Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Ojjj...Córcia chyba się stęskniła...Sandra już dzisiaj jechała, nie ma się z kim bawić, więc słyszę przez telefon ''Mamusia, bo ja już tęsknię. Kiedy przyjedziesz?Jutro?''


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Hej
      Byłam z małą u lekarza bo kaszle mi strasznie. Bałam się że jakiegoś zapalenia płuc mi dostanie. Dostała antybiotyk Augumentin. Mnie też strasznie boli gardło, a jakby tego było mało zaczął mnie dzisiaj boleć ząb masacra.
      W poniedziałek muszę iść do dentysty żeby czasem mnie bardziej nie rozbolał. Zawsze tak jest, wszystko na raz.

      Co do dzisiejszego poranka i wiadomości które z rana obejrzałam, to naprawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Biedna mała, śliczna Madzia tak mi jest szkoda tego cudnego dzieciaczka, co ono było winne że przyszło na świat. Co to za matka, która w obronie własnej dupy postanawia wymyślić taką historię, żeby ukryć prawdę i zatrzymać przy sobie męża. Wiadomo wypadki się zdarzają, ale wtedy naturalna koleją rzeczy powinno być zadzwonienie po pogotowie, a nie porzucenie ciałka istoty, która się nosiło 9 miesięcy pod sercem- jak można trzeba być chorym psychicznie jak ona.

      jaka_ja pewnie ze wstawię mojego brzusia. Ja tez lubię brzuszki ciążowe. Widzisz jak była zajęta i się dobrze bawiła nie chciała z Tobą rozmawiać, ale jak tylko współtowarzyszka zabaw wyjechała to o kim pomyslała??? O swojej kochanej mamusi.

      marzenia mi też widać już brzusio, z Weronika nosiłam jeszcze spodnie do 6 miesiąca a tu już niestety się nie dopinam bo mam brzuch bardzo nisko.
      Last edited by ewisienka; 03-02-2012, 21:15.
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        A co tu tak pusto ? Nie ma nikogo. Wstawiam Wam zdjęcia robione na szybko mojego brzucholka i zmykam bo muszę się szykować. Idziemy z mężem na parapetówke także bedę dopiero jutro. Miłego weekendu kochane albo przynajmniej na razie udanej soboty
        Attached Files
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Hej!

          Ja zostawiłam moich Panów i pojechałam sobie na zakupki
          Właśnie wróciłam
          Kupiłam tuniczkę, legginsy i jakieś kosmetyki, no i farbę do włosów, zaraz sobie pójdę farbować.
          Dobrze czasami choć na chwilę odetchnąć od męża i dzieci...
          Jutro jedziemy do teściowej po Nadię.

          ewisienka Fajny brzusio i już załkiem pokaźny Słodki
          Miłej imprezy!


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            ewisienka boski brzusio ja taki mialam dopiero w 6 bo w 5 zaczal mi rosnac
            jaka ja zazdroszcze zakupow tez chce

            a ja zaliczylam w koncu fonetyke jeszcze czekam na wyniki z woka i mam nadzieje spokoj na ten semestr

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Wow
              ewisienka Pocieszyłaś mnie swoim brzusiem,fajny już.Myślałam,że mój taki spory jak na ten wiek ciąży ale widzę,że i Twój ładniusi

              No to wstawię i swoje,choć chyba nie wyszły za dobre.
              Mieliśmy dziś gości.Wstawię też fotki dwóch kuzyneczek
              Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:22.
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Słoneczko Właśnie też już mi brakowało zakupów Dlatego wyskoczyłam
                Brawo za zaliczenie fonetyki! Tak trzymaj!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Gratki słoneczko
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    marzenia Twój brzusio też śliczniutki!


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      dzieki ale mam nadzieje ze w tym semestrze bedzie lepiej z ocenami bo juz wiem co i jak teraz przez te trzy tyg czeka mnie powtorka wszystkiego co bylo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Hej dziewczynki. Miałam okropną noc, nie mogłam spać bo tak potwornie mnie bolało gardło. Nigdy takiego bólu nie miała, nic mi nie pomaga już nie wiem co mogę zrobić żeby chociaż troszkę mi ulżyło.
                        Teraz jest już troszkę lepiej, tzn. troszkę mniej mnie boli, ale zawsze w nocy ten ból się nasila

                        słoneczko gratuluję zaliczenia fonetyki. Trzymam kciuki za kolejne przedmioty .

                        Jaka_ja fajnie że wyrwałaś się z domku na zakupy to zawsze odstresowuje i poprawia humor. Na pewno mąż cieszy się że mógł zostać z synkiem sam na sam co ?

                        marzenia piękny brzusio nie ważne czy mały czy duży ważne żeby mała istotka miała tam wygodnie

                        Czy ktoś pije kawusię? Jaka_ja reflektujesz?
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          My dzisiaj chyba wracamy do domku,ale nie za bardzo coś nam się chce.Martynka chodzi i mówi,że nie chce jeszcze jechać,tylko zostać

                          ewisienka Ja psikałam tantum verde do gardełka ,może to ci pomoże.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Marzenia no Tobie pewnie się już tęskni za domkiem, bo wszędzie dobrze, ale najlepiej w domku . Martynka natomiast tu u Twoich rodziców ma dużo rówieśników do zabawy i nie dziwie jej się że jej się wracać nie chce.

                            Tandum Verde działa na jakiś czas a potem nawrót. Teraz już ok mam nadzieję, że noc tez taka będzie
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Hej Kochane! My właśnie wróciliśmy od teściowej...Pyszny obiadek, kawusia, ciasto...ona zawsze nas tak ugości

                              Nadusia taka stęskniona była, my też...

                              ewsienka co do kawy, to ja piję dzisiaj trzecią Kurde...muszę trochę ograniczyć te kawy...
                              Co do mojego wypadu, mąż w żaden sposób nie protestował, myślę, że dobrze im zrobiło tylko męskie towarzystwo
                              Zdrówka dużo, mi na gardło pomaga halset w sprayu, w ciąży też można go stosować.

                              marzeniaTo nic dziwnego, że Martynka nie chce wracać, podobało jej się u dziadków, rozpieszczali pewnie, no i miała się z kim bawić...

                              Zmykam nacieszyć się córeczką.
                              Miłego wieczorka.


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                No witam witam
                                Jaka_ja super że Nadia zadowolona i w domku już jest z Wami, pewnie stęskniła się za braciszkiem i za rodzicami. Naciesz się, naciesz kochana
                                Dobrą masz teściową, moja też zawsze obiadek kawusia, ale ostatnio rzadko coś te obiadki

                                Marzenia wróciliście już do domku .

                                Kochane ja już bardzo często czuję ruchy maluszka. Moje dziecko jest bardzo aktywne, ciekawa jestem jak to będzie za kilka tygodni.
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X