Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    No to faktycznie.
    Może jej to przejdzie...
    Ile waży?
    Moja Martynka chyba 14,5kg.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Nadia waży 16,5. Z ciekawości ją zważyłam przed chwilą


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        O to jest cięższa od Martynki
        Z tym jedzeniem może to taki chwilowy brak apetytu.A dawałaś jej może jakiś syrop na apetyt?Ja raz kiedyś apetizer dawałam.
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Nigdy nie podawałam żadnego syropku. Pamiętam, że sama kiedyś brałam jako dziecko, razem z moją siostrą


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Hej dziewczyny

            Jaka śliczna pogoda u nas, słoneczko nas obudziło i świeci cały czas. Uwielbiam tak pogode i hmmm w powietrzu czuc wiosne hmmmmmm............ Ja sprzatam a Weronika uklada puzzle.

            Słoneczko moja Weronika tez gada bez opamiętania, zadaje pytania i wciąż drąży i drąży śpiewa piosenki w których używa tylko sobie znanych słów.
            Gratuluję zdanego egzaminu

            Marzenia n jak się czuje Martynka? Moja poszła wczoraj do przedszkola bo miała bal ale też jeszcze pokasłuje od czasu do czasu tylko ma kaszel mokry. Mam nadzieje, że Martynka będzie zdrowa i jej już nic nie dopadnie. trzymamy kciuki. Swoją droga to strasznie szybko minęły Ci te dwa tygodnie zwolnienia prawda? Czas tak szybko leci.

            Jaka_ja Może to właśnie jakiś chwilowy brak apetytu. Wagowo widać że jest ok. Jesli boisz sie ze moze to byc anemia to musisz zrobic jej badania.
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              hello kobiety jestem dzisiaj lekko nie przytomna chociaz myslalam ze bedzie gorzej wczoraj po 24 oliwia obudzila sie z placzem ze ja brzuszek boli i w sumie przez to nie spalysmy do 5 moj m wrocil rano z pracy i oczywiscie ciezko bylo mu niespac na swojej polowce i obudzil oliwie ktora spale te 3h ah faceci teraz robimy laurke dla mojej mamy bo ma jutro urodziny, ogolnie przez ta nocke nic misie nie chce a jeszcze po zakupy po obiedzie muse isc ehh

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                U mnie to dzisiaj słaby dzień będzie. Dostałam pierwszej po porodzie miesiączki, strasznie mocna...Nie mam siły na nic
                Nadii włączyłam Gnomeo i Julię żeby mieć chwilę odpoczynku. Położę się i poczytam.

                Słoneczko w tym samym czasie posta pisałyśmy. U mnie nocka też dramat, od 2:00 co chwilę pobudka do Ignasia, co tylko wróciłam do naszego pokoju, już go słyszałam, że marudzi...chyba na ząbki tak niespokojnie spał...w dodatku od 6:00 już zupełnie nie spał, więc pozostało mi zrobić sobie kawę i się z nim bawić...cóż...

                Miłego dnia!
                Last edited by jaka_ja; 10-02-2012, 12:46.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej

                  Zapisałam małą na 15.40 do lekarza,muszę ją przebadać.
                  W nocy kaszlała i płakała.Teraz też kaszle i nos już ma trochę założony.
                  Kurcze tydzień czasu jak przestała brać antybiotyk i znowu chora
                  Zobaczymy co powie lekarka,jak coś to jeszcze będę musiała z nią posiedzieć w domu.

                  U nas też jest piękne słońce ale zimno teraz -11 a nad ranem było -20.
                  Słoneczko Pokażcie później efekt laurki
                  Ewisienka A jak udał się bal?Wrzuć fotki.
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    marzeni wspolczuje my jak narazie zero chorob ale pewnie jesli oliwia dostanie sie do przedszkola to sie zmieni duzo zdrowka laurke dodam pozniej bo mam pelna karte na aparacie
                    jaka ja to widze podobna nocke mialysmy ja ogladalam seriale bo nawet do tej 5 zasnac nie moglam a dzisiaj jak poszlam obudzic meza po nocce to mi sie oko przymknelo z nim na1,5

                    wlasnie wrocilam ze sklepu i czekam na moich ukochanych przyjaciol i kurcze sprawdzalam na serwisie i chyba do szkoly pojde dopiero w polowie marca czyli w tym miesiacu te 470zl idzie na nic no ale coz grrr moj m tak nie mial

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      marzenia Daj znać, jak tam po wizycie u lekarza. Współczuję, bo nie tak dawno też to przeżywałam z Nadią.
                      Teraz dajemy tran Mollera, zobaczymy czy coś pomoże....

                      Moje dziewczę obiadku dzisiaj znowu nie ruszyło.Moje prośby, groźby, nic nie pomaga...Słodycze odstawione i nadal zero poprawy
                      Jedyne co zjadła dzisiaj to kaszka, budyń, jabłko- w dodatku zmiksowane


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Martynka ma lekkie przeziębienie,trochę czerwone gardełko.Dostaliśmy flavamed,neosine (przeciwwirusowy)i coś do noska.

                        Dzisiaj jak Martynka prawie nic nie zjadła na obiadek,powiedziałam jej że kotek i myszka ją obserwują przez okno.Ona się zdziwiła zaczęła wypatrywać.Powiedziałam,jej że czychają tylko na niezjedzone jedzonko i zaraz przylecą i zjedzą jej obiadek.Wiecie jak zjadła wszystko,oby tylko kotek jej nie zjadł

                        Co do tranu to ja już 2gi rok podaję,jednak na choroby nie ma rady.Zastanawiam się czy on coś działa.Co prawda przed przedszkolem mało mi chorowała.
                        Last edited by marzeni; 10-02-2012, 18:48.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Aaa kupiliśmy Rysuj z Czu Czu i mogę Wam śmiało polecić,są fajne i kreatywne zadania np.do dokończenia,trzeba coś dorysować.Jest pisak zmywalny,i można sobie rysować wycierać i tak w kółko.Martynce się bardzo spodobało.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            kurcze tak zachwalacie to czu czu ze i ja musze kupic jej na imieniny dostanie

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Gdzie foteczki słoneczko???
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Kurczę zleciały mi te 3 tygodnie zwolnienia w mig,nie chce mi się do pracy.Odzwyczaiłam się.A jeszcze jak pomyślę ile pracy na mnie czeka...
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X