457112.html
                A co to za prezeny twoje bo nie znam?

                Dziś Martynka nam pól nocy płakała i mowila ze boli ją uszko.Zmartwilam sie ze to zapalenie ucha.Teraz w dzien mowi ze ja nie boli i nie wiem co mam myslec
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Anetyslaw Superaśne fotki.Fajna impreza ten dzień dyni U nas takich nie ma.
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    My już po wizycie u dentysty.
                    Nadię też zabrałam na wizytę adaptacyjną.
                    Bała się sama usiąść na fotel, więc usiadłam z nią, ale potem już była bardzo dzielna.Pięknie buziaczka otwierała i dostała w nagrodę naklejki i magnesy na lodówkę od pani dentystki
                    W jednym ząbku robi się nam ubytek, ale mamy kupić taką specjalistyczną pastę, która powinna zapobiec dalszemu tworzeniu się próchnicy.
                    Za 3 m-ce mamy przyjść do kontroli.

                    Słoneczko mamy dwie części Uncharted, mężowi też się podobało i chce kupić 3 cz.
                    Na razie kupiliśmy kontroler z kamerką, a EyePet to ten podstawowy kupimy.

                    marzenia http://pl.playstation.com/eyepet/ -link do opisu gry

                    Anetyslaw super zdjęcia!Ja też wypatrzyłam kozaczki w CCC dla Nadii. Dużo zdrówka dla Ciebie.
                    Last edited by jaka_ja; 12-10-2011, 19:03.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Anetyslaw wspolczuje choroby kregoslupa po ciazy wiem co to znacza bolace plecy :/ impreza fajna powodzenia z baletem nam nie wyszlo z klubem malucha i tez sie zastanawiam po nowym roku nad jakimis zajeciami tanecznymi /ruchowymi
                      marzeni ja bym poszla/zadzwonila do lekarza jesli by sie cos takiego przytrafilo
                      jaka ja a macie do polecenie jeszcze jakies gry?? my znalezlismy fajny komis z grami za uncharted2 zaplacilismy 50zl a gra jest jak nowa

                      my juz mamy kozaki moja mama kupila mlodej na ur do tego wczoraj kupila jej nowe fajne kalosze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        jaka_ja I jak tam byłyście w kinie?Fajna ta bajka?

                        Martynka ogląda coś na mini mini,bo już mnie męczyła od rana.
                        Kurczę coś mi brzydko kaszle,bierze leki ale jakaś mała poprawa.Ma taki mokry kaszel.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Tak marzenia byłyśmy z Nadusią w kinie.
                          Jej się bardzo podobało, cała ta otoczka, półmrok, popcorn itd.
                          Jak weszliśmy do sali kinowej to aż zaniemówiła, gdy zobaczyła ten wielki ekran.
                          Pierwszy raz w kinie więc bardzo wszystko przeżywała.
                          Sama fabuła mnie nie urzekła i nie podobało mi sie nawiązanie do tvn-owskich programów, odebrałam tą bajkę jak reklamę TVN "Taniec z rozgwiazdami'', ''Kuchenne rebelie", trochę przegięli z tym...
                          Nadii się podobało ale też myślę, że samo kino ją bardziej urzekło niż fabuła.
                          Moim zdaniem lepiej poczekać, aż będzie coś ciekawszego w kinie. Żadnych wartości edukacyjnych ta bajka nie niosła, jakaś bez wyrazu jak dla mnie...

                          Szkoda, że na ten film, będzie trzeba tak długo czekać
                          http://www.filmweb.pl/news/%22Jak+wy...013+roku-65942

                          Nadia jest fanką 1 części.Mamy na dvd i gdyby mogła oglądałaby codziennie, czasami jakieś scenki odstawia, całym sercem kocha Szczerbatka i Czkawkę.
                          Last edited by jaka_ja; 14-10-2011, 12:28.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            No tak pierwszy raz w kinie to duże przeżycie dla dzieckaMy też się wybieramy ale poczekamy na coś ciekawszego.

                            Martynki najulubieńszą bajką jest Clifford,ma jedną płytę i mogłaby ją w kółko oglądać.Inne ją mniej interesują z tych co ma na płytach.Lubi też bardzo Kubusia Puchatka i wieczorynkę To Timmy!

                            Teraz położyłam ją żeby poleżakowała,jak poleżakuje to i zaśnie 1,5 godz.

                            Strasznie mało mi teraz je schudła już 1kg,jestem z nią w domu i normalnie to co zjadała kiedyś to jest o połowe mniej.Zrobiła się strasznym niejadkiem.Podejrzewam że i w przedszkolu je nie za wiele.Wymyślam rózności a ona podziubie i koniec,wczoraj zjadła plasterek parówki i mówi że już sie najadła

                            Ile Wasze dziewczyny ważą?

                            Dzisiaj robię paluszki rybne z ziemniaczkami i surówką z kapusty kiszonej(jej ulubionej)więc myślę ze moze trochę zje.
                            Last edited by marzeni; 14-10-2011, 15:26.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              marzenia w przedszkolu leżakowanie jest obowiązkowe? Wiem, że kiedyś tak było, a jak jest teraz?
                              Nadusia już od dawna nie śpi w ciągu dnia...co z takimi dziećmi...?

                              Kubusia Puchatka też Nadia lubi i Noddy'ego, no i Pingu.

                              Co do jedzenia, to Nadusia też mało teraz je. Ostatnio miała taki okres, że co chwilę coś chciała, chodziła i mówiła "Co by tu sobie zjeść'' a teraz znowu tylko poskubie trochę i to całe jej jedzenie...


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Leżakowanie dla 3-latków jest obowiązkowe.Dziecko nie musi spać,musi za to leżeć lub siedzieć.I nie rozmawiać.Jest to takie wyciszenie i odpoczynek.
                                Martynka jeszcze spi ale przez pierwsze dni w przedszkolu nie mogła zasnąć na leżakowaniu.Teraz udaje jej się zasypiać.
                                Jak pytałam się Martynki czy spała w przedszkolu to mi odpowiadała"Troszkę leżałam,troszkę siedziałam i troszkę spałam
                                Cieszę się bo przychodziła strasznie umęczona po całym dniu,jednak w przedszkolu miała dużo wrazen,stres itp.


                                Wrzucę Wam filmik jak Martynka śpiewa piosenkę


                                https://picasaweb.google.com/marzeni...OrduKesv5jjxwE
                                Last edited by marzeni; 14-10-2011, 19:40.
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X